Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30383039304030413042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

Orijinalden alıntı: smeagol.gollum

kilit ekranı için şu resmi duvar kağıdı yapıcam sinir etti sabahtan beri.nasıl bunu ics deki gibi full olarak alabilirim

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Telefona "ağır" gelmesin

Beyler bu ink efekti niye hala gelmedi

bende full ekran yapamadım bilen var mı?
  • Stock JB'de bataryanın hızlı bitmesi problemi yaşıyordum. Aşağıdakileri uyguladıktan sonra şimdi batarya kullanımı daha az gibi:

Telefonu sürekli uyanık tutan samsung.push.service uygulamasını kaldırdım,
    Google konum bulmayı kapattım,
    Otomatik yazılım güncellemeyi kapattım,
    Güç tasarrufu seçili durumda.

Batarya problemi yaşayanlar bunları deneyebilir mi. Özellikle yazılım güncelleştirme'de otomatik güncelleştirmenin devre dışı bırakılması çok etkiledi. Bir de birkaç çevrim pil doldurulup boşaltılmasının da batarya istatistiklerine etkisi var.
    Ana kilit ekran takılması problemini hiç yaşamadığım için nasıl bir sorun bilmiyorum bile.
    Bu jb'den memnunum sonuç olarak ve öneriyorum.
  • Arkadaşlar galaxy s2 kullanıcısıym, dün android sürümünü 2.4 den 4.0.4 e yüksellttim telefonun rami 1 gb ram iken 687 mb ye düştü, aynı zamanda sistem belleği dolmuştu SD karta taşıdım yinede doluydu. bende uzun zaman olduğu için fabrika ayarlarına döndüm, android güncelleme 4.0.4 de kaldı bütün uygulamar vardı fakat FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİSİ kayboldu silinemeyen bir uygulama nasıl yok oldu aynı telefondan arkaşımdada var android sürümü 4.0.4 onda aynı program var ve bu androidi güncellediğmde değl fabrika ayarlarına döndüğümde uygulama silindi?

1-) FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİSİNİ geri nasıl getirebilirim
    2-) Mümkün ise 687 mb olan RAM i 1 gb ye çıkartabilirmiym ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delisakir6 -- 25 Kasım 2012; 12:02:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

Hocam birkaç gün dedi diye sevinmiştim ama önümüzdeki günler dediyse bir 6 ayı var onun

Ekleme: niye dersen ben 2 ay önce 4.0.4 sormuştum ve önümüzdeki günler dediler. 2 ay geçti hala ses seda yok

Yalan da değil çünkü önümüzde hakikaten, şikayetçi olma hakkımız yok.

e yani

Adamlar da müşteri oyalamayı iyi biliyor.

Türkiye icin bundan sonra hic guncelleme vermeyebilirler. Maillere guncellemelerimiz servislerimizde yapilmaktadir seklinde cevap veriyorlar. TR surumu cikacak olsa, serviste baska ulkelerin surumlerini yuklemezler bence. Galaxy S ve Ace in guncellemelerine baktim, onlarda da son surumleri TR icin vermemisler. Bol bol mail atin, belki bi faydasi olur

Samsung'un her ülke için bir rom yayınlamaya çalışması bence zaten yanlış bir uygulama. Yüzlerce model çarpı yüzlerce ülke. Sonuçta yavaş kalıyorlar. Bence genel bir romun verilmesi yeterli. Şu deneme sürümü JB gibi. Herkes kullanabiliyor. Türkiye romuna takılmayın derim. JB henüz bir note2 için yayınlandı bir de s2 için. Bence s2 için destek iyi. Ha 4.0.4 gelmedi ama zaten önemli bir yenilik yoktu. 4.1.2 varken 4.0.4'e bakmayın derim. Ön sürüm jb gayet başarılı bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: achellias

Arkadaşlar gelecek olan JB güncellemesi, telefonun kamera performansını yükseltiyor mu?
    Mesela şu kamerada ki pembe ekran sorunu ve fotoğraf kalitesi?

s2 de jb kamerada bi fark yapmadı aynı gibi ama note 1 ime yükledim pembelik sorunu oldu.
  • quote:

kilit ekranı için şu resmi duvar kağıdı yapıcam sinir etti sabahtan beri.nasıl bunu ics deki gibi full olarak alabilirim

Bu JB versiyonunun özelliği gibi duruyor.

Asus Google Nexus 7'de de durum aynı.
  • *2767*3855# bu kodla hard reset atmak istedim telefona kendime note 2 aldığım için bunu anneme vercem fakat 5 dakikadır ekranda factory format altındada after a few seconds reboot please do not touch any button yazıyor ne kadar beklemem gerek few seconds demiş ama 5 dakikayı geçti sıkıntımı var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Arkadaşlar uzun zamandır eşim için telefon araştırıyorduk,Ace,Ace Plus,Ace2,S Advage,İphone 4S derken sonunda Galaxy S2 16Gb Beyaz da karar kıldık ve bugün sipariş verdik 1075tl 12taksite aldık fiyat nasıl sizce?iki haftadır S2de yoğunlaştım aldığım en iyi fiyat buydu.
    S3'e bir kere baktık çok büyük ve kaba geldi S2 çok daha zarif.

3 asagi 5 yukari o civarda fiyatlar bence 1200 tl civarinda ve 950 civarinda seyreden fiyatlara baktigimizda guzel fiyata almissiniz. Gule gule kullanin. Pisman olmayacaksiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Şu arama engelleme özelliği çok hoşuma gitti, Jb yi kurmadan önce Telekom tarife değiştirmem için ikidebir arayıp duruyordu bende kapatıyordum. Ekledim numarasını arama engellemeye, istediği kadar arasın telefon otomatik olarak meşgule atıyor. Birde şu +359 la başlayan numarayı ekledim, özelleştirebiliyorsun, +359la başlayan numaraları engele gibi, süper yaaa çok hoşuma gitti.

Hocam nasıl yapıyoruz bunu?

Beni de son günlerdir D-smart ayağına bi dolu numara arıyor.

Bunları engellemek istiyorum da...

Aramaya, ordanda arama ayrlarına gir sol seçenek tuşuyla. Arama reddetmeyi aç ve altına numara ekle o kadar. Yada rahatsız eden numaraya üzerinde bekle Reddedilenlere ekle de.

Bu zaten 4.0.3 te de var hocam, ben kullanıyorum, JB ile gelmiş birşey değil yani.

Pekala nasıl yapılıyor hocam?

Ben JB kullanıyorum. Geçen gün deneme maksatlı babamın numarasını engellemeye çalıştım. Fakat olmadı. Gene numara bana ulaşabiliyor.

Engellediğin numaranın başında rehberde kayıtlı olmayanların aramasında göründüğü gibi +90 falan olmalı.

Ben de ev telefonunu denedim ve ancak böyle engelleyebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktks

quote:

Orijinalden alıntı: forum1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forum1

quote:

S2 plus cikinca bizim telefonun fiyati dusermi ?

duser ama fzla duscegini zannetmiyorm

Satip daha guncel biseymi alsam karar veremedim

satip plus almak sacma olur yeni fzla ozelligi olmuck s3 yada s4tercih edeblrsn yeni tel alaasn varsa

S3 one x ya da 4xhd alasim var.benim cihaz tr .kaca satarim

HTC ve LG neden alıyorsun? Onlar uykucu firmalar.

HTC One serisine hala JB güncellemesi veremedi. Samsung ise 4.1.2 veriyor.

Google birkaç aya kadar Android 5.0 çıkaracak HTC ve LG hala uyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut2306

*2767*3855# bu kodla hard reset atmak istedim telefona kendime note 2 aldığım için bunu anneme vercem fakat 5 dakikadır ekranda factory format altındada after a few seconds reboot please do not touch any button yazıyor ne kadar beklemem gerek few seconds demiş ama 5 dakikayı geçti sıkıntımı var acaba

Hocam hiç gereği yok.

Madem annenize vereceksiniz ya menüden fabrika ayarlarına alın ya da recovery'den wip işlemlerini yapın.

Ben ne akıllı telefonlarımda ne de ondan öncekilerdee öyle kodlarla, numaralarla cihazlarımı resetlemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

gögüsleri harikaymış keşke böyle bi manitam olsaydı

Konuyu saptırmayalım Ama size de hak veriyorum

• quote:

Ablanin ismi ne

Adı jessica greaves Ama sorumun cevabını alırsam daha çok memnun olurum

• arkadaşlar bu orjinal jb ne zaman gelicek acaba bilgisi olan varmı ? Kasımda gelicek dediler 4-5 gün kaldı kasımın bitmesine ? Sammobile da falan bir şeyler yazıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Stock JB'de bataryanın hızlı bitmesi problemi yaşıyordum. Aşağıdakileri uyguladıktan sonra şimdi batarya kullanımı daha az gibi:

Telefonu sürekli uyanık tutan samsung.push.service uygulamasını kaldırdım,
    Google konum bulmayı kapattım,
    Otomatik yazılım güncellemeyi kapattım,
    Güç tasarrufu seçili durumda.

Batarya problemi yaşayanlar bunları deneyebilir mi. Özellikle yazılım güncelleştirme'de otomatik güncelleştirmenin devre dışı bırakılması çok etkiledi. Bir de birkaç çevrim pil doldurulup boşaltılmasının da batarya istatistiklerine etkisi var.
    Ana kilit ekran takılması problemini hiç yaşamadığım için nasıl bir sorun bilmiyorum bile.
    Bu jb'den memnunum sonuç olarak ve öneriyorum.

Otomatik yazılım güncellemeyi nereden kapatıyoruz?
  • arkadaslar netten video izlerken bazılarında plash pleyer yazıo ve mavi küp şekli çıkıoyor flash playeri nasıl nerden yüklerim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontaka123

arkadaşlar bu orjinal jb ne zaman gelicek acaba bilgisi olan varmı ? Kasımda gelicek dediler 4-5 gün kaldı kasımın bitmesine ? Sammobile da falan bir şeyler yazıyor mu ?

onumuzdeki hafta yayinlamaya baslarlar diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkopowa

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Arkadaşlar uzun zamandır eşim için telefon araştırıyorduk,Ace,Ace Plus,Ace2,S Advage,İphone 4S derken sonunda Galaxy S2 16Gb Beyaz da karar kıldık ve bugün sipariş verdik 1075tl 12taksite aldık fiyat nasıl sizce?iki haftadır S2de yoğunlaştım aldığım en iyi fiyat buydu.
    S3'e bir kere baktık çok büyük ve kaba geldi S2 çok daha zarif.

3 asagi 5 yukari o civarda fiyatlar bence 1200 tl civarinda ve 950 civarinda seyreden fiyatlara baktigimizda guzel fiyata almissiniz. Gule gule kullanin. Pisman olmayacaksiniz :)

Teşekkür ederim.
    İnşallah sorunsuz bi şekilde elime ulasında,s3e tercih ettim s2yi pişman da olmayacağım gibi gözüküyor
  • selam beyler.

son zamanlarda sarjim cabuk bitmeye basladi.

surum 4.0.3

android os.un bu kadar yemesi dogal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Euphorium -- 25 Kasım 2012; 16:15:35 >
  • 
Sayfa: önceki 30383039304030413042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.