- x
SAMSUNG Galaxy S2 I9100 KULLANICILAR KULÜBÜ(Stock TR JB Geldi)
92148 Cevap2813328 Görüntüleme364 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1008 [1010] 1012 1013 1014 1015 1016 1017      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

8920 Mesaj
23 Kasım 2012; 2:02:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

1-) Peki hocam önerebileceğin en uygun ve stabil çalışan root hangisi olur? Kurulumu açısından da çok ufak bahseder misin?

2-) Multi-window'un kullanımının kötü oluşunu telefonun çözünürlülüğünün düşük olmasına bağladın. Gerçekten bu çok farkedilir düzeyde mi duruyor?

4.1.2 öncesi Rom'lardan kullanıyorsan SiyahKernel önerebilirim.

Çoklu ekran bana daha çok ekran küçüklüğünden yetersiz geldi.

Note 2 ve tabletlerde daha efektif bir kullanımı olacaktır.

1441 Mesaj
23 Kasım 2012; 2:08:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

4.1.2 öncesi Rom'lardan kullanıyorsan SiyahKernel önerebilirim.

Çoklu ekran bana daha çok ekran küçüklüğünden yetersiz geldi.

Note 2 ve tabletlerde daha efektif bir kullanımı olacaktır.

4.1.2 öncesi romlarla neyi kastettiniz tam olarak ?

JB'yi kurmadan önce 4.0.4 Stock kullanıyordum. Root, rom vs yoktu.

Sonra üzerine JB'yi kurdum. Öyle kullanıyorum.

Yani bunun üzerine çalışır-stabil root tavsiyen ne olur? Siyah mı gene ?

"Ben , benden önceki sultanlara benzemem!

Ben, SULTAN MEHMED HANIM..!"

3615 Mesaj
23 Kasım 2012; 2:14:53 

beyler çıkan güncelleme ve gelen özelliklere bakınca s3 almak hiç içimden gelmiyor.

şimdi popup browser, multi window, s voice, smart stay gibi s3 de gelen özellikleri kullanabiliyor muyuz ?? (hepsini aynı rom da)

ek olarak s3 ün yapıp da s2 nin yapamayacağı şey var mı ?

nothing is true everything is permitted

1758 Mesaj
23 Kasım 2012; 2:42:23 

Arkadaşlar telefonu almayı çok istiyorum ve şu anda alma noktasındayım ancak piyasada S3'lerin fiyatları iyice düşmesi S4 söylentileri çıkması ile S2'nin rafa kalkmasından korkuyorum.Yani telefonu alıp da bir sene sonra tarihe karışmış yazılım desteği kalmamış bir şey olmasını istemiyorum.Çok kararsızım bana yardım edin lütfen

774 Mesaj
23 Kasım 2012; 3:01:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar telefonu almayı çok istiyorum ve şu anda alma noktasındayım ancak piyasada S3'lerin fiyatları iyice düşmesi S4 söylentileri çıkması ile S2'nin rafa kalkmasından korkuyorum.Yani telefonu alıp da bir sene sonra tarihe karışmış yazılım desteği kalmamış bir şey olmasını istemiyorum.Çok kararsızım bana yardım edin lütfen

S3 ,nexus4 veya lg optimus G almanı öneririm bence .
S2 nin alacağı son güncelleme bu olabilir.
bende yakında bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum açıkcası.

Gitmek Sadece Bir Eylemdir.Unutmak İse Kocaman Bir Devrim...

774 Mesaj
23 Kasım 2012; 3:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

beyler çıkan güncelleme ve gelen özelliklere bakınca s3 almak hiç içimden gelmiyor.

şimdi popup browser, multi window, s voice, smart stay gibi s3 de gelen özellikleri kullanabiliyor muyuz ?? (hepsini aynı rom da)

s3 ün yapıpda s2 nin yapamadığı hız ve performans bu konuda S3 çok iyi .
onun haricinde gerçekçi bakarsak olaya S3 alsanda şuanda S2 telefonunda yüklü olan uygulama ve oyunların aynısını S3 'e yükliycen ve s3 deki bahsettiğin özelliklerin bazılarını telefonun rootluysa flash layabilirsin.

Gitmek Sadece Bir Eylemdir.Unutmak İse Kocaman Bir Devrim...

3151 Mesaj
23 Kasım 2012; 6:01:24 

S3 ün yapip da S2 nin yapamayacagi sey bence
2 kisim;
1-4.8" ekran da 1280*720 verebilmesi
2-Hizli foto cekimi ve 1920*1080de zoomsuz dogal native video kayit
3-az isinmasi islemci 32nm
--------------------------—-
S2 bunlari yapamaz.
Istedigin kadar dpi degistir.
Ekran da ki yazi kalitesi iphone 4 ve.sonrasi kadar kaliteli olamaz cunku ppi dusuk.
Dpi i160-180 yapsan ekran 4.3" yani kucuk.
Islemci 40nm ile uretildi.
Beraberin de yazin sicak gunlerin de amoled ekran da firin gibi olacak cihaz gercekten cok isiniyor.
-------------------
Simdi genel itibari ile soruyu dogru.sormali.

Hangi telefona ihtiyacim var?
Ince zarif tereyag kadar akici net video foto oyun bakimindan s3 den geri kalmayan 4 cekirdek ki one x i bile geri de birakan
Hafif mi hafif bir cihaz istiyorsaniz s2 alinir bir cihazdir.
Ozellikle su vakitten sonra fiyati uygun olacaktir.
Yok arkadas bana note kadar olmasa da 5" e yakin 4.8 capcanli ekranli
Her alan da tum rakiplerini geride birakan
Bastigim da sak diye cekecek.
Web sayfalarini 1280-720 de.rahat gorebilecegim
Mini tablet dusunuyordaniz
S3 alin.
Bir de 2 si arasinda kalanlar var.
Adam 40 yilda iyi bir.cihaz alacak
S2 ile arasinda spot ve garantili olarak 250-500 lira fark var hangisini alayim.diyenler sozum size.
Galaxy S3 yazin o sicak gunlerin de buyuklugu nedeni ile sikinti verecektir.
Eger.bu konuda ben rahatim derseniz s3 almaniz icin tek engel fiyati olur.

Benim gibi IOS un akiciligini gorselligini begenip de iphone 5 almayan, alAMayan veyahut almaya imkani olup da 2000 TL yi bu cihazlara fazla goren arkadaslara diyorum ki
JELLYBEAN 4.1 den sonra SAMSUNGun s2 si de alinir S3 u de alinir.
Artik iphone ios istemiyorum.
Ha 1000-1500 olur da o zaman belki.

Su an s3 alma imkanim var.
Sirf EKRANI buyuk ve HD oldugu icin alirdim.
Baska cezbeden bir yani yok benim icin.
Ne zaman ki
4.5- 4.8" ekrani
Galaxy s2 ye sigdirirlar ancak o zaman.yeni telefon dusunurum.
Adamlar s4 de 5" ekran dusunuyorlar.
Cihazlar kuculsun derken
.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 23 Kasım 2012; 6:10:15 >

3470 Mesaj
23 Kasım 2012; 7:16:37 

s2 de çerçeve'de boşluklar var, s4'te o boşluklar doldurulsa çerçeve boyutu pek fazla değişmeyecek. Mesela home tuşu s3teki gibi küçültülüp çerçevenin en altına koyulup o boşluk da ekran olabilir. Samsung logosunun olduğu kısımda da oldukça boşluk var. Umarım telefon boyutları çok büyümeden güzel bir tasarımla gelir s4

Ibanez Prestige RG1451 + Marshall Amfi

Lenovo Y500 SLI

10 Mesaj
23 Kasım 2012; 10:01:19 

Merhaba arkadaşlar s2 4.0.4 kullanıyorum ve son üç gündür kiesden en son üretici yazılımı indirildi diye bir uyarı alıyorum fakat sistemden herhangi bir güncelleme işlemi yapamıyorum uyarı sisteminde mi bir hata var yoksa s2 için polonya sürümü çıkmış olabilir mi?

http://prntscr.com/kdbpd

http://prntscr.com/kdctv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostfire -- 23 Kasım 2012; 10:25:29 >

HERKEZ ÖLECEK YASTADIR

5 Mesaj
23 Kasım 2012; 10:23:48 

quote:

Orijinalden alıntı: muku

Dostum baktım ama ayarlarda falan öyle seçenek yok sgs2 var bende, acaba yüklerkenmi seçecektim onu?

arkadaşlar şu benim yarama merhem olacak kimse yokmu:) mailleri okuyunca uçuyo

1013 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
forum1
23 Kasım 2012; 10:35:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ghostfire

Merhaba arkadaşlar s2 4.0.4 kullanıyorum ve son üç gündür kiesden en son üretici yazılımı indirildi diye bir uyarı alıyorum fakat sistemden herhangi bir güncelleme işlemi yapamıyorum uyarı sisteminde mi bir hata var yoksa s2 için polonya sürümü çıkmış olabilir mi?

http://prntscr.com/kdbpd

http://prntscr.com/kdctv

ins gelicek usta ama sammobile firmwarede herhngi guncelleme gozukmuyor kesn yakinda gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1129 Mesaj
23 Kasım 2012; 10:38:50 

Yaklasik 1 ay oldu s2 kullanicisiyim.kullandigim en iyi telefon diyebilirim.tek sikintisi batarya o da 2000ma lik ile cozulur sanirim.

FENERBAHÇE

10 Mesaj
23 Kasım 2012; 10:41:17 

Bende bekliyorum fakat enteresan bir dengesizlik var diyebilirim bende heyecan yaptım ama samf.da bir güncelleme gözükmüyor diyorum acaba eski sürüm de gördü cihazı da (4.0.3) o yüzden mi uyarı veriyor çünkü ekran görüntüsünde olduğu gibi iki cihaz var listede..

HERKEZ ÖLECEK YASTADIR

1013 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
forum1
23 Kasım 2012; 10:56:24 

bn telefonu gece 12.30da fln sarja koyuyuorm sabah 6da fln sarjdan alıyorm acaba bı sakıncası varmı

5601 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:00:58 

2000 mah pil aldim orjinal
Sadece takacak mıyım pili
Yoksa yapmam gereken var mi

428 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:02:21 

quote:

Orijinalden alıntı: inimicus

imzamda bulunan linke bir bak: orada ayrıntılı açıklamalar ve videolu anlatımlar var. CWM'den flaşlayabilmen için telefonunda root yapılmış olması gerekiyor. Root yoksa cwm kullanamazsın. Varsa da o da kolay. Telefonun sd kartına .zip uzantılı romu atıyorsun ve cwm adlı programdan reboot to cwn recovery diyorsun. Sonra çıkan menüden install fw/zip from sd seçeneğinin üzerine ses açma/kısma butonlarıyla gelip açma/kapama tuşuyla seçiyorsun.

anladığım kadarıyla cwm için root gerekiyor.Peki ben yedeğimi kendim alsam şu supernexus rom unu root suz kurabilirmiyim

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
|Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |

984 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:28:41 

Arkadaşlar bu flashladigimiz dosyayi nasil siliyoruz? Multiwiew kurdum. Fakat silmek istiyorum. Ne yapmam lazim. Birde bu surumde wipe yapmanin yine brick riski varmi?

869 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:32:04 

valla samsung dan bi ses yok önümüze iki parça kemik atar gibi bi sızıntı rom attılar hala bekletiolar bizi, sanki cok dandik bir telefon kullanıyormuşuz gibi , onlara bunun onur kırıcı bir davranış oldugunu söylicem

8920 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:33:33 

quote:

4.1.2 öncesi romlarla neyi kastettiniz tam olarak ?

JB'yi kurmadan önce 4.0.4 Stock kullanıyordum. Root, rom vs yoktu.

Sonra üzerine JB'yi kurdum. Öyle kullanıyorum.

Yani bunun üzerine çalışır-stabil root tavsiyen ne olur? Siyah mı gene ?

Evet 4.0.4 rom'larını kastediyordum.

JB 4.1 oluyor. JB için SiyahKernel çıkmadı.

Birkaç gün öncesine kadar Philz diye bir kernel vardı, onunla root'lanıyordu.

232 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:47:32 

merhaba bir sorum olacak, 4.1.2 yükledim kullanıyorum.
sorum şuki klavyeyle yazarken sesli giriş yaptığım mikrofon resmi yok, haliyle sesli giriş yapamıyorum yazıya.

acaba 4.1 in eksikliğimi yoksa biyerden ayarla çıkıyormu.
alıntı yoluyla cevaplarsanız çok makbule geçer.
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim ve hayırlı cumalar..

GÜNLERİN YORGUN YENİĞİ.....
ÖLÜRSE ÖLÜR.. (IVAN DRAGON)

3470 Mesaj
23 Kasım 2012; 11:50:47 

4.1.2 sızıntı jb kullananlar odin ile root yüklemek için bunu pda'dan gösterip root+cvm6 touch sahibi olabilirler.

http://www.mediafire.co...-XXLSJ-OXX-3.62.tar.md5

Lenovo Y500 SLI

402 Mesaj
23 Kasım 2012; 12:09:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Espa

4.1.2 sızıntı jb kullananlar odin ile root yüklemek için bunu pda'dan gösterip root+cvm6 touch sahibi olabilirler.

http://www.mediafire.co...-XXLSJ-OXX-3.62.tar.md5

pil sıkıntısını çözüyor mu?
birde bunu kurduğumuzda sarı üçgen çıkıyor mu?

ben farklı bir yöntemle sammobilden indirdiğim roma root yaptım fakat pil tüketimi çok kötü

bahsedilen pek çok şeyide denedim wipe battery falan filan ama çok kötü

yani kullanımımda bir değişiklik yok ama akşama %50-60 arası kalan pil şuanda %10-15 arası kalıyor.

3470 Mesaj
23 Kasım 2012; 12:24:58 

quote:

Orijinalden alıntı: newcherry

pil sıkıntısını çözüyor mu?
birde bunu kurduğumuzda sarı üçgen çıkıyor mu?

ben farklı bir yöntemle sammobilden indirdiğim roma root yaptım fakat pil tüketimi çok kötü

bahsedilen pek çok şeyide denedim wipe battery falan filan ama çok kötü

yani kullanımımda bir değişiklik yok ama akşama %50-60 arası kalan pil şuanda %10-15 arası kalıyor.

Stock kernel üzerine root+cwm 6 eklemiş adam sadece. Custom kernel değil siyah,dorimanx vb gibi. pil süresine bir etkisi olmaz o yüzden.

Edit: stock recovery ile kurulanda sarı üçgen çıkmıyor ancak odin ile kurulunca çıkar büyük ihtimal.

recovery ile zip dosyası.

http://www.mediafire.co...LSJ-OXX-3.62-signed.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 23 Kasım 2012; 12:28:43 >

Lenovo Y500 SLI

402 Mesaj
23 Kasım 2012; 12:28:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Stock kernel üzerine root+cwm 6 eklemiş adam sadece. Custom kernel değil siyah,dorimanx vb gibi. pil süresine bir etkisi olmaz o yüzden.

eyvallah
siyah kernelde hızlı şarj olayı vardı ve daha stabil çalışıyordu cihaz hani bu kernelde de belki pil ile ilgili bir düzelteme yapmıştır diye merak etmiştim
teşekkürler cevap için
sanırım orjinal sürümü bekliyeceğiz...

984 Mesaj
23 Kasım 2012; 12:30:47 

quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

merhaba bir sorum olacak, 4.1.2 yükledim kullanıyorum.
sorum şuki klavyeyle yazarken sesli giriş yaptığım mikrofon resmi yok, haliyle sesli giriş yapamıyorum yazıya.

acaba 4.1 in eksikliğimi yoksa biyerden ayarla çıkıyormu.
alıntı yoluyla cevaplarsanız çok makbule geçer.
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim ve hayırlı cumalar..

Klavyede sol alttan 2. tuşa basık tutun açılan menüde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cu_AkdemiR -- 23 Kasım 2012; 12:31:04 >

2985 Mesaj
23 Kasım 2012; 12:44:38 

Onumuzdeki nesil s4 modeli muhtemelen 5" olacaktir. Gunumuz ihtiyaclari dogrultusunda sosyal aglar ve internet ihtiyacini en iyi karsilayan cihazlar buyuk ekranli cihazlardir. Bu yuzden 5" telefonlar gormeye hazir olun derim. Egerki ihtiyaciniz ozellikle kucuk telefon ve telefon ile konusmak ise zaten samsungta bu tarz telefonlar surusune bereket.

862 Mesaj
23 Kasım 2012; 13:13:39 

ics yüklü iken evin içinde gps bağlanmıyor du . az önce aklıma geldi denedim jb ile evin içinde bile bir dakikada n az sürede bağlandı

778 Mesaj
23 Kasım 2012; 13:21:24 

Coklu Goruntuleme 4.1.2 ilr beraber ekli geliyor mu yoksa onun icinde flashlama mi yapmak gerekecek?Benim.icin gercekten gerekli bir ozellik facebook messenger da mesajlasirken tarayici da internette yazi okumak istiyorum isimi gorur mu sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ftr öğrencileri ve öğrenci adayları :
www.ftrogrencileri.com

1441 Mesaj
23 Kasım 2012; 13:23:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

Arkadaşlar bu flashladigimiz dosyayi nasil siliyoruz? Multiwiew kurdum. Fakat silmek istiyorum. Ne yapmam lazim. Birde bu surumde wipe yapmanin yine brick riski varmi?

Niye silmek istiyorsun arkadaşım?

Aksine ben de yüklemek istiyordum. Acaba ters giden bir şeyler mi gördün?

1441 Mesaj
23 Kasım 2012; 13:26:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Evet 4.0.4 rom'larını kastediyordum.

JB 4.1 oluyor. JB için SiyahKernel çıkmadı.

Birkaç gün öncesine kadar Philz diye bir kernel vardı, onunla root'lanıyordu.

Peki Pulstar hocam bu Philz kernelin Siyah'tan bir farkı var mıdır?

Philz ile root yaptığımda ünlem vs çıkar mı?

Şu an JB'yi root ve rom'suz kullanıyorum. Bu şekilde wipe yapmamın bir sakıncası var mıdır? Philz ile root yaptıktan sonra wipe yapmamın bir sakıncası var mıdır?

3802 Mesaj
23 Kasım 2012; 13:43:14 

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Onumuzdeki nesil s4 modeli muhtemelen 5" olacaktir. Gunumuz ihtiyaclari dogrultusunda sosyal aglar ve internet ihtiyacini en iyi karsilayan cihazlar buyuk ekranli cihazlardir. Bu yuzden 5" telefonlar gormeye hazir olun derim. Egerki ihtiyaciniz ozellikle kucuk telefon ve telefon ile konusmak ise zaten samsungta bu tarz telefonlar surusune bereket.

katılmıyorum bence ideal boyut 4" olmalı, apple da bunu gördüğü için standartı 4 ile belirledi çoğu kullanıcı 4 olması taraftarı, 5" bana şahsen çok kaba geliyor bunun bi sınırını oluşturmalı üreticiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 23 Kasım 2012; 13:44:18 >

1013 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
forum1
23 Kasım 2012; 13:56:23 

2000mah kullanan arkadaslar 1650 ile arasnda kac saatlik fark var ne kadr daha uzun gidiyor

3018 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:08:03 

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

multi window port edildi ama ne derece stabil bilmiyorum onun dışında her şey çalışıyor. Şuan için S3 ün yapıp da S2 nin yapamayacağı hiçbir şey yok.

102 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:17:45 

lütfen bi cevabı cok görmeyin arkadaşlar lütfen bi yardım edin kaç sayfa okudum kimse bahsetmemiş.

ben wipe işlemlerini yapmadan yükledim jb yi ama sarj ı resmen içiyor . hemen bitiyor şimdi wipe işlemlerini yapıp 4.0.4 yü yüklicem sonra tekrar wipe işlemlerini yapıp jb ye döncem sizce sarj sorunu hallolur mu ?;

83 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:21:43 

Tam olarak s2 ye guncelleme geldimi yoksa ne zaman gelecek kesin bir tarih varmi

Ayrica benim tel yine kendi kendine kapaniyor kapatigim zaman geri aciliyor servise hala gidemedim ve lanet olsun samsung a kurusuna kadar haram zikkim olsun basim beladan bir kurtulmadi gitti cok pismanim el mahkum ne yapam

6665 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:32:22 

quote:

Orijinalden alıntı: ibopotam

Herkese Merhaba,
2.3.5 Gingerbread Criskelo Rom kullanıyorum,
Rehberdeki kişiler üzerinden kara listeye aldıklarım halen beni arayabilmekte, acaba bu romla ilgili bi sorun mu? Ne yapmam gerekir önerisi olan var mı?
teşekkürler.

Bu Jb de Arama engelleme özelliği var ister rehberden ister numara ekleyerek arayanları engelleyebiliyorsun, karşı tarafa meşgul çalıyor sürekli.

Telekom sürekli arayıp duruyordu tarife için 4441444 ü ekledim arıyorlarmış benim haberim yok tabi engellendiği için, arama kaydında engellenenlerde gözüküyor.

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

3018 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:34:40 

Arkadaşlar telefon titreyince uzun süre telefondan değişik bir ses çıkıyo hani masanın üstüne koyarsınız da masayı titretir ya o masadan çıkan ses çıkıyor belli bir müddet sonra

15752 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:43:14 

Arkadaşalr JB'de flash player sorunsuz, bugsiz çalışıyor mu? Flash video açıkken ekranın ışıgı sönmesi veya flash video tam ekranken geri tuşunun çalışmaması gibi uyumsuzlukdan kaynaklanan sorunlar?

984 Mesaj
23 Kasım 2012; 14:43:41 

quote:

Hocam ben de calismadi ya da ben beceremedim. Sayfalar alt alta bir turlu gecmedi. Eski halinede donduremeyince tekrar rom kurdum.

2985 Mesaj
23 Kasım 2012; 15:24:51 

quote:

Orijinalden alıntı: SilverCorD

Tam olarak s2 ye guncelleme geldimi yoksa ne zaman gelecek kesin bir tarih varmi

Ayrica benim tel yine kendi kendine kapaniyor kapatigim zaman geri aciliyor servise hala gidemedim ve lanet olsun samsung a kurusuna kadar haram zikkim olsun basim beladan bir kurtulmadi gitti cok pismanim el mahkum ne yapam

Niye isyan ediyosun. Servise gitmemekle neyi cozebilirsiniz ki?

1013 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
forum1
23 Kasım 2012; 15:25:57 

quote:

Orijinalden alıntı: forum1

2000mah kullanan arkadaslar 1650 ile arasnda kac saatlik fark var ne kadr daha uzun gidiyor

up up up

3470 Mesaj
23 Kasım 2012; 15:34:53 

quote:

up up up

%20-25 daha fazla gidecek. yani 4 saat gidiyorsa 5 saat gidecek 8 se 10 vs, hesabı kendiniz yapın işte.

Lenovo Y500 SLI

299 Mesaj
23 Kasım 2012; 15:45:26 

beyler suanda anroid 4.0.3 yüklü ve telefonun ilk orjinal android versiyonuna geçmek istiyorum odin bu işi hallediyor galiba veya başka bir çözümü varmıdır ? orjinal sürümü nereden indirebilirim lütfen yardım

5601 Mesaj
23 Kasım 2012; 15:56:07 

Android booster mı en iyi cpu optimize programı. ?
Daha iyi varsa tavsiye beklerim

954 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:11:54 

Beyler ben MultiWindowu flashladım. Herşey tamam multiwindow barı felan calışıyordu ama kendisi çalışmıyodu. İki ekran açılmıyo. Daha stabil değil. Çoğu kişi çalışmadığını söylemış. Denemeyin. Stabil olunca bildiririz buradan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Intel Core i7-4700QM Haswell || Nvidia GeForce GTX765M 2GB GDDR5 || 8 GB RAM 1600MHz || 750 GB HDD 7200RPM || 128 GB SSD || 15.6" Full HD Non-Glare Type
Sound BLASTER CINEMA || Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

513 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:12:36 

quote:

Orijinalden alıntı: xxllsc

beyler suanda anroid 4.0.3 yüklü ve telefonun ilk orjinal android versiyonuna geçmek istiyorum odin bu işi hallediyor galiba veya başka bir çözümü varmıdır ? orjinal sürümü nereden indirebilirim lütfen yardım

HOCAM SAMMOBİLE SİTESİNE KAYDOL SONRA HANGİ SÜRÜMÜ İNDİRMEK İSTERSEN İNDİREBİLİRİSN

984 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:25:54 

quote:

Neden olduğunu çözdüm hocam. Bizim stock romlar odexed olduğu için program çalışmıyor. Deodexed bir rom yüklemek lazım multiwiew in çalışması için.

984 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:27:41 

quote:

Orijinalden alıntı: muratlevent

Beyler ben MultiWindowu flashladım. Herşey tamam multiwindow barı felan calışıyordu ama kendisi çalışmıyodu. İki ekran açılmıyo. Daha stabil değil. Çoğu kişi çalışmadığını söylemış. Denemeyin. Stabil olunca bildiririz buradan

Hocam ayni sorun ben de de vardı. Bir ust mesajda aciklamayi yaptim. Deodexed bir rom yuklemek lazim randimanli calismasi icin.

299 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:42:30 

quote:

Orijinalden alıntı: faltinsoy83

HOCAM SAMMOBİLE SİTESİNE KAYDOL SONRA HANGİ SÜRÜMÜ İNDİRMEK İSTERSEN İNDİREBİLİRİSN

peki anlatım varmı kardes resimli olursa iyi olur odini yukle şu dosyalar şuraya gibi anlatım varmı ?

3151 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:45:54 

quote:

Yuzde 20

566 Mesaj
23 Kasım 2012; 17:34:08 

arkadaşlar 2g / 3g seçimi nasıl yapılıyor 4.0.3 için mobil ağlarda bulamadım

984 Mesaj
23 Kasım 2012; 17:38:36 

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

arkadaşlar 2g / 3g seçimi nasıl yapılıyor 4.0.3 için mobil ağlarda bulamadım

Mobil ağlarda. Sebeke modunda. Sadece gsm= 2G. Sadece wcdma= 3G, Hspa, hspa+

1667 Mesaj
23 Kasım 2012; 17:40:22 

2000 mah uygun fiyatlı ücretsiz kargo heryerde ama kımsede stok yok (siyah için) varmı bildiğiniz yar

Core i5 2500K //Z77A-GD65 (G3) Intel Z68(B3) //HD6850 Cyclone Power Edition/OC //8GB Hyperx Genesis DDR3 1600MHz CL9//NRP-MC SERİSİ 80PLUS 650W //Corsair H80İ//120 Gb corsaır ssd//500 Gb hdd +500 gb harici hdd depo//logıtech x540 5.1//
Biz park etmeyi babamızdan izinsiz aldığımız arabayı aldığımız gibi, park etmeye çalışırken öğrenmedik...
Yedek Subay Acemi Birliği; P.OKL.K.LIĞI/TUZLA/İSTANBUL

8920 Mesaj
23 Kasım 2012; 18:03:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Coklu Goruntuleme 4.1.2 ilr beraber ekli geliyor mu yoksa onun icinde flashlama mi yapmak gerekecek?Benim.icin gercekten gerekli bir ozellik facebook messenger da mesajlasirken tarayici da internette yazi okumak istiyorum isimi gorur mu sizce?

Nasıl yazılar okumak istiyorsun bilmiyorum. Ancak sen söyleyince denedim.

Hem Facebook Messenger hem DH Forum gayet güzel oldu.

Hatta ekranı yan yatırınca daha hoşuma gitti.

Dün sevmediğimi söylemiştim ancak bu tarz kullanım için güzel doğrusu.

8920 Mesaj
23 Kasım 2012; 18:04:56 

quote: