Şimdi Ara

USB SİM KART OKUYUCU SADECE 10 TL(Kontör Transferi İle Ödeme Seçeneği)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
5
Favori
11.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle havale ile uğraşmak istemiyenler için kontör(TL) Transfer seçeneği ekledim.Cep telefonuma 10 TL lik kontör gönderdikten sonra aynı gün yada Bir sonraki iş günü ürün adresinize gönderilecektir..

SİM KART OKUYUCU ve YAZICI SİM KART READER AND WRITE

Bilgisayar bağlantısı USB port kanalıyla yapılmaktadır. USB 2.0 standartları ile uyumludur.

Kullandığı yerler

Cep telefonlarına takılan SIM kartındaki bilgileri (telefon numaraları, SMS mesajlarını) okur ve bu bilgileri bilgisayarınıza aktarmayı sağlar.

Telefon rehberinizi 1 saniyede excel formatına çevirir.
    Sim kartdaki gelen giden sms lere ek yapabilir geliş ve gönderiş tarihlerini değiştirp tekrar kayıt yapabilirsiniz..

Yeni sim kart mı aldını eskisini takın rehberi bilgisayara çok kısa bir sürede aktarın sonra yeni sim kartınız takın eski rehberinizi yeni kartınıza kopyalayın..

SIM kartındaki bilgiler MS Address Book, MS Outlook ve Lotus Notes Address Book programlarına aktarılabilir. Bu programlardaki bilgiler SIM kart okuyucu ürünü sayesinde SIM kartına tekrar yüklenebilmektedir.

Desteklediği İşletim Sistemi :

Windows 98SE, ME, Windows2000, Windows XP, Internet Explorer 5.5 ve üstü

ÜRÜN WIN7 DESTEĞİ BULUNMADIĞI İÇİN BU KADAR UYGUN FİYATA SATILMAKTADIR..

Ürün Programı Driver CD'si Türkçe Yükleme Klavuzu ile beraberdir..

http://www.imageupload.org/getfile.php?id=58253&a=b6058a5e6a400284697cb4078ffd6d4f&t=4dee757b&o=3F8790D047B8AED50DE7112715632B96379C9DD70DEBE3CA0C8857675E7F52BE229B89D047&n=07062011093.jpg&i=10
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj_pelit -- 1 Haziran 2012; 16:41:11 >

• güzel bir alet iyi satışlar aletin tipini merak ettim
  • dükkanımda işe yarayacagını düşünüyorum :) almak için bi adet pm !
  • arvol ve slayer_00 a 1 er adet satılmıştır..
  • pm...
  • 2 adet WOWOZANGE nickli arkadaşa gönderilmiştir.Hayırlısı olsun..
  • fıyat ne kadar hocam
  • 10 TL hocam..
  • takip
  • Ah be kardeşim bu ilanı 4-5 gün önce görseydim nolurdu telefonu garantiye gönderdim ve numaraları yedeklemeyi unutmuşum hepsi gitti
  • hocam yaklaşık 5 aydır güncelleniyor konu keşke görseydinde böyle bir sorunlar karşılaşmasaydın..
  • takip.
  • ürünü almak istiyorum kargo ücretsiz sanırım ödemeyi lira olarak yapabilirmiyiz ? havale ile ugraşmak istemiyorum
  • Havale ile uğraşmak istemeyenler için cep telefonu ile kontör transferinide kabul ediyorum..
  • telefon numarasını pm olarak atın ben size kontor yüklettigimde msj atarım yollarsnınz :)
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

Öncelikle havale ile uğraşmak istemiyenler için kontör(TL) Transfer seçeneği ekledim.Cep telefonuma 10 TL lik kontör gönderdikten sonra aynı gün yada Bir sonraki iş günü ürün adresinize gönderilecektir..

SİM KART OKUYUCU ve YAZICI SİM KART READER AND WRITE

Bilgisayar bağlantısı USB port kanalıyla yapılmaktadır. USB 2.0 standartları ile uyumludur.

Kullandığı yerler

Cep telefonlarına takılan SIM kartındaki bilgileri (telefon numaraları, SMS mesajlarını) okur ve bu bilgileri bilgisayarınıza aktarmayı sağlar.

Telefon rehberinizi 1 saniyede excel formatına çevirir.
    Sim kartdaki gelen giden sms lere ek yapabilir geliş ve gönderiş tarihlerini değiştirp tekrar kayıt yapabilirsiniz..

Yeni sim kart mı aldını eskisini takın rehberi bilgisayara çok kısa bir sürede aktarın sonra yeni sim kartınız takın eski rehberinizi yeni kartınıza kopyalayın..

SIM kartındaki bilgiler MS Address Book, MS Outlook ve Lotus Notes Address Book programlarına aktarılabilir. Bu programlardaki bilgiler SIM kart okuyucu ürünü sayesinde SIM kartına tekrar yüklenebilmektedir.

Desteklediği İşletim Sistemi :

Windows 98SE, ME, Windows2000, Windows XP, Internet Explorer 5.5 ve üstü

ÜRÜN WIN7 DESTEĞİ BULUNMADIĞI İÇİN BU KADAR UYGUN FİYATA SATILMAKTADIR..

Ürün Programı Driver CD'si Türkçe Yükleme Klavuzu ile beraberdir..

http://www.imageupload.org/getfile.php?id=58253&a=b6058a5e6a400284697cb4078ffd6d4f&t=4dee757b&o=3F8790D047B8AED50DE7112715632B96379C9DD70DEBE3CA0C8857675E7F52BE229B89D047&n=07062011093.jpg&i=10
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

çok güzel bir ürün herkeze tavsiye ederim.

güvenilir satıcı

• Çok ilginç bir alet, bende ilanı görünce pc den sim card ile arama yapmak için kullanıldığını sandım.
  • takip edilecek
  • takip...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.