Şimdi Ara

knight online resimleri (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
3
Favori
2.295.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 26Hasan

Can sıkıntısına bi foruma bakayım dedim sçim bi tuhaf oldu

Alıntıları Göster
    yine duygulandım ya. neyse beyler pianada başladım pm: schildkrote
  • quote:

Orijinalden alıntı: vtopia

efsane konular arasına girer

Alıntıları Göster
    Ulan ağlatacaksınız

Efsane konular arasına girer bu konu.
  • aynen hocam koxp yok bir şey yok cok zevkliydi o zamanlar şimdi bakmıyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknes1905

aynen hocam koxp yok bir şey yok cok zevkliydi o zamanlar şimdi bakmıyorum bile
    ARGOS'un Yükselişi;
    Bu projeye başladığımızdan beri,insanların en iyi orjinal bir myko serveri hakettiğine inandık.
    Dürüst bir myko serverı açtık çünkü bu bizim ana hedefimiz.

Devasa bir geliştirme sürecinden sonra iki ırkında durmadan savaştığı muhteşem bir orjinal myko getiriyoruz.
    Burada 10 yıl öncesine giderek , sizlere oyundan en çok haz aldığınız zamanlara geri götüreceğiz.Pk, farm, boss ve
    myko etkinlikleriyle muhteşem bir şölen.

Güvenliği ve uyumluluğu ile anti cheatimiz YENİ VE SADECE BİZİM SUNUCUMUZ
    İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ÖZEL,günün her saati kontrol altında tutulan ve gereksiz yazılımların kullanımına izin vermeyen bir sistemdir.
    Profesyonel ve tecrübeli bir anti cheat ekibiyle myko zevkini doruklarda lag ve
    dc yüzünden sinirlenmeden oynayabilme imkanı.

Ekibimiz zombi olmaya çok yakın,uyku yok,yatak yok,kahve hayranı olmaya devam,kabusa düşmemeye çalışıyoruz,
    bizi uyanık tutan tek şey kullanıcılarımızın gerçekten bu myko heyecanında eğlenecek olması.

İnternationalKo ile gelen birçok özellik mevcut,bazıları :

- Etkinlik: Chaos Stone,Border Defense War,Bi Frost, Castle Siege War, Lunar War.Forgetten Temple,Dead Match,Ödüllü 1vs1(Bu etkinlikler zaman içerisinde yükseliş sırasına göre aktif edilecektir.)
    - Haritalarımız: Breth Village, Piana Village, Colony Zone, Old Moradon with Flags of
    the Top Clans and Monuments of the Top Users.
    - Yeni drop Listesi sistemi NPC'lerimizde.
    - Oyun sırasında internette herşeyi yapabilirsiniz; Youtube, Facebook, Twitter vs.
    - Old-New İtem Sistemi
    - YENİ ÖZEL YALNIZCA BİZİM SUNUCUMUZ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ANTİCHEAT
    - Leader ve Knight np'lerinize göre kareli ve karesiz orjinal national point simgeleri

Server'ımızın temel özellikleri İnternationalKo- ARGOS :

- Level 62 cap pk,farm.(Zaman içerisinde Üst leveller Aktif Edilecektir)
    - Başlangıç(Quest) Takı Yok !
    - Monster Stone(Old Takılar) Yok !
    - 100% Eski Stil.
    - 100% haritalar (Breth and Piana Village, Teleports, Npcs, Mobs and Spots).
    - Class change sc yok(bir süre).
    - Etharots yok.
    - Kırmızı Chitinler Yok.
    - Bazı exp questleri açık.
    - +7 item limiti(+8 İlerleyen dönemlerde eklenecektir)
    - +1 takı limiti
    - Chitin son zırh(shell yok).
    - Hiç kapanmayacak uzun yıllar rahatlıkla oynayabileceğiniz orjinal bir myko server.

Neden İnternationalKo bu kadar eşsiz ve özel olacak ?

- Her şeyin daha iyi olabilmesi için bulduğumuz yollar:
    - Dürüst bir takımız
    - Neredeyse son 7 aydır siz myko sevenlere çok orjinal bir db yapmak için çalışıyoruz.
    - Kullanıcılar için güvenilir bir server.
    - Sürekli aktif GM'ler.
    - 4-5 ayda bir kapanıp açılan serverlar yerine Uzun yıllar oynayabilecğiniz kapanmama garantisi
    verdiğimiz orjinal bir myko serverı siz değerli oyuncularımıza sunuyoruz.

Websitemizin sundukları:

- Anti-hack account sistemi(Websiteden karakterinizi bloklayabilirsiniz).
    - Ticket sistemi.
    - 7/24 aktif , İspanyolca/Türkçe/İngilizce GM'ler.(Bu genelde lafta kalıyor ilk ay gmler ilgileniyor sonra
    kimseyi bulamıyorsunuz ama bu konudaki ciddiyetimizi size oyunda tamamen oyun aşığı gm'ler ile sunacağız).
    - Ayrıca Sunucu Server Cisco Guard ile daha güvenlir bir server.
    - Ek olarak knight cashinizi pus'dan çekip pazarda satma ve trade imkanı.

Ödeme Yöntemlerimiz : Power Up Store

beta açılış : 20 nisan 2014

offical açılış 25 nisan 2014

forum : forum.internationalko.com

facebook :https://www.facebook.co...25433752201?ref=tn_tnmn

web site :www.internationalko.com
    Paylaş

• kalabalık olursa gelirim knk :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

kalabalık olursa gelirim knk :p
    Vay be.. Diyor insan sadece, 2005-2006 yılları bu oyunun tavan yaptığı yıllardı orta okuldaydım o zamanlar daha Pc ile yeni tanışmıştım deli gibi oyun oynuyordum tam'da mükemmel zamanlama olmuştu, hele bir keresinde oyuna büyük bir update gelmişti sitesine girip indirip oyunun kurulu olduğu yeri gösterip yüklemeniz gerekiyordu bunu yapabilmek için haftalarca hatta aylarca uğraşmıştım.

Hatta internet cafeler yeni knight online satışı yapmaya başlamıştı benim gibi beceremeyenler için, doğru düzgün oynamasını bilmediğim halde çok zevkli keyif alarak oynadığım bir oyundu her yerde hatta 20-25 yaşlarında olan internet cafele sahibi abilerim bile oynardı onlarla sabah akşam yatıp kalkıp Ko muhabbeti ederdik.. internet cafede yazın saatlerimizi bu oyunda harcardık yemek zamanındaysa yine oyunun başında tost-ayran söyleyip hallederdik.. o internet cafenin ortamı kokusu oyunun o giriş müziği hala aklımda çok iyi günlerdi.

Fakiriz Premium'da yok sunucular 7/24 %100 dolu, 20-30dk girmeyi denerdik yapımcı firmada uyanıktı bir kere deneyip ret yediğinde bir kere daha denediğinde direkt dolu uyarısı veriyordu yer olsun olmasın fark etmiyordu bizde taktikler geliştirmiştik sunucunun üzerine tıklar enter'la birlikte hemen başka bir sunucuya tıklardık böylece istediğimiz kadar denerdik oyuna baştan girip çıkmamız gerekmezdi hatta buton donduğunda fareyi üzerine götürdüğümüzde rengi değişmediğinde girdiğimizi anlardık.

Koxp yok bir şey yok %99 saf ko deneyimi herkes ezik herkes noob +8 elixır +8 Raptor'ü bir şey sanırdık'ki Shell'ler Master Skilleri bizim için hayaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 14 Nisan 2014; 4:08:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Vay be.. Diyor insan sadece, 2005-2006 yılları bu oyunun tavan yaptığı yıllardı orta okuldaydım o zamanlar daha Pc ile yeni tanışmıştım deli gibi oyun oynuyordum tam'da mükemmel zamanlama olmuştu, hele bir keresinde oyuna büyük bir update gelmişti sitesine girip indirip oyunun kurulu olduğu yeri gösterip yüklemeniz gerekiyordu bunu yapabilmek için haftalarca hatta aylarca uğraşmıştım.

Hatta internet cafeler yeni knight online satışı yapmaya başlamıştı benim gibi beceremeyenler için, doğru düzgün oynamasını bilmediğim halde çok zevkli keyif alarak oynadığım bir oyundu her yerde hatta 20-25 yaşlarında olan internet cafele sahibi abilerim bile oynardı onlarla sabah akşam yatıp kalkıp Ko muhabbeti ederdik.. internet cafede yazın saatlerimizi bu oyunda harcardık yemek zamanındaysa yine oyunun başında tost-ayran söyleyip hallederdik.. o internet cafenin ortamı kokusu oyunun o giriş müziği hala aklımda çok iyi günlerdi.

Fakiriz Premium'da yok sunucular 7/24 %100 dolu, 20-30dk girmeyi denerdik yapımcı firmada uyanıktı bir kere deneyip ret yediğinde bir kere daha denediğinde direkt dolu uyarısı veriyordu yer olsun olmasın fark etmiyordu bizde taktikler geliştirmiştik sunucunun üzerine tıklar enter'la birlikte hemen başka bir sunucuya tıklardık böylece istediğimiz kadar denerdik oyuna baştan girip çıkmamız gerekmezdi hatta buton donduğunda fareyi üzerine götürdüğümüzde rengi değişmediğinde girdiğimizi anlardık.

Koxp yok bir şey yok %99 saf ko deneyimi herkes ezik herkes noob +8 elixır +8 Raptor'ü bir şey sanırdık'ki Shell'ler Master Skilleri bizim için hayaldi.

Alıntıları Göster
     knight online resimleri

Ah knight online ah.

• At kadar adam oldum eski haline gelsin hala heyecanla ft beklerim bdw si clan pt geyikleri knihgt apayrıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşikiometrik

At kadar adam oldum eski haline gelsin hala heyecanla ft beklerim bdw si clan pt geyikleri knihgt apayrıydı

en son biraktigimda, bdw yeni acilmisti, moradonda deniz kenarina 100lerce kisi erkenden gidip hizli basmaya calirdi.. arada bir diger irk tarafina gidip kufurlesirdik :D

eski maradon zamanlari da forgotten temple girebilmek için, #### kare hesabi yapardik, sondan 2.yi gorunce basin falan :D

bazilari fire drakeden sonra oyun bitti diyor ama bence o ilk bdw zamani bile zevkliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 15 Nisan 2014; 11:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

biz oyunu 6-7-8. siniflarda oynadik daha cok 94 nesli olarak.. lisede olsaydik o zamanlar daha bir anlami olurdu

• Turk_Magician kullanıcısına yanıt
    SERVER GAİA SOYULAN CHARIM
     knight online resimleri knight online resimleri knight online resimleri knight online resimleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

At kadar adam oldum eski haline gelsin hala heyecanla ft beklerim bdw si clan pt geyikleri knihgt apayrıydı

en son biraktigimda, bdw yeni acilmisti, moradonda deniz kenarina 100lerce kisi erkenden gidip hizli basmaya calirdi.. arada bir diger irk tarafina gidip kufurlesirdik :D

eski maradon zamanlari da forgotten temple girebilmek için, #### kare hesabi yapardik, sondan 2.yi gorunce basin falan :D

bazilari fire drakeden sonra oyun bitti diyor ama bence o ilk bdw zamani bile zevkliydi

Evet hatırlıyorum 5 kez temple geçerken herkes şimdi basın' diyordu öyle giriyorduk ve sabah 5 de oluyordu ft bitince onlarla vedalaşıp yatıyordum :D asosyal falan filan ama iyiydi ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Evet hatırlıyorum 5 kez temple geçerken herkes şimdi basın' diyordu öyle giriyorduk ve sabah 5 de oluyordu ft bitince onlarla vedalaşıp yatıyordum :D asosyal falan filan ama iyiydi ya

ft icin sabahin korunde kalktigim kadar, simdi ilk derslere kalkabilseydim devamsizlik sorunu olmazdi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: vtopia

efsane konular arasına girer

Alıntıları Göster
    Knight'a herkes sıfırdan başlasa dönerim oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

Knight'a herkes sıfırdan başlasa dönerim oyuna

Alıntıları Göster
    2006 da cyhperdaydım gerçekten güzel günlerdi arkadaşlar..
  • Deagles48 D kullanıcısına yanıt
    Gelen büyük upgrade fire drake 1453 o pachtle claver görevleri item görevleri gelmişti oyun tasarım olarakda büyük olarak değişmişti, daha sonra maradon pacth geldi 1405 miydi neydi maradon değişmişti, çok iyi hatırlıyorum o günleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 23 Nisan 2014; 12:32:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Gelen büyük upgrade fire drake 1453 o pachtle claver görevleri item görevleri gelmişti oyun tasarım olarakda büyük olarak değişmişti, daha sonra maradon pacth geldi 1405 miydi neydi maradon değişmişti, çok iyi hatırlıyorum o günleri..
    Oyundan elimde kalan en son resim
     knight online resimleri

• Hay arkadaş yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

Hay arkadaş yaaa
    bizim oynadığımız dönem nere bu kanatlı yeni skill efekti oyun nere

artık gözlerim kapaşıyor bi video falan izleyim dedim yeni knightttan ne kadar berbat olmuş.Pvp oynayın şu knightı oynamayın arkkadaş
  • Ben zamanında oyunda iken 1453 patch gelecek saatlerce kapalı kalacak demişlerdi. Tabiki 256 kbit internetle dc olduktan sonra o büyük patchi indirmek saatler almisti6. Herşeye rağmen knight online zamanın en iyi oyunlarından biriydi..
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.