- x
dövme yaptırmayı düşünüyorum konyada yapan yer varmı
24 Cevap6958 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Mayıs 2011; 1:23:15 

ama geçici dövme olacak . fiyatları ne civardadır acep. bide ne kadar gider ???
bide konyada yapan yer varmı biliyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 27 Mayıs 2011; 1:46:27 >

8036 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:07:22 

Dövmenin boyutuna ve motifine göre fiyatları değişir

www.facebook.com/heywatchthis
www.facebook.com/Keskeniyaz

2017 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:08:20 

Zaferde sataformun karşısında centonenin solunda pircing dövme geçici kalıcı hepsi var gecen hafta yaptırdım mekan lüx ve temiz büyüklüğe göre fiyatları değişiyor b'n 15 liraya gecici dovme yaptırdım ama daha küçükleri var 5 liraya fln yapiyolar onlarda çok basit hayvan figürleri ve imzalar fln
Bı tanede kırmızı çarşıda 2. Katta var orayada bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:11:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hasoxxx

Zaferde sataformun karşısında centonenin solunda pircing dövme geçici kalıcı hepsi var gecen hafta yaptırdım mekan lüx ve temiz büyüklüğe göre fiyatları değişiyor b'n 15 liraya gecici dovme yaptırdım ama daha küçükleri var 5 liraya fln yapiyolar onlarda çok basit hayvan figürleri ve imzalar fln
Bı tanede kırmızı çarşıda 2. Katta var orayada bakabilirsin

saol kardeş . koluma japonca yazı yazdırmayı düşünüyorum yaparlar herhalde
bu kırmızı çarşı neresiydi yav ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 27 Mayıs 2011; 2:12:59 >

2017 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:14:18 

Ne kadar gittiginide söyleyim 1 hafta sonra rengi açılıyor 2. Hafta yikarken tamamen siliniveriyor

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:16:01 

quote:

Ne kadar gittiginide söyleyim 1 hafta sonra rengi açılıyor 2. Hafta yikarken tamamen siliniveriyor

3 ay gidiyor diyorlardı yav demekki hepsi yalanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 27 Mayıs 2011; 2:16:59 >

2017 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:16:50 

quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım_beyazıt

saol kardeş . koluma japonca yazı yazdırmayı düşünüyorum yaparlar herhalde
bu kırmızı çarşı neresiydi yav ?

Zaferde Cam saatin yanında kibritin solundaki binada camlica pastanesinin dibi

2017 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:20:05 

quote:

3 ay gidiyor diyorlardı yav demekki hepsi yalanmış

En az 10 kez yaptırdım farklı yerlerde en kalitelisi Antalya'da yaptırdığımdi 1 ay gitti onuda tekrar bulmak zor Konya'da yaptırdığım dövmelerde 2 haftayı hiç geçmedi Yarı geçici dövme var ondan yaptirabilirsin uzun süre gitmesini istiyorsan 2-5 yıllık ömrü var fiyatları 250-300 civarı bide gercek kalıcı var ona süre verilmiyor ömür boyu gidebiliyor ...

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:22:21 

quote:

En az 10 kez yaptırdım farklı yerlerde en kalitelisi Antalya'da yaptırdığımdi 1 ay gitti onuda tekrar bulmak zor Konya'da yaptırdığım dövmelerde 2 haftayı hiç geçmedi Yarı geçici dövme var ondan yaptirabilirsin uzun süre gitmesini istiyorsan 2-5 yıllık ömrü var fiyatları 250-300 civarı bide gercek kalıcı var ona süre verilmiyor ömür boyu gidebiliyor ...

yarı geçiçiyi nasıl yapıyorlar. yani ilerde çıkma garantisi veriyorlar mı ?

2017 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:28:14 

Bn araştırdım da cesaret edemedim bnm sataformda dediğim yer 2-5 yıl arası dedi nette 10 yıla kadar fln çıkar diolar iyi araştırmak lazım bide insan 5-10 sene aynı desenden bıkar zaten ama tercih meselesi

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:29:56 

quote:

Bn araştırdım da cesaret edemedim bnm sataformda dediğim yer 2-5 yıl arası dedi nette 10 yıla kadar fln çıkar diolar iyi araştırmak lazım bide insan 5-10 sene aynı desenden bıkar zaten ama tercih meselesi

hem bıkarım hemde çıkmazsa korkusuyla yaşamayım

18 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:30:02 

Yok öyle 2 senede çıkan dövme. Bildiğin derinin altına iğneyle boya enjekte ediyorlar seni yiyorlar yani 2 sene sonra çıkıcak diye. Bu arada geçici yaptırıcaksan çizimi güzel olan bir arkadaşına malzemelerini al o yapsın . 5 lira verirsin malzemelerin tamamına işte . Hint kınası,alman taşı,oksijenli su bu kadar malzemeler. Kolay gelsin.

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:32:14 

bunu hint kınası ve cin mürekebiyle yapmıyorlarmı da 1 hafta gidiyor ki

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:34:18 

quote:

Orijinalden alıntı: iRoy

Yok öyle 2 senede çıkan dövme. Bildiğin derinin altına iğneyle boya enjekte ediyorlar seni yiyorlar yani 2 sene sonra çıkıcak diye. Bu arada geçici yaptırıcaksan çizimi güzel olan bir arkadaşına malzemelerini al o yapsın . 5 lira verirsin malzemelerin tamamına işte . Hint kınası,alman taşı,oksijenli su bu kadar malzemeler. Kolay gelsin.

hepsi var ama çizimi iyi olan kimse yok

1604 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:36:35 

dövme abdest bozmaz istersen kalıcı yaptırabilrsin

18 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:39:02 

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:39:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

dövme abdest bozmaz istersen kalıcı yaptırabilrsin

ama öbür tarafa allah korusun dövmeli gitmek var
hemen liseliler atlar şakirt filan diye konyalı değilim ama bu tarz şeylere özen gösteririm .

1604 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:42:17 

quote:

ama öbür tarafa allah korusun dövmeli gitmek var
hemen liseliler atlar şakirt filan diye konyalı değilim ama bu tarz şeylere özen gösteririm .

Güldürme beni .. Pilatin kemik taksalar sen onunlamı gideceğini sanıyosum :D yada ne bileyim kolunda kocaman dikiş izleri olsa yada heryerinde dikiş izi olsa :D

Bu dünyadaki herşey burada kalır , ne derler bilirsin dünya malı dünyada kalsın , bu beden dünya malıdır :)

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:44:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

Güldürme beni .. Pilatin kemik taksalar sen onunlamı gideceğini sanıyosum :D yada ne bileyim kolunda kocaman dikiş izleri olsa yada heryerinde dikiş izi olsa :D

Bu dünyadaki herşey burada kalır , ne derler bilirsin dünya malı dünyada kalsın , bu beden dünya malıdır :)

o farklı konu o sağlık için bu zevk için
herneyse konumuz farklı zaten günah olmasa da öyle kalıcı dövme yaptırmam sıkılırım yani. bedava yapacak olsalar yine yaptırmam çabuk sıkılan birisiyimdir

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 2:44:40 

bence yaptırtma dostum abdest tutmuyor diye biliyorum ben

1604 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:47:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

bence yaptırtma dostum abdest tutmuyor diye biliyorum ben

Bu videoyu herkeze izletin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 27 Mayıs 2011; 2:51:15 >

903 Mesaj
27 Mayıs 2011; 2:48:23 

Paraya kıy git İstanbul'da adam gibi bir dövmeciye yaptır. Sonuçta ömür boyu senin vücudunda duracak birşey. Riske atma kendi vücudunu.

Denizde bir bulutun öldürdüğü
Japon balıkçısı genç bir adamdı.
Dostlarından dinledim bu türküyü
Pasifikte sapsarı bir akşamdı...
Wepla id: Jakoben

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 11:30:18 

quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

Paraya kıy git İstanbul'da adam gibi bir dövmeciye yaptır. Sonuçta ömür boyu senin vücudunda duracak birşey. Riske atma kendi vücudunu.

para mevzusu değil. kalıcı dövme istemiyorum ben . çabuk sıkılırım 2 sene sonra belki keşke yaptırmasaydım demeyim

7 Mesaj
14 Ağustos 2012; 17:37:03 

[font="Microsoft Sans Serif"] [font="Verdana"]konya dövme işini profesyonel yapan tek bir yer var isterseniz arastırabilirsiniz sadece Paradoks TATTOO ve akla ilk gelen Resul ŞAFAK tır. çalısmları hijyen ve temziliği olsun 10 numaradır.turkiyede satandartın kat kat üstündedir. Ankara istanbul baya arastırdım oralarda cok dövmeci var ama gercekten kaliteli dövmeciyi bulmak için baya arastırmak gerek oda cok zor. Resul bey bu işin hakkını veriyor. bence likten bakın konya ve cevresinde rakibinin olamıyacagını anlarsınız. https://www.facebook.com/ParadoksTattoo[/font]

1741 Mesaj
23 Şubat 2013; 10:51:17 

up. Paradoksun çalışmaları gerçekten profesyonelce

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » dövme yaptırmayı düşünüyorum konyada yapan yer varmı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.262