Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar bizde canyon modeli amorok var orta konsolda dörtlülerin yanına lamba düğmesi var tam olarak ne işe yarar bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_erol_1317

merhabalar bizde canyon modeli amorok var orta konsolda dörtlülerin yanına lamba düğmesi var tam olarak ne işe yarar bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Arka kasayı aydınlatmaya yarayan lambayı açıp kapatıyor.
  • Bizim kasa lambasi yanmiyor o dugmeye basinca arac dururken falanda denedik yakmayi beceremedik baska bi yolumu var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb_erol_1317 kullanıcısına yanıt
    Araç çalışır iken yakamazsınız. Stop halindeyken deneyin yanacaktır.
  • yeni resimler
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• Merhabalar Bildiğiniz gibi Volkswagen Bir skandala imza attı emisyon ölçülerini düşük gösteren bir yazılım geliştirerek bir suç işledi. Bir haberde okuduğuma göre 1.4 1.6 ve 2.0 TDI motorlarda bu hile kullanılmış. Peki bizim bu Amarok araçlarımızda da bu hata var ise neden hala Ülkemiz Türkiye bi şeyler yapmıyor ?
  • Selamlar,
    VW amarok canyon kullanıcısı oldum. Ankara da kasa içi bak havuzu arıyorum.
    Tavsiyeniz varmı nerde bulurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Botan.21

Merhabalar Bildiğiniz gibi Volkswagen Bir skandala imza attı emisyon ölçülerini düşük gösteren bir yazılım geliştirerek bir suç işledi. Bir haberde okuduğuma göre 1.4 1.6 ve 2.0 TDI motorlarda bu hile kullanılmış. Peki bizim bu Amarok araçlarımızda da bu hata var ise neden hala Ülkemiz Türkiye bi şeyler yapmıyor ?

Ne yazık ki bizim ülkemizde ve diğer 3. Dünya ülkelerinde "çevre" için hiçbir önlem alınmıyor. Buna emisyonlar da dahil. Amerika ve Avrupa'nın uyguladığı katı emisyon sınırları ve önümüzdeki 10 yıl içinde sıfıra indirme kanunları bizde yok.
    Su anda ortaya çıkan skandal kabul edilse bile bizim vw'e ceza verecek bir kanunumuz yok. Çünkü bize verdikleri taahhütleri yerine getirebiliyorlar. Sorun amerikaya verilen taahhütleri yerine getirmemış olması. Zaten bu ülke pazarlarına girmeseler sadece bizim için motor ve araç yapsalar muhtemelen halen kuş serisine ve Toros'a binmeye devam ederdik.

Gelecek vizyonu olmayan, çevrecinin daniskası olduğunu iddia eden yöneticiler ÇED raporlarını bile yok ederken emisyonun ne olduğunu bile bildiklerini sanmıyorum.

• typhoone T kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Ya hocam biz aracimizin bakimini baya.bi geciktirdik. İlk 15.000 bakimi. Arac 18.000 i gecti su an.arac yag yakiyormudur bugunlerde Araci goturecem. Yanu serviste cezq anlaminda fazla ucret alirlar mi ?

• Yağ yaksa haberiniz olurdu. Bizdeki iki amarok'ta ilk bakıma varmadan 1lt'den fazla yağ eksiltti. Ama bunu gösterge ekranında gösteriyor zaten. Sizde bakıma gidene kadar birazcık ekliyorsunuz üzerine. Şu anda ikinci yılı olmak üzere öyle bir eksiltme yapmadı. Ya fabrikada biraz az yağ koydular -ya da tam- serviste nasıl olsa yakar diye biraz fazla koymuş olabilir.

3.000 km biraz fazla olmuş. garanti ile ilgili bir sorununuz olmazsa önemsemezler. ancak bugün motor yanarsa hata komple sizindir.

Bunula birlikte aynı aracın avrupa ve ingilteredeki servis aralıkları 20 -25 bin kilometrelerde geziyor. Bakım ve kullanılan malzemeler aynı. Türkiye'de ne kadar kötü kullanıyoruz da bu periyotta bakım yapılıyor? Doğus, servisten biraz daha fazla kazanmak istiyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

quote:

Orijinalden alıntı: Botan.21

Merhabalar Bildiğiniz gibi Volkswagen Bir skandala imza attı emisyon ölçülerini düşük gösteren bir yazılım geliştirerek bir suç işledi. Bir haberde okuduğuma göre 1.4 1.6 ve 2.0 TDI motorlarda bu hile kullanılmış. Peki bizim bu Amarok araçlarımızda da bu hata var ise neden hala Ülkemiz Türkiye bi şeyler yapmıyor ?

Ne yazık ki bizim ülkemizde ve diğer 3. Dünya ülkelerinde "çevre" için hiçbir önlem alınmıyor. Buna emisyonlar da dahil. Amerika ve Avrupa'nın uyguladığı katı emisyon sınırları ve önümüzdeki 10 yıl içinde sıfıra indirme kanunları bizde yok.
    Su anda ortaya çıkan skandal kabul edilse bile bizim vw'e ceza verecek bir kanunumuz yok. Çünkü bize verdikleri taahhütleri yerine getirebiliyorlar. Sorun amerikaya verilen taahhütleri yerine getirmemış olması. Zaten bu ülke pazarlarına girmeseler sadece bizim için motor ve araç yapsalar muhtemelen halen kuş serisine ve Toros'a binmeye devam ederdik.

Gelecek vizyonu olmayan, çevrecinin daniskası olduğunu iddia eden yöneticiler ÇED raporlarını bile yok ederken emisyonun ne olduğunu bile bildiklerini sanmıyorum.

sadece taahhut ettigi degilki.

bu aracta vw nin bildermigi yazilim var asil problem orda.

turkiyedede bu bildirmedigi yazilim var araclarinda.

• Amarok exclusive hakkinda dusunceleriniz neler beyler 100 120 çapında 0 pickup suv onerebilir isteyenler

• WV türkiye sayfasında EA 189'dan etkilenen araçların sorgulaması yapılabiliyor.

http://ticariarac.vw.com.tr/Volkswagen-dizel-bilgilendirme.aspx

Bu sayfadan aracınızın şasi numarasını girerek sorgulayabilirsiniz. Bizdeki 2 amarok'un da etkilenmediğini söyledi. Euro5 olduğumuz halde. Ben pek inanamadım ama. Sizde bir deneyip sonucu yazarsanız sevinirm. Yoksa yakın zamanda servisler bizimle irtibata geçecek sanırım.
  • typhoone T kullanıcısına yanıt
    Hocam yalandır ben bi kaç arkadaşın 1.4 1.6 motor şasilerinide denedim yine aynı cevabı veriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4x4truckshop

Bu haftaki teslimatları sizler ile paylaşmak istedim
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

İlk resimdeki beyaz araba için ne kadarlık bir bütçe gerekli acaba?

• VOLKAAAAANNNN REİSSSS

• 2011 model amarok 4x2 highline 150000km boya kaza vs yok olan araci kaca satabilirim ?

• burock41 kullanıcısına yanıt
    50-60 arası gider tahminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4x4truckshop

amarok
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

Bu aracın toplam maliyetini söyler misiniz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.