Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    klima açıkmıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4x4truckshop

Alt koruma
    Defransiyel kilidi
    Kabin içi ısıtma sistemi
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları
    Ali Bey kabin içi ısıtma sistemi ne kadara mal oluyor?

• 2015 veya 2016 da kasa değişimi, makyajlanma durumu var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elninom1 kullanıcısına yanıt
    VW sürpriz yapmayı seven bir firmadır...

VW mühendisleri genellikle önceden kimseye duyurmadan araçlarda ani makyaj ve ciddi değişikliklerine giderler... Bu konuda son derece ketumdurlar...

Amarok içinde şu ana kadar VW'den her hangi bir resmi açıklama gelmedi...

Ancak eminim VW mühendis ve pazarlamacıları da en az benim kadar mevcut Amarok'un yüzünün eskidiğini düşünmektedirler... Şahsen ben 2016'da yepyeni bir Amarok bekliyorum...
  • dammak kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben vw'in ilk pick up'ı olduğu için kasa değişiminin daha uzun süreceğini al benisini arttırmak için küçük bir makyaj yapılabileceğini düşünüyorum.

netice olarak resmi bir açıklamada yok.

Bkz.: T6 ile ilgili de ne görseller çıktı ama dağ fare doğurdu.
  • dammak kullanıcısına yanıt
    Aracın yüzü eskidi fakat fiyatı hiç eskimedi
    4x4 otomatikler 100 binin üzerinde. En iyisi ya yeni kasayı beklemek ya da kampanyayı.

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa veya makyaj gelse fiyat direkt 15-20 bin TL daha artar onu da göz önüne alın. Beklemenin sonu yok..

Kampanya falanda hikaye. Adam zaten siparişle getiriyor 4 ay sonraya. Tok satıcı.
  • typhoone T kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa Amarok'da fiyatın çok fazla artacağını sanmıyorum... Sonuçta ne dersen de sattıkları şey bir kamyonet...

Kampanya konusunda ise haklısınız... Stoklu çalışmadıkları için "tok satıcıyı" oynuyorlar ve kampanya işine girmiyorlar...
  • Hayır aracı park ettim 1 saat sonra araca bindiğimde bu durum oluştu
  • benim aracım 2015 ve yaza doğru umarım ki 2015 makyajlı kasa çıkmaz umarım yoksa benim için fazla hoş olmaz artı dün baktımda bizim bu amarokun koltukları caddy koltuklar koltuk başlıkları caddy koltuk başlıkları ???? Ne diyeceksiniz ?
  • Botan.21 B kullanıcısına yanıt
    kalorifer yada klima tesisatından olabilir kontrol ettirmekte fayda var
  • Baktıracam saolun
  • Selam arkadaslar. Br goodrich lastik kullanan varmi? Dusunyorum ama arabanin yakit tuketimini arttirirmi veya arabayi yorarmi? En onemlisi kis lastigi yerinede gecermi?

• şehir içinde aile için uygun mudur? Arka koltuklar düz asfalt yolda bebek/çocuk için rahatsızlık verir mi?

• Aracına multimedya taktıran arkadaşlar hangi marka ve modeli tercih ettiniz , bende taktırmayı düşünüyorum da
  • Fuarda Amarok Exclusive modeli sergilenecekmiş. Bu model Türkiye ye özel sanırım internette fazla detay bulamadım. Fuara gidenlerden fotoğraf bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Fuarda Amarok Exclusive modeli sergilenecekmiş. Bu model Türkiye ye özel sanırım internette fazla detay bulamadım. Fuara gidenlerden fotoğraf bekliyoruz.

Bi-Xenon farlar + LED gündüz sürüş farları, 19" Cantera alüminyum alaşımlı jantlar, alcantara koltuk döşemesi, sürücü ve ön yolcu koltuk ısıtması, ısıtmalı cam yıkama fıskiyeleri, elektrikli katlanabilir yan aynalar, otomatik kararan iç dikiz aynası, yeni tip direksiyon bulunmakta. Her şey iyi güzel ancak satışına Eylül ayında başlanması bekleniyormuş ve bu nedenle fiyat bilgisi verilmemekte. Gördüğüm eksiklikler ise karartılmış arka farların olmayışı ve geri görüş kamerası + multimedya sisteminin eklenmemiş olmasıydı.

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler.
    Deri koltuk var mı?
    Arka rollbar var mı?
    Haziranda-Ağustosta zam gelse herhalde 120-130 bini bulacak gibi araç daha gelmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elninom1 -- 23 Mayıs 2015; 1:24:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Hocam teşekkürler.
    Deri koltuk var mı?
    Arka rollbar var mı?
    Haziranda-Ağustosta zam gelse herhalde 120-130 bini bulacak gibi araç daha gelmeden.

Rica ederim.

Önceki mesajımda yazdığım gibi koltuklar deri değil alcantara döşemeydi.

Fuarda sergilenen araçta krom roll bar ve kasa içi havuz vardı ancak Exclusive model için hazırlanmış olan katalogda bu aksesuarlar gözükmemekte, yani muhtemelen bu aksesuarlar fuara özel olarak eklenmişti.

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

Ali Bey(@4x4truckshop)'in fuarda çekmiş olduğu bu 2 fotoğrafı da ekliyorum.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bilgi ve resimler için
    Alcantara döşemeyi bilmiyorum yarı deri yarı kumaş mı oluyor? Vw araçlarına yabancıyım.
    Almanya sitesinde amarok ultimate diye satılıyor özellikler hemen hemen aynı gibi ve Hazirana kadar 3000 Euro indirim kampanyası varmış.
    http://www.volkswagen-nutzfahrzeuge.de/de/modelle/amarok/erleben.html

Amarok Highline 36.200 Euro
    Amarok Canyon 39.580 Euro
    Amarok Ultimate 41.816 Euro

http://www.volkswagen-nutzfahrzeuge.de/de/modelle/amarok/ausstattungsvarianten.html

Highline modeli Türkiyede 100 bine Canyon 107 bine satıldığına göre exclusive fiyatı 112-115 bin civarında olacak diyebiliriz.
    Haziranda VW zam yapabilir gibi. Sizce bu fiyatlara 115 bine kamyonet sınıfı pickup değer mi değmez mi? Ayrıca amarokun yüzü eskidi gibi nerdeyse 4-5 senelik aynı kasa devam ediyor. Exclusive geldikten 5-6 ay sonrasına yeni kasa veya makyaj gelebilir mi? SUV bakmak daha mı mantıklı olur? Jeep renegade, honda crv vs..

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.