Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.726
Cevap
31
Favori
443.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen dizel partikül arızasıdır. Temizleme veye rejenerasyon imkanı varsa problem yok. Ama değiştirmek gerek derlerse iptal ettirmeyi bir araştırın .
    Yeni dizellerin en büyük belası . Yapacak çok bir şey yok.
    Youtube de bir video var....Ingilizce ama olsun. Rejenerasyon için 15 dakika manuel de 2200 devirde, otomatikte S konumunda sürün, ışık sönmez ise hemen servise gidin, işin garantisi yok diyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=wqUMgJm8J_Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartek -- 19 Ocak 2015; 10:37:00 >
  • iptal ettirme durumunda egzoz muayenesinden geçerken problem çıkabilir.
  • Egzoz muyanesinde sadece çıkan gaza bakıyorlar. Partiküllere bakmıyorlar. Zaten bakamazlar da. Çok maliyetli.
    DOC veya DPF, partikül azaltmaya yarıyor. Artık maddeleri yok ediyor. Yine de emin olmak gerekir. TÜV bakmaya başlayabilir.

Traktörlerde matkapla deliyorlar. Bakalım biz de ne cengaverler çıkar yakında bu konuda. Bir de aracın programının değiştirmek gerekebilir.
    Çok bilinmeyenli bir denklem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartek -- 19 Ocak 2015; 13:56:58 >
  • Araci bugun goturdum. Bilgisayar a bagladi araci 5 dk devirli calistirdi bilgisayar sorun cozuldu ama eve gelince yine ayni arizayi verdi. Servisi aradim yarin bogaz kelebegini temizleyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock41

Mrb. 4x2 highline aracim var 120.000 de ve bugun katalatik konvektor arizasi verdi. Bakalim yarin servise gidicem neler ile karsilasacagim

bende de aynı sorunu verdi söndü. bugün tekrar yandı.
    servise götürmicem. daha önce volvo marka aracımızda da olmuştu.
    sanayide donanımlı bir ustamız var bende ona bırakıcam bakalım. mazotla ilgili olduğunu söyleyen çok.
  • Arkadaslar resimde ki uygulamayi yaptirmayi dusunuyorum Istanbulda tanidiginiz isini temiz yapan far ustasi var mi ?
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları
  • Vienna Autoshow'dan görseller

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• req16 R kullanıcısına yanıt
    Simdi servisten geldim. Ariza mazottan kaynakli degil. Katalizatorde bi sikinti yok. Motordan bi parca degisecegi soylendi. 2+2 garantim vardi. Cok sukur garanti kapsamina giriyor. Degisen parca fiyati 2000tl +iscilik

• burock41 kullanıcısına yanıt
    süper garantiden değişmesine sewindim...
    ben daha bırakamadım yarın inşallah haberdar ederim.
  • req16 R kullanıcısına yanıt
    Servisten simdi telefon geldi malesef olumsuz cevap geldi. Garanti karsilamiyor son 2 bakimi disarida yaptirdigim icin. Yalnız soyle bi durum var yanlis bilmiyorsam yeni cikan kanuna gore arac servisini disarida yaptirmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum yoksa benmi yanlis biliyorum ?

• burock41 kullanıcısına yanıt
    hocam ben bugün bıraktım hallettiler söndü. yanlız tekrarlayabilir dedi bir parçadan bahsetti açıp gösterdi 1200 tl lik bir parça dedi.
    yarın getirticek eğer tekrarlarsa denicekler ondanmı diye...
    dediğim gibi daha öncede volvo aracımızda oldu aynı parçaydı denedik ama söndürmedi. ama servise gitseydi sönene kadar parça değişirdi.
    şimdilik söndü sıkıntı yok masrafsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock41

Servisten simdi telefon geldi malesef olumsuz cevap geldi. Garanti karsilamiyor son 2 bakimi disarida yaptirdigim icin. Yalnız soyle bi durum var yanlis bilmiyorsam yeni cikan kanuna gore arac servisini disarida yaptirmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum yoksa benmi yanlis biliyorum ?

Acaba hangi parça değişecek söylediler mi? Dizel partikül filtresini garantiye sokmuyorlar hiç bir şekilde. Belki dışarıda baktırdığına sığınıyorlardır.
  • Dizel patekul degilde baska bi parca adini unuttum motorun ustunde. Garanti kapsamina giriyor fakat son 2 bakimi disarida yaptirdigim icin garantiden ciktigi soylendi.. 1500 + iscilik fiyati cikardilar 2300 tl gibi bi rakam cikardilar. Disarida sordum 1100 e yapiyorlar. Parca bekliyoruz simdi

• Hocam Merhabalar Ben de Nasipse VW Amarok Almayı Düşünüyorum Size Bir Kaç Sorum Olacak Hocalarım 2015 model de Kasa Değişikliği Uygulanacak mı artı Aracı Aldığımda nelere Dikkat Etmeliyim Aracın Yanında bi şeyler Verecekler mi Bardak Tutacağı vb 4x2 140 ps HIGHLINE Düşünüyorum Nasipse 140 PS Alırsam Sadece Jant Değişiyormuş iç Konfor Aynı Doğrumu ? Şimdiden Teşekürler
  • bartek B kullanıcısına yanıt
    Egr valfi degisecegi soylendi suan arac serviste. Aksama insallah bi sorun olmadan cikacak

• Botan.21 B kullanıcısına yanıt
    2015 içinde aşağıda sıralanan değişiklikler bağlamında sınırlı bir makyaj bekleniyor.

1. Yeniden tasarlanan ön ızgara
    2. Xenon farlar
    3. LED gündüz farları
    4. 22” alüminyum jantlar
    5. Isıtmalı deri koltuklar
    6. Yeni park sensörleri
    7. 6" multimedia paneli
    8. Yakıt ekonomisi sağlayan start/stop sistemi

Bu değişiklikler ülkeden ülkeye fark edebilir... Yani Türkiye'de satılacak Amarok'lar bu değişikliklerin hepsini barındırmaya bilir...

2017 de ise Amarok tamamen yenilenecek... Ancak yeni nesil Amarok'a ilişkin henüz elimizde her hangi bir net bilgi ve görsel yok... Bekleyip göreceğiz...
  • Hocam Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için Dicle Otomotivde 1 Adet 2014 Modeli 140 ps Hıglıhne 4x2 Mevcuttu bi 2015 fiyatları ve de Kasa değişikliği Olcaksa Kesinlikle 2015 Alırım Nasip Olursa Peki Hocam Sizce ne zaman Çıkar 2015 Modeli ?
  • Botan.21 B kullanıcısına yanıt
    Makyajlanmış 2015 modeller en geç 22 - 31 Mayıs'taki İstanbul Autoshow 2015 Fuarına kadar gelir diye düşünüyorum...
  • 4x4 truck customs Ankara buluşması

4x4 Truck Customs olarak
    8 şubat pazar günü saat 10:30
    Doğuş Oto Çankaya da buluşuyoruz.
    Amarok sahipleri ve ROK ları daha iyi tanımak isteyenleri bekliyoruz.
  • www.4x4truckcustoms.com
    gsm 0543 266 07 61
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.