Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Arc lansmanında Sony Ericsson yetkilileriyle Xperia Arc'ı konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
39.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımhaber.com olarak Sony Ericsson'un merakla beklenen Android işletim sistemli telefonu Xperia Arc'ın lansmanına katıldık ve Xperia Arc hakkında Sony Ericsson yetkilileriyle röportaj yaptık

• Süper bir tasarım.
  • yanlış mı duydum tarıfesız alınmıyormu cıhaz?
  • Nihayet görünüm olarak iphone"dan daha karizmatik bir telefon cıktı.
  • Bence telefonun tarife ile piyasaya sürülmesi tam bir facia. İnşallah önümüzdeki günlerde değişir bu durum...
  • Tarifeliymiş bunlar milleti enayi etti iyice.
  • bence de peşin satılması lazım yoksa çok müşteri kaybeder.
  • Yunus10 nerede?
  • kontratlı ,internetli ne ya hala bu dayatma şöyle klas bir cihaza...yanlış yapılmış çook...
  • Bu stratejinin satış rakamlarını negatif yönde etkileyeceğinden en ufak şüphem yok!
  • Bu sayfayı okuyan SE yetkililerine bir kaç kelam etmek isterim.

Sayın Yetkili,
    1997 yılıydı sanırım ilk kez cep telefonu almıştım.Ericsson 628.
    Tam 1000 Mark vermiştim,95 milyon yapıyordu.
    2000lerin başında görevim gereği Motorola kullandım uzun bir süre. Sonra kendime Tel alacaktım ve
    ilk göz ağrım olan Ericsson'u daha doğrusu SE2yi tercih ettim ve daha Türkiye'de çıkmadan Almanya'dan
    W900 getirttim. Halende bu telefonu kullanıyorum.
    Artık iyice yaşlanan W900 yerine yine uzun yıllar kullanabileceğim, döneminin en iyisini yani ARCı almak
    için sabırsızlıkla beklerken , az önce bu konuyu okudum ve inanmak istemedim. Biz Türkiye'ye geri döndük,
    bizi sevenlere çok güzel hizmetler vereceğiz ... vs.vs..dediniz ve umutlandık.artık ayrılık sona erecekti.
    Şimdi soruyorum sizin "gidişimiz hzünlüydü ama dönüşümüz muhteşem olacak" demeniz ile sadece kontratlı (ki
    tüm operatörlerden bile değil ) satış ile çelişkiye düşmüyormusunuz.İnsanları daha doğrusu SE severleri bunca yıl mağdur etmişken ,
    birde şimdi bu şekilde hayal kırıklığı yaşatmanızı kınıyorum.
    Ben şahsen SE kullanmaya devam edeceğim, peki siz nasıl göğsünüzü gere gere SEliyim diyeceksiniz?
    Saygılarımla

• @realgs Konuşan Hanım fazla heyecanlı geldi bana ve bu yüzden eksik bilgi verdi. Benim tahminim bu yönde. Bence kontratsız olarak da satılacaktır.
  • fiziksel yerine kapasitif tuşlar olsaymış daha güzel olurmuş kanımca ( zamanla bozulur tuşlar )
  • benim sonyericsson türkiyeden aldığım bilgilerde vatan ve hepsiburada gibi sitelerdede kısa süre içinde satışa çıkacak deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: darke

Kontratlı kontratsız meselesi ne oluyor tam olarak ? Biri açıklayabilir mi ?

turkcell iletişim merkezlerinden internet paketi ile kontrat yaparak alabileceğiz ilk dönemlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poweredbyofk -- 26 Mayıs 2011; 21:25:24 >
  • bence karamsarlığa kapılmanın hiç gereği yok x10 mini de aynı şekilde ilk önce timlerde satıldı sonra bütün piyasada satılır hala geldi unutmayın arkadaşlar
  • Arkadaslar bu gece bilgi almaya calisirim ama suanda kendisi msn de yok , girmezse yarin ararim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyi bir kenara bırakarak nacizane bir tavsiyede bulunmak isterim; DH videolarını hazırlarken kasmayın, doğal olun. Kendinizi kastığınız çok belli oluyor :) Kaydı kestikten sonra gülüşüp doğal halinizi alıyorsunuz, bu hissediliyor :) Videoları izlerken içeriğinden çok sizlerin haline takılıyorum.
  • malesef hiçbir bilgi yeni değil. yapmış olmak için yapılmış bir ropörtaj. fiyat sor tarih sor trkcll rom var mi sor. üstüne git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 26 Mayıs 2011; 22:06:20 >
  • biraz aceleye gelmiş...yıllardır soramadıklarımızı ve yakın gelecekte Türkiye hakkında neler düşündüklerini gelecek olan cihazları...hazır yakalamışken sorabilirdiniz...bu arada hepsi heyecan yapmış konuşurken...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.