Şimdi Ara

YENİ! unnado.com un 10 TL hediye çeki 5 TL (5 kupon birleştirilebiliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha öncede çıktı, yani unnado.com u tanımayan kalmadı nerdeyse. (fırsatı duyuran olarak, hem grupanya'ya, hemde unnado'ya davet isteyenler pm atsın)

http://www.grupanya.com/istanbul-anadolu/unnado-alisveris-ceki/gelir-ortaklari-1

Detaylar

Bu fırsat unnado.com'un 28 Mayıs – 27 Ağustos tarihleri arasında yayınladığı her ürün ve kampanya için geçerlidir.
    Dilediğiniz kadar fırsat kodu alıp hediye edebilirsiniz.
    Kişi başı en fazla 5 kupon alabilirsiniz. Kuponlar birleştirilerek kullanılabilir.
    Her kupon kodunun, kampanya bitiminde unnado.com'da tek tek tanımlanması gerekir. Kodların en geç 1 ay içerisinde (27 Haziran tarihine kadar) tanımlanması gerekmektedir.
    Unnado.com'da kullanılacak hediye çekini tanımlamak için, unnado ana sayfasında ya da hesabım alanında ilgili kısma kupon kodunun tek tek yazılması ve tanıtılması gerekmektedir.
    Minimum alışveriş tutarı yoktur.
    Kullandığınız çekin bedeli unnado.com'dan yaptığınız toplam alışveriş tutarından düşülecektir.
    10 TL'lik hediye çeki Grupanya fırsat kampanyası bitiminden 1 gün sonra (28 Mayıs 2011 tarihinde) unnado.com’da tanımlanabilir hale gelecektir.
    unnado.com’a sadece davet ile üye olunmaktadır. Eğer üye değilseniz çekinizden yararlanmak için gerekli ekstra bilgiler çek kodunuz ile birlikte yollanacaktır.
    Dilerseniz unnado.com/davet/grupanya'a tıklayarak unnado.com’a doğrudan üye olabilirsiniz.

Öne çıkanlar

unnado.com'da dünyaca ünlü anne, bebek ve çocuk markalarının ürünlerini, üyelere özel %70 indirimle satın alınıyor. Grupanya'dan alacağınız hediye çekiyle %70'ten de fazla indirim elde edeceksiniz!

unnado.com'da bebek, çocuk ve hamile giyim, kozmetik ürünleri, göğüs kanseri, düşük sperm sayısı, diyabet ve prostat kanseri gibi hastalıklara yol açan BPA maddesi kullanılmadan üretilmiş biberonlar, organik bebek, hamile ve emziren anne ürünleri, oyuncaklar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Özel bir alışveriş kulübü olan unnado.com’a sadece davet ile üye olunabiliyor. Davet ettiğiniz her arkadaşınız, siteye üye olup ilk alışverişlerini yaptığında, siz de unnado.com'da kullanabileceğiniz 10 TL'lik çek kazanıyorsunuz!

unnado.com'da her gün yeni bir markanın kampanyası yer alıyor ve bu kampanya bir haftaya kadar sürüyor. unnadó'da %70'e varan indirimle satışa çıkan bazı markalar şöyle: Pediped, Playskool, Prima, Bübchen, Baby Sebamed, Ameda, Lansinoh ve Chicco.

• ben o indirimlerin %70'e vardığını hiç görmedim bugüne kadar

bu durumda 28 ağustosa kadar unnado'da ya doğru düzgün ürün olmayacak ya da işe yarar ürünler olacak ama fiyatı uygun olmayacak diye bir kehanette bulunabilir miyiz?
  • yakala.co dan aldım 2 ay oldu adam gibi bir kampanya yok adaedi 5 tl ye 5 çek aldım çok pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

yakala.co dan aldım 2 ay oldu adam gibi bir kampanya yok adaedi 5 tl ye 5 çek aldım çok pişmanım

ben o kuponların hepsini bitirdim. burdan da 5 tane aldım
  • iyi takip etmek neye ihtiyaç var iyi analiz etmek gerekiyor. Güzel kampanya.
  • bende daha önce 5 kupon almış ve hemen bitirmiştim.avantajlı şeyler oluyor özellikle böyle indirimlerle beraber.10 tane aldım.faydalı bir kampanya bence.
  • ben de davetiye gönderebilirim. hem grupanya hem unnado

Ben bezleri burdan alıyorum çok uyguna geliyor.
  • daha önce şehirfırsatı ve yakala.co dan aldığım tüm çekleri kullandım.
    unnado gerçekten süper bir site.
    çok yakında bez kampanyası olmasını istiyorum, aldığım bezlerin stoğu yakında bitecek:)
  • ayda 2 tane kampanya çıksa yeter.

unnado genel anlamda pahalı bir site. ama ayda 2 tane kampanya denk geliyor. ben de 10 tane alıyorum hemen.
  • 5 tane aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

ayda 2 tane kampanya çıksa yeter.

unnado genel anlamda pahalı bir site. ama ayda 2 tane kampanya denk geliyor. ben de 10 tane alıyorum hemen.

10 tane de ben kapıyorum:)
  • Unnado.com sitesi o kadar ağır ki, 1 saatte 1 sayfa açıyor. Neden böyle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTRiX -- 26 Mayıs 2011; 13:39:00 >
  • ne satılıyo bu sitede hep çocuk şeylerimi ? erkek genç giyim fln yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

ne satılıyo bu sitede hep çocuk şeylerimi ? erkek genç giyim fln yokmu?

bebek ve hamile gereçleri.
  • kuponlar birleştirilerek kullanılabilir diyor ama 5 kuponunu da birleştirilmesi kesin mi. bi de misal bernim hesapta iki kupon vareski kampanyada bu 5 i de buna ekleyebilirmiyiz acaba. mesela benim davetten kazandığım 10 tl yi fırsattan aldığım kuponla birleştirmemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kuponlar birleştirilerek kullanılabilir diyor ama 5 kuponunu da birleştirilmesi kesin mi. bi de misal bernim hesapta iki kupon vareski kampanyada bu 5 i de buna ekleyebilirmiyiz acaba. mesela benim davetten kazandığım 10 tl yi fırsattan aldığım kuponla birleştirmemişti

1- 5 kupon birleştirilmesi kesin (diger kampanyalarıdan tücrübeyle sabit)
    2- bundan bir önceki kampanyada hesabımdaki 40 tl davet varken, 5 tanede çek tanımlamıştım, sorun yok yani
    3- sorun olmaması lazım.
  • bende davette gelen 10 tl ile çeklerden gelen 10 tl yi birleştirmedi. bi daha deniim olmazsa
  • acıkcası ucuz pahalı olmasından ote muster, hizmetleri 10 numara bir site bu unnadoo. Gecen aldıgım bir urunden sırf memnun kalmadıgım icin (urunde sorun yoktu) iade ettim. Ayrıca mail attım ve firma direkt beni aradı ve iade sebebinin kendilerinden mi kaynaklandıgını sordu ve cok yardımcı oldu.
    İademi cok sorunsuz gerceklestirdim... Kargo ucreti de almadılar iade icin. Onlar dısında urun tavsiyesinde bulundugumda ise tavsiye ettigim urunler icin aldıkları tekliflerin genelde son kullanma tarihleri yakın urunler oldugu icin satmadıklarını bildirdiler ki bu cok onemli ve guzel birsey

Acıkcası inernette aynı fiyatta bile olsa unnadoodan alıyorum ben ihyiaclarımı herkese de gozu kapalı oneriririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kuponlar birleştirilerek kullanılabilir diyor ama 5 kuponunu da birleştirilmesi kesin mi. bi de misal bernim hesapta iki kupon vareski kampanyada bu 5 i de buna ekleyebilirmiyiz acaba. mesela benim davetten kazandığım 10 tl yi fırsattan aldığım kuponla birleştirmemişti

1- 5 kupon birleştirilmesi kesin (diger kampanyalarıdan tücrübeyle sabit)
    2- bundan bir önceki kampanyada hesabımdaki 40 tl davet varken, 5 tanede çek tanımlamıştım, sorun yok yani
    3- sorun olmaması lazım.

Davetlerden biri bendim galiba:)
    Bu konuda size teşekkür ederim, bu firmayı ilk sizden duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Davetlerden biri bendim galiba:)
    Bu konuda size teşekkür ederim, bu firmayı ilk sizden duydum.

DH niçin var ben teşekkür ederim, davettim ile üye oldugunuz için
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.