- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
gözüme sureklı bırsey batıyor (ciddİ)
12 Cevap6834 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1956 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:43:32 

arkadaslar 2 saattir kirpik gibi birsey batıyor tırsıyorum artık bı turlu gecemedı.yıkıyorum suyla gozumu hafıf yıne bısı yok pert oldu ya ne yapabılırım lutfen cıddı olalım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

My Only Dream;METU CENG

356 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:44:57 

Gözünü kapa kirpikleri çek yada yat uyu kendi atar

ANİMECİ

1052 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:46:44 

banada olmuştu bir keresinde. İlkinde gözüme bişey kaçdı sanmıştım ama bakdığımda birşey gözükmüyor ama sürekli batıyordu. sonradan buhar falan tuttum geçdi ama baya kötü birşey bir doktora görün bence . Geçmiş olsun

715 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:47:07 

Hocam ben bu şikayetimi doktora taşımıştım. Sanki gözümün alt ve üst taraflarında ufak ufak parçacıklar varmışta gözümü çiziyorlarmiş gibi hissediyordum. Alerji teşhisi kondu ve bir damla verildi.

Bir doktora görünmeni tavsiye ederim.

''Violence Solves Everything!''

117 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:47:18 

Bende fazla bilgisayar oynayınca batma oluyor. Göz kapağımızı uzun süre kapatmayınca kuruyor göz batma oluyor.. PC'den de olabilir yani..

1655 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:48:10 

Suyla iyice yıka. Eğer çıkmıyosa göz kapağının altındadır. Kaldırıpda bi bak. Bikere bende de olduydu taş gibi bişey çıktı

1270 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:48:41 

fazla kurcalama derim doktora bi gözük

2634 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:51:21 

Göz kapağının uç kısımlarında sivilceye benzer bir kırmızı benek varmı ? Mevsim alerjin veya parfüme karşı bir alerjin varmı ? Lens kullanıyormusun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgh0gy- -- 25 Mayıs 2011; 22:52:12 >

Üniversiteyi 5 yılda bitiren 1 sene , 4 yılda bitiren 4 sene kaybetmiştir .

747 Mesaj
25 Mayıs 2011; 22:56:29 

Demleme poşet çay iç poşedini gözüne tut bende de oluyordu heralde gözün şişmesinden kapatırken sıkışıyordu batma hissi yapıyor.

Aerocool XPREDATOR Asus M5A97 EVO AMD PhenomII x4 955 Kingston 4x2GB Asus HD7950 DCUII TOP V2 Samsung 840 EVO 120GB WD Green 1.5TB OCZ Fatal1ty 550W Logitech G300 Asus VS239HR IPS 23inch Nexus 4

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mayıs 2011; 22:59:59 

yorulmuş olabilirsin kirpik kaçmış olabilir göz kapağının altında bir şey çıkmış olabilir

çözüm: yat uyu sabaha bir şeyin kalmaz

2392 Mesaj
25 Mayıs 2011; 23:02:09 

Kesinlikle bir göz doktoruna git,derim. En son duruma getirme , bekletme .

Burada yaşayan güçlü ve zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz.
Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı.
Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız.
Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ..
▲▬§ BİLKENT BİLGİSAYAR §▬▲

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mayıs 2011; 23:06:11 

Çay demlemene gerek yok, lens varsa çıkart, alerjik konjonktivit olabilir bahar aylarında. Yakında eczane varsa git alegran Refresh al yarın da doğru doktora...

http://www.google.com.t...tab=wi&biw=1366&bih=643

Sabah gözün böyle olacak muhtemelen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuz1i -- 25 Mayıs 2011; 23:17:06 >

348 Mesaj
25 Mayıs 2011; 23:14:37 

Sakın ovalama. Eğer gözüne bişey kaçtıysa ovalaman kaçan şeyin daha da derine saplanmasına neden olacaktır. Baş parmağınla yavaşça dıştan içe doğru yavaşça masaj yap.Eğer ciddi bi sorun yoksa göz onu kendi kendine dışarı atacaktır. Eğer sorun yarın da devam ediyorsa acilen doktora git göz ihmale gelmez. Bi keresinde bana da böyle oldu kurcaladım kurcaladım 1 hafta ağrıyınca doktora gittim en sonunda, orda demir tozu kaçmış dedi doktor çok fazla ovalayınca da derine gitmiş operasyon yapmamız gerek vs... 3. operasyon sonunda gözümden kazıya kazıya zorla almışlardı demir tozunu, kör olmama ramak kalmıştı..

..and we keep driving into the night
it's a late goodbye, such a late goodbye...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » gözüme sureklı bırsey batıyor (ciddİ)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.324