- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
GÜNDE 3-5 DAL SİGARA İÇMENİN ÇOK ZARARI VARMIDIR ?
33 Cevap17657 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1216 Mesaj
25 Mayıs 2011; 18:41:48 

yaklaşık günde 1 paket sigara içiyorum.belki tam bırakamam ama 3-5 dal içecek kadar azaltabilirim.bununda yine çok zararı olurmu sağlığımıza.hastalık falan yapacak kadar yani.

1280 Mesaj
25 Mayıs 2011; 18:55:31 

Bence yavaş yavaş azaltıp içmemeye çalış,illaki zararı olur ama 1 paket kadar da olmaz ama en iyisi bırak gitsin

Strateji Oyunu Tutkunları

1441 Mesaj
25 Mayıs 2011; 18:57:56 

birakmak istiyosan birden kes. oyle yapnca zamanla eski ayara donersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Other Bands Play,Manowar Kill !

3746 Mesaj
25 Mayıs 2011; 18:58:59 

En azından 1 paket içmekten iyidir.Böyle azalt belki tamamen bırakırsın.

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri / Tüm Topluluk Üyeleri / CS:GO Etkinlik Takvimi
“Below the surface of the machine, the program moves.
Without effort, it expands and contracts. In great harmony, electrons scatter and regroup.
The forms on the monitor are but ripples on the water. The essence stays invisibly below.”

30 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:35:41 

günde 3 taneyi vücut temizliyor demişti bizim biyoloji hocası.Ama belkı kendı 3 tane ıctıgı ıcın demıstır . Bilemem orasını .

2054 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:42:19 

günde 3 tane ideal dostum

433 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:44:46 

quote:

Orijinalden alıntı: PackardBelll

günde 3 taneyi vücut temizliyor demişti bizim biyoloji hocası.Ama belkı kendı 3 tane ıctıgı ıcın demıstır . Bilemem orasını .

Anıştayn mod on

Mesela sabah 1 saatte 3 tane içtim vücut bunu temizledi öğleden sonra bi 3 tane daha içtim akşama doğru vücut tekrar temizledi bide yatmadan önce içtim günde 9 tane sigara içmiş oldum ama aslında hiç içmemişde oldum.

Anıştayn mod off

Derine, derine daha derine, adımı kazı derine.
I ❤ Google

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mayıs 2011; 19:46:38 

Ben günde 3-4 tane içiyorum. 50 yaşında sigara yüzünden hastalığa yakalanacaksan atıyorum 70 yaşında yakalanırsın yani tabiki de gözle görülür büyüklükte bir faydası olur

389 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:47:06 

hiç bi şey olmaz. içmeye devam et

-

Ya yol göster ya da yoldan çekil

867 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:49:44 

0

İç gitsin.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

3290 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:54:29 

Öyle daha çok şartlanıyorsun. Kendi haline bırak. Ben mesela 2 haftadır ağzıma sürmedim. En son sürdüğümde 1 paketi uçurmuştuk 2 arkadaş. Benim bağlanma sorunum yok nedense. Fellik fellik arayanlara şaşıyorum doğrusu. İstediğim zaman içiyorum, istemediğimde ise içmiyorum.

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]
Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.

1779 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:54:48 

1 paketten 3 - 5'e düşebiliyorsan o sayıdan da bırakabilirsin rahatlıkla

319 Mesaj
25 Mayıs 2011; 20:03:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Öyle daha çok şartlanıyorsun. Kendi haline bırak. Ben mesela 2 haftadır ağzıma sürmedim. En son sürdüğümde 1 paketi uçurmuştuk 2 arkadaş. Benim bağlanma sorunum yok nedense. Fellik fellik arayanlara şaşıyorum doğrusu. İstediğim zaman içiyorum, istemediğimde ise içmiyorum.

Alışmadan bırak derim. Fellik fellik aramanın öyle arada sırada içmekle alakası yok. Zamanla sende fellik fellik arar hale gelirsin. Sen dinle başlamadan bırak. Gecenin üçünde fellik fellik büfe ararsın mazallah.

Konuya gelecek olursak, bir şey olacağını sanmıyorum. Bir paket içiyorsan sabahları uyanduğın zamanki halini bilirsin. Ama günde 5 taneye kadar içersen ve özellikle uyumadan önce ve uyandığın anda yakmazsan vücudunun rahatladığını hissedersin. Ben de azaltmaya çalışıyorum. Kademe kademe, 2 paketten 1 e düştüm, şimdi 15 e kadar geriledi, bakalım 5 e kadar düşebilecekmiyiz.

Su sesi, para sesi, fan sesi.

3290 Mesaj
25 Mayıs 2011; 20:06:19 

quote:

Orijinalden alıntı: CdrcX

Alışmadan bırak derim. Fellik fellik aramanın öyle arada sırada içmekle alakası yok. Zamanla sende fellik fellik arar hale gelirsin. Sen dinle başlamadan bırak. Gecenin üçünde fellik fellik büfe ararsın mazallah.

Zaten son 1,5-2 yıldır düzenli kullanıyorum ama ara ara bırakıyorum ve sorun olmuyor benim için. Bunu demek istedim. He iyi bir şey mi? Değil.

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]
Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.

140 Mesaj
25 Mayıs 2011; 20:19:17 

Günde 3-5 dal sigara içince vücuda lazım olan C ve B8 vitaminlerini alıp bonus olarakta Omega 3 ve 5 yağlarını alıyormuşuz diye okudum.

Uzaklaştırılmış
25 Mayıs 2011; 20:23:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowStep

Günde 3-5 dal sigara içince vücuda lazım olan C ve B8 vitaminlerini alıp bonus olarakta Omega 3 ve 5 yağlarını alıyormuşuz diye okudum.

Evet öyleymiş ama vücuduna 3-4 tane vitamin (herneyse) girerken 3000 tane de zehir giriyor. Bu açıdan bakmak lazım olaya

360 Mesaj
25 Mayıs 2011; 20:25:13 

5 tane ideal sabah öğle akşam diğer ikiside sinirli anlarda

Çal Çingene

228 Mesaj
25 Mayıs 2011; 20:29:32 

Sigaraya başladığım zamandan beri günde 4 sigara içiyorum.3 yıl oldu hala arttırmadım.Kendimi baya şartlandırdım daha fazlasını içmiyorum.Tabi arkadaşlarla oturup muhabbet falan olursa arada 6-7'yi buluyor.Şu ana kadar öküsürük,yorulma gibi sorunlarla karşılaşmadım.

Uzaklaştırılmış
25 Mayıs 2011; 20:31:38 

bırakma iç, sen içmezsen ben içmezsem kim içecek kardeşim o tütünleri. ha 3-5 ha 5-10 ha 10-20 ne fark eder iç gitsin. yak bi sigara daha

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 gün 18 sa. 46 dk. kadarı kaldı.
25 Mayıs 2011; 20:50:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

bende senin gibiyim cash değilim. karşımda biri içmediği sürece bir asır içmem. ama okul olduğu günde 4-5 tek içiyoruz.

329 Mesaj
25 Mayıs 2011; 21:02:06 

Hepsi zararlıdır.Doktora git nikotin bandı tak yavaş yavaş bırakmaya çalış.Her türlü zarar.

15 Mesaj
4 Şubat 2013; 20:22:49 

Hiç bulaşma. 1 2 dersin 3 5 olur sonra 10 15 derken bir de bakmışsın bir paket olmuş. Ne olursa olsun bulaşmamak lazım.

338 Mesaj
4 Şubat 2013; 20:33:35 

Her türlü zararı olur pasif içicilikte bile oluyor.

Think Different

the answer to life, the universe, and everything :42:

191 Mesaj
13 Mayıs 2013; 12:15:01 

kendimi bildim bileli günde bir dal bazen iki bazen 5 bazen yarım paket sigara içerim....içine çekmemek, dudak tiryakisi gibi değil resmen yerim o sigarayı...ama istediğim dakika elimi sürmemek üzere bırakabilirim..gün olur 1 hafta gün olur 1 ay gün olur 1 sene içmem.... arkadaşlarım uyuz olur bana....nasıl oluyo lan hem acaip içiyosun hemde tiryaki olmuyosun derler.... bence herşey beyinde bitiyor...vucuda ne emir verirsen onu yapmaya mecburdur... Sigara bence vazgeçilmez birşey. vazgeçmemekte lazım..sigara olmadan ne tadı kalır dostlarla içtiğim kahvenin.nede yaktığım mangalın...ama abartıp sanki içemiyince ölücekmiş gibi tirplere giren..saatlerce yol yürüyüp sigara arayan insanlarada uyuz oluyorum...

151 Mesaj

[7 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

7 Mart 2014; 16:00:12 

quote:

Orijinalden alıntı: mhg

kendimi bildim bileli günde bir dal bazen iki bazen 5 bazen yarım paket sigara içerim....içine çekmemek, dudak tiryakisi gibi değil resmen yerim o sigarayı...ama istediğim dakika elimi sürmemek üzere bırakabilirim..gün olur 1 hafta gün olur 1 ay gün olur 1 sene içmem.... arkadaşlarım uyuz olur bana....nasıl oluyo lan hem acaip içiyosun hemde tiryaki olmuyosun derler.... bence herşey beyinde bitiyor...vucuda ne emir verirsen onu yapmaya mecburdur... Sigara bence vazgeçilmez birşey. vazgeçmemekte lazım..sigara olmadan ne tadı kalır dostlarla içtiğim kahvenin.nede yaktığım mangalın...ama abartıp sanki içemiyince ölücekmiş gibi tirplere giren..saatlerce yol yürüyüp sigara arayan insanlarada uyuz oluyorum...

Çok guzel anlatmişsiniz ben de yeri geliyor 1 paket yeri geliyor 2 gün sigara içmiyorum ve aramiyorumda :)

616 Mesaj
7 Mart 2014; 16:02:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Ressam

Anıştayn mod on

Mesela sabah 1 saatte 3 tane içtim vücut bunu temizledi öğleden sonra bi 3 tane daha içtim akşama doğru vücut tekrar temizledi bide yatmadan önce içtim günde 9 tane sigara içmiş oldum ama aslında hiç içmemişde oldum.

Anıştayn mod off

Adam zaten 'günde' 3 tane demiş, öğlene doğru 3 tane dememiş.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

69 Mesaj
7 Mart 2014; 16:03:12 

quote:

sigarasız kahve , mangal olmuyormuş Bu nasıl bir düşüncedir ? Sigaraya para verenler benim gözümde s---- , hem para ver hem zehirlen.Sonra da böyle bahanelerle kendini avut , yapmayın etmeyin.Sağlık çok önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 12 Mart 2014; 17:10:44 >

1323 Mesaj
7 Mart 2014; 16:06:07 

Ot iç

766 Mesaj
7 Mart 2014; 16:07:58 

3-5 Iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır, Kimisi için Ete Duyulan açlık, Kimisi için Güce duyulan açlık Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu, Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur. Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

576 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
7 Mart 2014; 16:10:49 

bende bi ara azalttım bırakıcağımı sanıyordum günde 1-2 tane derken oldu 4-5 tane sonra bi bakmışsın günde bi paketin yarısını içiyorsun

sigarayı bırakmak istiyorsanız tamamiyle kesin sigara ile olan ilişkiyi ha şunu da söyliyim ilk 1-2 hafta sigara içen adamlarla takılmayın gidiyorsunuz bir ara çıkarıyorlar al yak diyorlar içmek istemesen bile o ortamdaki sigara kokusu çekiyor seni,1 şubattan beri içmiyorum

sabahları ağız kokusu yok,balgam yok,ellerim kokmuyor artık,önceden leş gibiydik ne kadar parfüm kullanırsan kullan adamın içine işliyor o koku

ayrıca cebimde kalan para da cabası günlük 10 lira kalıyor,çok katkısı oldu ayda 300 lira hele öğrenci adama

http://www.youtube.com/watch?v=HPXf-KJvUf8

717 Mesaj
7 Mart 2014; 16:11:41 

Hastaneye gelen hastaların %20 si sigaradan geliyor. Onları görsem bir daha sigara lafını ağzına bile almazsın. ALLAH yardım etsin.

DH'in En Büyük Gif Arşivi

191 Mesaj
12 Mart 2014; 11:04:02 

sen insanları eleştirebilirsin ama hakaret edemezsin...... sigara olmadan kahve ve mangal olmuyor.. bu benim hayat görüşüm...kendi görüşünü belirticeksen saygı çerçevesinde kimseyi kırmadan incitmeden belirtmelisin. benim mesajımı alıntı yapıpta altına salaksınız yazamazsın.....haddini bil

115 Mesaj
12 Mart 2014; 11:26:56 

Birden birak azalttığın vakit sigara icecegin vakti beklersin daha cok sigara istersin

Konuşmaktan çok susmayı severim , susmaktan çok düşünmeyi severim , düşüncelerimi dile getirmek için konuşmayı severim , konuşmaktan çok susmayı ......

69 Mesaj
12 Mart 2014; 16:53:22 

quote:

sen insanları eleştirebilirsin ama hakaret edemezsin...... sigara olmadan kahve ve mangal olmuyor.. bu benim hayat görüşüm...kendi görüşünü belirticeksen saygı çerçevesinde kimseyi kırmadan incitmeden belirtmelisin. benim mesajımı alıntı yapıpta altına salaksınız yazamazsın.....haddini bil

Kusura bakma gereksiz yere hakaret etmişim , tekrar özür diliyorum . Hayat görüşünün, sağlığını elinden almaması dileğiyle o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 12 Mart 2014; 17:11:09 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » GÜNDE 3-5 DAL SİGARA İÇMENİN ÇOK ZARARI VARMIDIR ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406