Şimdi Ara

Kıza ne hediye alınır..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
10.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 hafta sonra felan çıkmaya başlayalı 1 sene olucak yani yıl dönümü gibi bişi :D Hediye olarak manevi ne almalıyım nereye götürmeliyim bi yardım ediverin o üstün fikirlerinizle :D Seviyeli şekilde ama

• Düdüklü tencere.
  • Merhaba,
    Öncelikle Allah mesut etsin,ayırmasın.
    Hediye almak için ayırdığınız bütçe ne kadar,ailelerden ayrı olarak üniversitede mi okuyorsunuz,buluşma için ayırabileceğiniz zaman ne kadar,nerede ikamet ediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0ME

Merhaba,
    Hediye almak için ayırdığınız bütçe ne kadar,ailelerden ayrı olarak üniversitede mi okuyorsunuz,buluşma için ayırabileceğiniz zaman ne kadar,nerede ikamet ediyorsunuz?

Amiiin :)

Hediye ve yapılacak şeyler dahil 100 tl olabilir. Lise 4, yaş 18. İstanbul. 5 saat belki daha fazla
  • @ParanoiD.

Öncelikle bazı şeyleri belirtmek lazım;
    -Bir kıza maddi açıdan ne kadar değerli bir şey alırsanız alın,bir süre sonra o şey kızın gözünde değersizleşir.
    -İlişkinin ilk 2 yılı yüksek maddi değere sahip hediyeler almaktan uzak durun.
    -İdeal hediye maddi değeri yüksek olan değil,emek kattığınız,her baktığında,gördüğünde sizi hatırlatacak olan hediyedir.

Birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafınız mutlaka vardır.
    Kalp şeklinde bir hediye kutusu alabilir veya el yatkınlığınız varsa kendiniz yapabilirsiniz.
    Birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafın kaliteli siyah-beyaz çıktısını alın ve kalp şeklindeki kutunun dibine uygun şekilde kesip,kutuya döşeyin.
    Sevdiğiniz şarkıları bir DVD veya CD'ye atın.CD yada DVD üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafın sticker çıktısını alınız ve yapıştırınız.
    Kızların %99'u çikolatayı sever.Kalan %1'in alerjisi vardır.
    İşin en maliyetli yönü kalp şeklinde çikolata bulmak.Kalp şeklinde kutunun içerisine fotoğraf yapıştırıldıktan,müzik CD'si koyulduktan sonra kutuyu dolduracak şekilde kalp şeklinde çikolata alınır.Bu yüzden kalp şeklinde almış olduğunuz kutunun fazla yüksek olmamasına dikkat ediniz.

Bir bijuteriye gidilir,sevgilinize hitap ettiğiniz şekle en yakın olan kolye seçilir.Eğer hitap şekline yakın kolye yoksa yusufçuk kolye seçilir.(Kızların en çok ilgi gösterdikleri kolyedir.Şu sıralar epey moda.)
    Kolyeye uygun zincir seçilir.
    Güzel bir takı kutusuna koyulur ve kalp şeklindeki kutunun ortasına yerleştirilir.
    Kalp şeklindeki kutu kurdela ile fiyonklanır.

İlk olarak gitmiş olduğunuz kafe buluşma mekanı olarak seçilir.Kız ile birlikte gitmeden önce kutu müesseseye teslim edilir.
    Kız ile birlikte gezdikten sonra müesseseye gidilir.Yenilir,içilir,muhabbet edilir.Kalkmanıza yakın yada kalkarken kutu kıza teslim edilir.Kızın kutuyu evde açması sağlanır.

Yapmış olduğunuz hediye kutusunun içerisine günün anlam ve önemini bildiren romantik bir mektup yazmayı unutmayınız.
    Bütçeniz el veriyorsa kutunun içerisine gül yaprakları serpiştirebilirsiniz.

Kıza mümkün olduğunca 1. yılınız olduğunu hatırlatmayın.Unutmuş gibi davranın.

• ev arkadaşıma kız arkadaşı çok güzel bişi yapmıştı. gerçi yarısı benim fikrim ama olsun.

önce alıyosun kamerayı çıkıyosun sokağa, önüne gelene x, y yi çok seviyo dedittiriyosun. bunlar arkadaşların olur tanımadığın insanlar olur. sonra bu videoyu düzenliyosun arkaya hoş bir müzik, araya güzel sözler. movie maker işini görür.

sonra ilkleri yaşadığınız yerlerin resimlerinden bir albüm oluşturuyosun, resmin arkasına tarih ile birlikte yazabiliyosun şu tarihte ilk kez burda el ele tutuştuk, ilk burda buluştuk, ilk öpücük vs vs.

küçük bir kutuya bir kaç güzel iyi dilek ve rengarenk şekerler.

hepsini hazırlayıp hepsini bir kutuya yerleştiriyosun. onun kız kendi yapmıştı kutuyu güzel sanatlar okuyodu tabi. sende artık bir yere yaptırırsın hoş bir kutu. mesele bir ayakkabı kutusunun üstü güzelcene ipek kumaşla kaplanabilir. bir de kurdelası tamamdır.

hediyeyide verirken birkaç güzel söz. artık kız kovsanda bırakmaz seni.

yani tüm bunlar kızı ağlatabilir de söyleyim yani.

• quote:

Merhaba,

benim 3 yıl oluyor.27 mayısta.
    ikimiz farklı şehirlerdeyiz bana ne önerirsin.bütçe önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Merhaba,

Kıza ne hediye alınır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cennette Bir Gün

quote:

quote:

Merhaba,

Kıza ne hediye alınır..

abartı da olmayacak

• quote:

@ParanoiD.

Öncelikle bazı şeyleri belirtmek lazım;
    -Bir kıza maddi açıdan ne kadar değerli bir şey alırsanız alın,bir süre sonra o şey kızın gözünde değersizleşir.
    -İlişkinin ilk 2 yılı yüksek maddi değere sahip hediyeler almaktan uzak durun.
    -İdeal hediye maddi değeri yüksek olan değil,emek kattığınız,her baktığında,gördüğünde sizi hatırlatacak olan hediyedir.

Birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafınız mutlaka vardır.
    Kalp şeklinde bir hediye kutusu alabilir veya el yatkınlığınız varsa kendiniz yapabilirsiniz.
    Birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafın kaliteli siyah-beyaz çıktısını alın ve kalp şeklindeki kutunun dibine uygun şekilde kesip,kutuya döşeyin.
    Sevdiğiniz şarkıları bir DVD veya CD'ye atın.CD yada DVD üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafın sticker çıktısını alınız ve yapıştırınız.
    Kızların %99'u çikolatayı sever.Kalan %1'in alerjisi vardır.
    İşin en maliyetli yönü kalp şeklinde çikolata bulmak.Kalp şeklinde kutunun içerisine fotoğraf yapıştırıldıktan,müzik CD'si koyulduktan sonra kutuyu dolduracak şekilde kalp şeklinde çikolata alınır.Bu yüzden kalp şeklinde almış olduğunuz kutunun fazla yüksek olmamasına dikkat ediniz.

Bir bijuteriye gidilir,sevgilinize hitap ettiğiniz şekle en yakın olan kolye seçilir.Eğer hitap şekline yakın kolye yoksa yusufçuk kolye seçilir.(Kızların en çok ilgi gösterdikleri kolyedir.Şu sıralar epey moda.)
    Kolyeye uygun zincir seçilir.
    Güzel bir takı kutusuna koyulur ve kalp şeklindeki kutunun ortasına yerleştirilir.
    Kalp şeklindeki kutu kurdela ile fiyonklanır.

İlk olarak gitmiş olduğunuz kafe buluşma mekanı olarak seçilir.Kız ile birlikte gitmeden önce kutu müesseseye teslim edilir.
    Kız ile birlikte gezdikten sonra müesseseye gidilir.Yenilir,içilir,muhabbet edilir.Kalkmanıza yakın yada kalkarken kutu kıza teslim edilir.Kızın kutuyu evde açması sağlanır.

Yapmış olduğunuz hediye kutusunun içerisine günün anlam ve önemini bildiren romantik bir mektup yazmayı unutmayınız.
    Bütçeniz el veriyorsa kutunun içerisine gül yaprakları serpiştirebilirsiniz.

Kıza mümkün olduğunca 1. yılınız olduğunu hatırlatmayın.Unutmuş gibi davranın.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Söylediklerinin bir çoğunu yapıcam bazıları hariç :)

@gurci
    bunun videosu felan vardı hatta sevgilimle beraber izlemistik bu tarz videoyu :) daha değişik şeyler olsun istiyorum :)

• @EmR_3153

Merhaba,
    Allah mesut,daim etsin.

Profilinizden baktığım kadarıyla farklı şehirlerde üniversite okumaktasınız.Eğer kız da ailesinden farklı bir şehirde üniversite okumaktaysa yapılabilecek en güzel sürpriz kız arkadaşınızın yanına gitmek olacaktır.
    Farklı şehirlerde ilişki yürütmekte olan kişiler genel olarak bu tür önemli günlerde hediyeye bakmazlar,birlikte vakit geçirmeye bakarlar.
    Kız arkadaşınızın yaşadığı şehre sabah saatlerinde gidilir.Kız arkadaşınızın haberi olmaması idealdir.Kaldığı yere gidilir.Apartmandan çıkması beklenir.
    Zaten sizi gördüğü anda yaşadığı mutluluk en güzel hediyeden bile daha çok mutluluk vericidir.
    Eğer kızın şehir dışına çıkma imkanı varsa,yakın çevre illere gidilir,vakit geçirilir.O ilden kız arkadaşınız yanındayken o şehri,birlikte yaşadığınız anları hatırlatacak bir hediye ve çiftleri gördüğü anda önlerine atlayan gül satan çocuklardan gül alınır.
    Birlikte vakit geçirilir.Kız arkadaş yaşadığı şehre bırakılır.Eğer kalma imkanınız varsa kız arkadaşınızın evinde kalırsınız.Yoksa yaşadığınız şehre dönersiniz.

Eğer şehir dışına çıkma imkanınız yoksa,hediyeyi kargo ile yollamayı düşünüyorsanız daha farklı alternatifler sunulabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Kıza ne hediye alınır..

abartı da olmayacak

bence...

Kıza ne hediye alınır..

• quote:

@EmR_3153

Merhaba,
    Allah mesut,daim etsin.

Profilinizden baktığım kadarıyla farklı şehirlerde üniversite okumaktasınız.Eğer kız da ailesinden farklı bir şehirde üniversite okumaktaysa yapılabilecek en güzel sürpriz kız arkadaşınızın yanına gitmek olacaktır.
    Farklı şehirlerde ilişki yürütmekte olan kişiler genel olarak bu tür önemli günlerde hediyeye bakmazlar,birlikte vakit geçirmeye bakarlar.
    Kız arkadaşınızın yaşadığı şehre sabah saatlerinde gidilir.Kız arkadaşınızın haberi olmaması idealdir.Kaldığı yere gidilir.Apartmandan çıkması beklenir.
    Zaten sizi gördüğü anda yaşadığı mutluluk en güzel hediyeden bile daha çok mutluluk vericidir.
    Eğer kızın şehir dışına çıkma imkanı varsa,yakın çevre illere gidilir,vakit geçirilir.O ilden kız arkadaşınız yanındayken o şehri,birlikte yaşadığınız anları hatırlatacak bir hediye ve çiftleri gördüğü anda önlerine atlayan gül satan çocuklardan gül alınır.
    Birlikte vakit geçirilir.Kız arkadaş yaşadığı şehre bırakılır.Eğer kalma imkanınız varsa kız arkadaşınızın evinde kalırsınız.Yoksa yaşadığınız şehre dönersiniz.

Eğer şehir dışına çıkma imkanınız yoksa,hediyeyi kargo ile yollamayı düşünüyorsanız daha farklı alternatifler sunulabilir.

şu an finali var ve gitsem de vaktini almak istemiyorum.zaten memleketine dönecek finallerden sonra.o ankaraya uğrayacak.okuduğu il anadolu illerinden pek bir etkinlik yapılacak gibi değil.yılbaşında bütün şehir bomboştu. yurtta kaldığı için birlikte de kalamayız.kargoyla birşeyler yollamayı düşünüyorum.24 mayıs dün doğum günüydü 27 mayıs yıldönümümüz.2 hediye almayı düşünüyorum saol şimdiden

• quote:

bence...

Kıza ne hediye alınır..

peluş olacaksa bu olmalı;

Kıza ne hediye alınır..

• quote:

Orijinalden alıntı: gurci

quote:

bence...

Kıza ne hediye alınır..

peluş olacaksa bu olmalı;

Kıza ne hediye alınır..

gurci o oyuncağı nerden bulabiliriz

• Gidip bir paket kalp seklinde çikolata alıyorsun.(Hani su icinden 80 tane fln küçük çikolata çıkanlardan)Paketi pakete zarar vermeden yavaşça acıyorsun.Bütün çikolataları 2 ye bölüp yarısını yiyorsun,yarısını pakete geri koyuyorsun.Sonra paketin üstüne hepsini tattım hiçbiri senin kadar tatlı degildi yazıyorsun.Arkadaşımın fikriydi.Denendi onaylandı.

Benim fikrim ise çikolataları teker teker yalayip yerine koyman olacaktır.Sonra paketin üstüne "hepsini yaladım,yakında seni de yalarin" yazdinmi is tamamdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustall165
    Gidip bir paket kalp seklinde çikolata alıyorsun.(Hani su icinden 80 tane fln küçük çikolata çıkanlardan)Paketi pakete zarar vermeden yavaşça acıyorsun.Bütün çikolataları 2 ye bölüp yarısını yiyorsun,yarısını pakete geri koyuyorsun.Sonra paketin üstüne hepsini tattım hiçbiri senin kadar tatlı degildi yazıyorsun.Arkadaşımın fikriydi.Denendi onaylandı.

Benim fikrim ise çikolataları teker teker yalayip yerine koyman olacaktır.Sonra paketin üstüne "hepsini yaladım,yakında seni de yalarin" yazdinmi is tamamdir

• quote:

Gidip bir paket kalp seklinde çikolata alıyorsun.(Hani su icinden 80 tane fln küçük çikolata çıkanlardan)Paketi pakete zarar vermeden yavaşça acıyorsun.Bütün çikolataları 2 ye bölüp yarısını yiyorsun,yarısını pakete geri koyuyorsun.Sonra paketin üstüne hepsini tattım hiçbiri senin kadar tatlı degildi yazıyorsun.Arkadaşımın fikriydi.Denendi onaylandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 25 Mayıs 2011; 12:35:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lifeisdh

quote:

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72DCCDBDF -- 13 Nisan 2021; 12:54:44 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.