Şimdi Ara

Medya bilgisayarları için yeni kasa seçeneği; Cooltek AH-01

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Almanya merkezli komponent üreticisi PC-Cooling, Cooltek markası altında hazırladığı AH-01 model isimli yeni bilgisayar kasasını duyurdu. Medya bilgisayarları için hazırlanan 112 x 390 x 435 mm boyutlarında ve 5.7 Kg ağırlığındaki Alüminyum yapılı kasa, mini-ITX ve micro-ATX boyutundaki anakartlarla kullanılabilecek iç hacme sahip.

Bu sınıftaki diğer pek çok kasa modelinde olduğu gibi genişleme olanakları açısından çok fazla seçenek sunmayan kasa, bir adet 5.25-inç, bir adet 3.5-inç ve iki adet dahili 2.5-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Çoklu ortam kontrolleri için kızılötesi kumanda ile gelen kasanın soğutulmasından ise bir önde diğeri ise arkada olan iki adet 80mm fan sorumlu.

Kapaklı tasarıma sahip olan giriş-çıkış panelinde iki adet USB 2.0 portuna ve kart okuyucusuna sahip olan kasa, Avrupa'da 159.90 Avro seviyesinden sunuluyor.

• Çok pahalı değil mi sanki ?
  • aynen 160 avro ne demek ya :D
  • usb 3.0 desteği bile yok düzgün fanı bile yok ve fiyata bak helal
  • 160 Avro biraz ucuz olmuş sanki.
    Millet 300 Avroya komple sistem topluyor.
    Hangi dünyada yaşıyorlar acaba.
  • cok pahalı haf932 yakın bir fiyatta ..
  • ==== USB v ekard okuyucunun kapak arkasına saklanmasını beğenmedim. Madem kapak var neden yana kaymıyor da aşağı doğru açılıyor. cihazın oturma odasında tv altında duracağını varsayarsak USB kapağı açıldığında raf dışında kalacak ve kırılma tehlikesi geçirecek.

=== sürekli kullanılacağını varsayarsak açık duran kapak estetik kaybına da aebep oluyor... bunu umursayan bi tek ben varım yahu yillardır böle :(
  • http://www.pclabs.com.tr/2009/09/30/dark-fusion-htpc-kasa-incelemesi/

Ben de bunu tavsiye ediyorum.Bizzat salonda tv ünitesinin altında duruyor gayet şık ve performanslı.....Ne kadar gereksiz bir fiat olmuş....
  • mini pc olayı bana saçmalık geliyor, mini pc toplayacağııma alırım bir mac mini canavar gibi, hem windowstan kurtulmuş olurum hemde piyasada asla toplayamayacağım bir cihazım olmuş olur, apple lullanmanın ayrıcalığı ve süksesini saymıyorum bile
  • Bu kasaları niye bu kadar pahalı yaptıklarını gerçekten bilen veya mantıklı bir açıklaması olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MythShaman

mini pc olayı bana saçmalık geliyor, mini pc toplayacağııma alırım bir mac mini canavar gibi, hem windowstan kurtulmuş olurum hemde piyasada asla toplayamayacağım bir cihazım olmuş olur, apple lullanmanın ayrıcalığı ve süksesini saymıyorum bile

peki her formattaki filmi izlemek mümkün mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.