Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -19-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
26.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Haftanın en iyi Android oyunları videomuzun 19. bölümüyle yine birlikteyiz. Birbirinden farklı oyun türlerinde hazırlanan Android oyunlarıyla herkese iyi eğlenceler.

Fly Boy

Küçük ve sevimli bir uçağı yönettiğimiz oyunda, dokunmatik ekran yardımıyla düşmanlara savaş açıyoruz.

Darts

Dart oyunlarını sevenlerin tercih edebileceği, sade grafiklere ve basit kontrol sistemine sahip bir oyun.

My Paper Plane 2

İlk oyunu Android'in en çok indirilenlerinden biri olan My Paper Plane 2'de yine kağıttan uçağımızı hareket sensörü yardımıyla uçuruyoruz.

Warheads

Oynanışı farklı, grafikleri etkileyici bir oyun olan Warheads'te düşman füze saldırılarını elimizdeki sınırlı sayıda savunma bataryalarını kullanarak geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Cordy

Playstation 3'ün en başarılı oyunlarından biri olan Little Big Planet'ı andıran platform oyunu Cordy, haftanın en başarılı Android oyunu olarak listemizdeki yerini aldı. Küçük robot Cordy'nin gezegenini kurtarma çabasına destek olma vakti geldi.

• kaan arlı saçlar konuşuyor
  • Cordy'yi gözüm tuttu.
  • oyunların hepsi bu hafta çok kötü...grafikler felç.5tane kıytırık oyun olacağına bir tane adam akıllı oyun olsun daha kafi yapımcılara duyurulur.Google amca oyunlar dandik.
    gerçi iyi olsa ne android telefonumuz yokki :D
  • Cordy ve belki My Paper Plane 2 denenebilir.
  • Güzel oyunlar.
  • My paper plane 2 çok iyimiş
  • Cordy güzele benziyor oynamaya değer sanırım deneyip göreceğim, paylaşım için teşekkür ederim.
  • Oyunlar ortalama da kalmış ancak inceleme yapılması ve yeni oyunlar öğrenmemiz güzel oluyor :D İnceleme için teşekkürler. Nova2 HD'i de ekleyin demek isterdim ama SGS'de bile takılma yapıyor kerata.
  • Benimde gözüm my paper plane i tuttu yükleyip görelim bakalım
  • barkotları okutuyorum bır turlu ındırmıyor androidzoom diye bır yere yonlendırıyor oradan download basıyorum markette bulunamadı hatası verıyor
  • huawei ideos x5 (u8800) incelemesi istiyoruuuuz
  • markette son 2.3.3 güncellemesi sonrası kısıtlama mı geldi?
    2.2.x kullanırken gördüğümüz uygulamaların neredeyse hiç birini göremiyoruz?telefon tarayıcısından google dan arama yaptırıyorum örneğin cor dy oyununu android marketin sitesinde bulunuyor. üzerine tıkladığımda istenilen öge bulunamadı diyor.
    pc de internetten markete girdiğimizde yine örnek cor dy bulunuyor tıkladığında seçilen uygulama bölgenize uygun değil uyarısı veriyor cihaz seçiminde desire hd silik yazıyor yükle tuşuna tıklayamıyorum.
    bu market problemi çözülürmü illaki alternatif marketlere ve root olayına mı girmek gerekecek?ben orjinali bozmak istemiyorum...
    yardımı olan herkese teşekkürler
    saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiLdGuNmAn

markette son 2.3.3 güncellemesi sonrası kısıtlama mı geldi?
    2.2.x kullanırken gördüğümüz uygulamaların neredeyse hiç birini göremiyoruz?telefon tarayıcısından google dan arama yaptırıyorum örneğin cor dy oyununu android marketin sitesinde bulunuyor. üzerine tıkladığımda istenilen öge bulunamadı diyor.
    pc de internetten markete girdiğimizde yine örnek cor dy bulunuyor tıkladığında seçilen uygulama bölgenize uygun değil uyarısı veriyor cihaz seçiminde desire hd silik yazıyor yükle tuşuna tıklayamıyorum.
    bu market problemi çözülürmü illaki alternatif marketlere ve root olayına mı girmek gerekecek?ben orjinali bozmak istemiyorum...
    saygılarımla

Marketaccess kullanmanız gerekiyor.

• My paper plane 2 çok zevkli bir smartphone oyunu olmuş. :)
  • iyi hoşta ios neden incelenmiyor 2haftadır.
    ios u hep aksatıyorsunuz sözde "haftanın oyunları"
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

markette son 2.3.3 güncellemesi sonrası kısıtlama mı geldi?
    saygılarımla

Marketaccess kullanmanız gerekiyor.

bildiğim kadarıyla market access uygulaması da market enabler gibi root olmadan çalışmıyor. sorun 2.3.3 cihazı root lamak
    gingerbreak adlı bi program ile "SU" geliyor fakat cihazın hafıza kartı foto ve video da çalışmaz oluyor. reboot edince root ve "SU" kayboluyor hafıza kartı geri geliyor...
    bir türlü 2.3.3 orjinal rom ile root olmuyor...
    sanırım illaki down ederek root yapıp uygun bir mod kurmak lazım, market düzelincede orjinal rom a geçilebilir...
    saygılarımla

• quote:

bildiğim kadarıyla market access uygulaması da market enabler gibi root olmadan çalışmıyor. sorun 2.3.3 cihazı root lamak
    gingerbreak adlı bi program ile "SU" geliyor fakat cihazın hafıza kartı foto ve video da çalışmaz oluyor. reboot edince root ve "SU" kayboluyor hafıza kartı geri geliyor...
    bir türlü 2.3.3 orjinal rom ile root olmuyor...
    sanırım illaki down ederek root yapıp uygun bir mod kurmak lazım, market düzelincede orjinal rom a geçilebilir...
    saygılarımla

Sanırım Galaxy S kullanmıyorsunuz. Yoksa SGS'nin her Rom'unun root'u düzgün çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaaanp

barkotları okutuyorum bır turlu ındırmıyor androidzoom diye bır yere yonlendırıyor oradan download basıyorum markette bulunamadı hatası verıyor

Aynen ya ne yapmamız gerekiyo indirmek için
  • download secenekleri garipmiş :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.