Şimdi Ara

2,5 YIL SONRASI NUMARA TAŞIMA DURUM : VODAFONE +2,133 MİLYON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone'a geçişlerin % 71'inin Turkcell'den

Kazandığı Kaybettiği Fark
    Vodafone 11.473.683 9.339.768 2.133.915

Kazandığı Kaybettiği Fark
    Vodafone 38 % 31 % 7 %

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDanielSD -- 23 Mayıs 2011; 19:14:23 >

• Annem Turkcell'den Avea'ya sonra Avea'dan vodafone'a gecti?

Bu durumda nereden nereye gecmis sayılıyor?
  • kaybettiği aboneleri geri almak için iyi bir çalışma yapması lazım. Kayıp olmaması lazım
  • çekim+ucuz tarıfe ye yuklenırse daha çok kazanır
  • Kazanmaya da devam ediyor.. 3 günden beri vodafone luyum ve sınırsız internetimle çok mutluyum
  • 11 milyon kazanmış gayet güzel, daha da artsın da 9 milyon neden gitmiş, artık bunun üzerinde durmalılar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

11 milyon kazanmış gayet güzel, daha da artsın da 9 milyon neden gitmiş, artık bunun üzerinde durmalılar bence

9 milyonun neden gittiğini söyleyeyim;

11 milyon geliyor,bakıyor ki kalite yok mh aradığında muhatap yok,çekmiyor.işte o zaman anlıyorlar ki ucuz etin yahnisi bu kadar oluyormuş deyip geri dönüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webislander -- 24 Mayıs 2011; 8:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

quote:

11 milyon kazanmış gayet güzel, daha da artsın da 9 milyon neden gitmiş, artık bunun üzerinde durmalılar bence

11 milyon geliyor,bakıyor ki kalite yok mh aradığında muhatap yok,çekmiyor.işte o zaman anlıyorlar ki ucuz etin yahnisi bu kadar oluyormuş deyip geri dönüyorlar

peki turkcelle 9 milyondoküzyüz bin kişi geçmiş, 13,5 milyon kişi kaçmış....bu kaçan 13,5 milyonun sebebini açıklada bilelimturkcell acaba bu kaçan abonelerin üzerinde duruyor mu?

• bla bla hep aynı şeyler,hizmet sıfır,my vodafone hala sıfır, sıfıra sıfır elde var 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 24 Mayıs 2011; 9:57:10 >
  • Harbiden çok enteresan ya. Bir tarafta tam 2,133 milyon (milyon arkadaşlar milyon) kazanmış bir şirket var yapılan yorumlara bak. Hep negatif ve başarısız olduğu tarzda yorumlar ;

bir tarafta 3,6 milyon (bu da milyon arkadaşlar milyon) abone kaybetmiş bir şirket var yorumlara bak. Turkcelle dokunmaz, çok iyi performans falan, .

harbi çok enteresan mantığım almıyor kıyaslamayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

quote:

Orijinalden alıntı: webislander

quote:

peki turkcelle 9 milyondoküzyüz bin kişi geçmiş, 13,5 milyon kişi kaçmış....bu kaçan 13,5 milyonun sebebini açıklada bilelimturkcell acaba bu kaçan abonelerin üzerinde duruyor mu?

açıkça söyleyeyim,durmuyor.
    Kaçan aboneler Turkcell'in umrunda bile değil.Bunu itiraf ediyorum zaten.
    Ama vodafone'dan kaçan adam(vodafone ekonomik olduğu için) sadece ve sadece kalite yüzünden kaçıyordur.turkcell den kaçan adam fiyat yüzünden kaçıyordur.ve turkcell maalesef bununla ilgilenmiyor pek,ileride kafasına dank edecek ama geç olacak

• Turkcelldede ilgi alaka pek yok..

Adamlara 4 tane kurumsal hat taşıyacağım..

2 kez mail attım, 0 dönüş :)

Timlerden kurumsala geçilemiyor. Sitede yazıyor diyorum ama nafile..

Yine timde cumartesi günü sadece 3 kişi önümde ve 45 dk süre bekleme..

Her operatör sorun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Turkcelldede ilgi alaka pek yok..

aynen öyle fakat bir vodafone shopa gittin mi sıra beklemiyorsun hizmetin kalitesini tartışmıyorum ikiside kalitesiz bu yönden.
  • Ben bile sırf şu CEPNET paketi için hat almıştım.Tebrikler VODAFONE
  • 2.5 yıl sonra ilk taşıma başvurularımı bugün yaptım...Amaç hatlar içerisindeki birikmiş bakiyeyi nakite dönüştürmek...Turkcelli Vodafone'a , Avea'yı Turkcelle, Vodafone'u da Avea'ya taşımak için başvuruda bulundum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Turkcelldede ilgi alaka pek yok..

Nereye mail attınız bilmiyorum ama söz sizdeye 6-7 kere mail attım.Hepsindede 24 saat içinde döndüler..

Aynı şekilde vodafone'ada mail attım,onlarda dönüş sağladılar.Mail atınca her iki operatörde güzel çalışıyor,dönüş yapıyor.
  • Valla bize ulaşın kısmı var sitesinde oraya..

Cevap gelmedi..

sonra turkcell-kurumsal-iletişimmdir nedir birde ona attım ses seda yok..

Ancak bayisi çalışıyor kurumsal. adam 1 hat için günde 4 kez arıyor :D
  • beyler çok komik çevremdeki vodafone geçen kimse geri dönmüyr..

turkcell fan boyların açtığı bir başlık:D

o kadar kişinin geri dönmediğini onlarda biliyordur. bu kadar çok kişi geri dönmüşşe nasıl ben hala ratatça eşi dostu arıyorum bakın hesap nasıl

en çok görüştüğü 5-6 arkdaşım Vodafone :D

çevremdeki dünya kadar eş dost yine vodafone:D

55 tl ye ev-vf limitsiz hy 1500 dk ile arkadşalarımla konuşurken asla dakika hesabı yapmıyorum sınırsız ev ile 444 lü numaralarda asla korkmuyorum... :D

1500 dk cepte:D

bence siz kendinizi kandırınız.... 55+1 lik tarifeye 2 katı fiyatta bile rakip yok.

herkes istediğini kullansın....
  • Cem Uzan dönemindendir vodafone müşterisiyim çok memnunum.
    Turkcell de kullandım bi ara.yok bu paket yok şu paket insanın kafası karışıyor.birde sürekli sms geliyor gıxık oluyorum
    voodafone da bu yok cep öğrenciye geçtim yıllar önce son derece memnunum.
    kim boyle hizmeti bırakıp başka yere geçerki.
    birde cepnet çıktı 1 hat daha aldım birde vodem internetimi bile vodafone dan temin ediyorum
    teşekkürler Vodafone hep böyle kalın
    +
    bu geçişlerin en büyük nedeni kesinlikle CEPNET
    ttnet den sıkılan artık illallah eden cepnete geçti bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren16 -- 27 Mayıs 2011; 19:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

beyler çok komik çevremdeki vodafone geçen kimse geri dönmüyr..

turkcell fan boyların açtığı bir başlık:D

o kadar kişinin geri dönmediğini onlarda biliyordur. bu kadar çok kişi geri dönmüşşe nasıl ben hala ratatça eşi dostu arıyorum bakın hesap nasıl

en çok görüştüğü 5-6 arkdaşım Vodafone :D

çevremdeki dünya kadar eş dost yine vodafone:D

55 tl ye ev-vf limitsiz hy 1500 dk ile arkadşalarımla konuşurken asla dakika hesabı yapmıyorum sınırsız ev ile 444 lü numaralarda asla korkmuyorum... :D

1500 dk cepte:D

bence siz kendinizi kandırınız.... 55+1 lik tarifeye 2 katı fiyatta bile rakip yok.

herkes istediğini kullansın....

Komik olan ne biliyormusun ? Cahilliğinin üzerine birde dalgavari yorumlar yazman.Bilmiyorsan konuşmayacaksın, konuşursan böyle rezil olursun işte.

Konuyu vodafone avukatı hatta tahmin ettiğim kadarıyla vodafone çalışanı Kobifone arkadaşımız açmış.Her konusunda vodafone hizmetlerini,yeniliklerini bize duyuran arkadaşımızdır.

Ne kadar işgüzar ve gerçeklerden uzak olduğunu bir kez daha kanıtladın

p.s benim postlarımı yönetime şikayet ederken senin konu patladı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 29 Mayıs 2011; 12:52:02 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.