Şimdi Ara

Oyun Dünyasından Bir Kaç Başarılı Cosplay - 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sanırım bu cosplay haberlerini bundan sonra rutinleştireceğim. Bu eğlenceli cosplayleri böylelikle sitemizden takip edebileceksiniz. Tabii başarılı cosplay çalışmaları bulmak çok kolay değil ancak aşağıdakilerin yeterince iyi olduğunu görebilirsiniz.

Eğer ilk cosplay haberini kaçırdıysanız buradan ona da göz atabilirsiniz. Aşağıda ise Final Fantasy serisinden Sephiroth, Lightning, Vincent Valentine ve daha fazlasını görmekteyiz. Ben kostümleri de, kostümleri giyenleri de çok başarılı buldum, peki ya siz?

• yav yabmaın böle haberler sevmiom böle şeyleri (gerçekten şaka deil yani)
  • 2.resimdeki Final Fantasy ablalırının ve 7.resimdeki hanfendinin kıyafet tasarımını çok başarılı buldum efenim,gözlerimiz bayram etti.(tasarım açısından :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbaba35

yav yabmaın böle haberler sevmiom böle şeyleri (gerçekten şaka deil yani)

Tamam başka kaldırılmasını istediğin bir şey var mı?
  • Vincent olmamış sanki ya. kostum çok hoş hatta bire bir her ayrıntısı ama kadın gitmemiş. Oyunda ve filminde herkes onu yakışıklı karizmatik biri olarak tanıdı.
  • bütün herkesi günaha sokuyonuz iyi bişimi ?
  • quote:

bütün herkesi günaha sokuyonuz iyi bişimi ?

Bunu demen gereken daha öncelikli yerler var ;)
  • Samus (sonuncusu) dışında hiçbirini tanımıyorum.
  • bazılarında titredim...
  • quote:

bütün herkesi günaha sokuyonuz iyi bişimi ?

İstemiyorsan girmezsin kardeşim seni kimse zorla sokmuyor buraya saat 18de girmişsin saat 20de bir daha girmişsin girmeseydin
  • emulert

bu yorumu yabcaına kendin gidip uyarsan

Stygián

sonuçta bakmak yada bakmamak önmli bi kere ben burdakilere ders vermeyi çabalıyom
  • hakanbaba35 cosplay; anime, oyun, film vb görsel sanat ve sanat dallarının gerçek hayata bir çeşit uygulanış biçimidir. Kişi giyinmek, davranmak ve hayalinde ki kahraman gibi olmak için kendini o karaktere bürür. Ortaya cosplay sanatı çıkar. Açıkcası ben yukarıdaki hiç bir bayandan tahrik olmadım olmamda. Çünkü karakteri tam yansıtmış mı ona bakarım ;) Burada tahrik olanlarında gerçekten bu şekilde düşündüklerini düşünmüyorum. Sadece hoşlanmışlardır diye düşünüyorum. Tabi bu benim kendi fikrim. Lütfen olayı farklı taraflara çekmeyelim. Çünkü bir çok oyunda cinsel içerik vb şeyler mevcut öyleyse oyunda oynamayalım ve bu tür takıntılarımız var ise bu siteye hiç uğramayalım. Çünkü her god of war da kanın donucak her parasite eve nin duş sahnesinde bu şekilde çıkışlar yapıcak her güzel cosplay i bu yöne çekiceksen meşgul etmeyelim siteyi olur mu ;)

• hakkele oyunlara bu kadar önem hayatını batırır unutma. biraz haytına bak önce sonra gel yorum yap. oyunlar hayatın %1 lik bir parçası olmaktan çıkmasın.eğer çıkarsa senin gibi kişiler ortaya çıkar ve bütün herkesin böle olduğu ülkee yaşa ;) benim dicem bu bunu söliyim ben MÜSLÜMANIM
  • Herseye de tahrik olmayin arkadas ya!
  • hakanbaba35 kimse sen müslüman değilsin yada ben müslüman değilim demedi bu bir kimse ben hayatımı saatlerce oyuna harcarım demedi bu iki eksik bir tarafın var oda sığ düşüncelerinle abuk sabuk fikirlerinle konuyu saptırıyorsun bu üç ben devletine milletine bağlı 1 myo okulu bitirmiş aynı zamanda hem inşaat hemde jeofizik mühendisliği okuyan biriyim buda 4 yani anlıyacağaın hayatım oyunlar değil okulum oyunlar sadece hobim kardeş. Çok fazla oyunda oynamam ben sadece takip ederim oda teknolojiyi sevdiğimdendir. Sana bir şey kanıtlamama gerek yok ama bilmeden etmeden biri hakkında konuşmakta çok ayıp. Zannettiğin gibi büyük harflerle müslüman yazmayla müslüman olunsa bende yazayım hepimiz müslüman olalım. Kötü bir niyetle o yorumu sana yazmadım sadece olaya birde bu açıdan bak dedim ama yazdıklarımı anladığından emin değilim. Ha bu arada umarım herkes benim gibi olur da karşısında ki ne demeye çalışıyor anlayış göstermeye çalışır ;)

• bak simdi abdesim kactı git yine al teeee.
  • benden oldukça yaş büyüksün ben sizin gibi pek cümle kuramam ama önemli mesele okumak yada bi iş sahibi olabilmek değil önemli olan adam olabilmek ;)
  • ha bide ben müslümanım demek ten ne anlıyosun ben sadece bunu belirtmek istedim yani ben sapık sapık yorumlar yabmam manasında bunuda şimdi sapık sapık yorum yapan kişi ben müslüman değilmiyim dicek önce pisliklerden kurtulsun ondan sonra gelsin ben sanki müsslüman değilmiyim desin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.