Şimdi Ara

SATIŞ KAPANDI.. 3 ADET EARSONICS SM3 - SONY EX-90LP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir tanesini kendime saklayıp diğerlerini satacağım.. Hepsi kutuludur, taşıma çantaları vardır..
    Resim koymaya gerek görmüyorum çünkü hepsi de sıfırından farksızdır.. Kasalarında esneme, gıcırtı sesi vs. gibi sorunları yoktur..
    Elimde 2 çift small Audeo PFE ucu var.. İlk SM3 alanlara birer çift verebilirim..

1. SM3 v1 SATILDI

30.07.2010 tarihli faturalı.. Garantisi devam ediyor..
    Japonya da yaşayan bir arkadaşımın kulaklığı idi.. Custom yaptırınca bu ihtiyaç fazlası duruma geçti..
    Orijinal kutu, taşıma kabı, iki çift sensorcom uç (bir çiftin nozzle a takılan yeri kısaltılmış, diğeri normal ancak sararmışlar..) bir çift orijinal double flange, bir çift kullanılmamış small köpük uç ve temizleme fırçası ile gelecek..
    Fiyat 500 lira..

2. SM3 v1 SATILDI

Nisan ayında yedek amaçlı sıfır olarak alındı, sadece kontrol edildi, kullanılmadı çünkü elimde SM3 hep vardı, ancak faturası henüz elime geçmedi..
    Kutusu, taşıma çantası, 2 çift orijinal double flange, 1 çift orjinal medium köpük uç ve temizleme fırçası ile gelecek.. Uçlar kullanılmamıştır..
    Fatura ve garanti konusunda gerekirse yardımcı olurum..
    Fiyat 580 lira..

3. SM3 v1 SATILDI

v2 yi almadan önce kullandığım kulaklıktır..
    16.02.2011 faturalı, kasa probleminden dolayı garantiye gitti, döndükten sonra hiç kullanılmadı..
    Kutusu, taşıma kabı, 2 çift kullanılmamış double flange uç ve temizleme fırçası ile gelecek..
    Fiyat 580 lira..

4. SM3 v2 SATILDI

Malum sorunsuz kasalı yenilenen versiyon..
    31 mayıs faturalı..
    Ear guide lar kesilerek çıkarılmıştır, zaten kimse bunlarla kullanmıyor çünkü çok rahatsız, kulağın arkasını acıtıyor..
    Yine de kulak arkasından dolaştırılarak kullanıyorum, bir sorun yok..
    Kutusu, taşıma çantası, 1 çift double flange, 1 çift small köpük uç, 1 çift medium köpük uç ve temizleme fırçası ile gelecek.. Uçlar kullanılmamıştır..
    Fiyat 780 lira..

Sony EX90-LP kulakiçi kulaklık.. HALEN ELİMDE, İSTEYEN VARSA BANA ULAŞABİLİR..
    Resim isteyen olursa çekip gönderebilirim..
    40 lira..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortress34 -- 20 Ekim 2011; 0:49:50 >

• Sertuğ abicim ürünler herzaman olduğu gibi harikalar.Hayırlı satışlar abicim.
  • Teşekkür ederim Ahmetcim..
  • Vışşşşşşşşşşşşşşşşşş
  • Sertuğ abi maşallah ekonomiye can vermeye devam etmekte. Hayırlı Satışlar , ürünler müthiş
  • Hayırlı satışlar olsun, forumun parasal yönden en değerli ilanı olmuş heralde..
  • İyi dilekleriniz için teşekkür ederim dostlar..
    Ekonomime can vermek isteyen yokmu..
  • Valla ekonomiye ben can vermek isterim aslında, ex-90lp yi biraz tanıtma imkanınız varmı? Veya kendi klasmanındaki kulaklıklarla kıyaslayabilirmisiniz?
  • İncelemelere baktım ama pek sağlıklı bulmadım. Sonuçta sizler bu işte uzmansınız, önceki mesajı buyüzden yazdım.
  • EX90-LP için söyleyebileceklerim, giriş seviyesi diyebileceğimiz, bana göre f/p açısından oldukça iyi, bas-tiz açısından memnun edici, çözünürlük açısından o derece yüksek değil tabi ki, zevkli müzik dinletebilen bir kulaklık..
    Brainwavz vs. diğer kendi klasmanındaki kulaklıkları dinlemediğim için karşılaştırma imkanım yok maalesef..
  • Maşallah :D Hm-602 ' ye çok istiyorsun be hacım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpertDH

Maşallah :D Hm-602 ' ye çok istiyorsun be hacım :)

Ne ara samimi olduk hatırlamıyorum ama konuşmalarımıza biraz dikkat edersek iyi olur..
  • pm ...
  • Hifiman @helsloot arkadaşımıza satılmıştır..
    Hayırlı olması dileklerimle..
  • Kızcam ama heeee Başka yerde satış yapın ya

Olan var olmayan var

Hayırlı satışlar abi. Tam parasız kaldığım sırada satış oluyor ya

Buarada HM-801 almışsın galiba abi o da hayırlı olsun. Ama HM601'in incelemesini göremedik, HM801'i görürüz inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

Kızcam ama heeee Başka yerde satış yapın ya

Olan var olmayan var

Hayırlı satışlar abi. Tam parasız kaldığım sırada satış oluyor ya

Buarada HM-801 almışsın galiba abi o da hayırlı olsun. Ama HM601'in incelemesini göremedik, HM801'i görürüz inşallah

Şşş tükanın önünü kapatma bakem..

Teşekkürler Ayhan..

Hifiman ler hakkında söylenecek çok şey yok zaten..
    Cihazların başka numaraları olmadığı için harika bir ses demek yeterli bence..
    Ses çıkış güçleri oldukça yüksek.. Hatta HM-801 rahatlıkla kafaüstü bile sürebiliyor dahili amfisi ile..
    Her ikisi de (benim gibi) en tatminsizleri bile memnun ediyor..
    Aklıma söyleyecek başka birşey gelmiyor..
    Sorularınız olursa cevaplarım..

• Büyük teknoloji zincir mağazalarının türkiyeye getiremediği üst fiyat segmentinde bulunan taşınabilir ses ürünlerini açığını tek başına kapatıyorsun.
    Iyi satışlar.
  • Aletlere bak hele, gözlerim doldu.
  • Yutkunuyorum saatlerdir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.