- x
Aknetrent sonrası izler
6 Cevap1169 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

492 Mesaj
20 Mayıs 2011; 20:19:49 

arkadaşlar sivilce problemim vardı. 2009 yazında aknetrent kullanmaya başladım ve 8 ay kullandım. yüzümde canlı sivilce kalmadı fakat ciddi sivilce problemi yaşadığım için izler kaldı, halen daha var. Sivilce izleri için kesin çözüm yolları nelerdir? Özel ürünler de alabilirim.

1963 Mesaj
20 Mayıs 2011; 20:21:09 

eritretin dene.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

492 Mesaj
20 Mayıs 2011; 20:22:26 

quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

eritretin dene.

yazmayı unuttum diyelim, 1 buçuk ay önce 1 kutu bitirdim Eritretin. pek işe yaradığı söylenemez hocam

231 Mesaj
20 Mayıs 2011; 20:26:59 

Dostum annem cildiye uzmanı. Kendisine sordum. Kesin bir çözüm yolu olmadığını söyledi. Hiçbir kremin veya ilacın bir faydasının olmayacakmış. Geçmiş olsun.

492 Mesaj
20 Mayıs 2011; 20:29:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Mario Puzo

Dostum annem cildiye uzmanı. Kendisine sordum. Kesin bir çözüm yolu olmadığını söyledi. Hiçbir kremin veya ilacın bir faydasının olmayacakmış. Geçmiş olsun.

sağolun hocam.size inanıyorum ama nasıl hiçbir çözüm yolu olmaz ya piling (yazılışını bilmiyorum) yaptırsam izler hafifler mi? özel ürünlerin de işe yarıyanı yokmu ki

492 Mesaj
20 Mayıs 2011; 20:47:46 

up?

231 Mesaj
20 Mayıs 2011; 22:55:24 

Sordum. Piling ( ben de yazılışını bilmiyorum ) kısmen de olsa yardımcı olabilirmiş. Günlük ilaçlar varmış vs. gibi şeyler söyledi de tam anlamadım. İsterseniz en yakın cildiye uzmanına başvurarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yardımcı olduysam ne mutlu bana .

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Aknetrent sonrası izler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.246