Şimdi Ara

!.. DİKKAT ..! - Satılık Golf 6 İlanı Hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
108
Cevap
1
Favori
15.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 21 Mayıs 2011; 13:34:08 >

• birde çizikten dolayı boya yazmışlar yazık ayıp
  • Hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biturbo -- 20 Mayıs 2011; 20:30:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çoksakatvar

birde çizikten dolayı boya yazmışlar yazık ayıp
    Yuh! O adama iyi bir küfür ederdim ama malum forum kuralları var.
  • Resimler:

• quote:

Orijinalden alıntı: By Devvil

Resimler:

Şerefsiz herif...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Şerefsiz herif...

Alıntıları Göster
    sağlam toplamışlar arabayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Şerefsiz herif...

Alıntıları Göster
    Terbiyesizlikten başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Alıntıları Göster
    araç perte ayrıldıda bunlarmı aldı yoksa kasko yoktuda sizmi sattınız.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Birde utanmadan istediğiniz servise gösterebilirsiniz diyor nasıl bir yüzsüzlük nasl bir cesaret ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Birde utanmadan istediğiniz servise gösterebilirsiniz diyor nasıl bir yüzsüzlük nasl bir cesaret ilginç

Alıntıları Göster
    ilan tarihi 26 mayıs 2011 nasıl oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aklıma bir film geldi, başrollerinde Özgü Namal, Sarp Apak, Demet Akbağ, Altan Erkekli, İpek Tuzcuoğlu vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

Alıntıları Göster
    otomobilci_x Sigorta müşteri buldu satışı yaptım geri kalan parayı sigortadan aldım.

donanımcı123 Sadece Doğuş oto da ön tampon sağ ön çamurluk ve sol arka kapıda kaza dolayı boya mevcut zaten..

Janissary. Evet ilan tarihi öyle nedense..

• Az önce konu açılmadan ilanı inceliyordum.Kimseye güvenilmez oldu.2,el bir araç alınacaksa tanıdıktan alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavı -- 20 Mayıs 2011; 17:40:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Alıntıları Göster
    Allah korkusu olmayınca böyle oluyor işte.
  • quote:

Alıntıları Göster
    @By Devvil
    sizin samimiyetiniz ve affınıza sığınarak aracı bu sahtekarlara ne kadar bir meblağa satmıştınız.
    cidden merak ediyorum bu vicdansızlar ne kadar bir gelir sağlıyor da kul hakkı yemeyi göze alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza_007

@By Devvil
    sizin samimiyetiniz ve affınıza sığınarak aracı bu sahtekarlara ne kadar bir meblağa satmıştınız.
    cidden merak ediyorum bu vicdansızlar ne kadar bir gelir sağlıyor da kul hakkı yemeyi göze alıyor

Alıntıları Göster
    26 küsüre sattım geri kalan farkı sigorta şirketi ödedi. Kasko bedelini aldım..
    Satarkende görseniz adamı indirim derdinde hala valla kendime alıyorum yapıp ben bineceğim falan filan..

Son görüştüğümde de şanzımanda sorun varmış beni arıyor bana laf ediyor ben nerden bileceksem o haldeki bir arabanın şanzımanında sorun olup olmayacağını.. Sanki ben şanzımanda sorun yok diye sattım..

Arkadaşlarım adama p.m. göndermiş aracın önceki halinden haberim var ilanı düzeltiniz diye kibarca yazmışlar adam utanmadan "battı mı" diye cevap vermiş..

• quote:

@By Devvil

edit:
    işn duhaf tarafı dün gece bu aracı incelemiştim bu temizlikte aracı neden satıyor acaba demiştim(istediğiniz servise gösterebilirsiniz demesi yüzünden)
    gerçekten dürüst insan sayısı gitgie azalıyor
  • quote:

@By Devvil

Alıntıları Göster
    2. el satış yapan binlerce insan gerçekten bu denli acımasız ve yalancı olabiliyor. Sahibinden.com da geçtiğimiz ay arkadaşım için izmirde baktıgımız dizel c3 ve grande puntoların büyük bir kısmı pert kayıtlıydı tramer sorgusuna dek araçlarının bırakın pert kaydını, kazasız oldugunu iddia edecek kadar kendilerine güveniyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

Alıntıları Göster
    galiba servis dışı kayıt yapmayan birine yaptırmışlar sanırım.
    değişeni yok dese de çamurlukları usta biri değiştiğini anlayabilir diyorum ben.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.