Şimdi Ara

FIFA 12 - Leaked Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fifa 12'nin intenete sızdıılan ve yeni özellikleinin gösteildiği tanıtım videosu

• vay be helal olsun valla. Özellikle ikili mücadeleler sakatlanma anları, oyuncunun yere düşüşü ve faul pozisyonları okadar güzel olmuş ki. Gerçeğiyle birebir neredeyse. Bayıldım açıkcası.
  • vay be helal olsun valla. Özellikle ikili mücadeleler sakatlanma anları, oyuncunun yere düşüşü ve faul pozisyonları okadar güzel olmuş ki. Gerçeğiyle birebir neredeyse. Bayıldım açıkcası.
  • Fifaya tekrardan dönüşün belgesidir :)
  • Bence güzel bir oyun olacak ama biraz fazla bireysel mücadelelere ağırlık verilmiş gibime geliyor. Gerçek futbolda bu kadar yoğun değil bütün bu durumlar.
  • Gerçekten müthiş. Adam geçişleri çok esnek. Tam gerçekçilik sunmuş. Düşmeler desen on numara. Biraz daha grafiklerde iyileşme sunsa dadından yenmez.Normalde müthişte, ne biliym mesela formaların sallanması gerçekçilik katar olaya. Yüzlerin biraz daha benzetilmesi.
  • Muhteşem, hayran kaldım. İnşallah PC'de de görürüz bu özellikleri...
  • Bencede harika oyuncu düşmeleri olsun çalımlama olayları olsun + adamların eli iç içe girmiyor orası çok iyi bide saha dışıda guzel olursa tarafrat atmosfer stadlar süper oyun olur pes'i arkada bırakır her türlü..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.