- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Facebook'a güvenlik kodu sebebiyle giriş yapamıyorum ? ÇÖZÜLDÜ !!
31 Cevap36316 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mayıs 2011; 1:02:55 

SORUN ÇÖZÜLDÜ buradan devam http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#49313432

herkese merhaba.

heryerde aradım fakat net bir bilgi bulamadım forumdada araştırdım fakat henüz bu sorun tartışılmamış neyse sorunuma geçeyim

arkadaşlar dün hesabımın güvenliğini arttırmak için güvenlik bölümünden 'birisi başka bir bilgisayardan giriş yapmak isterse telefonuma bir kod gönderileceği ve sadece onunla giriş yapılabileceği' yazıyordu. bende numaramı yazdım ve telefonuma onay kodu geldi onu girdikten 2 dakika sonra tekrar giriş yapmamı söyledi tekrar girmek istediğimde bilgisayarımı tanımadı ve kod istedi bende bekledim gelicek diye ama gelmedi 'kodu tekrar gönder' butonu var fakat 1 gündür birşey gelmedi. ayrıca facebook'un ilgili adreslerinede mail yolladım fakat 1 günü geçmesine rağmen cevap alamadım

diyeceğim şu ki forumda bu sorunu yaşayan arkadaşlar veya çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardım istiyorum

şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonstar_1907 -- 1 Haziran 2011; 14:23:51 >

Uzaklaştırılmış
20 Mayıs 2011; 21:13:16 

yok mu yardım edebilecek ?

Uzaklaştırılmış
20 Mayıs 2011; 23:49:08 

50 kişi bakmış bir cevap yok mu arkadaşlar

7610 Mesaj
21 Mayıs 2011; 0:02:15 

Sanırım daha önce kimse kullanmamış bu özelliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
21 Mayıs 2011; 0:08:57 

quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

Sanırım daha önce kimse kullanmamış bu özelliği.

haklısın bi b*k varmış gibi gidip güvenlikle uğraştım çözüm bulduğum an yazıcam buraya başkaları madur olmasın en azından konuyu görenler denemesin elinizde patlıyor.

7610 Mesaj
21 Mayıs 2011; 0:12:13 

quote:

Orijinalden alıntı: moonstar_1907

haklısın bi b*k varmış gibi gidip güvenlikle uğraştım çözüm bulduğum an yazıcam buraya başkaları madur olmasın en azından konuyu görenler denemesin elinizde patlıyor.

Ne diyeyim gecmis olsun

Uzaklaştırılmış
21 Mayıs 2011; 0:28:05 

saolasın

Uzaklaştırılmış
21 Mayıs 2011; 13:17:49 

up

Uzaklaştırılmış
21 Mayıs 2011; 21:49:23 

arkadaşlar bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen yok. peki facebooka hangi yollarla ulaşabilirim ? sadece 2 mailine mail atıyorum o kadar başka yolu varmıdır ?

2 Mesaj
22 Mayıs 2011; 4:20:32 

Merhaba arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun.Eş zamanlı olarak aynı sorunu yaşıyoruz.2 gündür denemediğim yöntem kalmadı ama hallemedim ben de maalesef.Azıcık araştırayım belki bir şeyler bulurum ümidiyle dolaşırken bu siteyi ve mesajını buldum.Zaten başka bir yerde konuyla ilgili hiçbir kayıt yok.Hesap güvenliği derken kendimiz giremiyoruz hesabımıza olacak iş değil.Bin pişmanım bu işe bulaştığım için.Özelliği aktif hale getirirken saniyesinde gelen sms şimdi niye gelmez aklım almıyor.Umarım bir şekilde hallolur.Durumla ilgili bilgi edinir veya ilerleme kaydedersen bildirirsen sevinirim.Ben de bir gelişme olursa bildireceğim.Başkaları uğraşmasın en azından.Saygılar...

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2011; 13:38:28 

quote:

Orijinalden alıntı: tuzlukurabiye

Merhaba arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun.Eş zamanlı olarak aynı sorunu yaşıyoruz.2 gündür denemediğim yöntem kalmadı ama hallemedim ben de maalesef.Azıcık araştırayım belki bir şeyler bulurum ümidiyle dolaşırken bu siteyi ve mesajını buldum.Zaten başka bir yerde konuyla ilgili hiçbir kayıt yok.Hesap güvenliği derken kendimiz giremiyoruz hesabımıza olacak iş değil.Bin pişmanım bu işe bulaştığım için.Özelliği aktif hale getirirken saniyesinde gelen sms şimdi niye gelmez aklım almıyor.Umarım bir şekilde hallolur.Durumla ilgili bilgi edinir veya ilerleme kaydedersen bildirirsen sevinirim.Ben de bir gelişme olursa bildireceğim.Başkaları uğraşmasın en azından.Saygılar...

evet hiç biryerde bilgi yok malesef. bugün 6. günüm.sana tavsiyem hergün support@facebook adresine mail yollaman ve kodumu alamıyorum başlığı altındaki 'bizimle iletişime geç'e sorununu yollaman. ne kadar çok yollarsak o kadar çabuk farkediliriz çünkü milyonlarca kullanıcı var. bende çok pişman oldum güvenliği artırayım derken durduk yere hesabımızdan olducaz belkide. ben birkaç yerde sorunu yaşanlar buldum hatta bir görevliye ulaşmıştım bana 1 ayda açılır dedi başka biriside kodu göndere hergün basma bikaç gün bekle gelir kod dedi şimdi bekliyorum. tabiki bilgilendiririm senide hergün mutlaka bakıyorum zaten buraya çözüme ulaşırsamda başkalarının canı yanmasın bu saçmalıktan dolayı. inşallah iyi haberler alırız kolay gelsin iyi günler

2 Mesaj
22 Mayıs 2011; 19:29:39 

quote:

evet hiç biryerde bilgi yok malesef. bugün 6. günüm.sana tavsiyem hergün support@facebook adresine mail yollaman ve kodumu alamıyorum başlığı altındaki 'bizimle iletişime geç'e sorununu yollaman. ne kadar çok yollarsak o kadar çabuk farkediliriz çünkü milyonlarca kullanıcı var. bende çok pişman oldum güvenliği artırayım derken durduk yere hesabımızdan olducaz belkide. ben birkaç yerde sorunu yaşanlar buldum hatta bir görevliye ulaşmıştım bana 1 ayda açılır dedi başka biriside kodu göndere hergün basma bikaç gün bekle gelir kod dedi şimdi bekliyorum. tabiki bilgilendiririm senide hergün mutlaka bakıyorum zaten buraya çözüme ulaşırsamda başkalarının canı yanmasın bu saçmalıktan dolayı. inşallah iyi haberler alırız kolay gelsin iyi günler

Mail gönderdim dün zaten ama hala ses soluk yok.Ben de arka arkaya sürekli "kodu tekrar gönder"i tıklıyordum, bekleyeyim öyleyse bir kaç gün ne olacak bakalım.Umarım hallolur.İyi günler sana da..

Uzaklaştırılmış
23 Mayıs 2011; 13:21:23 

up

4 Mesaj
23 Mayıs 2011; 14:44:29 

arkadaşlar bende aynı dertten muzdaripim, 17 mayıstan beri hesabıma erişemiyorum, güvenlik kodu gönder kısmından her gün bizimle iletişime geç seçeneğinden derdimi yazıyorum ama guvenlik adımlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz maili gelip duruyor, turkcelli bile aradım operatörlemi ilgi diye, güvenliği arttıralım derken hesaptan da olduk, son yazdığım mailde eğer 1-2 gun icinde bu sorunum halledilmezse profilimi iptal etmelerini bir daha kullanmayacağımı belirttim, milyonlarca insanın kullandığı gittikçe gelişen bir sitede online yardım olmaması çok ilginç, eğer sorunu bi şekilde halledebilirsem buraya yazıp bilgilendirirm, nette aramadığım yer kalmadı ama hiçbir bilgi yok bu sorun hakkında, bende bekleyeyim bir kaç gün güvenlik kodu gönder için, iyi günler hepinize

Uzaklaştırılmış
23 Mayıs 2011; 14:48:15 

quote:

Orijinalden alıntı: bortubocek

arkadaşlar bende aynı dertten muzdaripim, 17 mayıstan beri hesabıma erişemiyorum, güvenlik kodu gönder kısmından her gün bizimle iletişime geç seçeneğinden derdimi yazıyorum ama guvenlik adımlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz maili gelip duruyor, turkcelli bile aradım operatörlemi ilgi diye, güvenliği arttıralım derken hesaptan da olduk, son yazdığım mailde eğer 1-2 gun icinde bu sorunum halledilmezse profilimi iptal etmelerini bir daha kullanmayacağımı belirttim, milyonlarca insanın kullandığı gittikçe gelişen bir sitede online yardım olmaması çok ilginç, eğer sorunu bi şekilde halledebilirsem buraya yazıp bilgilendirirm, nette aramadığım yer kalmadı ama hiçbir bilgi yok bu sorun hakkında, bende bekleyeyim bir kaç gün güvenlik kodu gönder için, iyi günler hepinize

sanada geçmiş olsun öncelikle.. gerçekten çok büyük bir saçmalık 1 haftadır yaklaşık 50 mailime 1 tane cevap gelmedi ya ne biçim iştir bu ! bekleyip görücez yapıcak bişey yok yıllardır kullandığım hesab bir anda ulaşılmaz oldu kafayı yicem

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2011; 1:52:09 

arkadaslar sorunu çözdüm yarın detaylı anlatıcam beni takip edin

716 Mesaj
24 Mayıs 2011; 8:03:51 

quote:

arkadaslar sorunu çözdüm yarın detaylı anlatıcam beni takip edin

nasıl çözdün ?

4 Mesaj
24 Mayıs 2011; 12:38:10 

dostum nasıl buldun valla bittim ben ya moral sıfır iş bile yapamıyorum :S

Geber ama Ölme

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2011; 12:57:50 

quote:

Orijinalden alıntı: SqmI

dostum nasıl buldun valla bittim ben ya moral sıfır iş bile yapamıyorum :S

Biraz uzun ve meşakatli bir yöntem tamamen tesadüf buldum öncelikle facebooka giriş yaptığınız mail adresinizdeki 'güvenlik sorusunun cevabını' bilmeniz gerekiyor bu çok önemli bilmiyorsanız olmaz ! ama bilmiyorum napıcam şimdi diyim üzülmeyin onuda değiştirebilirsiniz ayrıca facebookta hesabı olmayan bir mail gerekiyor yani yeni bir mail alın alırkende oradaki güvenlik sorusunun cevabınıda unutmayın sakın hepsini not edin.
evet bu daha başlangıç bütün işlemleri geçtikten sonra facebook 24 saat sonra açılıyor bunu ben demiyorum girmeye çalışınca bir sayaç karşınıza çıkıyor ve süre bitince ayarlar bölümünden telefon güvenliğini kaldırıcaksınız arkadaşlar yanlız şöyle birşeyde var tek bir hata herşeyi baştan yapmanıza sebep oluyor benim başıma geldi ve şifre değişikliğinden onaylatmaya kadar baştan başlıyoruz onun için dikkatli olun acele etmeden teker teker yapın. şimdi ben detaylı anlatımı msn ve türevleri başlığı altında yeni konuda anlatıcamki herkez görsün.

4 Mesaj
24 Mayıs 2011; 13:07:53 

ŞU AN YAZARSAN ÇOK SEVİNİRİM :)

Geber ama Ölme

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2011; 13:13:02 

quote:

Orijinalden alıntı: SqmI

ŞU AN YAZARSAN ÇOK SEVİNİRİM :)

Hazırlıyorum kardeş ben tam 8 gün bekledim 50-60 mail attım cevap gelmedi ve dün çözdüm yazıyorum şuan

4 Mesaj
24 Mayıs 2011; 13:25:46 

dediğin şekilde yapmıştım, farklı mail adresiyle güvenlik sorusunu da denedim arkadaşlarını resimden tanımayı da denedim, 24 saatlik sayaçta çalıştı, bekledim herşey tamam hesabı aç seçeneği çıktı, ona tıklayınca tekrar başka bir bilgisayar girmeye çalışıldı hesabınız kilitlendi oldu tekrar, şimdi tekrar deneyeyim bari de 24 saatlik süre başlasın, çok sıkıldım bu durumdan, sabır taşı oldum resmen :)

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2011; 13:36:12 

quote:

dediğin şekilde yapmıştım, farklı mail adresiyle güvenlik sorusunu da denedim arkadaşlarını resimden tanımayı da denedim, 24 saatlik sayaçta çalıştı, bekledim herşey tamam hesabı aç seçeneği çıktı, ona tıklayınca tekrar başka bir bilgisayar girmeye çalışıldı hesabınız kilitlendi oldu tekrar, şimdi tekrar deneyeyim bari de 24 saatlik süre başlasın, çok sıkıldım bu durumdan, sabır taşı oldum resmen :)

hesabı aç demiyeceksin işte orda hemen numarayla güvenliği kaldıracaksın

4 Mesaj
24 Mayıs 2011; 13:37:35 

anlıyamadım ben mailimin mi gizli sorusunu bilmem lazım facebookun mu bu arada gizli sorumuda bulamadım neyse sabırsızlıkla bekliorum :))

Geber ama Ölme

4 Mesaj
24 Mayıs 2011; 13:45:41 

quote:

hesabı aç demiyeceksin işte orda hemen numarayla güvenliği kaldıracaksın

hesabı aç demeden önceki iki kutucuğu boş bırakmıştım zaten, hesabı açmadan numarayı nasıl kaldırabilirim ki, güvenli https ile onun altındaki iki kutucuğuda boş bırakıp öle hesap aç diorum yine olmamıştı, 24 saat sonra tekrar deneyelim bakalım bu kez nasıl olcak

Yeni e-posta adresin ve şifrenle giriş yapmak için lütfen 23 saat, 43 dakika, 11 saniye sonra geri gel :))

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2011; 14:01:30 

quote:

hesabı aç demeden önceki iki kutucuğu boş bırakmıştım zaten, hesabı açmadan numarayı nasıl kaldırabilirim ki, güvenli https ile onun altındaki iki kutucuğuda boş bırakıp öle hesap aç diorum yine olmamıştı, 24 saat sonra tekrar deneyelim bakalım bu kez nasıl olcak

Yeni e-posta adresin ve şifrenle giriş yapmak için lütfen 23 saat, 43 dakika, 11 saniye sonra geri gel :))

işte orda ince bir ayrıntı var tam hatırlamıyorum gece yazıcam o zaman açılcak benimde :D bu arada konuyu açtım buradan devam edin http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#49313432

82 Mesaj
27 Mayıs 2011; 12:47:58 

Ben çözümü buldum arkadaşlar ama güvenlik kodu gelene tabi...Bende güvenlik kodu gelmesine rağmen girdiğimde kabul etmiyodu.Ama şimdi sorunu hallettim.

Telefonunuza şu şekilde 2 adet mesaj geliyor :

1.si : Lütfen tanınmayan bir cihazdan yapılan girişi onaylamak için 06943(...)

2.si : (...)4 kodunu kullan...

ben 2.mesajdaki kodu parantez içinde 1.mesajdakı kodun yanına yazıoydum ama.yanlısmıs.direk yazılıyomus.su sekılde yani. 069434

aynı sorunu yasıyanlar için yardımcı olmak istedim..

Sadece iş arkadaşlarım için üçer bira isteyeceğim... Andy Dufresne

1 Mesaj
29 Mayıs 2011; 15:37:24 

moonstar burda mısın bi ses ver lütfen çıldırmak üzereyimm verdiğin linkteki yardımın yeterli olmadı sormam gerekenler var

11 Mesaj
1 Haziran 2011; 2:46:46 

aynı sorun bende de var. birkaç saattir uğraşıyorum. cep telefonuma security code galmiyor. Belki bu formu doldurmak işe yarayabilir: http://www.facebook.com...form=wap_login_problems

Full Name: Tam adınız
Date of birth: doğum tarihiniz
Mobile carrier/service provider: Cep telefonu operatörü (mesela Türkcell)
Country: (Ülke)
Phone number: Including country code. Cep telefonu numarası, ülke koduyla beraber. Örnek: +905351234567
Phone Make/Model: Telefon marka model (Örnek: Nokia 1110)
Description of the issue you are encountering: Yaşadığınız sorunu açıklayın.

Uzaklaştırılmış
1 Haziran 2011; 13:53:35 

quote:

Orijinalden alıntı: darkhorn

aynı sorun bende de var. birkaç saattir uğraşıyorum. cep telefonuma security code galmiyor. Belki bu formu doldurmak işe yarayabilir: http://www.facebook.com...form=wap_login_problems

Full Name: Tam adınız
Date of birth: doğum tarihiniz
Mobile carrier/service provider: Cep telefonu operatörü (mesela Türkcell)
Country: (Ülke)
Phone number: Including country code. Cep telefonu numarası, ülke koduyla beraber. Örnek: +905351234567
Phone Make/Model: Telefon marka model (Örnek: Nokia 1110)
Description of the issue you are encountering: Yaşadığınız sorunu açıklayın.

Güldürme allah aşkına 100lerce atmıştım ben geri döneceklerini mi sanıyosun ?

Uzaklaştırılmış
1 Haziran 2011; 14:23:11 

1 Mesaj
11 Haziran 2013; 23:58:59 

merhaba;

aynı sorunu bende yaşıyorum we dewam etmek için kodu gir diye bi uyarı alıyorum fakat telime 2 gündür herhangi cewap ulaşmadı...
pcden hiç1 şekilde bağlantı kuramıyorum..
sanırım siz problemi çözebildiniz yardımınızı rica edebilir miyim? @SqmI @SqmI

Bu mesajda bahsedilenler: SqmI

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » Sosyal Medya ve Mesajlaşma » Windows Live Messenger ve Türevleri (Skype,ICQ,Gtalk vb.) » Facebook'a güvenlik kodu sebebiyle giriş yapamıyorum ? ÇÖZÜLDÜ !!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.346