Şimdi Ara

Facebook'a güvenlik kodu sebebiyle giriş yapamıyorum ? ÇÖZÜLDÜ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
49.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SORUN ÇÖZÜLDÜ buradan devamhttp://forum.donanimhaber.com/m_49313432/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49313432

herkese merhaba.

heryerde aradım fakat net bir bilgi bulamadım forumdada araştırdım fakat henüz bu sorun tartışılmamış neyse sorunuma geçeyim

arkadaşlar dün hesabımın güvenliğini arttırmak için güvenlik bölümünden 'birisi başka bir bilgisayardan giriş yapmak isterse telefonuma bir kod gönderileceği ve sadece onunla giriş yapılabileceği' yazıyordu. bende numaramı yazdım ve telefonuma onay kodu geldi onu girdikten 2 dakika sonra tekrar giriş yapmamı söyledi tekrar girmek istediğimde bilgisayarımı tanımadı ve kod istedi bende bekledim gelicek diye ama gelmedi 'kodu tekrar gönder' butonu var fakat 1 gündür birşey gelmedi. ayrıca facebook'un ilgili adreslerinede mail yolladım fakat 1 günü geçmesine rağmen cevap alamadım

diyeceğim şu ki forumda bu sorunu yaşayan arkadaşlar veya çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardım istiyorum

şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla..

SORUN ÇÖZÜLDÜ buradan devamhttp://forum.donanimhaber.com/m_49313432/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49313432

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonstar_1907 -- 1 Haziran 2011; 14:23:51 >

• yok mu yardım edebilecek ?
  • 50 kişi bakmış bir cevap yok mu arkadaşlar
  • Sanırım daha önce kimse kullanmamış bu özelliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

Sanırım daha önce kimse kullanmamış bu özelliği.

haklısın bi b*k varmış gibi gidip güvenlikle uğraştım çözüm bulduğum an yazıcam buraya başkaları madur olmasın en azından konuyu görenler denemesin elinizde patlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonstar_1907

quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

Sanırım daha önce kimse kullanmamış bu özelliği.

haklısın bi b*k varmış gibi gidip güvenlikle uğraştım çözüm bulduğum an yazıcam buraya başkaları madur olmasın en azından konuyu görenler denemesin elinizde patlıyor.

Ne diyeyim gecmis olsun

• saolasın
  • up
  • arkadaşlar bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen yok. peki facebooka hangi yollarla ulaşabilirim ? sadece 2 mailine mail atıyorum o kadar başka yolu varmıdır ?
  • Merhaba arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun.Eş zamanlı olarak aynı sorunu yaşıyoruz.2 gündür denemediğim yöntem kalmadı ama hallemedim ben de maalesef.Azıcık araştırayım belki bir şeyler bulurum ümidiyle dolaşırken bu siteyi ve mesajını buldum.Zaten başka bir yerde konuyla ilgili hiçbir kayıt yok.Hesap güvenliği derken kendimiz giremiyoruz hesabımıza olacak iş değil.Bin pişmanım bu işe bulaştığım için.Özelliği aktif hale getirirken saniyesinde gelen sms şimdi niye gelmez aklım almıyor.Umarım bir şekilde hallolur.Durumla ilgili bilgi edinir veya ilerleme kaydedersen bildirirsen sevinirim.Ben de bir gelişme olursa bildireceğim.Başkaları uğraşmasın en azından.Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzlukurabiye

Merhaba arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun.Eş zamanlı olarak aynı sorunu yaşıyoruz.2 gündür denemediğim yöntem kalmadı ama hallemedim ben de maalesef.Azıcık araştırayım belki bir şeyler bulurum ümidiyle dolaşırken bu siteyi ve mesajını buldum.Zaten başka bir yerde konuyla ilgili hiçbir kayıt yok.Hesap güvenliği derken kendimiz giremiyoruz hesabımıza olacak iş değil.Bin pişmanım bu işe bulaştığım için.Özelliği aktif hale getirirken saniyesinde gelen sms şimdi niye gelmez aklım almıyor.Umarım bir şekilde hallolur.Durumla ilgili bilgi edinir veya ilerleme kaydedersen bildirirsen sevinirim.Ben de bir gelişme olursa bildireceğim.Başkaları uğraşmasın en azından.Saygılar...

evet hiç biryerde bilgi yok malesef. bugün 6. günüm.sana tavsiyem hergün support@facebook adresine mail yollaman ve kodumu alamıyorum başlığı altındaki 'bizimle iletişime geç'e sorununu yollaman. ne kadar çok yollarsak o kadar çabuk farkediliriz çünkü milyonlarca kullanıcı var. bende çok pişman oldum güvenliği artırayım derken durduk yere hesabımızdan olducaz belkide. ben birkaç yerde sorunu yaşanlar buldum hatta bir görevliye ulaşmıştım bana 1 ayda açılır dedi başka biriside kodu göndere hergün basma bikaç gün bekle gelir kod dedi şimdi bekliyorum. tabiki bilgilendiririm senide hergün mutlaka bakıyorum zaten buraya çözüme ulaşırsamda başkalarının canı yanmasın bu saçmalıktan dolayı. inşallah iyi haberler alırız kolay gelsin iyi günler

• quote:

evet hiç biryerde bilgi yok malesef. bugün 6. günüm.sana tavsiyem hergün support@facebook adresine mail yollaman ve kodumu alamıyorum başlığı altındaki 'bizimle iletişime geç'e sorununu yollaman. ne kadar çok yollarsak o kadar çabuk farkediliriz çünkü milyonlarca kullanıcı var. bende çok pişman oldum güvenliği artırayım derken durduk yere hesabımızdan olducaz belkide. ben birkaç yerde sorunu yaşanlar buldum hatta bir görevliye ulaşmıştım bana 1 ayda açılır dedi başka biriside kodu göndere hergün basma bikaç gün bekle gelir kod dedi şimdi bekliyorum. tabiki bilgilendiririm senide hergün mutlaka bakıyorum zaten buraya çözüme ulaşırsamda başkalarının canı yanmasın bu saçmalıktan dolayı. inşallah iyi haberler alırız kolay gelsin iyi günler

Mail gönderdim dün zaten ama hala ses soluk yok.Ben de arka arkaya sürekli "kodu tekrar gönder"i tıklıyordum, bekleyeyim öyleyse bir kaç gün ne olacak bakalım.Umarım hallolur.İyi günler sana da..

• up
  • arkadaşlar bende aynı dertten muzdaripim, 17 mayıstan beri hesabıma erişemiyorum, güvenlik kodu gönder kısmından her gün bizimle iletişime geç seçeneğinden derdimi yazıyorum ama guvenlik adımlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz maili gelip duruyor, turkcelli bile aradım operatörlemi ilgi diye, güvenliği arttıralım derken hesaptan da olduk, son yazdığım mailde eğer 1-2 gun icinde bu sorunum halledilmezse profilimi iptal etmelerini bir daha kullanmayacağımı belirttim, milyonlarca insanın kullandığı gittikçe gelişen bir sitede online yardım olmaması çok ilginç, eğer sorunu bi şekilde halledebilirsem buraya yazıp bilgilendirirm, nette aramadığım yer kalmadı ama hiçbir bilgi yok bu sorun hakkında, bende bekleyeyim bir kaç gün güvenlik kodu gönder için, iyi günler hepinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: bortubocek

arkadaşlar bende aynı dertten muzdaripim, 17 mayıstan beri hesabıma erişemiyorum, güvenlik kodu gönder kısmından her gün bizimle iletişime geç seçeneğinden derdimi yazıyorum ama guvenlik adımlarını takip ettiğiniz için teşekkür ederiz maili gelip duruyor, turkcelli bile aradım operatörlemi ilgi diye, güvenliği arttıralım derken hesaptan da olduk, son yazdığım mailde eğer 1-2 gun icinde bu sorunum halledilmezse profilimi iptal etmelerini bir daha kullanmayacağımı belirttim, milyonlarca insanın kullandığı gittikçe gelişen bir sitede online yardım olmaması çok ilginç, eğer sorunu bi şekilde halledebilirsem buraya yazıp bilgilendirirm, nette aramadığım yer kalmadı ama hiçbir bilgi yok bu sorun hakkında, bende bekleyeyim bir kaç gün güvenlik kodu gönder için, iyi günler hepinize

sanada geçmiş olsun öncelikle.. gerçekten çok büyük bir saçmalık 1 haftadır yaklaşık 50 mailime 1 tane cevap gelmedi ya ne biçim iştir bu ! bekleyip görücez yapıcak bişey yok yıllardır kullandığım hesab bir anda ulaşılmaz oldu kafayı yicem

• arkadaslar sorunu çözdüm yarın detaylı anlatıcam beni takip edin
  • quote:

arkadaslar sorunu çözdüm yarın detaylı anlatıcam beni takip edin

nasıl çözdün ?
  • dostum nasıl buldun valla bittim ben ya moral sıfır iş bile yapamıyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: SqmI

dostum nasıl buldun valla bittim ben ya moral sıfır iş bile yapamıyorum :S

Biraz uzun ve meşakatli bir yöntem tamamen tesadüf buldum öncelikle facebooka giriş yaptığınız mail adresinizdeki 'güvenlik sorusunun cevabını' bilmeniz gerekiyor bu çok önemli bilmiyorsanız olmaz ! ama bilmiyorum napıcam şimdi diyim üzülmeyin onuda değiştirebilirsiniz ayrıca facebookta hesabı olmayan bir mail gerekiyor yani yeni bir mail alın alırkende oradaki güvenlik sorusunun cevabınıda unutmayın sakın hepsini not edin.
    evet bu daha başlangıç bütün işlemleri geçtikten sonra facebook 24 saat sonra açılıyor bunu ben demiyorum girmeye çalışınca bir sayaç karşınıza çıkıyor ve süre bitince ayarlar bölümünden telefon güvenliğini kaldırıcaksınız arkadaşlar yanlız şöyle birşeyde var tek bir hata herşeyi baştan yapmanıza sebep oluyor benim başıma geldi ve şifre değişikliğinden onaylatmaya kadar baştan başlıyoruz onun için dikkatli olun acele etmeden teker teker yapın. şimdi ben detaylı anlatımı msn ve türevleri başlığı altında yeni konuda anlatıcamki herkez görsün.

• ŞU AN YAZARSAN ÇOK SEVİNİRİM :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.