Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaptım yaptım bir tane abonelık yok sınırle butun atolyeden ındırdım modları hepsını sıldım olmuyo nası bı bug oldu cozemedım mecbur hepsını ındırecem gıbı duruyo
  • Arma 3 indirimi kaçırdım elinde indirimden alıp satmak için envanterinde arma 3 olan varsa satın alabilirim
  • ee ne zaman oynuyoruz ..
  • Multide team death mach turnuvasi duzenlesek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun ne durumdadır.. indirimdeyken almalıyım ? karşılıgını verir mi
  • evet arkadaşlar. alalım mı almayalım mı?
  • wasteland oynayan varsa ekleyebilirsiniz beraber takılırız steam id: kejinatsu
  • Almayı planlıyorum ama modlar hakkında bilgim yok. Sağda solda videolarda gördüğüm bir Altis Life diye RPG var bir de wasteland diye normal bir mod var. Oynanan mod çeşitleri ve en dolu serverların kullandığı modlar hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • beyler 0x0000005 hatası alan varmı oyunda son 1 2 aydır gına geldı bazen hıc vermıyo bazen 20 30 dk da bır verıp atıyo nette bısıde bulamadım buldumdan da anladım
  • Armanın en sevdiğim modu Breaking point dir

Survival tadında harika bir mod

3-4 kişilik bi ekibimiz var kesinlikle tavsiye ederim dayz seven arkadaşlar kaçırmasın özellikle

• Lanet ettim şu oyuna be.İyi kötü 20 fps ile oynuyoruz diyorduk.Artık hiç oynayamıyorum.Server list refresh yapınca internet bağlantısı kopuyor.Ben böyle garip birşey görmedim.Bu bohemia denen illet oyun yapmasın
  • kejinatsu kullanıcısına yanıt
    İd:dragons41war karsilasirsak oynariz

• Arma 3 de bu zeus modunu yüklemek zorunlu mu?
  • konu ölmüş galiba kimse cevap vermiyor
  • kendi kendine yükleniyor bildiğim kadarıyla.
    dün de eden update diye birşey geldi
  • Arma 3 ''Eden'' adında bir update gelmiş bu nedir? bilen varsa tam açıklayabilir mi?
  • sanırım gerçek zamanlı editor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

sanırım gerçek zamanlı editor.

zeus denilen editörün yerine mi gelecek bu eden denilen yeni editör
  • ben editor kısmını pek kullanmıyorum. zeusu da hiç kullanmadım.
    fakat eden update sonrası, editöre girince iki seçenek çıkıyor 2d editor ve 3d editor diye.
    eski editorde bir ünit yerleştirdiğinizde sadece harita üzerinde görünüyordu. nasıl durduğuna bakmak için oyna tuşuna basıp oyuna girmek gerekiyordu. şimdi 3d editor seçip gerçek zamanlı olarak nasıl durduğuna bakabiliyoruz.
    oyun yapımcılarının işini inanılmaz derecede kolaylaştıracak bir iş olmuş bu
  • steam' de 2 saatligine indirimde gozukuyor: fiyat 62 TL. enpara ile 25 TL daha indirim mümkün.

kafama takilan soru: arma 3 almak yetiyor mu? DLC Bundle paketi (marksmen, karts, helicopters) de almak gerekir mi online epoch/exile oynamak icin? serverlerin hemen hepsinde bu işaretler var baglanirken.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.