Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bz9mIgaBmU8

Bekliyoruz...bu arada operation arrowhead i denedim islemci optimizasyonunu yapay zekayi becermisler

Çıkan bir sürü update ile o sorunlar düzeliyor.

Yanlis anladin :D becermisler derken iyi yapmislar, duzeltmisler anlaminda dedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bz9mIgaBmU8

Bekliyoruz...bu arada operation arrowhead i denedim islemci optimizasyonunu yapay zekayi becermisler

Çıkan bir sürü update ile o sorunlar düzeliyor.

Yanlis anladin :D becermisler derken iyi yapmislar, duzeltmisler anlaminda dedim

Yok ben direk becerememişler diye okudum kusura bakma

• 5770 ile arrowhead oynayan var mi performansini merak ediyorum
  • gtx460 full kaldrmaz heralde ama orj alıcam bf3 ten sonra arma 3u de arma 2 bedava olunca oynadım onlıne ı sınglea gre cok daha keyıflı tabıkı beklıyrum cıksın alıcam ıns
  • 460 arma 2 yi de kaldırmıyor ki fullde
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

460 arma 2 yi de kaldırmıyor ki fullde

Kaldiran kart var mi ki 460 kaldirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

OA'yı hd5850 kaldırıyor. 1920x1080 herşey açık dibine kadar görüş mesafesi 4000metre.

Ayrıca HD5770 te de oynadım. FullHD olmasa bir düşük çözünürlülükte oynatabilir OA'yı. Arma2 deki orman çimen vs çok kastırıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: W140

quote:

quote:

OA'yı hd5850 kaldırıyor. 1920x1080 herşey açık dibine kadar görüş mesafesi 4000metre.

Ayrıca HD5770 te de oynadım. FullHD olmasa bir düşük çözünürlülükte oynatabilir OA'yı. Arma2 deki orman çimen vs çok kastırıyor..

Hd5850 yi almayi planliyorum ama teknfbiyotikte kalmadi gtx 460 tan daha ucuz hemde tam f/p karti...

• EA sağolsun BF3 ü çoluk cocuk oyunu yaptıktan sonra. ARMA 3 ilaç gibi gelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

EA sağolsun BF3 ü çoluk cocuk oyunu yaptıktan sonra. ARMA 3 ilaç gibi gelecektir

bf2 ıel arma 2 aynı kulvardaydı zaten oylemı ? sacmaladın bence arma bambaska bısey
  • araç kullanımı ilk defa bf1942 ile geldi
    savaşı tam bir similasyon yapan ise arma oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 4 Ağustos 2011; 23:15:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

araç kullanımı ilk defa bf1942 ile geldi

Ilk sim operation flashpointti tam anlamiyla yansitiyordu savasi ama anlasmazlik cikti bohemia int. Arma yi yapti vasat bir simdi zaten sonra arma2 ile hersey degisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

EA sağolsun BF3 ü çoluk cocuk oyunu yaptıktan sonra. ARMA 3 ilaç gibi gelecektir

bf2 ıel arma 2 aynı kulvardaydı zaten oylemı ? sacmaladın bence arma bambaska bısey

Evet aynı kulvarda değildi. Ama BF2 konsol oyuncuları için çıkartılan önüne geleni vur tarzı bir oyun da değildi.
    BF3 ile de BF2 aynı kulvarda değil. Ayrıca BF2 Project Reality seven biri olarak BF3 den iğrendim. (3dspot vsvs)
    O yüzden BF3 ü de beğenmedim. O yüzden ARMA ilaç gibi gelecek dedim. Neden bu kadar cellallendin anlamadım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Evet aynı kulvarda değildi. Ama BF2 konsol oyuncuları için çıkartılan önüne geleni vur tarzı bir oyun da değildi.
    BF3 ile de BF2 aynı kulvarda değil. Ayrıca BF2 Project Reality seven biri olarak BF3 den iğrendim. (3dspot vsvs)
    O yüzden BF3 ü de beğenmedim. O yüzden ARMA ilaç gibi gelecek dedim. Neden bu kadar cellallendin anlamadım?

Yok celallenmedim operation flaspoint cok guzeldi unutmamak lazim birde yakinda turk modu cikiyor onu bekliyorum super olacak bence

• quote:

Araç kullanımı ilk Operation Flashpoint ile geldi.
  • BF ile Arma'nın "silah kullanılan oyun" olmalarından başka hiçbir benzerliği yok. Hele hele BF serisi için taktiksel oyun falan demelerini anlayamıyorum. Arma'nın onda biri taktiksel öğe içermiyor. Bikere balistik denen bişey yok.

Ancak BF kendi alanında güzeldir, bende oynarım. Demek istediğim Arma ile karşılaştırılması çok absürd.
  • quote:

BF ile Arma'nın "silah kullanılan oyun" olmalarından başka hiçbir benzerliği yok. Hele hele BF serisi için taktiksel oyun falan demelerini anlayamıyorum. Arma'nın onda biri taktiksel öğe içermiyor. Bikere balistik denen bişey yok.

Ancak BF kendi alanında güzeldir, bende oynarım. Demek istediğim Arma ile karşılaştırılması çok absürd.

yavaş gel
    Armed assault da taktik kullanmıyorsan sana öyle gelebilir çatışma sırasında emrin altındaki adamları weapons free deyip bırakırsan olmaz ctrl+space ye basınca taktik menüsü gelir haritayı açıp waypoint atarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

quote:

Araç kullanımı ilk Operation Flashpoint ile geldi.

Operation Flashpoint kaç yılında çıktı
    bf1942 2002 yılında çıktı

bu arada Operation Flashpoint 2002 yılından önce çıkmış desen bile bf1942 kadar iyi olmayacağı kesin

http://tr.wikipedia.org/wiki/Battlefield_1942

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&lr=lang_tr&client=firefox-a&hs=M6G&rls=org.mozilla:tr:official&biw=1920&bih=878&q=battlefield%201942&gs_sm=e&gs_upl=58703l63631l0l65459l11l11l0l0l0l0l321l2868l0.1.7.3l11l0&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 5 Ağustos 2011; 12:06:11 >

• quote:

BF ile Arma'nın "silah kullanılan oyun" olmalarından başka hiçbir benzerliği yok. Hele hele BF serisi için taktiksel oyun falan demelerini anlayamıyorum. Arma'nın onda biri taktiksel öğe içermiyor. Bikere balistik denen bişey yok.

edit: yanlış anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 5 Ağustos 2011; 14:28:47 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.