Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Demonel

Arkadaşlar i5 işlemci 2 gb nvıdıa geforce 840m 128 bit ekran kartı 6 gb ram var oyunu kaldırırmı ?

Oyunu zor da olsa açar ama hiç tad vermez şu an için maalesef.
  • Demonel kullanıcısına yanıt
    Oyunu rahatlıkla kaldırır.Belki ekran kartın sıkıntı yaratabilir.Benımkı İ7 950 işlemci 6 gbram 1 gb nvdia 250 eco 256 bit ekran kartı
  • arkadaşlar oyunu aldım tekim. beraber oynamak isteyen varsa pm atsın. her modu oynayabiliriz farketmez
  • armed assault'u beğenmemiştim, bu sefer sağlam olmuş arma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkual

arkadaşlar oyunu aldım tekim. beraber oynamak isteyen varsa pm atsın. her modu oynayabiliriz farketmez

hocam bende yeni aldım steam id: halil4442

birde multiplayera giremiyorum bootscamp diye bir şeye atıyor direk bu sorunu nasıl çöebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MENTALİTA ULTRAS -- 20 Şubat 2015; 4:25:16 >
  • indirime ne zaman girer?
  • ARMA 3 Wasteland Chernarus Funny Fails

Dikkat +18 insan sağlığına zararlı K1mbu (oğuzhan) görüntüleri içerir :cheer: :cheer: :P :P

:) :) :D :D

• arma 3 epoch mod için yanıma arkadaş arıyorum tek başıma base kuramadım kurabilsem bile çok zaman alacak.beraber oynayabileceğim arkadaşlar pm atarsa sevinirim.mümkünse +18 yaş
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Hocam pm atacaktım ama profil sayfan görüntülenmiyor. Ben arkadaşımla uzun süredir Arma2 Dayz Mod'da Epoch oynadım. Daha sonra Overpoch moduna da geçtik. Şu anda yine Arma3'te Overpoch modunu oynuyoruz. Epoch'tan hiç bir farkı yok sadece biraz daha fazla loot buluyorsun. Oynamışsan bilirsin zaten. Bir de bu mod daha çok tutuluyor ve daha kalabalık oluyor serverlar. Eğer ilgilenirsen bana pm atıp oradan konuşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufevzi

Hocam pm atacaktım ama profil sayfan görüntülenmiyor. Ben arkadaşımla uzun süredir Arma2 Dayz Mod'da Epoch oynadım. Daha sonra Overpoch moduna da geçtik. Şu anda yine Arma3'te Overpoch modunu oynuyoruz. Epoch'tan hiç bir farkı yok sadece biraz daha fazla loot buluyorsun. Oynamışsan bilirsin zaten. Bir de bu mod daha çok tutuluyor ve daha kalabalık oluyor serverlar. Eğer ilgilenirsen bana pm atıp oradan konuşabiliriz.

evet profilim kapalı.yorumumun üstünde alıntı yaptığınız yerin solundan pm atabilirsiniz aklınızda bulunsun :)

overpoch konusuna gelirsek hocam siz uzun süredir oynuyormuşsunuz sizin kadar iyi değilimdir muhtemelen arma 3 te 3 hafta oldu sanırım başlayalı.kendi başıma öğrene öğrene gidiyoruz bakalım.epochta oynamayı tercih ederim ama lootun fazla olması eksi puan benim açımdan biraz zorluk taraftarıyım.oynadığım server akşamları 100/100 oluyor zar zor giriyorum popülasyon bakımından da sorun yok.dediğiniz gibi eğer overpoch oynayacak olursam bir gün pm atarım teşekkürler cevap için

• son guncellemeden sonra epoch moda gıremıyoruz hata verıp duruyo sıkıntı ne olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

son guncellemeden sonra epoch moda gıremıyoruz hata verıp duruyo sıkıntı ne olabılır

updatei yükledikten sonra sorunsuz bir şekilde girdim epocha.ne gibi bi hata veriyor
  • update ı yaptım epoch da guncelledım gıremıyorum sol ust kosede sarı bı kutucukda bırseyler yazı ss almadım acaba epoch guncelledım ıcın mı oldu dıcam guncellemeden oncede gıremedım kı
  • Arkadaşlar ''Breaking Point '' mod konusunda uzun zamandır tecrübeye sahibiz. Bununla alakalı sorunlarınızda yardımcı olabilirim. Tavsiye edebilceğim bir moddur kendisi. Arma 3 ün en iyi modlarından ve moddb.com da yılın 2. modu olmuştur :) .

oynamak isteyenlere adresi veriyorum. http://www.thezombieinfection.com/

*100 Kişilik server'lar
    * Hava, Deniz, Kara araçları
    * Açık dünya ( Altis, Stratis, Bornholm, Newheven, Thirsk haritaları )
    * Araç taşıyabilen helikopterler
    * Araç ve bir çeşit helikopterin gunner ı aktif durumda
    * Araç kasalarından dışarıya ateş edebiliyosunuz helikopter dahil :)
    * lvl sistemi mevcut
    * Class/Faction sistemi mevcut
    * Yüzlerce silah.
    * Heryer den her loot u bulamıyorsunuz, rare sistemi mevcut.
    * Mapteki mevcut evleri craft yaparak kitleyebiliyor ve içine kutular yaparak eşyalarımızı saklayabiliyoruz.

*En önemlisi de çok iyi bir ekipleri var. 1 yıldır oynuyorum 2 günde bir update geliyor. Birebir muhabbet içinde olabiliyosunuz zaten adminler ile her türlü probleminizle ilgileniyorlar

Kısacası birçok şey var :) Askeri ağırlıklı hayatta kalma similasyonu.

Yaklaşık 700 saat breaking point tecrübem var. Ekibimiz mevcut. Oynayıp tecrübesi olan arkadaşlar iletişim kurabilir benimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: HalilAltun

Arkadaşlar ''Breaking Point '' mod konusunda uzun zamandır tecrübeye sahibiz. Bununla alakalı sorunlarınızda yardımcı olabilirim. Tavsiye edebilceğim bir moddur kendisi. Arma 3 ün en iyi modlarından ve moddb.com da yılın 2. modu olmuştur :) .

oynamak isteyenlere adresi veriyorum. http://www.thezombieinfection.com/

*100 Kişilik server'lar
    * Hava, Deniz, Kara araçları
    * Açık dünya ( Altis, Stratis, Bornholm, Newheven, Thirsk haritaları )
    * Araç taşıyabilen helikopterler
    * Araç ve bir çeşit helikopterin gunner ı aktif durumda
    * Araç kasalarından dışarıya ateş edebiliyosunuz helikopter dahil :)
    * lvl sistemi mevcut
    * Class/Faction sistemi mevcut
    * Yüzlerce silah.
    * Heryer den her loot u bulamıyorsunuz, rare sistemi mevcut.
    * Mapteki mevcut evleri craft yaparak kitleyebiliyor ve içine kutular yaparak eşyalarımızı saklayabiliyoruz.

*En önemlisi de çok iyi bir ekipleri var. 1 yıldır oynuyorum 2 günde bir update geliyor. Birebir muhabbet içinde olabiliyosunuz zaten adminler ile her türlü probleminizle ilgileniyorlar

Kısacası birçok şey var :) Askeri ağırlıklı hayatta kalma similasyonu.

Yaklaşık 700 saat breaking point tecrübem var. Ekibimiz mevcut. Oynayıp tecrübesi olan arkadaşlar iletişim kurabilir benimle.

bugün birisini öldürdüm geçici bir süre hain olarak görüleceksiniz gibi bi mesaj çıktı ekranda.aynı classtan birini öldürünce mi böyle oluyor, karşıdakinin aynı classtan olduğunu nasıl anlayacağız, ya o beni öldürürse?

• ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Kendi klasından birisine ateş ettiğin zaman kısa süreliğine hayin moduna geçiyosun. Hayini öldüren ise +500 puan alır :) . 1 dakika civarında sürer hayinlik sonra geçer. Eğer puanın sıfırdan düşmüşse eksilere, sıfıra çıkana kadar hayin olursun. Hayinler kendi klasları tarafından da vurulabilir duruma düşer.

*Ranger
    *Nomad
    *Surviovalist (Surv. Karakteri sadece hunter ve outlaw ı vurunca eksi puan almaz diğer bütün karkaterlerden muazzam eksi puan yer, öldürmekten ziyade rol play karakteridir )
    -Bu üç klass birbirini vurursa eksi puan yer.

*Outlaw sadece outlawı vurursa eksi puan yer. Kalan diğer faction ları öldürebilirler.

*Hunter lar sadist karkaterlerdir kimseden eksi puan yemezler ve her karakteri öldürebilirler.

Detaylar için LİNKhttp://thezombieinfection.com/wiki/index.php/Factions

• quote:

Kendi klasından birisine ateş ettiğin zaman kısa süreliğine hayin moduna geçiyosun. Hayini öldüren ise +500 puan alır :) . 1 dakika civarında sürer hayinlik sonra geçer. Eğer puanın sıfırdan düşmüşse eksilere, sıfıra çıkana kadar hayin olursun. Hayinler kendi klasları tarafından da vurulabilir duruma düşer.

*Ranger
    *Nomad
    *Surviovalist (Surv. Karakteri sadece hunter ve outlaw ı vurunca eksi puan almaz diğer bütün karkaterlerden muazzam eksi puan yer, öldürmekten ziyade rol play karakteridir )

*Outlaw sadece outlawı vurursa eksi puan yer. Kalan diğer faction ları öldürebilirler.

*Hunter lar sadist karkaterlerdir kimseden eksi puan yemezler ve her karakteri öldürebilirler.

karşıdakinin classını nasıl anlayacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

*Ranger
    *Nomad

her levelin giysisi farklı oluyor. En fazla üç level var. Kıyafetler değişmiyor sabit. Zamanla ezberliyosun zaten. Yeni başlayanlar için Hunter iyidir :) . Bu arada sen company of heroes 2 oynadın mı ? tanıdık geliyosun da biyerden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

*Ranger
    *Nomad

her levelin giysisi farklı oluyor. En fazla üç level var. Kıyafetler değişmiyor sabit. Zamanla ezberliyosun zaten. Yeni başlayanlar için Hunter iyidir :) . Bu arada sen company of heroes 2 oynadın mı ? tanıdık geliyosun da biyerden.

yahu profiline dikkat etmemiştim hiç halil abi bi ara beraber coh 2 oynamışlığımız var evet :) ben enes

o sıralar yeni oyun arayışı içindeydin dayz i önermiştim sana baya hoşuna gitmişti.işi ilerletip arma 3 almışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 5 Mart 2015; 18:02:24 >

• ya su modu ben bı ındıremedım 1 kere ındırdım oynadım ertesı gun update oldu bıda ındırmeye calısdım zaten cok cok cok yavas ınıyo hata verıp duruyo launcer bır de zırt pırt her update de bastan onca dosyayı ındırmesı olum bende mı bı sıkıntı var yoksa herkezde bole mı?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.