Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arma 3 epoch mod oynuyoruz bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoricoDH -- 13 Aralık 2014; 19:37:07 >
  • 3b yazicida Arma 3'e de uyumlu olan free-track (trackir muadili) kafa hareketi izleme aparati yapiyorum. Ilgilenenler satis linkime goz atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_100254367/f_//tm.htm

Iyi eglenceler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tukce altislife serverimiz yuksek fps ile sizleri beklemekte, arama yerine atlantis yazarsaniz ts adresimizi alip oyuna katilabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fx8320 ile 7950 7970 ayarinda bi kartla 1080p yuksek ayarlarda oynayabilir miyiz 2 arkadas alicazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Fx8320 ile 7950 7970 ayarinda bi kartla 1080p yuksek ayarlarda oynayabilir miyiz 2 arkadas alicazda

Aşağıdaki videoda 40 fps civarı aldığı yazıyor.Ancak iş multiye gelince 30 fps alrısanız kendinizi şanslı sayın.Bu vide mksimumda çekilmiş.Sİz hig a ok diyrosanız ve AA vs kapatırsanız snaırım multide de iyi sonuç alırısınız.

ben 970 gtx ile multide 40 ı ortalama görüyorum.Ayrıca server ın hızıylada çok alakalı bu oyunda.Malesef bu seri herdaim optimizasyon özürlüsü oldu.(flaspoint hariç).

http://www.youtube.com/watch?v=AUO4YLe50Y0

• Oynanabilirlik durumu nasil o degerlerde

• Hafta sonları geceleri sabah 5 lere kadar 12 saat+ oynicak arkadaş arıyorum. altis breaking point battleroyale herşey kabuldur.

hatta takım kursak daha iyi olur. 4-5 kişi sabahlara kadar oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeyikSebastian

Hafta sonları geceleri sabah 5 lere kadar 12 saat+ oynicak arkadaş arıyorum. altis breaking point battleroyale herşey kabuldur.

altis life ın olayı ne.özetlermisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

quote:

Orijinalden alıntı: GeyikSebastian

Hafta sonları geceleri sabah 5 lere kadar 12 saat+ oynicak arkadaş arıyorum. altis breaking point battleroyale herşey kabuldur.

altis life ın olayı ne.özetlermisin.

Sivil olarak oynarsan

Gecimin icin para kazanmak zorundasin. Kazandigin parayla kendine yiyecek içecek araba ev alabilirsin para kazanmak icin 2 yol var

Legal

Bakir demir elmas tuz kum vs gibi madenleri isleyip satarsin kazandigin parayla kendine tir alip sonuna kadar elmas doldurup satip yuklu paralar kazanirsin yada seftali elma toplarsin balik tutarsin markete satarsin

Ve ilegal

Parayla silah alip milleti soyarsin birinin hakkina konarsin.kokain esrar gibi mallar satarsin Rebel olabilirsin ve ilegal silahlar kusanabilirsin. Ama polisin listesinde olursun rahat dolasamazsin yakalandiginda ya cok yuklu pars odersin yada hapse yollanirsin

Polislerin gorevi legal is yapanlari koruyup ilegal is yapanlari yakalamak rebellerle catismaktir. Tabiki sadece bu degil ruhsatsiz silah tasiyanlari ehliyetsiz arac surenleri yakalarsin vs.

Kisaca aklıma gelenler bu. Ama RP şart. Rpsiz hiç tadi olmuyor altisin

• Doğru düzgün TR serveri kalmadı oyunu fps ye çevirdiler eline silan alan rp siz sıkıyor
  • Beyler kolay gelsin oyunu almayi dusunuyorum sistemim su sekildedir;

Amd x4 965 black edition
    16gb ram
    Sapphire hd5850 1gb 256bit

Bu sistemle dayz standlone rahat oynuyorum bu oyunda ozellikle altis lifeda sikinti yasarmiyim simdiden tşk

• Breaking point ve Altis life oynayacak +20 arkadas arıyorum. Su anda 2 kisiyiz 4 5 kisi olursak cok iyi olur.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198077208465/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NicholaiHeI -- 29 Aralık 2014; 16:03:21 >
  • Arkadaşlar BP oynuyoruz 3 kişiyiz sağlam oynuyoruz katılmak isteyen varsa aşağıdaki konuyu okuyun iyi eğlenceler

http://forum.donanimhaber.com/m_101007553/tm.htm
  • Ücretsiz yararlanabilecegimiz güzel serverlar varmı ping acisindan falanda uygun oyunda yeniyimde bide fps nin kac olmasi gerekir?

• Sabır gerektiren bir oyun...

• arkadaşlar brekingpoint modunu oynayacagım serevrler şifreli nasıl oynayabilirim bu modu birde epoch mod var hangisisini tavsiye ediyorsunuz
  • Altis life arma nin en iyi modlarindan biridir. Cok buyuk bir haritada RP yapiyorsun. Ulkede guvenligi saglayan polis kuvvetlerinde ya da rebel denilen terorist tararinda olabiliyorsun. Rebeller banka soyabilir sehirdeki bir noktayi mesela sehri tepeden goren kaleleri kusatip polis olan playerlar dan fidye isteyebilirsin. Herkes meslegiyle para kazanir araba vs alabilir. Herkes rp yaptigindan mikrofonun yoksa bulasma derim. @sniper83us

• beyler oyunu almayı düşünüyorum ama (aslında indirimi de kaçırdık ama canım sıkıldı) optimizasyon sorunlarını okuyunca kafam karıştı. aslında baktığımda bilgisayarım minimum gereksinimleri karşılıyor ancak multiplayer oynayabilir miyim sizce öğrenmek istiyorum (breaking point, battle royale gibi modları). eğer bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinirim.

amd athlon 2 x2 250 3.0 ghz (oc@3.6 ghz)
    6 gb ram
    ati radeon hd 5570 512 mb gddr5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Bu oyunu birkaç aydır bir grup arkadaş oynuyoruz. Genellikle wasteland yada king of the hill takılıyoruz. Aklı başında, güzel muhabbeti olan (23 yaşındayım, yaşı en küçük olan benim) arkadaşlar varsa steamden ekleyebilirler beraber oynarız

bebaber oynayabiliriiz
  • Arkadaslar arma 3 un bu altis life, breaking point ve epoch mod larından save sistemi nasıl oluyor ben mesela bir yarım saat dolaştım breaking mod kayit yapmadı adam beni vurdu ve bütün itemler gitti veya 1 saat oynayıp çıkmak istediğim zaman yine o servera girsem aynı itemler ile oyundan çıktığım yerde mi başlarım saygılar ....

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.