Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bay97

quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

i5 2500k

Ooo sizin işlemci benimkini döver Sizinki nerdeyse 3570K ayarında . Benimki anca i3lerle kapışır :D

yok yav kaç yıllık işlemci benimki :)
  • Oyun nasıl güzel mi ? Coop sarıyor mu ?
  • 2 dakika elim satin alma yerinde durdu, bastim aldim.Hayirlisi insallah iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yardim edebilecek var mi? Oyunu ogrenmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Altarın Oğlu Tarkan

Beyler yardim edebilecek var mi? Oyunu ogrenmek istiyorum.

Hocam basit kontrol ve mekaniklere buradan yardımcı olabilirim isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Kardesim benim herseyi ogrenmem lazim.Amac ne yeni aldim, ne yapmam lazim.Oyunda bursur mod var sanirim hangisi en zevklisi? MIllet biseyler satip, para kazaniyormus, suc isleme falan bursuru seyler okudum.Steamin var ise ekle beni.Hem muhabbet ederiz hem oynariz.Steam id aysberg22.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altarın Oğlu Tarkan -- 6 Eylül 2014; 2:08:22 >
  • quote:

quote:

quote:

Kardesim benim herseyi ogrenmem lazim.Amac ne yeni aldim, ne yapmam lazim.Oyunda bursur mod var sanirim hangisi en zevklisi? MIllet biseyler satip, para kazaniyormus, suc isleme falan bursuru seyler okudum.Steamin var ise ekle beni.Hem muhabbet ederiz hem oynariz.Steam id aysberg22.

Bende oyun yok maalesef. Pc'min yeterli performansa sahip olup olmadığını test etmek için illegal olarak edindim. Sonuç hüsran olunca almadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Multiplayer Filtresine Altis Life yaz,gerisi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

quote:

quote:

quote:

Multiplayer Filtresine Altis Life yaz,gerisi gelir.

Kardesim beni ekle steamdan takiliriz beraber.Ogretirsin bize.Aysberg22.

• Altislife ve battleroyale oynuyorum. Fps gece 30 40 gunduz 20 35 arac surerken 20 30 arasi oluyor. Fps konusunda cok sıkıntım yok ama oyunun 5 saniyeligine 3 4 fpsye dusmesi kafayi yedirtiyor. Ozellikle arac kullanirken bi dusunun 3 fpsde oynadiginizi...

Daha ayarlar video yerini hic ellemedim ama genel olarak baktigimda low yapmis herseyi oyun otomatik. Benim tek istedigim fps yukseltmek. Bi 40 50 yapsam cok iyi olur. Dayz de post process kapatarak buyuk olcude fps yukselmesi oluyordu. Yada arma 2 olan dayzde yagmuru kapatarak yine yukselme oluyordu. Arma 3 de nasil neyi kapatarak artis saglariz peki ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende oyun yok maalesef. Pc'min yeterli performansa sahip olup olmadığını test etmek için illegal olarak edindim. Sonuç hüsran olunca almadım

Genede tsk ederim kardesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeyikSebastian

Altislife ve battleroyale oynuyorum. Fps gece 30 40 gunduz 20 35 arac surerken 20 30 arasi oluyor. Fps konusunda cok sıkıntım yok ama oyunun 5 saniyeligine 3 4 fpsye dusmesi kafayi yedirtiyor. Ozellikle arac kullanirken bi dusunun 3 fpsde oynadiginizi...

Daha ayarlar video yerini hic ellemedim ama genel olarak baktigimda low yapmis herseyi oyun otomatik. Benim tek istedigim fps yukseltmek. Bi 40 50 yapsam cok iyi olur. Dayz de post process kapatarak buyuk olcude fps yukselmesi oluyordu. Yada arma 2 olan dayzde yagmuru kapatarak yine yukselme oluyordu. Arma 3 de nasil neyi kapatarak artis saglariz peki ?

Gorus mesafesi gibi seyler var view distance mi neydi bunlardan bir iki tane olmasi lazim onlari 1000 metreye falan dusur oyle 2500 3000 metre harita gormeye gerek yok sniper olsan bile 1000 metrede bol bol yeter yine yatar sikarsin uzaktan birde antialiasing iyicene kis bu iki ayar biraz rahatlatir ama sende fps cok dusuyormus 3-4 fps diyorsun onun icin yine derdine derman olmaz gibi yine olmadi dersin

• Oyunu aldık denedik, açıkçası beni çok tatmin etmedi. Eminim bir grupla oynamak müthiş zevk veriyordur, fakat beklediğimden daha basit. Grafikler ve optimizasyon fena değil. İşin garip tarafı yıllar önce hastası olduğum OPERATION FLASHPOİNT'in tıpkısının aynısı, sadece grafikler daha iyi. Yani arayüz vs. çok daha fazla gelişmesi gerekirdi ama aynı.
  • Arkadaşlar gt635m çalıştırır mı? çalıştırırsa kaç fps alırım? birde en ucuza nereden alabilirim?
  • Aerospace kullanıcısına yanıt
    Basit derken ?? Sadece single player mı oynadın sen bu oyunu??

Eğer öyleyse bu oyun hakkında yorum bile yapmaman gerekir . arma nın bütün güzelliği tamamı ile multiplayer modlarında yatar.. haa multiplayer oynadım basit geldi diyosan demekki bizimle daha karşılaşmamışsın kardeşim :D
  • MENTALİTA ULTRAS kullanıcısına yanıt
    g635 çalıştırmaya çalıştırırda kardeş işlemcin i7 nin altındaysa oyun falan oynayamazsın 5 - 10 fps arası gidip gelir
  • ghost41 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam i5 benim o zaman hiç maceraya gerek yok elimizde patlmasın oyun sağ ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

g635 çalıştırmaya çalıştırırda kardeş işlemcin i7 nin altındaysa oyun falan oynayamazsın 5 - 10 fps arası gidip gelir

alakası yok hocam. benim laptop i5 3210m ve gtx 660m ekran kartı var ve high 1366x768 ayarlarda altis life ( altis life çok değişken 17- 37 arası değişiyor ) hariç en az 27 fps alıyorum normal açık alanlarda 40 fps aldığım oluyor. ve işlemci kullanımı %60 civarı. yani demek istediğim o. işlemciye o kadarda yük binmiyor oyunda i5 ile çook rahat oynanıyor.

arkadaşta i5 ve gt 635m var. bence normal ayarlarda oynayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConCarnage -- 7 Eylül 2014; 22:27:00 >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt
    Senin adina sevindim kardesim cevremde i5m islemciden dolayi surunen cok arkadas var. Birde sunu soyleyim win7 ve win8 arasinda bariz fps artisi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Senin adina sevindim kardesim cevremde i5m islemciden dolayi surunen cok arkadas var. Birde sunu soyleyim win7 ve win8 arasinda bariz fps artisi oluyor.

iyide o şöyle olur. ekran kartın çok iyidir, oyunda ayarları full e dayarsın ekran kartın kaldırır fakat işlemci bunu destekleyemez. işlemci sürekli %100 çalışır ve ekran kartının daha ileriye gitmesine izin vermez. yani darboğaz yapar.

sende böyle bir durum olmaz. zaten standart ayarlarda oynayacaksın. bu ayarları işlemcin rahatlıkla kaldıracaktır. bundan emin olabilirsin. ki ben oynuyorum dostum i5 ile. laptop buda masaüstü i5 değil.

zaten arma 3 ün sistem gereksinimleride minimum core 2 duo istiyor. önerilen sistemde i5 yazıyor. yani zaten sistemin rahatlıkla karşılıyor.

bu videoya bakabilirsin. 740m ile ve i5 ile oynuyor. sendeki ekran kartıda bununla hemen hemen aynı. sende oynayabilirsin bence.

http://www.youtube.com/watch?v=t3HfUKtQdas

buda oyunun sistem gereksinimleri.

Minimum:
    Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3830 or Intel HD Graphics 4000 with 512 MB VRAM
    DirectX®: 10
    Hard Drive: 15 GB free space
    Sound: DirectX®-compatible

Recommended:
    Processor: Intel Core i5-2300 or AMD Phenom II X4 940 or better
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7750 with 1 GB VRAM or better
    DirectX®: 11
    Hard Drive: 25 GB free space (SSD/Hybrid HDD/SSHD storage)
    Sound: DirectX®-compatible

benim tahminlerim ayarı biraz kıstığın zaman akıcı oynayabileceğin yönde. bence sorun işlemcide değil. ekran kartında. işlemcin oldukça yeterli.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.