Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, genelde King of the Hill oynuyorum. Kasabaya girince en düşük görüntülerde bile (çözünürlük 1920x1080) 15-20 FPS alıyorum. Sorun benim sistemde mi yoksa Arma 3 de Dayz gibi optimize değil mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim;

ASUS M5A97 EVO R2.0
    AMD FX X8 8320
    Corsair 8GB DDR3
    ASUS GTX 760 2GB 256 Bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 12 Ağustos 2014; 22:15:26 >
  • sorun sende değil. westeland falan oyna :) Önceki mesajlara bakarsan görüsün, bende çok uğraştım ama oyun optimizasyonunda sıkıntılar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

sorun sende değil. westeland falan oyna :) Önceki mesajlara bakarsan görüsün, bende çok uğraştım ama oyun optimizasyonunda sıkıntılar var...

Anladım. O zaman bu Bohemia oyun yapmayı falan bilmiyor. Hadi Dayz'yi anlarım alpha çünkü ama arma 3 orijinal. O kadar da para verdik.
  • Arkadaşlar savaş simulasyonu tarzını çok beğendim hatta alacağım ama bunun esprisi ne ? Mesela youtubedan video izledim ama adamlar sürekli görev yapıyorlar.mp si nasıl işler bu oyunun biri aydınlatırsa çok teşekkür edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clanox

Arkadaşlar savaş simulasyonu tarzını çok beğendim hatta alacağım ama bunun esprisi ne ? Mesela youtubedan video izledim ama adamlar sürekli görev yapıyorlar.mp si nasıl işler bu oyunun biri aydınlatırsa çok teşekkür edeceğim

Arma III multiplayer gameplay yazarsanız binlerce video çıkar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Arkadaşlar savaş simulasyonu tarzını çok beğendim hatta alacağım ama bunun esprisi ne ? Mesela youtubedan video izledim ama adamlar sürekli görev yapıyorlar.mp si nasıl işler bu oyunun biri aydınlatırsa çok teşekkür edeceğim

Evet yazıyorum, ama çıkanlar sadece o mission bu mission.karşilikli catisabilecegin bir mod varmi bunda ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Evet yazıyorum, ama çıkanlar sadece o mission bu mission.karşilikli catisabilecegin bir mod varmi bunda ?

Evet var ama tam ayrıntıları bilmiyorum. Yarın karşılıklı iki takımın savaştığı bir video atarım bulamadıysanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu en ucuz nereden alabilirim ?
  • streamerların oynadığı modlarla altis vb. modları oynamak için hangi paketleri almam lazım ?
  • çok pahalı:S
  • Altistürkte oynıyan varmı beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: SesliDüsünenFilozof

streamerların oynadığı modlarla altis vb. modları oynamak için hangi paketleri almam lazım ?

Standart oyunu alman yeter

• SurlarÖnünde kullanıcısına yanıt
    Görseller ve video çok etkileyici. Paylaşım için teşekkürler.
  • dh olarak ortak bi yerde takılıyonuz mu? Konu çok uzun okuyamadım
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoricoDH -- 28 Ağustos 2014; 21:03:36 >
  • Operation Flashpoint, Arma ve Arma II için yapılmış olan modlarıwww.turkishunion.com sitesinde yayınlanan TUMOD ekibi Arma III için kolları sıvadı. Aşağıdaki linkte yer alan sayfaya facebook, twitter, steam veya bohemia sayfasına yeni üyelik yaparak destek olduğunuzda mod support sayısı 100'ü geçtiği zaman Bohemia oyunlarında %30 indirim ve mod yapımcılarına ise ayrıcalık Bohemia desteği kazandırmış olacaksınız. Vereceğiniz destek Arma serisi oyunlarda Türk ordusu için yapılmış daha çok görsel ve eklenti demektir.

http://makearmanotwar.com/entry/LzENaqwQsZ#.U_T4qvl_t8E

• Beyler oyunu gordum streamda hosuma gitti.3 5 arkadas almak istiyoruz, bu oyun nasil birsey amac nedir? PVP tarzi var mi?

• Altarın Oğlu Tarkan kullanıcısına yanıt
    Streamde gördüğünüz atlis life büyük ihitimalle ondada.

pvp var ama csgo cod gibi değil.

Adamı gördüğünde bir rol yapmak zorundasın.Dur bu bi soygundur,silahını bırak vururum gibi.

Oyunda tek amaç adam vurmak değil hayata kalıp para kazanmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Operation Flashpoint, Arma ve Arma II için yapılmış olan modlarıwww.turkishunion.com sitesinde yayınlanan TUMOD ekibi Arma III için kolları sıvadı. Aşağıdaki linkte yer alan sayfaya facebook, twitter, steam veya bohemia sayfasına yeni üyelik yaparak destek olduğunuzda mod support sayısı 100'ü geçtiği zaman Bohemia oyunlarında %30 indirim ve mod yapımcılarına ise ayrıcalık Bohemia desteği kazandırmış olacaksınız. Vereceğiniz destek Arma serisi oyunlarda Türk ordusu için yapılmış daha çok görsel ve eklenti demektir.

http://makearmanotwar.com/entry/LzENaqwQsZ#.U_T4qvl_t8E

vay be, ofp yi oynamaya başladığımdai yani sanırım 2006 da bu modu indirip oynamıştım. arma 3 için devam ediyor olması çok güzel haber

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.