Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o zaman senin sıkıntın server ile... Dediğim gibi Sector Control/Ft2 bana çok zevk veriyor... Altis Life vs sıkıyor beni, hayatta kalma görevlerinden çok aksiyonlu görevleri seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Ayrıca Breaking Point'i indirdim, giriş yapıyorum ama [ ] içinde ismimi yazdığımda şöyle bir hata veriyor; Unknown databes 'ip.board' sonra Critical Error Updating Player ID. Var mı bunun bir çözümü?

Player ID kısmına nick yazmayacaksınız, oyun içinde ayarlarda profil kısmında size özel bir player ID var onu girmeniz gerekiyor, aşağıdaki resimde nerede olduğunu görebilirsiniz.

Arma 3 (2013) [ANA KONU]

Yine aynı hatayı verdi. Numaraları doğru giriyorum başına ve sonuna o işaretlerden koyuyorum ama yine de olmuyor. Yine de teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Ayrıca Breaking Point'i indirdim, giriş yapıyorum ama [ ] içinde ismimi yazdığımda şöyle bir hata veriyor; Unknown databes 'ip.board' sonra Critical Error Updating Player ID. Var mı bunun bir çözümü?

Player ID kısmına nick yazmayacaksınız, oyun içinde ayarlarda profil kısmında size özel bir player ID var onu girmeniz gerekiyor, aşağıdaki resimde nerede olduğunu görebilirsiniz.

Arma 3 (2013) [ANA KONU]

Yine aynı hatayı verdi. Numaraları doğru giriyorum başına ve sonuna o işaretlerden koyuyorum ama yine de olmuyor. Yine de teşekkürler.

Aşağıdaki sayfaya bir göz atın isterseniz belki işinize yarayabilir.
    http://www.dayztv.com/video/dayz-arma-3-dayz-breaking-point-how-to-install-download/

• Team Speak 3 sunucumda Arma 3 oynuyoruz, katılmak isteyenler özelden ulaşsın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arma 3 (2013) [ANA KONU]

Aşağıdaki sayfaya bir göz atın isterseniz belki işinize yarayabilir.
    http://www.dayztv.com/video/dayz-arma-3-dayz-breaking-point-how-to-install-download/

Yok burada da bahsetmiyor hatada. Aşağıda yorum yapan biri de aynı şeyi söylemiş ama cevap yazan olmamış. @viiiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 2 Mayıs 2014; 16:41:36 >

• Tamam hocam bakarım. @metciii
  • Siteden ID'yi girmeyi unutmuşum sorun oymuş, düzeldi şimdi.
  • King Of Hill' de hergün güzel heyecanlar yaşıyoruz işte onlardan birini sizlerle paylaşmak istedim.

Durum: Blue Force tepelerindeki T-100 Varsuk tankı patlatmak için 4 Piyade ve 1 Helikopter ile ıssız dağların eteklerinde amansızca mücadele ederken gelişen olaylar ve beklenmedik son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost41 -- 2 Mayıs 2014; 20:36:50 >
  • Ts3 ile oynamak isteyen özel mesaj ile bana ulaşabilir mi, takım kuruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

King Of Hill' de hergün güzel heyecanlar yaşıyoruz işte onlardan birini sizlerle paylaşmak istedim.

Durum: Blue Force tepelerindeki T-100 Varsuk tankı patlatmak için 4 Piyade ve 1 Helikopter ile ıssız dağların eteklerinde amansızca mücadele ederken gelişen olaylar ve beklenmedik son.

Nasıl oynayabiliriz hocam bu modu.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Sa-Matra nın King Of Hill modu filter dan arama kısmına " hostile " yazarsanız bir sürü server dökülecektir önünüze biz genel fr1 yada hardcore olan fr2 de takılıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Sa-Matra nın King Of Hill modu filter dan arama kısmına " hostile " yazarsanız bir sürü server dökülecektir önünüze biz genel fr1 yada hardcore olan fr2 de takılıyoruz.

Teşekkür ederim.
    Ben king yazdım bölge ele geçirme oyunu çıktı, sizin oynadığınız daha keyifli idi sanki.
    Birde siz 5 kişilik grup ile takımdınız, bizim girdiğimizde takımlar 25-18 filandı, takımları sayımız kadar ayarlayabiliyor muyuz?
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Opfor - Bluefor - İndipendent takımlarından birini seçip giriyosun ayrıca girdiğin takım içerisindede bizim yaptığımız gibi player menu den kendi gurubunu kurabiliyorsun.
  • Beyler oyunu almayı düşünüyorum da kasar diye korkuyorum

Hd 6850@820mhz oc (1gb)
    Phenom x4 955@3,5ghz oc
    8gb ram

Single da 1080p low-med, aa kapalı, goruş 3000m de 30fps falan alıyorum. Multi de ne olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Breaking Point'u indirdim. Aga 6,29 GB mod mu olur
    Fakat cok begendim. Bence DayZ'den bile daha büyük potansiyele sahip. Hele oyuna girerken sinif secme fikri süper. Böylelikle kim dost kim düsman anlayabiliyorsun. Tabi karsidaki Troll degilse. Kisaca söyle anlatayim farkli siniflar var görünüm ona göre degisiyor öyle anlayabiliyorsun ve her sinifta farkli seylere puan aliyorsun ve level atliyorsun.
    Breaking Point oynayan varmi?
  • Bende indiriyorum bakalım.Dayz in kendini çıktığı günden beri tekar etmesi yıldırdı artık..
  • alike03 kullanıcısına yanıt
    Dostum modun kurulumunu anlatabilir misin? bende sürekli ID de bi sıkıntı veriyordu profilimdeki ID yi kullanmama rağmen çözemedim
  • JackPierre kullanıcısına yanıt
    Ayni "sorunu" bende yasamistim. Fakat cözüm cok basitmis. Orda IDnizi [] icine yazin yaziyor.
    Yani mesela [65489198132] diye yazacaksin.
    Türk milletiyiz biz okurmuyuz hic kullanim klavuzunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 5 Mayıs 2014; 9:59:47 >
  • Beyler bende aldım oyunu şuan eklerseniz oynarız.

http://steamcommunity.com/id/cancan52tr
  • Beyler ben Combat Royale ve Battle Royale izlemiştim çok zevkli görünüyordu oyunu aldım aratıyorum o serverları ya full ya kilitli ya boş bi giremedim adam gibi hiç server yok. Napıcam?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.