Şimdi Ara

Beşiktaş 2011-2012 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.406
Cevap
1
Favori
120.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marca: Beşiktaş Manuel Fernandes için 4 milyon euro teklif etti.

Haber1903: Bugün ve yarın Forlan için görüşülecek
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hayırlı uğurlu olsun
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ilk sayfada mesajim bulunsun.. :).

Forlan, fernandes, hamit altintop, adebayor, ersan, ibrahim, kemal Getir getir serdal reyiz :-)
  • şu ibrahim öztürk hiç içime sinmiyor valla.
  • Kaka ile Maicon noldu :)
  • El Besiktas ofrece 4 millones por Fernandeshttp://t.co/SFIIxLK
  • Rüştü Reçber
    Hakan Arıkan
    Cenk Gönen
    İbrahim Toraman
    Ersan Adem Gülüm
    Rıdvan Şimşek
    İsmail Köybaşı
    Erhan Güven
    Onur Bayramoğlu
    Necip Uysal
    Ekrem Dağ
    Mert Nobre

Kaliteli yerli oyuncu sayımız çok düşük.Umarım bu yönde güzel transferler yapılır.Stoper, sağ bek ve forvete de iyi 3 yabancı alınırsa tamamdır bu iş :)
  • Madrid Forlan ve Almeida'ya teklif yapacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Madrid Forlan ve Almeida'ya teklif yapacakmış

Bunlar da hangi futbolcuya talip olsak teklif yapıyor, Ersan'a da teklif yaparlarsa şaşırmam artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Bunlar da hangi futbolcuya talip olsak teklif yapıyor, Ersan'a da teklif yaparlarsa şaşırmam artık

Azizi gectiler.
  • 1-İbrahim üzülmeze jübile yapılacakmı?
    2-Tayfurun yardımcısı kim olacak?
    3-Kaka ve Maicon transferleri fantezi mi?
    4-Ersanı cimbom, fernandezi Fener alırsa ne olur?

bunların perde arkasında yatan gerçekleri öğrenmek istiyorum.
  • Forlan
    Meçhul Brezilyalı
    Fernandes
    Ömer Toprak
    Ersan
    Orhan Şam
    Hasan Ali K.
    Serdar Kesimal
    Kemal

Yerli oyuncularda gençleri tercih etmek lazım. Del Bosque zamanındaki yerli çöplüğüne dönmesin kulüp..
  • Şöyle bir takım kuramadık be, yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

quote:

Azizi gectiler.

Transferde Real'le yarışmaya başladık. Adamlar oyuncularımıza göz dikiyor
  • Bence Adebayor çok gereksiz bir oyuncu. Çok daha iyileri bulunabilir. O fiyata değecek bir oyuncu değil.

Büyük ihtimalle Forlan transferi bitecek. Fernandes içinse mutlaka büyük girişimler yapılacak.

Ayrıca Kemal için resmi bir teklif gelmemiş Samsunspor yönetimine. Sözleşme uzatmak istediklerini açıkladılar; ancak resmi bir teklifin Kemal'e ulaşması halinde apar topar transfer olacağı da bir gerçek.
  • Bobo ve Almeida gidiyorken ileri uca Forlan'ın bonservisle, Adebayor'un kiralık olarak alınması harika olur.

Ayriyetten Fernandes'in alınması zaten şart. 4'e vermezler. Fakat 6'da anlaşılabilir. Olmazsa, 1 yıl daha kiralanır.

Hücumla bitmez transfer. Arka 4'lüyü değiştirmez, yerlileştirmezsek aynı tas aynı hamam olur. Bu yüzden, Egemen, Ersan, Kemal ve İbrahim alınmalı, Atınç en az 15 maç oynamalıdır.

Umarım.
  • "Forlan ve İbrahim'i istiyorum

Beşiktaş'ın sözleşmesini uzattığı genç teknik direktörü Tayfur Havutçu gündemdeki konularla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

ldığı bayrağı 11 maçta yalnızca 1 mağlubiyet ve kazanılan Ziraat Türkiye kupasıyla zirveye taşıyan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu Trt Spor'da yayınlanan “Basın tribünü” programında taraftarı heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.
    "AVRUPA'DA ÇOK BAŞARILI OLACAĞIZ"
    İlk olarak göreve başladığı döneme değinen Havutçu şunları söyledi: "Kolay bir süreç değildi. Göreve başlarken kendime sonsuz derece güvendiğimi daha önemlisi takımıma güvendiğimi belirttim. Sezon başından beri takımla beraberim. Eksiklerimizi çok iyi biliyordum. Temel amacım takım birlikteliğini arttırmaktı. Ve kolektif bir uyumla sahaya yansıtmaktı. Arkadaşlarımızın bunu başarıyla gerçekleştirdiğini görüyorum. Oyunsal anlamda takım savunması açısından sıkıntılarımız vardı ve oyunun belirli anlarında hep birlikte rakibe baskı kuramıyorduk. Oynadığımız maçlarda bunu başardık. Ligde iyi sonuçlar aldık. Kupayı aldığımız için çok mutluyuz. Avrupa Kupalarına katılmak Beşiktaş için olmazsa olmazdı. Kulübümüzle Türkiye'yi çok iyi temsil edeceğiz.
    "BASKI VARDI RAHATLADIK"
    Bir kere çok zorlu bir süreçten geçtik. Büyük bir baskı vardı, rahatladık. Duygularımı belli eden biri değilim belki ama çok sevindim. Defalarca oyuncu olarak kupalar kazandım, teknik direktör olarak kazanmak bambaşka. Teknik direktörlerde hep baskı var. İster istemez hep de olacak. Biz bu baskının üstesinden geleceğiz.
    "EN UFAK TEREDDÜT VARSA BAŞLAMAYALIM DEDİM"
    Başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Başkanımıza anlaşmadan önce kendime sonsuz derecede güvenmeme rağmen kafalarında en ufak bir tereddüt varsa bu birlikteliğe başlamayalım dedim. Başkanımızın bana söylediği hiçbir tereddütümüz yok ve sonsuz güveniyoruz dedi. Camianın ve taraftarın eklentileri büyük. Bunları karşılaşacağımıza inanıyorum. Çünkü takımıma çok güveniyorum. Yönetimimiz transfer için çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki sezon hem Beşiktaş camiasının hem de taraftarın gururla seyredeceği bir takım oluşturacağız kimsenin şüphesi olmasın
    "100. YILDA SORUNLU FUTBOLCUMUZ DAHA ÇOKTU"
    Oyuncu olarak çok sayıda yıldız oyuncularla oynadım. 100. yılda da şampiyon olan yıldızlarla dolu kadronun kaptanlığını yaptım. Şimdi yıldızlarla dolu kadroyu yönetmekle görevliyim. Göreve geldiğimde de oyunculara şunu belirttim. Öncelikle giydiğiniz bu formanın ağırlığını taşımanız gerekiyor. Sahaya çıkan her arkadaşımız beklentilere en iyi şekilde karşılık vermek zorunda dedim. Dışarıdan bakıldığında belki takım içinde çok sorunlu arkadaşımız olduğu şekilde gösteriliyor. Ama size şunu söyleyebilirim bizim 100. yılda daha çok sorunlu arkadaşlarımız vardı. Bu takımdaki arkadaşlarımız bu formalı gururla taşıyabilecek güçte.
    "ŞU AN PORTEKİZLİ YARDIMCI SÖZ KONUSU DEĞİL"
    Son maçımızdan sonra yardımcı konumuzu oturup yönetimimizle konuşacağız. Şu an Portekizli yardımcı söz konusu değil. Savunmada alternatif oyuncular yaratmalıyız. Almanya'da uzun süredir takip ettiğimiz gurbetçi oyuncular ver. Türkiye'de de takımımızda olmasını istediğimiz oyuncular var. Yönetimimiz en kısa sürede u görüşmeleri sonuçlandıracaktır.
    "FORLAN DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN BİRİ"
    "İBRAHİM AKIN'I DA İSTİYORUM"
    Forlan dünyanın en önemli oyuncularından bir. Temaslar sürüyor. İbrahim Akın bizde daha önce de görev aldı. En beğendiğim oyunculardan biri. Mümkün olursa kadromda görmek isterim. Almeida ile Bobo'nun durumları netlik kazanmış değil. Onların durumuna göre yeni bir forvet isteyebiliriz.
    Havutçu, 'Guradiola benzetmesinden ranatsız mısınız?' sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Guardiola Barcelonalı Guardiola, ben ise Beşiktaşlı Tayfur Havutçu'yum. Çok saygı duyduğum bir teknik direktör. Çok başarılı oldu. Umarım ben de onun gibi başarılı olurum.
    "YABANCI HOCALAR TÜRKİYE LİGİNİ BASİTE ALIYOR"
    Oyuncu olarak da antrenör olarak da çok sayıda hocayla çalıştım. Antrenör olarak Tigana, Mustafa hoca ve Schuster'le görev yaptım. Yancı hocalar Türkiye ligini basite alıyorlar. Türkiye ligi kendine has özellikleri olan bir lig. Schuster'e sezon başında izah ettim. Kendisi kadro zenginliğine güvendi belki ama istenilen sonuçlar gelmedi. Ligi basite aldıkları için beklentileri karşılayamıyorlar."

• quote:

Şöyle bir takım kuramadık be, yazıklar olsun

hulk mulkta 11 e bile girememiş helal olsun ne kadro bea

• quote:

abi hala ismail köybaşı yazıyorsunuz ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

abi hala ismail köybaşı yazıyorsunuz ya...

Bu kadroyu ciddiye mi aldın hocam?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.