- x
Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık İncelemsi
60 Cevap38014 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

20692 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:40:51 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

İki gün önce sipariş vermiştim bugün teslim aldım ürünü. Sanırım eski bir ürün ama ben yine de inceleyerek buraya koymak istedim.

Genel görüşüm gayet iyi yönde. Görünüşü, kullanışlığı.

Tipik BT kulaklık değil. Kulaklığı direkt kulağınıza değil de bir kablo ile uzatılmış kulaklık ile takıyorsunuz. Bu çok iyi almamdaki en önemli etken bu oldu. Radyasyona direkt maruz kalmıyorsunuz. Cihazı bir kulaklık yardımıyla kullanıyorsunuz ve cihazı gömleğinizin cebine takabiliyorsunuz. Çok şık görüntüsü var.

Cihaz tanımlama çok rahat. Cep telefonunuzdan bulduğunda cihaz üstünde hiç bir tuşa basmanız gerekmiyor.

Kulaklık sesi gayet yeterli. Gürültülü ortamlarda duyulacak kadar ses geliyor. Artı olarak eğer telefonunuz sessizdeyse veya telefonunuzun sesini kapattıysanız cihazın titreşim özelliği sayesinde telefonu duymadım gibi şeyler de ortadan kalkıyor. Titreşimi çok güçlü. Ayrıca titrediği zaman cihazın kulaklığından da titrediğini duyabiliyorsunuz.

Cihaza 2 telefon birden bağlanabiliyor. Çift telefon kullananlar için çok kullanışlı. İki telefonu da cihazla eşleştirip rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

En çok hoşuma giden şeyse bu kısım Iphone kullananlar için daha iyi. Eğer Iphone'un sesi kapalıysa ve BT cihazınız telefona bağlıysa telefon çaldığı zaman zil sesiniz neyse kulaklığa o ses geliyor ve titriyor. Iphone'unuz sadece titreşimde oluyor. Diğer cihazımda denedim sadece ufak bir ses geliyor.

Cihazda 2 eksik tespit ettim.

1. Aramayı cevaplama tuşuna bastığınızda en son hangi telefonu bağladıysanız o telefondan son aranan kişiyi tekrar arıyor bunun bir çözümü yok.
2. Kulaklık kısmı değiştirilemiyor malesef. Yani kulaklık koptuğu zaman at çöpe denebilir. Garanti kapsamına gireceğini sanmıyorum.

Şimdilik görüşlerim bu kadar.

0

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

527 Mesaj
15 Ağustos 2011; 9:51:01 

İki telefonu birden nasıl tanıtıyoruz ?

Bende İphone 3gs ve Nokia E71 var, birini tanıtıyorum, diğeri olmuyor, diğerini tanıtınca bu sefer öbürü olmuyor. Aynı anda ikisini birden nasıl tanıtabilirim, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Samsung E55H7000
Panasonic TX-P46G20E
Sony BDV-IZ-1000W Blu-Ray
IPhone 4S
Nikon Coolpix P510

2340 Mesaj
15 Ağustos 2011; 13:20:45 

valla iyiymiş, güzel inceleme olmuş teşekkürler

''Korkma, dünyada her zaman inanılacak sağlam şeyler bulunur.''

20692 Mesaj
15 Ağustos 2011; 21:21:04 

quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

İki telefonu birden nasıl tanıtıyoruz ?

Bende İphone 3gs ve Nokia E71 var, birini tanıtıyorum, diğeri olmuyor, diğerini tanıtınca bu sefer öbürü olmuyor. Aynı anda ikisini birden nasıl tanıtabilirim, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Kulaklığı açtıktan sonra tanıtabilirsiniz. 3 ya da 4 defa mavi ışık yanıp söner sonra tanıtabilirsiniz. Olmazsa önce 3GS'yi tanıtın sonra tuşa uzun basın ışık yanıp sönene kadar yandıktan sonra diğer telefonu tanıtabilirsiniz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

527 Mesaj
16 Ağustos 2011; 11:04:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Kulaklığı açtıktan sonra tanıtabilirsiniz. 3 ya da 4 defa mavi ışık yanıp söner sonra tanıtabilirsiniz. Olmazsa önce 3GS'yi tanıtın sonra tuşa uzun basın ışık yanıp sönene kadar yandıktan sonra diğer telefonu tanıtabilirsiniz.

Teşekkürler hallettim,

bir kere tanıttıktan sonra bluetoothu açıp kapatınca kendisi otomatik olarak telefonlarla eşleşiyor, bu çok güzel.

Ses gayet net, bu konu da bir sorun yaşamadım sadece kablosunun kısa olması ve kapama tuşuna fazladan bir defa basmanız durumunda son aranan numarayı araması bazen sorun olabiliyor.

Samsung E55H7000
Panasonic TX-P46G20E
Sony BDV-IZ-1000W Blu-Ray
IPhone 4S
Nikon Coolpix P510

2085 Mesaj
20 Ağustos 2011; 17:02:33 

ben de almayı planlıyorum. yorumları okuyunca genelde insanların memnun olduğunu gördüm.

3639 Mesaj
20 Ağustos 2011; 17:05:56 

hayırlı olsun güzel cihaz

'' Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin. ''
METİN OKTAY

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu

6 Mesaj
21 Ağustos 2011; 11:26:49 

nokia 6220c ve c6-01 tel. ile uyum sağladı. aslında bh-107 arıyordum fakat satış noktalarında dahi bulamayınca sanırım daha iyi bir tercih yapmış oldum. kampanya fiyatı 49 tl. tek sorun titreşim özelliği aktif olmadı

2085 Mesaj
21 Ağustos 2011; 11:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: fethisami

nokia 6220c ve c6-01 tel. ile uyum sağladı. aslında bh-107 arıyordum fakat satış noktalarında dahi bulamayınca sanırım daha iyi bir tercih yapmış oldum. kampanya fiyatı 49 tl. tek sorun titreşim özelliği aktif olmadı

Hızlıal'da 46 lira fiyatı:
http://www.hizlial.com/...i-_02.016.1271.0031.htm

760 Mesaj
11 Eylül 2011; 3:50:17 

arkadaşlar bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama 2 sorum olacak.

1) üzerindeki tuşa yanlışlıkla temas edilince son aranan kişiyi arıyormuş ? işte burda bazı sitelerde bunu telefonu kilitleyerek çözdüklerini okudum. tuş kilidi değil telefon kilidi demişler ama ayrıntı vermemişler. bu telefon kilidi olayı nedir ve her telefonda varmıdır?

2) ayrıca telefonun yanından uzaklaşıp bağlantı kesildiğinde tekrar telefona yaklaşıldığında otomatik devreye giriyormu bluetooth?

teşekkürler...

onu bulmak için dostunu bulmak gerek...

20692 Mesaj
11 Eylül 2011; 10:38:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

arkadaşlar bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama 2 sorum olacak.

1) üzerindeki tuşa yanlışlıkla temas edilince son aranan kişiyi arıyormuş ? işte burda bazı sitelerde bunu telefonu kilitleyerek çözdüklerini okudum. tuş kilidi değil telefon kilidi demişler ama ayrıntı vermemişler. bu telefon kilidi olayı nedir ve her telefonda varmıdır?

2) ayrıca telefonun yanından uzaklaşıp bağlantı kesildiğinde tekrar telefona yaklaşıldığında otomatik devreye giriyormu bluetooth?

teşekkürler...

Üstündeki tuşa bastığınızda hangi telefondan en son kimi aradıysanız onu tekrar arıyoruz bu dez avantaj malesef. Söylediğin telefon kilidi her telefonda yok diye biliyorum ama yanılıyor da olabilirim.

Telefonla bağlantı koptuktan sonra tekrar yaklaşınca bağlantı kuruluyor tekrar.

258 Mesaj
14 Eylül 2011; 19:44:28 

Bu cihazla telefondan mp3 dinleyebiliyormuyuz? video görüntüleri izlerken sesi bu kulaklıkla alabiliyor muyuz?
Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

- Sony 47W805 - WD TV Live Media Player - ASUS K55VJ SX077D - Sony Xperia Z

146 Mesaj
15 Eylül 2011; 2:11:18 

arkadaşlar ben aldım ama konuşurken ses bana boğuk geliyor benden karşı tarafa giden ses te anlaşılmıyormuş yankı yapıyormuş ve sanki mağara gibi bir yerden konuşuyormuşum gibi geliyormuş iki arkadaşımda daha var onlarda başkalarıyla yada benle konuşurken hep yankı varmış ya da boğuk ses varmış anlaşamıyorlar.acaba bilmediğimiz bir ayarmı yapmamız gerekli.yardımcı olurmusunuz.

20692 Mesaj
15 Eylül 2011; 2:20:11 

Seslerin açık olduğuna mikrofonun kapalı bir yerde kalmadığı kesin mi? Bende öyle bir sorun yokta.

146 Mesaj
15 Eylül 2011; 2:25:03 

sesi telefondan en son ayara getirdim iş yerinde geniş mekanda konuşuyorum arkadaşlarda öyle ama olmuyor aletin üstünde ses ayarı var acaba sesi ordandamı ayarlamak lazım.

20692 Mesaj
15 Eylül 2011; 3:06:41 

Kulaklığın sesini söylemiştim zaten. Kulaklığın üstündeki ses tuşlarını kullanın.

2512 Mesaj
12 Ekim 2011; 17:05:07 

bende bu kulaklığı kullanıyorum,son zamanlardaki en popüler kulaklık sanırım herkeste bundan görüyorum..

ama şu tuşa basılınca tekrar arama olayı çok can sıkıcı..yanlışlıkla birilerini aramamak için en iyisi kafana göre biryeri arayıp (8090 mesela) son aranan numarayı o yapmak..

Intel i3 3220 3.3 Ghz./Nvidia GTX 560 Ti/Gigabyte GA-H61M/Kingston 8 Gb. HyperX 1333Mhz./WD 64 Gb. SSD/Seagate Barracuda 2TB/OCZ SZ Series 750W PSU/ Feel Hurricane/ Windows 8.1 X64

1456 Mesaj
12 Aralık 2011; 14:15:16 

Beyler yardımlarınızı bekliyorum kulaklığı yeni aldım fakat şarjı 1 saat konuşmaya bitiyor acaba sizin şarj ne kadar gidiyor sorun bendemi yoksa bunun normali bu mu ?

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

146 Mesaj
13 Aralık 2011; 0:39:07 

valla ses sorunu kötü olduğu için 1 saat konuşamadım onun için birşey diyemeyecem:)

2512 Mesaj
13 Aralık 2011; 2:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Beyler yardımlarınızı bekliyorum kulaklığı yeni aldım fakat şarjı 1 saat konuşmaya bitiyor acaba sizin şarj ne kadar gidiyor sorun bendemi yoksa bunun normali bu mu ?

Valla bende 4-5 gün gidiyor..şarjını bitiremiyorum meretin.Şirket telefonu kullandığım için çokta konuşuyorum.Bir sorun olmalı..Öyle 1-2 saat normal değil yani.

Intel i3 3220 3.3 Ghz./Nvidia GTX 560 Ti/Gigabyte GA-H61M/Kingston 8 Gb. HyperX 1333Mhz./WD 64 Gb. SSD/Seagate Barracuda 2TB/OCZ SZ Series 750W PSU/ Feel Hurricane/ Windows 8.1 X64

1456 Mesaj
13 Aralık 2011; 12:07:37 

Ben iade ettim 1 saat zor gidiyordu :)

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

1 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
sssilver
30 Aralık 2011; 15:52:39 

dün aldım ses cok boğuk gelıyor.....kısıyorum sesini aynı bogukluk devam edıyor....rahatsız edıcı..arızalı galiba aynı sorunu yasayan var mı ???

2 Mesaj
31 Aralık 2011; 12:12:11 

Yazılanları okuyunca bende HS3000 aldım, bluetooth ile müzik dinleyebiliyorum ama konuşmada karşı tarafın sesi gelmiyor. Ne yaptıysam sorunu çözemedim, acaba böle bir durumla karşılaşan var mı ?

48 Mesaj
8 Ocak 2012; 13:34:03 

Güzel bir inceleme olmuş eline sağlık. Ben de kullanıyorum Samsung HM1500 ve ayrıntılı incelmesini blogumda yaptım.

Okumak isteyen olursa beklerim:) Okumak içinTıklayın.

LG R710- Intel Core 2 Duo T6400 2.00 Ghz- 4 Gb Ram- 480 GB Harddisk- 17.1" Cyrstal Clear Ekran- 512 Mb Ati HD3650 Ekran Kartı

35 Mesaj
16 Şubat 2012; 17:10:04 

Arkadaşlar;

Bende bu kulaklığı kullanıyorum memnunum,
Fakat şarj seviseni öğrenmek için herhangi bir düğmeye basıyormuyuz ?

Üzerinde yanıp sönen ışık sürekli mavi yanıp sönüyor,

%80-100 arası mavi
%20-80 arsı eflatun
%0 - 20 arası kırmızı

denmiş ama bunu görmek için ne yapmak gerekiyor

FORD FUSION 1.6 LUX

2512 Mesaj
16 Şubat 2012; 17:26:16 

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_2

Arkadaşlar;

Bende bu kulaklığı kullanıyorum memnunum,
Fakat şarj seviseni öğrenmek için herhangi bir düğmeye basıyormuyuz ?

Üzerinde yanıp sönen ışık sürekli mavi yanıp sönüyor,

%80-100 arası mavi
%20-80 arsı eflatun
%0 - 20 arası kırmızı

denmiş ama bunu görmek için ne yapmak gerekiyor

Zaten ara ara yanıyor üzerindeki ışık , ekstra bir tuşa falan basmıyorsunuz..

35 Mesaj
16 Şubat 2012; 17:48:02 

quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Zaten ara ara yanıyor üzerindeki ışık , ekstra bir tuşa falan basmıyorsunuz..

Hiç eflatun yada kırmızı yanıp söndüğünü görmedim,
Normalde %80 in altına düştüğünde eflatun yanıp sönmesi gerekmez mi?

Mesela sizde kulaklığın şarjı yarımsa ne renk yanıp sönüyor?

FORD FUSION 1.6 LUX

9 Mesaj
18 Şubat 2012; 15:44:36 

quote:

Orijinalden alıntı: sssilver

dün aldım ses cok boğuk gelıyor.....kısıyorum sesini aynı bogukluk devam edıyor....rahatsız edıcı..arızalı galiba aynı sorunu yasayan var mı ???

aynı sorun bende de var. sanırım kulaklığı telefona eşleştirildiğiinde kulaklığa giden sesi aşırı arttırıyor telefon. kulaklık üzerinden veya telefon üzerinden sesi kısmak bir fayda sağlamıyor. karşı taraf beni çok net duymasına rağmen karşı tarafı kulaklıktan sanki bir perde arkasındanmışcasına duyuyorum. ses sürekli patlıyor. yazılımsal diye düşünüyorum... çok araştırdım bu sayfadaki şikayetlerden başka net aleminde bu sorunu yaşayan yok. ne ilginç ...

2170 Mesaj
19 Şubat 2012; 10:55:42 

arkadaşlar boğukluk bende de vardı bazı arkadaşlarımın ne dediğini anlamıyordum mesela.

arkadaşlar kulaklığım bozuldu. ses gelmiyor. bana m.köy ve çevresine en yakın samsung teknik servisi söyler misiniz kulaklıkla ilgilenecek ?

teşekkürler

57 Mesaj
24 Şubat 2012; 16:33:42 

Bu kulak Nokia X3-02 ile çalışıyormu bilgisi olan varmı ?

Intel® Xeon® E5645 2.4 Ghz x 2 ||| Intel® Workstation Board S5520SC ||| COOLER MASTER 612S Bakır Cpu Soğutucu (2adet) ||| SAPPHIRE Radeon HD 7970 3GB 384-Bit GDDR5 O.C. Edition 1050 Mhz ||| HYNIX 8 x 2 GB 1333 Mhz ECC Ram ||| WESTERN DIGITAL Caviar Green 2 TB (2 Adet) ||| WESTERN DIGITAL My Book 3 TB USB 3.0 Harici Disk ||| TAGAN 650 W 80+ PSU ||| CORSAIR 600T Black - Mesh Panel ||| VIEWSONIC 27VX2739WM 27" LCD Full HD HDMI DVI Port 1394 + USB ||| LOGITECH G700 ||| LOGITECH G15 ||| CREATIVE Sound Blaster Recon3D Ses Kartı ||| CREATIVE Inspire 4.1 4400 41 Watt ||| PLAYVISION HST-51 True Surround 5.1 |||

20692 Mesaj
25 Şubat 2012; 23:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodring Rancher

Bu kulak Nokia X3-02 ile çalışıyormu bilgisi olan varmı ?

BT özelliği olan tüm telefonlarda çalışıyor.

48 Mesaj
26 Şubat 2012; 16:00:19 

Arkadaşlar bundan ben de aldım bugün herşeyinden çok memnunum ancak bir sorum var? Iphone ve Blackberry'mi tanıtırken benden pın istemedi. Neden olabilir? Şifreleme mantığının olmaması konuxmalarımın üçüncü kişiler tarafından dinlenebilmesine neden olur mu? Neden PIN istemedi benden sizce???

The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.
Bertrand Russell

1926 Mesaj
26 Şubat 2012; 17:13:34 

bt 2.0 ve üzerinde şifre istemeden direk bağlanıyo.

2006 clio 3 hb expression 1.2 16V
Nokia lumia 1520

17 Mesaj
18 Mart 2012; 16:52:46 

Arkadaşlar ben de kulaklığı HTC Desire için kullanmak istiyorum. Ama bir arkadaştan alıp denediğimde zil sesinin kulaklığa gelmediğini gördüm. Gelmesini istiyorum, çünkü zil sesi ile birlikte arayanın ismini de söylüyor. Mesela kablolu kulaklık taktığımda zil sesini duyuyorum. Araştırdığımda bu kulaklıkta müzik dinleme özelliğinin olmadığını öğrendim. Bu yüzden olabilir mi?

1 Mesaj
6 Nisan 2012; 16:00:12 

Samsung HM1500 Son arama probleminin çözümü:

Ürün güzel fakat üzerindeki düğmeye tek sefer basmanız yada yanlışlıkla basılmış olması "son arananı" aramasına sebeb oluyor ve haberiniz yokken karşı taraf sohbetinizi dinliyor. Ben çözümü tuşun samsung yazısı altta kaldığında üst kısmını yarıya kadar maket bıçağıyla keserek buldum.. Yani siyah kısımla eşit yüzey oldu. Sebebi ise tuşun kırmızı butonun tam ortasında değil en uç kısmında olmasından dolayı en ufak baskıyı hissediyor olmasıydı. Bende buradaki baskıyı tuşu üzrni keserek uzaklaştırdım ve tuş giysinizden dolayı basılmaz ve siz basmak isterseniz kesilmemiş kısıma önceki uyguladığınız güçten az daha fazlasını uygularsanız basabiliyor olmanız. Başka çözümü yok emin olun. Umarım yardımcı olmuşumdur..

558 Mesaj
27 Nisan 2012; 21:16:32 

bu gayet sert yaylı bir tuş, bence yanlışlıkla dokunma ile basılması çok zor. benimki en azından öyle. sert bir tuş

Gigabyte GA-P35-DS3L + Intel E8400 + 2GB OCZ çift kanal ddr 800Mhz + 250gb Seagate + 500gb Seagate + 320gb WesternDigital
1GB Sapphire HD 5750 + Asus cdrw + Asus dvdrw + 19" SAMSUNG 957MB + SS2

Tanrı Türk'ü Korusun.

805 Mesaj
19 Mayıs 2012; 23:30:23 

quote:

Orijinalden alıntı: pilyeri

bu gayet sert yaylı bir tuş, bence yanlışlıkla dokunma ile basılması çok zor. benimki en azından öyle. sert bir tuş

alırken benimde tereddütlerim vardı, ama dediğiniz gibi tuşun sertliği gayet iyi
bazen yorumlar aldatıcı olbiliyor, bence göreceli bir kavram

33 Mesaj
25 Mayıs 2012; 12:41:12 

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

alırken benimde tereddütlerim vardı, ama dediğiniz gibi tuşun sertliği gayet iyi
bazen yorumlar aldatıcı olbiliyor, bence göreceli bir kavram

evet tuşun sertliği iyi aslında. tek ihtimal olur da kulaklığı çalışır halde çantanıza falan koyarsanız, kazara aramalar çok rahat olabiliyor

2170 Mesaj
26 Mayıs 2012; 14:22:51 

08.03.2012 tarihinde ürünün iade işlemi için destech firmasına ürünü verdim.
25.05.2012 tarihinde param yattı.

bu süre tamamen benim çabalarımla kısalmıştır. Bu kısa halidir. Samsung bir daha almıyorum. Düşünenler varsa bu yazıyı da es geçmesinler.

25 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:16:20 

bu kulaklıktan aldım ama sesin karşıya gideceği yerin deliği hep dışa bakıyor sökmek istemedim ama nasıl bir çaresi vardır??

2170 Mesaj
26 Haziran 2012; 9:54:24 

kesinlikl almayın olası bir arızada para iadesi çok uğraştırıyorlar. Ben 2 ayda zor aldım

8 Mesaj
1 Eylül 2012; 17:55:53 

[font="Arial"]Arkadaşlar benimde bu kulaklıkla ilgili bi sorunum var, telefon 3 defa çaldığı zaman otomatik olarak cevaplıyor telefonum nokia 5800 bu kulaklıklamı alakalı yoksa telefonlamı, bunu kapatıp kulaklıktan manuel cevplama yapmamız mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memetrix -- 1 Eylül 2012; 17:57:31 >

20692 Mesaj
1 Eylül 2012; 19:50:42 

quote:

Orijinalden alıntı: memetrix

[font="Arial"]Arkadaşlar benimde bu kulaklıkla ilgili bi sorunum var, telefon 3 defa çaldığı zaman otomatik olarak cevaplıyor telefonum nokia 5800 bu kulaklıklamı alakalı yoksa telefonlamı, bunu kapatıp kulaklıktan manuel cevplama yapmamız mümkün mü?

Telefonla alakalı birşey. Cevaplama modunu otomatik yapmışsınız sanırım.

1 Mesaj
3 Eylül 2012; 14:23:42 

Evet bendede var ama kulaklık kablosu takılınca ses gelmedi birde sesimi net bir şekildegöndermiyordu. bende büyük microfonu makinanın içine monte ettim kulaklık ve kablosunu değiştirdim ve 20 cm düşürdüm. şimdi süper oldu;sesim eskisine göre daha net ve yüksek gidiyor:) gayet iyi çalışıyor. şarjındanında
uzun gitmesini isteyenler amperi yüksek şarj makinasıyla şarj edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartlegend -- 3 Eylül 2012; 14:26:35 >

denizi seviyorsan dalgarıda seveceksinn..

13 Mesaj
8 Ekim 2012; 14:15:48 

Arkadaşlar bu kulaklıkla ses komutuyla arama yapmak mümkün müdür acaba? E72 kullanıyorum ve telefonumun sesli komutla arama özelliği var.

31 Mesaj
4 Aralık 2012; 10:37:42 

bu ses boğuk gelme olayını napacaz ya geri mi yollamamız lazım?

274 Mesaj
19 Aralık 2012; 10:08:57 

Blogcunun biri kulaklık incelemesi yapmış bu cümleyi kurmuş

-Sesle arama yapmak için arama tuşuna uzun basın ve aramak istediğiniz kişinin adını söyleyin.

böyle bir özellik varmı kulaklıkta ?

Her İnsan Ölür Ama Her İnsan Gerçekten Yaşamaz.

4149 Mesaj
19 Şubat 2013; 20:39:51 

arama tuşuna farklı görev atama var mı?
en son aradığım değil de cevapsız çağrılara dönmek istiyorum.

E7500 R0 vid:1.262 400mhz 3.8ghz 1.375v& Gelid Tranquillo || P35 DS3R r2.1 || 3GB 800 c5 ||WD10EZEX - 3500418AS - HD103SJ - WD Elements 2.5" 1TB - Corsair 32GB Slider || Sapphire 5850 TOXIC ||Seasonic M12II-620
Skystar 2.8a ||XClio Nighthawk ||HP 2310ei || Logitech G500 & Media keyboard 600||40C6000 & Digi HD 9102||Canon Ixus 220HS & Toshiba 16GB C10

4686 Mesaj
19 Şubat 2013; 23:11:12 

Arkadaşlar bir ceptelefonuna 2 bluetooth cihazı bağlanabilirmi peki ? Örnek ; kulaklık + saat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cryengine 3 Amateur developer.
https://www.youtube.com/watch?v=T3VEt5GKOqE
*Model design.
*Map design.
*Concept design.

393 Mesaj
17 Nisan 2013; 9:54:50 

Arkadaşlar cihazı almalımıyım sizce ? Ne diyorsunuz ?

http://500px.com/meric

93 Mesaj
19 Nisan 2013; 10:15:46 

Atıl durumda evde bu kulaklığı buldum. Telefona bağlanmasına bağlanıyor ama çıt ses yok. Kablosuyla falan oynadim ama cızırtı bile çıkmadı. Kabloda hasar falan da gözükmüyor. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? İçim atmaya el vermedi, bir ihtimal çözûm vardır diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1425 Mesaj
21 Nisan 2013; 16:07:34 

quote:

Orijinalden alıntı: karasal

Atıl durumda evde bu kulaklığı buldum. Telefona bağlanmasına bağlanıyor ama çıt ses yok. Kablosuyla falan oynadim ama cızırtı bile çıkmadı. Kabloda hasar falan da gözükmüyor. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? İçim atmaya el vermedi, bir ihtimal çözûm vardır diye.

hocam cozebildiniz mi problemi

••••••••••••••••••••••••••••İMPARATOR FATİH TERİM••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY•••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

93 Mesaj
22 Nisan 2013; 2:43:56 

quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

hocam cozebildiniz mi problemi

Hayır. Beklemede. Mikrofonda da sıkıntı yok onu test ettim.

1425 Mesaj
22 Nisan 2013; 7:36:44 

quote:

Orijinalden alıntı: karasal

Hayır. Beklemede. Mikrofonda da sıkıntı yok onu test ettim.

benimde ayni sizin gibi.
mic calisiyor. kulaklikta tik yok. cozebilirseniz haber verirseniz sevinirim.

••••••••••••••••••••••••••••İMPARATOR FATİH TERİM••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY•••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

93 Mesaj
22 Nisan 2013; 18:09:51