- x
Son İlluminati Eminem Ölecek Diyor!
64 Cevap36364 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Mayıs 2011; 23:15:05 

Yazık oldu severdim kendisini.

431 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:15:47 

akşam akşam haarpladım

9 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:25:35 

Eminem ölmez ölsede kalbimizde yaşar.9 canlı mübarek

4616 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:27:44 

Ne o ? Ölmiycek miydi ? :D

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

2170 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:36:27 

I'm not dead adlı şarkı bekliyoruz

DH Yüzücüler Derneği

Bu nickin arkasında bir fikir var ve fikirlere ban işlemez.
Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

82 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:37:27 

Ölücekse tekte ölsün, uğraştırmasın. (bkz. Jay-Z)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donukkonuk -- 18 Mayıs 2011; 23:37:59 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3348 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:39:07 

Bana verseler yeter kendilerinin uğraşmasına gerek yok.

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

97 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:39:25 

son şarkısında açık açık illuminatinin adını vererek atar yapıyodu. ölebilir

21948 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:41:40 

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Bana verseler yeter kendilerinin uğraşmasına gerek yok.

Her Eminem konusuna bu tip mesaj atıyorsun. Merak ettim doğrusu nedenini

glorious pc master race
Steam: unforgiven1905 | Steam Community: */eshmoon | Origin: EshMoon

3348 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:45:15 

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Her Eminem konusuna bu tip mesaj atıyorsun. Merak ettim doğrusu nedenini

Kardeş,Mj ile bir klibninde dalga geçmişti adi herif,bu yüzden Mj pekçok müzik kanalından klibin yayımlanmamasını rica etmiş ve yayımlatmamıştı;bu yüzden yıllardır Eminem adlı soytarıya içten içe büyük bir nefretim var .

Ve laf olsun diye değil,bire bir görürsem ölmüne dalarım.Affetmem.

Bu tarz direkt öldüreceğim kişilerden birisi de Martin Bashir adlı şerefsiz gazeteci bozmasıdır,bu da Mj'i objektif belgesel yapacağız ayağına; tuzağına düşürüp,montaj yaparak suçlu pozisyonu ile karşı karşıya bırakmıştır.

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

329 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:46:32 

Tupac Michael Jakson Bob Marley ...

Eminem :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7208 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:00:18 

o değilde; Shaggy ölmüş.

329 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:03:47 

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas
o değilde; Shaggy ölmüş.

Bravo

1011 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:12:29 

Ondan önce justin bieber ölmücekmiydi ?

727 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ZiplayanPatates
19 Mayıs 2011; 10:56:03 

quote:

Orijinalden alıntı: big Left

son şarkısında açık açık illuminatinin adını vererek atar yapıyodu. ölebilir

Hangi şarkı la o?

Ibanez GRGR121ex - Laney LG20R

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
13 sa. 10 dk. kadarı kaldı.
19 Mayıs 2011; 10:59:52 

İnş

361 Mesaj
19 Mayıs 2011; 11:03:55 

quote:

Kardeş,Mj ile bir klibninde dalga geçmişti adi herif,bu yüzden Mj pekçok müzik kanalından klibin yayımlanmamasını rica etmiş ve yayımlatmamıştı;bu yüzden yıllardır Eminem adlı soytarıya içten içe büyük bir nefretim var .

Bu tarz direkt öldüreceğim kişilerden birisi de Martin Bashir adlı şerefsiz gazeteci bozmasıdır,bu da Mj'i objektif belgesel yapacağız ayağına; tuzağına düşürüp,montaj yaparak suçlu pozisyonu ile karşı karşıya bırakmıştır.

Michael Jackson'dan özür diledi ve Michael Jackson ölmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dyrt -- 19 Mayıs 2011; 11:05:13 >

1502 Mesaj
19 Mayıs 2011; 11:12:43 

quote:

mj ananmı babanmı. Ona daldığında göklere çıkcağınımı sanıyorsun onu gördüğünde imza istemeyesin? çok amerikan güreşi izliyosun şampiyon. ölümüne dalmak nedir bi çözebilsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPHOS -- 19 Mayıs 2011; 11:13:31 >

3348 Mesaj
19 Mayıs 2011; 12:27:25 

quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

mj ananmı babanmı. Ona daldığında göklere çıkcağınımı sanıyorsun onu gördüğünde imza istemeyesin? çok amerikan güreşi izliyosun şampiyon. ölümüne dalmak nedir bi çözebilsem

Özür dilerim ağabey,bir daha böyle cümleler kurmayacağım.

Not:Sanırım beni forumdaki küçüklerle,liselilerle,ya da üniversitelilerle karıştırdın.Profilimde ne olduğum gözüküyor.

Hay Allah'ım...forum işte her türlü tip var.

581 Mesaj
21 Mayıs 2011; 17:15:07 

Eminem 9 canlıdır

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
4 sa. 26 dk. kadarı kaldı.
21 Mayıs 2011; 17:17:37 

10 güne ben de yazarım illuminati içeren bi şarkı tamam hiç olmadık yere ünlü olurum

Uzaklaştırılmış
21 Mayıs 2011; 17:19:38 

quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrioR

I'm not dead adlı şarkı bekliyoruz

bu var olur mu?

1331 Mesaj
21 Mayıs 2011; 17:20:52 

0

682 Mesaj
21 Mayıs 2011; 17:40:53 

eminem eski illuminaticilerdendir. hele eski lose yourself şarkısını dinlerseniz içinde illuminati sözü çok geçiyor. o klasik "illuminati wants my soul and my body, secret society trying to keep their eye on me" cümlesi baya kullanılıyor. yani eminemin en ünlü olduğu zamanlar. daha sonra bu işlerden çekilmeye başladı. bu nedenle onun hakkında annesi ile ilişkiye girmiş, kendi aletini yalamak için kemiğini aldırmış vs. iftiralar atıldı. o dönem piyasadan çekildi biraz eminem. ama artık sadece kızını düşünüyor ve illuminati ile ilişkisi kalmadı. zaten son albümünün adı recovery (iyileşme). ayrıca yeni şarkılarından biri olan not afraid i dikkatli dinlerseniz karşı olduğu şeyin illuminati olduğunu, artık düzeldiğini söylüyor.

fakat bu son zamandaki illuminati karşıtlığı nedeniyle öldürülmesi gerçek olabilir. ama umarım olmaz. oo yeah madafaka rapi yapmayan bi bu kaldı

218 Mesaj
21 Mayıs 2011; 18:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

0

Tanrı insanlara istediklerini vermez, istedikleri için fırsatlar verir.

3208 Mesaj
21 Mayıs 2011; 18:18:16 

Eminem'in başına bir iş geleceğini düşünmüyorum çünkü şu anda herkes ya hapse düşmesini ya da öldürülmesini bekliyor ki Eminem'e bu tarz şeyler yapmayı düşünenler için hiç de uygun ortam değil

Eminem'in ortada yok edilmesi gereken bir ünü var önce onu yok etmeleri gerek bunu yapmak için de ne tür yollara başvuracaklarını biliyorsunuz . Kumar , uyuşturucu , fahişe vs vs.

2005 Mesaj
21 Mayıs 2011; 19:46:42 

Sonsuza kadar yaşayacağını mı düşünüyordunuz ?

3828 Mesaj
21 Mayıs 2011; 19:49:06 

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

o değilde; Shaggy ölmüş.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

785 Mesaj
21 Mayıs 2011; 19:50:14 

yeter artik lan heryerde illuminati konusu

yasaklansin artik bu illuminati haarp gibi konular yada ikisinede bir tane ana konu acsin yöneticiler !!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el dyablo -- 21 Mayıs 2011; 19:52:08 >

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
21 Mayıs 2011; 20:21:59 

yeter artik lan heryerde el dyablo

yasaklansin artik bu el dyablo gibi kişiler yada ikisinede bir tane ana üye acsin yöneticiler
!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 21 Mayıs 2011; 20:23:36 >

785 Mesaj
21 Mayıs 2011; 21:03:31 

yeter artik lan heryerde Er.Ralp

yasaklansin artik bu Er.Ralp gibi kişiler yada ikisinede bir tane ana üye acsin yöneticiler
!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el dyablo -- 21 Mayıs 2011; 21:05:10 >

632 Mesaj
21 Mayıs 2011; 21:26:50 

quote:

adam ağır fun clup michael görse ağlardı

2246 Mesaj
21 Mayıs 2011; 21:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

bu var olur mu?

Hocam o değilde adamın aksanı çok güzel. Video ya bakarken karşımda ne söylediği yazıyor , çoğu yeri yazmasına rağmen anlamadım bi türlü.

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
"Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

52 Mesaj
27 Mayıs 2011; 16:52:19 

quote:

7299 Mesaj
27 Mayıs 2011; 16:54:59 

Zeki Müren'de bizi görücekse ölsün mâdem abi napalım

1137 Mesaj
27 Mayıs 2011; 17:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: blackwolf500

Ayrıca Mr. T ilede dalga geçmiş.

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2011; 18:09:12 

quote:

"Just lose it" sadece burnu ile dalga geçmişti, sen hiç Scary Movie serisini görmedin galiba?

1 Mesaj
27 Mayıs 2011; 18:44:20 

Acı ama gerçek: bütün insanlar ölür.

cross them tight

729 Mesaj
27 Mayıs 2011; 18:51:55 

valla olursa bende şaşırmam en son masonların yeni oyuncağı lady gagaya ödül verirken lady gaga şeytan kılığında gelince bi tırstı sonra... kulağına eğilip bir şey söledi ondan sonra bayağı korkmuş olacak ki anten anten etrafa bakıyordu eminem...bu aralar totonu kolla seni bızıklıcak demiş olabilirler...videosuda vardı...

729 Mesaj
27 Mayıs 2011; 18:57:01 

ahada dediğim olay

2246 Mesaj
28 Mayıs 2011; 20:09:45 

quote:

Orijinalden alıntı: NightSLayer

eminem eski illuminaticilerdendir. hele eski lose yourself şarkısını dinlerseniz içinde illuminati sözü çok geçiyor. o klasik "illuminati wants my soul and my body, secret society trying to keep their eye on me" cümlesi baya kullanılıyor. yani eminemin en ünlü olduğu zamanlar. daha sonra bu işlerden çekilmeye başladı. bu nedenle onun hakkında annesi ile ilişkiye girmiş, kendi aletini yalamak için kemiğini aldırmış vs. iftiralar atıldı. o dönem piyasadan çekildi biraz eminem. ama artık sadece kızını düşünüyor ve illuminati ile ilişkisi kalmadı. zaten son albümünün adı recovery (iyileşme). ayrıca yeni şarkılarından biri olan not afraid i dikkatli dinlerseniz karşı olduğu şeyin illuminati olduğunu, artık düzeldiğini söylüyor.

fakat bu son zamandaki illuminati karşıtlığı nedeniyle öldürülmesi gerçek olabilir. ama umarım olmaz. oo yeah madafaka rapi yapmayan bi bu kaldı

Hocam o kızı karısından mı yoksa annesinden mi ? Kime sorsam o çocuk annesinden felan diyo ama bi bilgin varmı ?

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.

1321 Mesaj
28 Mayıs 2011; 20:27:56 

quote:

Orijinalden alıntı: bjerkely

Hocam o kızı karısından mı yoksa annesinden mi ? Kime sorsam o çocuk annesinden felan diyo ama bi bilgin varmı ?

hailie tabi ki karısından sacmalamayın boyle

1955 - 2011
Aç kal, budala kal..

iMac 21.5 || iPhone 5 16 GB Black || iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB || iPad 2 16 GB 3G + WiFi
Mac OS X Mavericks

2246 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:01:15 

Yok hocam öyle demedim. Herkes farklı bir şey söylüyor manasında. Peki bu bel kemiğini aldırma olayı felan var onlar Illuminati'nin oyunu felan diyolar ama ?

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2011; 22:13:00 

quote:

2246 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:16:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

İş yerinde bazen Not afraid ve lose yourself dinliyorum. Arkadaşım gelip o bahsettiğim olayı söylüyo la öyle değil diyorum bide sormak istedim hocam ondan:))

440 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:17:51 

2pac ölmus mu ?

UStoTR

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2011; 22:18:21 

quote:

İş yerinde bazen Not afraid ve lose yourself dinliyorum. Arkadaşım gelip o bahsettiğim olayı söylüyo la öyle değil diyorum bide sormak istedim hocam ondan:))

Yok hocam zamanında bizde duyduk öyle şeyleri de. Anılarım depreşti bir anda komik geldi. Senlik birşey yok.

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2011; 22:22:29 

I NEED A DOCTOR diyodu ölücek

2246 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:24:03 

hmm başlığı arkadaşa göstericem yakında zaten.. Adam kitapta okudum diyo .D

o değilde hyapponzashi avatardaki bayğanı çalsak olur mu :=)

185 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:25:56 

Tupac
0

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2011; 22:35:31 

quote:

hmm başlığı arkadaşa göstericem yakında zaten.. Adam kitapta okudum diyo .D

o değilde hyapponzashi avatardaki bayğanı çalsak olur mu :=)

Al kullan farketmez.

5613 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:41:30 

Eminem niye ölsùn ya bu ne saçma şey. Eminem'den daha hit trac'ler beklerken. Peace homie desin bence o ilminatümüdür ne haltsa artık xD

Donanımhaber benim gibi üyesi olduğu için birgün gurur duyacak. O gün çok yakındır.

2246 Mesaj
29 Mayıs 2011; 22:59:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

Al kullan farketmez.

İmzadaki bağyanı dicektim. Made in japan olanı :D

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2011; 23:13:09 

quote:

mj den kastın michael jackson ucubesiyse onun ölüsünün de allah belasını versin iğrenç yaratık ya...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
29 Mayıs 2011; 23:15:04 

lady yi görünce tipi dağılıyo bitene kadar da oyle

kesin sövdü kaldı oyle

2098 Mesaj
29 Mayıs 2011; 23:15:04 

quote:

Orijinalden alıntı: American_Muscle

Tupac
0

ulan şu adamı da harcadılar

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2011; 23:22:50 

quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

0

bu programı biliyorum, daha neler neler vardı

1075 Mesaj
1 Temmuz 2011; 3:59:22 

quote:

Yok hocam öyle demedim. Herkes farklı bir şey söylüyor manasında. Peki bu bel kemiğini aldırma olayı felan var onlar Illuminati'nin oyunu felan diyolar ama ?

Senin o kadar paran olsa o dediğini mi yaparsın yoksa baskasına mı yaptırırsın? :D

Uzaklaştırılmış
1 Temmuz 2011; 4:30:32 

illuminati eminem'e gereken cezayı zaten veri beyler 0:55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Copy Cat -- 1 Temmuz 2011; 4:31:32 >