Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasadaki tüm kitapları uygun fiyatla almak isteyen ilânımı inceleyebilir;
    http://forum.donanimhaber.com/m_100550626/f_//tm.htm#100550626
  • Aegon "bizden" değildir :) varys ilyrio ortaklığı malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir forumda Kış Rüzgarları'nın 2017'de çıkacağını söylemişler. Ne kadar inanmak istemesem de güvenilir kaynak demişler. Yazar da ısrarlar üzerine LJ'da baya sövmüş. Neye inansak bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odaxre

Bir forumda Kış Rüzgarları'nın 2017'de çıkacağını söylemişler. Ne kadar inanmak istemesem de güvenilir kaynak demişler. Yazar da ısrarlar üzerine LJ'da baya sövmüş. Neye inansak bilmiyorum.

Aslında 4 yıl ara verilecek denmişti. Bu durumda 2015'te gelmesi lazım ama hiç güvenmiyorum.
  • 2016 en erken.editörleri 2017 diyor.yani pek umutlanmayalım

• Bence Martin 6. kitabı çoktan bitirdi ve aslında 7. kitabı yazıyor şu an. Hala basılmamasının nedeni ise piyasa... Dizi yapımcıları diziye milyonlarca dolar yatırım yapıyor ve karşılığını alabilmeleri için o kitapların diziden sonra çıkması gerekli. Bu konuda Martinle el sıkışmış olabilirler. Düşünsenize milyon dolarlar harcıyorsunuz ve insanlar 20 dolara alabilecekleri bir kitapla tüm hikayeyi öğrenebiliyorlar... bu durum Martin'inde işine geliyor tabi, yazmayarak ya da bekleterek para kazanabilen kaç yazar vardır ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßohemian

Bence Martin 6. kitabı çoktan bitirdi ve aslında 7. kitabı yazıyor şu an. Hala basılmamasının nedeni ise piyasa... Dizi yapımcıları diziye milyonlarca dolar yatırım yapıyor ve karşılığını alabilmeleri için o kitapların diziden sonra çıkması gerekli. Bu konuda Martinle el sıkışmış olabilirler. Düşünsenize milyon dolarlar harcıyorsunuz ve insanlar 20 dolara alabilecekleri bir kitapla tüm hikayeyi öğrenebiliyorlar... bu durum Martin'inde işine geliyor tabi, yazmayarak ya da bekleterek para kazanabilen kaç yazar vardır ki :)

Kitapla dizi farklı gidecek bu sezonla birlikte. Yani dizi artık tam anlamı ile kitapları referans almıyor. Martin bile bu sezon diziyle bağlarını kopardı, kitapta ölmemiş olanlar dizide ölebilir filan dedi. Dizi kitabı izlemek zorunda değil filan dedi.

Kısaca Martin'in umrunda değil artık dizi. O yüzden senaristler cesur adımlar atabiliyor bu kadar. Martin kitabı kendince hazır olana kadar bitirmeyecek. Beşinci kitap için beş sene bekletti herkesi. Bu sefer de öyle olur. 2016 sonu gibi çıkar kitap.

• Arkadaşlar son kitaptan spoiler yemiştim ama galiba kandırıldım

Boltonlar'a frey eti yediriyorlar diye bişey okumuştum ama öyle birşey olmadı kitapta :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Arkadaşlar son kitaptan spoiler yemiştim ama galiba kandırıldım

Boltonlar'a frey eti yediriyorlar diye bişey okumuştum ama öyle birşey olmadı kitapta :S

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

quote:

teşekkürler dostum bende atladım sandım o bölümü

• quote:

Olmuş olma ihtimali yüksek ama kesin değil tabi ki, şôyleki wyman manderly kışyarına gelirken 3 frey'i önceden yolcu ediyor. Daha doğrusu freyler wyman menderly'nin yavaşlığından sıkılıp birer at alıp yola çıkıyorlar ve birdaha haber alınamıyorDaha ôncesinde wyman zaten freylerle ilgili düşüncelerini kurt ininde davosa aktarmıştı, nefret ettiğini ve hala kemiklerine kadar stark yanlısı olduğunu biliyoruz. Devam edersek kışyarındaki ziyafette 3 tane turta öne çıkıyor ve orada bazı ince noktalar vardı kitabı okuyalı oldukça uzun zaman olduğundan hatırlayamıyorum belli ediyor wyman'ın frey turtası yaptığını. Kurt inindeki sözleri beni çok etkiledi yanında sanırım galbart glover da vardı. Kuzey unutmaz. Bakalım wyman büyük birşeyler planlıylor. O istediği meşru lordunu kralı da yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S A M C R O -- 17 Mart 2015; 0:34:11 >

• Hayırlı olsun arkadaşlar. George Martin bütün planlarını iptal etmiş ve yeni kitabı tamamlamakla uğraşacakmış.
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    hocam haber nereden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fannibal

hocam haber nereden?

Kişisel blog sayfasından açıklama yaptı hocam.
  • Beyler yeni bölüm yayınlamış.
    ALAYNE
    http://www.georgerrmartin.com/excerpt-from-the-winds-of-winter/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

Beyler yeni bölüm yayınlamış.
    ALAYNE

Bölüm pek birşey anlatmıyor ancak güzel yazılmış. Epey hoşuma gitti. Sansa yavaş yavaş kıvama geliyor kurnazlık konusunda. Winged Knights muhabbeti de çok güzel olmuş, bekliyordum böyle birşeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

ALAYNE

Bölüm pek birşey anlatmıyor ancak güzel yazılmış. Epey hoşuma gitti. Sansa yavaş yavaş kıvama geliyor kurnazlık konusunda. Winged Knights muhabbeti de çok güzel olmuş, bekliyordum böyle birşeyi.

en pasif Stark en güçlü Stark konumuna gelecek gibi

• quote:

ALAYNE

Sansa nasıl kur yapılacağını Petry'den öğreniyor :D
    Varis Harry yi görmüş olduk

• Yeni kitap 2017'de raflardaki yerini alacaksa işimiz var demektir.

En güzeli Kral Katili serisini bitirip sonrada Zaman Çarkına başlamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

Yeni kitap 2017'de raflardaki yerini alacaksa işimiz var demektir.

En güzeli Kral Katili serisini bitirip sonrada Zaman Çarkına başlamak.

Martin dizinin altıncı sezonu çıkmadan kitabı çıkarmayı planlıyorum diye açıklama yapmıştı. Ocak Şubat gibi çıkar heralde seneye. Çünkü Martin dizinin altıncı sezonunda da yer almayacak kitabı bitirebilmek için.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.