Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Neden öleceklerini düşünüyorsunuz? Özellikle Stannis, Ramsay, Mace ve Jamie için merak ettim. Aklımda ölebilecek bir kaç kişi vardı ama "aşağı yukarı belli" şeklinde değerlendirmemiştim hiç, bazı önemli ayrıntıları kaçırdım sanırım. Ayrıca konudaki mesajlarınızı da takip ediyorum, seri hakkında baya bilmediğim şey varmış, çok yavan okumuşum kitabı

• Jaime öleceği kesin gibi gözüküyor. Jojeni dizide harcadılar. Ama ötekilerin öleceğini neden düşünüyorsun?

• jaime nin öleceği neden kesin? brienne ile bir yere gittiler.jojen,mace ve ramsay ya da roose ölebilir diğerlerinin öleceğini pek düşünmüyorum. tabii troll martin ters köşe yapmazsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stuka

jaime nin öleceği neden kesin? brienne ile bir yere gittiler.jojen,mace ve ramsay ya da roose ölebilir diğerlerinin öleceğini pek düşünmüyorum. tabii troll martin ters köşe yapmazsa...

Brienne, Jaime'yi Lady Stoneheart'a götürüyor, yani asacaklar büyük ihtimal. Benim aklımda bir düşünce daha var gerçi, LS bir şekilde Jaime'yi kardeşini öldürmek için ikna edecek(valonqar).http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/213cy4/spoilers_all_jaime_lannister_theory/
    Veya, Brienne Jaime'ye olan aşkından dolayı götürmekten vazgeçecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

quote:

Orijinalden alıntı: stuka

jaime nin öleceği neden kesin? brienne ile bir yere gittiler.jojen,mace ve ramsay ya da roose ölebilir diğerlerinin öleceğini pek düşünmüyorum. tabii troll martin ters köşe yapmazsa...

Brienne, Jaime'yi Lady Stoneheart'a götürüyor, yani asacaklar büyük ihtimal. Benim aklımda bir düşünce daha var gerçi, LS bir şekilde Jaime'yi kardeşini öldürmek için ikna edecek(valonqar).http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/213cy4/spoilers_all_jaime_lannister_theory/
    Veya, Brienne Jaime'ye olan aşkından dolayı götürmekten vazgeçecek

jaime in kelleyi o kadar basit vereceğine pek inanmıyorum ama dediğin gibi cersei yi öldürecek kişi o olabilir.çünkü çok büyük bir değişim geçirdi ve son zamanlarda cerseiyle arası bozuktu zaten

• quote:

Neden öleceklerini düşünüyorsunuz? Özellikle Stannis, Ramsay, Mace ve Jamie için merak ettim. Aklımda ölebilecek bir kaç kişi vardı ama "aşağı yukarı belli" şeklinde değerlendirmemiştim hiç, bazı önemli ayrıntıları kaçırdım sanırım. Ayrıca konudaki mesajlarınızı da takip ediyorum, seri hakkında baya bilmediğim şey varmış, çok yavan okumuşum kitabı

Martin altıncı kitaptaki savaşlarda baş karakterlerden birinin kesinlikle öleceğini söylemişti. Dany ile Tyrion ölmez bana göre. Geriye Stannis kalıyor. Ramsay'in de günleri doldu bana göre artık bir katkısı olmaz. Jon geri gelirse ilk işi Ramsay'e dalmak olur herhalde. Jaime'yi Stoneheart bırakmaz, işin doğrusu Jaime yaşadıklarından sonra pek de hayatta kalmayı istemez bence. Cercei'yi kaybetti, elini kaybetti, Tyrion'ı kaybetti, itibarını, gücünü kaybetti. Yaşamak için pek bir arzusu yok Brienne dışında. O da ona ihanet edince herşeyden vazgeçecektir. Mace'e gelirsek Martin Tyrell'lerden Garlan ile Willas'ın öne çıkacağını söylemişti ve iki karakterin büyük önemi olduğunu belirtmişti. Bu da Mace'in öleceğine işaret çünkü Tyrell ordusu Vadi ile birlikte yıpranmamış orduya sahip. Yapacakları tercih çok önemli. Aegon veya Dany onlar sayesinde kazanabilir.

• rhaegarla daenerys arasında kaç yaş farkı var ya jon rhagarın oğlu olsa halasından daha büyük olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Martin altıncı kitaptaki savaşlarda baş karakterlerden birinin kesinlikle öleceğini söylemişti. Dany ile Tyrion ölmez bana göre. Geriye Stannis kalıyor. Ramsay'in de günleri doldu bana göre artık bir katkısı olmaz. Jon geri gelirse ilk işi Ramsay'e dalmak olur herhalde. Jaime'yi Stoneheart bırakmaz, işin doğrusu Jaime yaşadıklarından sonra pek de hayatta kalmayı istemez bence. Cercei'yi kaybetti, elini kaybetti, Tyrion'ı kaybetti, itibarını, gücünü kaybetti. Yaşamak için pek bir arzusu yok Brienne dışında. O da ona ihanet edince herşeyden vazgeçecektir. Mace'e gelirsek Martin Tyrell'lerden Garlan ile Willas'ın öne çıkacağını söylemişti ve iki karakterin büyük önemi olduğunu belirtmişti. Bu da Mace'in öleceğine işaret çünkü Tyrell ordusu Vadi ile birlikte yıpranmamış orduya sahip. Yapacakları tercih çok önemli. Aegon veya Dany onlar sayesinde kazanabilir.

Stannis belkide ölmeyebilir bence. Ölürsede fena olmaz ölsün. Jon dirilince Kuzeyin başına geçecektir illaki. Azor Azai Jon olursa ki bence öyle olacak. Melisandre gibi gücü olacak Jon'un yanında. R+L olayını öğrenirse Jon da Dany tarafına geçer bence.

• Jon un kuzeyin başına geçmesi fikri bir tek bana mı rahatsız edici geliyor Kuzey bran'ın ondan sonra da rickon'un bunlar varken jon'a ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Jon un kuzeyin başına geçmesi fikri bir tek bana mı rahatsız edici geliyor Kuzey bran'ın ondan sonra da rickon'un bunlar varken jon'a ne oluyor?

Bran ve Rickon'un şuan ileride ne olacakları kesin değil ki. Tabii ki Önce Bran sonra Rickon asıl varisi Kuzeyin. Onlar Kuzeye gelmezse öyle olacak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Jon un kuzeyin başına geçmesi fikri bir tek bana mı rahatsız edici geliyor Kuzey bran'ın ondan sonra da rickon'un bunlar varken jon'a ne oluyor?

Bran ve Rickon'un şuan ileride ne olacakları kesin değil ki. Tabii ki Önce Bran sonra Rickon asıl varisi Kuzeyin. Onlar Kuzeye gelmezse öyle olacak :D

Bran büyük bir güç olacak ama iyi tarafta mı yoksa kötü tarafta mı olacağı meçhul. Wyman reyiz varken rickon'un sırtı yere gelmez.

• quote:

quote:

Sansa Bran'in daha işi olmaz bence Kuzey'le. Rickon kayıplarda, Davos'a bakıyor onun işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 31 Ağustos 2014; 15:35:47 >

• quote:

quote:

quote:

Sansa Bran'in daha işi olmaz bence Kuzey'le. Rickon kayıplarda, Davos'a bakıyor onun işi.

Doğru Sansayı unutmuşum yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

5. kitabp,2. kısımın %60 larında falan kaldım.Nedense artık okuyasım gelmiyor.

Aynen bende benzer bir yerlerde kaldım okuyamıyorum, Daenyrs'e katlanamıyorum artık sanırım
  • İlk kitabın 150. sayfalarındaydım harika gidiyor :D Cüce çok iyi :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

6.kitapta
    Tyrion'un olecegi
    soylentileri var. Dogru mudur acaba?

Bu adam cidden eceli ile ölmek istemiyor herhalde.

Aklıma bu geldi.

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

6.kitapta
    Tyrion'un olecegi
    soylentileri var. Dogru mudur acaba?

Bu adam cidden eceli ile ölmek istemiyor herhalde.

Aklıma bu geldi.

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi

İyiymiş.

Bu arada imza into the wild'dan mı?
    Bi kere daha izleyesim geldi ama yanımda değil film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by-ko -- 6 Eylül 2014; 8:36:55 >

• http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/1xk337/spoilers_all_so_about_that_guy_who_captured_a_lion/

Of çok mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/1xk337/spoilers_all_so_about_that_guy_who_captured_a_lion/

Of çok mantıklı.

Azor Ahai captured a lion, to temper the blade by plunging it through the beast's red heart, but once more the steel shattered and split. Great was his woe and great was his sorrow then, for he knew what he must do.

Bana da çok mantıklı geldi, eğer teori doğru çıkarsa Tyrion'un ölmesini de bekliyorum ben. Eğer böyle bir şey olursa Jorah, Dany ve Tyrion'u öldürerek Joffrey'i bile geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/1xk337/spoilers_all_so_about_that_guy_who_captured_a_lion/

Of çok mantıklı.

Bu olursa dükkanı kapatıp gidelim, yok artık Ali Sami yani.. Herkesi Azor Ahai yaptılar elbet içinden biri doğru çıkacak.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.