Şimdi Ara

Mezunum gelecek okul puanını nasıl öğrenebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen yıl mezum oldum,sınava girdim fakat kazanamadım,hiçbir şekilde tercih yapmadım,bu yıl tekrar girdim alan dışı tercih yapıcam sözelden ama okuldan kaç puan gelicek bunu nasıl hesaplarım.
    YGS3=332
    YGS4=327 puanlarım Lys de gircem tabi.Diploma notum biraz düşük ama napalım kafa sözele çalışıyo okul meslek olduğu için sayısaldı.Diploma notum 53,05

Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

• geçen sene lys sonuçlarından kaç puan gelmiş öğrenebilirsin ama alan dışı yaptığında noluyo bilmiyorum
  • geçen senenin lys sonuçlarından derken okuldaki mezun öğrencileri sounuçlarından mı? birde bunu nasıl öğrenebilirim? okuldan değilde böyle internet ortamından öğrenebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu756

geçen sene lys sonuçlarından kaç puan gelmiş öğrenebilirsin ama alan dışı yaptığında noluyo bilmiyorum

geçen sene sadece ygs ye girdim hiçbir tercih yapmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aso2

quote:

Orijinalden alıntı: soylu756

geçen sene lys sonuçlarından kaç puan gelmiş öğrenebilirsin ama alan dışı yaptığında noluyo bilmiyorum

geçen sene sadece ygs ye girdim hiçbir tercih yapmadım

Gecen yılin sınav sonucuna gir orada say ea soz için aobp olacak oradan sozeldeki aobp No 0,12 ile çarparsan alan dısında kaç puan alacağını gormuş olursun

Not: Eğer gecen yıl döneminde sınıfta kalanlar olduysa onların bu yıl alacakları ygs puanı etkili olacağı için puanın bir miktar değişebilir ama çok ufak değişikler olur

• up... benim soruya cevap verecek yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa16

up... benim soruya cevap verecek yok mu

12. sınıfsan okul puanını lys sonucu açıklanınca öğrenirsin
  • anca öyle öğrenebiliriz de ben aşşağı yukarı kaç gelir telaşındayım. okul puanını benim başarım etkiler mi ygs+lys deki
  • Mezunsan çok basit. Ösym sitesinden geçen seneki lys sonuç sayfanı açıyorsun. Yukarıda SÖZ-AOBP yazar. o puanını "0,15" ile çarpıyorsun kaç puan geldiğini buluyorsun. Sana ortalama tahminen 44-45 gelir okuldan.
  • benim için mi söylüyorsunuz? eğer öyleyse mezun değilim ne yazık ki benimde dip. notu 55 57 civarı gelir büyük ihtimal. okuldan ne gelir tahminen?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.