Şimdi Ara

Win 7 Wireless bir türlü kurulmuyor. 6 defa format attım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mrb. Sabah 8 den beri ugrasıyorum. Dün aksam birdden bire pc yi kapatıp actıktan sonra internete girmedi.
    Wireless arayacaktım ama Bağlı değil-bağlantı yok yazıyor görev cubugunn orda. sabahtan bu saate kadar ugrastım xp kurdum olmadı tekrar win7 kurdum yine olmadı. Wireless anahtarını acıp kapatınca bluetooth aygıt yöneticisinden gidiyor. Acınca bluetooth acılıyor. wireless ile alakalımıdır bu? yardımcı olursanız sevinirim
    Laptop markası
    Compaq Presario V6338

• Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu? Wireless anahtarını acıyorum bluetooth aktif oluyor. Kapatıyorum bluetooth kapanıyor. Ama wireless falan calısmıyor. Ağ yok hiç. Arama bile yapamuyorum.
  • wireless drvier ini yüklediğinden eminmisin
  • Hocam bir sürü driver yükledim ama hic etkisi yok. Wireless anahtarına basıyorum bluetooth devre dısı kalıyor. Acıyorum bluetooth acılıyor. Sorun bunda olablir diye düşündüm ama tam emin değilim. Nvidia Nforce ağ denetleyicisinin üzerinde de ünlem var aygıt yöneticisinde
  • açıyorsun ya wireless driver yüklü olmasa bile sürücüler güncelleniyo die bir şey çıkması lazım böyle bir şey çıkıyo mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 19 Mayıs 2011; 10:22:54 >
  • Fonksiyonlar için Hotkey OSD Driver var onu yükledin mii yükle öyle dene birde
  • Zten bluettoth olarak kurulu hocam. Acıp kapattıgımda birsey cıkmıyor. Sadece bluetooth simgesi cıkıyor.
  • ikiside aynı yerden mi açılıyo bird aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarına bak wireless var mı yada yüklenmemiş driver varmı biostanda kapanır wireless kapattıysan ordan açabilirsin
  • ağ bağdastırıcılarında wireless yok. Ethernet de yok. Ben simdi wireless kartından süphelendim. İki laptop var diğerinin wireles kartını takayım ona bakalım nolcak
  • aygıt yöneticisini açınca driverleri tara bakalım yüklenmemiş var mı ?? yoksa biostanda kapatmadıysan hakkı rahmetine kavuşmuştur xxxDDDDDDDDDDDd
  • dostum simdi şöyle yaptım diğer laptoptaki wireless kartını cıkattım wireless ı görmeyen laptopa taktım. Pc acıldı. Wireless acma dugmesine bastım aygıt yneticisinde
    Bluetooth aygıtı (kişisel alan)
    Bluetooth Aygıtı(RFCOMM Protokolü)
    bunlar cıktı. kapatınca bunlar geri gidiyor.
  • biosu bir resetle bakalım ne olacak
  • Pili mi cıkarayım?
  • yok pili çıkartamazsında fabrika ayarlarına dön demek istedim f2 ya da delete ile bios a girince "Exit" Menüsünden "Load Optimized Defaults" yada Load Setup Defaults'u

bastında olur
  • Yaptım hic bir değişiklik olmadı. bilgisayar yeni taktıgım wireless kartını yine bluettoh gibig örüyor. Daha önce de böyleydi.
  • Fn tuşuna basarak bütün tuşları dene f1 f2 f3..........f12 ye kadar tuşlar karışmış olabilir olmuyorsa servise götür hiç uğraşma
  • Servise götürmemek icin ugrasıyorum zaten.
    Piriform Speecy diye bir program kurdum Orada baktım da
    Wi-fi not enable diyor.
    Bu wireless pc den kapatılmıs anladıgım kadarıyla bunu nasıl aktif ederiz?
  • fn+F1......12 tuşlarıyla bazı laptoplar üzerinde ledlerin yanında altında falan bir düğme oluyo wireless kapatmak açmak için varsa bas bakalım
  • Hocam tus yok ama wireless anahtarı var. ORdan acıp kapatıyorum bir değişiklik olmuyor. sanırım önceki yazdıklarımı okumadınız.
  • wireless driverini kur tekrar bakalım birde ağ ve paylaşım merkezini aç bağdaştırıcı ayarlarını değiştir burda kablosu ağ ba... göüküyomu vallaha akılma başka bir şey gelmiyo durdu vallaha nasıl sorunmuş öyle :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.