Şimdi Ara

Mortal Kombat Legacy - Bölüm 6 (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
11.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mortal Kombat Legacy'nin 6. bölümünde Raiden'ın öyküsü anlatılıyor.

• Arkadaşlar videonun HD sürümü de bir süre sonra aktif olacaktır.
    (Alkan Adakaner)
  • çok tesekkurler....
  • olmamış yaw tipi birde raideni çok aciz göstermişler 3 tane deli doktoru ile zar zor dövüştü bi iğneyle işi bitti bu hallemi Shao Kahn ile dövüşecek artık diğer karekterleride sirkte top dönderirken görürsek şaşırmayalım :D
  • Bence bütün bölümler içinde en güzeli bu olmuş.
  • jhonny cage ve raiden in bölümleri gerçekten çok güzel olmuş ama dizinin geri kalanı fason
  • adamlar hikayeyi gerçekten iyi işliyor, güzel anlatıyor. tebrik etmek gerek..
  • dizisini yapsınlar 128sezon izleyelim ; hatta turksat1c'de olsun :)
  • tehhh gidi tehhhhhhh raidenıma bak beaaa ne karizma adamdı 10 dk cırtladı en son yaşlı adamdan şapkayı alabildi ! başkada bir numarasını göremedik...!
  • bunun nesini begendiniz Allah askina,raiden yildirim tanrisi akil hastanesinden cikamiyor;yani bu kurguyu yazanlara selamlarimi gonderiyorum.Deli kiz olmasa hastaneden kurtlup olumcul dovuse katilamaycak,komediye bak.
  • Bu dizi dedikleri şey bittikten sonra insanlar 1 haftada herşeyi unutacaklar.
    Böyle Parçalanmış bir senaryo olurmu sizce. 2 bölüm öncesini hatırlayanınız varmı ? Hem kısacık hem kalitesiz senaryo hemde kalitesiz oyuncular.
    Bu diziyi yapıp mortal kombatın adını lekeleyeceklerine hiç yapmasalarmış daha isabet olurmuş.
  • Nedense bazı arkadaşlar pek beğenmemişler.Bence oldukça hoş bir bölümdü.Ortaya çok profesyonel bir yapım koymalarını beklemiyoruz zaten.
  • Ben beğendim fakat bazı arkadaşların yorumlarına da katılıyorum Raiden gibi bir karakteri bu kadar basitleştirmemek lazımdı.
  • Evet çok basitleştirilmiş
  • Gayet güzeldi bana göre... İğnelerin etkisiyle uyuşması gayet normal , Şok silahlarından güç emmesi çok güzeldi ayrıca.
  • yaw adama hergün ilaç veriyorlar heralde kurtulması zorlaşacak sizde adamı tanrı yaptınız :)
  • Hortlatacam belki ama, Raiden'nın derdi insanları öldürmeden oradan kurtulmak. En sonunda da kendini ışınladı.
  • Adam ignelerle zayif düştü ne var bunda. Adam tanri degil ki, kimse zarar gorsun istemuyo... Adam hic yenilmezse zaten herkes raideni alir oyunda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.