Şimdi Ara

New Girl (2011- ) | 7. Sezon (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
6
Favori
28.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen diziyi Zoey Deschanel var diye izlemeye başlayanlar, bence devam etmeliler. Dizi 2.sezonda güzel ilerliyor.
  • Beyler başlayalım mı önerir misinz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heavy Armored Knight

Beyler başlayalım mı önerir misinz?

Başla dostum öneririm. En azından 3-4 bölüm izle sonra ne yapacağına karar verirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

quote:

Beyler başlayalım mı önerir misinz?

Başla dostum öneririm. En azından 3-4 bölüm izle sonra ne yapacağına karar verirsin.

Tamam hocam 1-2 bölüm atayım telefona yatarken izlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

HD olarak ben de hiçbir yerde bulamadım dostum. Ama zaten sitelerden izlenmiyor diye biliyorum. Dizi en son dizimag'ten falan kaldırılmıştı. (başka sitelerde izleniyor mu bilmiyorum) Buna neden olarak da dizinin Digiturk'ün bir kanalında yayınlandığı gösterilmişti. Yani anlayacağın diziyi bulursan HD indirebilirsin sadece.

quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

İzohunt, zakunda. İkisinde de var. HD de var normal de var.
    İzlenilen siteler var ama bi kaç bölüm hd diğerleri kalitesi berbat. Çok teşekkür ederim, ilkini bilmiyorum ama diğerinde hd yok, uzun zamandır.

Edit: Diğerinde de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkbsb -- 1 Nisan 2013; 0:27:57 >
  • 2 bölüm izledim begendim ben eğlenceli bir dizi. Ilk bölümdeki koç nereye kayboldu acaba gelecek mi geri komik bir tipti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2 bölüm izledim begendim ben eğlenceli bir dizi. Ilk bölümdeki koç nereye kayboldu acaba gelecek mi geri komik bir tipti

yok o başka diziye transfer oluyor sanırım onun yerine diğer zenci geliyor.
  • quote:

2 bölüm izledim begendim ben eğlenceli bir dizi. Ilk bölümdeki koç nereye kayboldu acaba gelecek mi geri komik bir tipti

koç new girl e başlamadan önce oynadığı başka bir dizi vardı iptal edilince new girl de oynamaya başladı... ama dizinin iptal kararı "iptal" edilince eski dizisine döndü new girl ü bıraktı maalesef...

işin ilginç tarafı o dizi yine iptalin eşiğindeymiş kesinleşirse döner belki
  • Sağolun beyler.

• beyler sizce izlemeye başlıyımmı nedir konu çekici yönü varmı dizide
  • Arkadaşlar Coupling ile kıyaslanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Arkadaşlar Coupling ile kıyaslanabilir mi?

Şahsen Coupling'i izlemedim ancak dizinin güzel olduğunu söyleyebilirim. Bence bir şans vermelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 6 Nisan 2013; 0:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Arkadaşlar Coupling ile kıyaslanabilir mi?

içeriği,konusu aynı sayılmaz pek ama onun kadar güzel bölümleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 6 Nisan 2013; 1:05:38 >
  • Böyle eğlenceli ve komik bir dizi görmedim ya.. Her bölümde nasıl güldürmeyi başarıyorlar anlamıyorum gerçekten orijinal, özgün konular var. Muhteşem bir dizi hiç bitmesin istiyor insan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

Böyle eğlenceli ve komik bir dizi görmedim ya.. Her bölümde nasıl güldürmeyi başarıyorlar anlamıyorum gerçekten orijinal, özgün konular var. Muhteşem bir dizi hiç bitmesin istiyor insan..

aynen :) fazla göz önünde değil ama çok iyi gidiyor dizi :)

• Her dizide olan bunda da oluyor,ikinci sezonda açılıyor dizi...Daha da komikleşmeye başlıyor...

Edit:bu dizinin neden HD si yok ya...Zooey'i HD izlemek daha güzel olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 9 Nisan 2013; 11:11:10 >
  • Taylor Swift'li bölümün çekimleri yapılmış sanırım.
  • Uzun bir aradan sonra izlemediğim 3 bölümü izleyeyim dedim.

2*21

Jess ile Nick arasındaki ilişki nereye gidecek bakalım. Nick itiraf etsin de kurtulsun artık.
  • Sezon finalinden ilk fotoğraf

• 2*25

Yeni izledim, güzel bölümdü. Taylor Swift hiç beklemediğim anda çıktı diyebilirim.

Nick, Winston ve Schmidt'in bazı hareketleri çok güzeldi.

Nick ve Jess ayrılsalardı üzülürdüm ancak ayrılmadılar.

Schmidt'in Elizabeth mi yoksa Cece'yi mi seçeceği önümüzdeki sezona kaldı, bakalım kimi seçecek.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.