Şimdi Ara

LG lw6500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG nin yeni lw6500 serisi hakındaki görüşlerinizi alabilirmiyim....

http://www.lg.com/tr/tv-ses-video/3d-tv/LG-LW6500.jsp

• Ben bayağıdır araştırıyorum bu TV yi ve Pazar günü deneme şansına eriştim. Kapsamlı bir başlık açacağım ama iş yoğunluğundan fırsat bulamadım henüz. Bugün muhtemelen halledeceğim bunu, takip edersiniz bu forumu

Saygılar.
  • Bu tv'yi bende merak edip az araştırdım. TV edge led yani full led değil, DVD-S yok. En büyük özelliği FPR denilen 3D gözlük teknolojisi. Ve fiyatlarının çok yüksek olacağı, 42" 3250tl 47" olanı ise 5000tl gibi rakamlar telafuz ediliyor.

Detaylı test isteyenler de aşağıdaki linke bakabilirler. Şahsen ben beklemekten vazgeçtim, gereksiz pahalı. Hadi Full led olsa neyse diyecemde Edge Led'e sırf 3D gözlük muhabbetine 47" olanına 5000 tl verilmez, tabii bu rakamlarda çıkarsa.

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1301662476

• Son fiyat bandını veya net üzerinden satış yapılan bir yerin bağlantılarını paylaşabilir misiniz?
  • LG Cinema TV serisi (LW5500 ve LW6500) LED Plus, yani local dimming Edge-LED teknolojisi kullanıyor, Samsung D serisi gibi. Full LED Cinema TV ler daha üst serilerde var ama onlar Türkiye'ye gelmiyor henüz. DVB-S ise sonu S ile biten modellerinde mevcut LW550S ve LW650S gibi. Fiyatları LW5500 serisinde 42" için 2750, 47" için 3400TL civarı. Birkaç satış sitesi var şu an aktif olarak satan, birini linkleyeyim.

LG 42LW5500
    LG 47LW5500
    LG 47LW6500

Biraz dolaşırsanız internette biraz daha düşük fiyatlar bulabiliyorsunuz, henüz çok yaygınlaşmadığı için belli bir fiyat bandı oluşmadı. Yakın zamanda oturur ama. Bu aralar düşük bir fiyattan da, yüksek bir fiyattan da edinebilirsiniz dikkat

Cinema 3D TV serisinin ana konusu burada, orayı incelemenizi öneririm;
    LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 Yılı LW Serisi (LW5500, LW6500) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 20 Mayıs 2011; 16:09:44 >

• Bu model ile (LW6500) LW650S arasında ne fark var?
  • Tek fark DVB-S çıkışı yani dahili uydu alıcı. LW6500 LG TR tarafından ithal edilmiyor ama, yan ithalattan bulabilirsin ancak.
  • Arkadaşlar 42LW650S de
    1:pixelleme sonu varmı (1080p den hızlı kanal geçişinde 766p düşme)
    2:internet aparatı vekumanda ayrıca mı alınacak yoksa içinden mi çıkacak ayrıcaalınacaksa fiyatları nelerdir?
    3:PVR kayıt varsa ne kadar kayıt yapabiliyor bir de servisin kurması zorunlu mu?
    4:biss keyleri açılmıyormuş nasıl açabiliriz ya da açılıyor mu?
    5:bide ışık süzmesi var mı?
    kullanan ya da deniyen arkadaşlar iyi mi kötü yazdıklarım dışında başka sorun varsa belirtirmisiniz Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aylin147 -- 5 Mayıs 2012; 12:52:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.