Korku Kitapları sevenler ve tavsiyeleri
73 Cevap61597 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1116 Mesaj
3 Aralık 2005; 9:31:01 

Korku kitaplarını seven vardır herhalde.

Ben Dean R.Knootz'un Hayaletler adlı kitabını okumuştum.Güzeldi.

Stephen King'in Hayvan Mezarlığı da bayağı etkileyici.

Yıllar önce FireStarter-Tepki adlı kitabı okumuştum.Günde en fazla 3-4 sayfa okuyabiliyordum.Kalbim deliler gibi çarpıyordu.Televizyon falan seyretmiyordum.Günün geri kalanında rahatlamak ve ertesi güne hazırlanmak için faaliyetlerde bulunuyordum.Tam 30 gün falan sürmüştü kitabı bitirmem.

Sizin de benzer tecrubeleriniz,tavsiyeleriniz varsa paylaşalım.

984 Mesaj
4 Aralık 2005; 0:27:05 

bu topici benden önce açmışın sen zati

agatha christe nin adını yazmadan olmaz

imzam çizildi

1116 Mesaj
4 Aralık 2005; 13:21:42 

Evet Agatha tam bir gerilim klasiği

Dean Knootz'u Stephen king'e tercih ederim.Daha mantıklı,daha doğal konular işliyor.

1109 Mesaj
4 Aralık 2005; 14:11:27 

stephen king korku yazarları içinde en iyisidir.Kemik Torbasını tavsiye ederim.

MEDENİYET AYRINTILARDIR

15 Mesaj
4 Aralık 2005; 19:59:51 

H.P. Lovecraft ın öyküleri oldukça güzeldir. Aslında tam bir korku-gerilim klasiği. 2 ciltlik "Toplu Eserleri" nde oldukça sağlam şeyler var. Öykülerinden bir kaç tane tavsiye:
-Charles Dexter Ward Vakası
-Cadı Evinde Düşler
-Diriltici
-Erich Zann'ın müziği......vs
okuyun bu adamı pişman olmazsınız

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Aralık 2005; 10:06:38 

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

stephen king korku yazarları içinde en iyisidir.Kemik Torbasını tavsiye ederim.

Böyle bir genelleme yapmak yanlış olur. Zevkler tartışılmaz.

Stephen King'in "O" "Mahşer" "Göz" "Susannahın Şarkısı" "Çorak Topraklar" bu kitaplarını okudum. Ama Hayvan Mezarlığınıda en yakın zamanda okumayı düşünüyorum.

2318 Mesaj
5 Aralık 2005; 19:52:13 

sana gerilim macera seviyorsan bi yazar tavsiye edeceğim..bir kitabını okusan diğerlerini okumak için sabırsızlanacaksın..
JEAN CRISTOPHE RANGE..
1-KIZIL NEHİRLER(filmi de çıktı...)
2-SİYAH KAN
3-KURTLAR İMPARATORĞULU(filmi de çıktı...)
4-TAŞ MECLİSİ
5-LEYLEKERİN UÇUŞU

bu kitaplar yazarın türkçeye çevrilmiş olan kitapları...siyah kan en son çıkan kitabı..ben size şiddetle taş meclisi dışındakileri okumanızı tavsiye ediyorum...taş meclisi aralarında en kötüsü...

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

984 Mesaj
5 Aralık 2005; 20:41:23 

bu adam süper ya nasıl unutmuşum çok gerçekçi yazıyo walla

herkese tafsiye ederim

imzam çizildi

2318 Mesaj
6 Aralık 2005; 12:15:25 

hangi adam???
quote:

Orjinalden alıntı: rhapsody

bu adam süper ya nasıl unutmuşum çok gerçekçi yazıyo walla

herkese tafsiye ederim

UEFA & SUPER CUP

984 Mesaj
6 Aralık 2005; 17:52:26 

JEAN CHRİSTOPHE GRANGE

imzam çizildi

2318 Mesaj
6 Aralık 2005; 21:18:32 

eywallah ..sende bu konudaki en iyi yazarı bulmuşsun...
quote:

Orjinalden alıntı: rhapsody

JEAN CHRİSTOPHE GRANGE

UEFA & SUPER CUP

3603 Mesaj
6 Aralık 2005; 21:31:23 

Dean R. Koontz,, 4-5 kitabını yıllar önce okumuştum. Bence en iyi yazarlardan biri. özellikle Nöbet kitabını unutamıyorum, soluk soluğa okumuştum, hatta psikolojik oalrak o dönemerde uyku bozukluğu yaşamaya neden olmuştu bu korku kitapları sonra okumayı bıraktım bu tür eserleri.

7155 Mesaj
7 Aralık 2005; 2:56:54 

Özellikle geceleri okuyorsanız doğaldır uykunuzun kaçması.Jean Cristophe Range'ı çok önerdiler almadım. Ama "Nehirler kırmızı akar" filmi onundu galiba.Jean Reno oynuyordu hani.Sanırım ilk fırsatta alırım bir tane.
Kitap okumanın zevki bir başka.Televizyon ve filmler derken kitaplardan iyice soğudum, ama artık onların da tadı tuzu kalmadı.En iyisi kitap okumak.

10 Mesaj
13 Aralık 2005; 0:11:08 

korku kitabı yazarı olarak benim değendiğim tür yazan bi stephen king var
akıcı gidio valla...
ama bazı kitapları var ki 'başladım mı bitirmem lazım!' deiğim için okuyorum.
bu arada bi araştırmam var: stephen king'in biçok kitabı filme çevrilio, ben filmi çevrilmeyen bi kitabını bulmaya çalışıyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek olan varsa yardım etsin sevinirim valla...

korkmaktan korkan kız

1000 Mesaj
15 Aralık 2005; 22:37:07 

JEAN CHRİSTOPHE GRANGE --STEPHEN KİNG-(Kemik torbasını yeni bitirdim harikaydı yaw)

ne garip şey şu mutluluk
gitti mi gider
çağırsan gelmez
gelse de kalmaz
kalsa da yetmez..

82 Mesaj
15 Aralık 2005; 23:45:29 

Stephen King derim baska bisi demem

May The Force Be With You!..

When there's no more room in hell...The dead will walk the earth...

16 Mesaj
17 Aralık 2005; 12:02:35 

wooooaaaawww

yanındakini tanı..

16 Mesaj
17 Aralık 2005; 12:06:01 

bencede harika bi adam şu anda bi kitabını okuyorum siyah kan tavsiye ederim gayet ii
stephan king in falcı adlı kitabını okumuştum oda gayet eei

yanındakini tanı..

16 Mesaj
17 Aralık 2005; 18:06:19 

ewett haklısın tylerim diken diken olmuştu benimde!!bide en çok agathanın kitabı olan orient ekspresi beğenmiştim.onun çizgi romanıda vardı bende.

yanındakini tanı..

16 Mesaj
17 Aralık 2005; 18:22:48 

stephan'ın rose red konağı filmini seyretmiştim.gerçekten harika bir görsellikti.herkese tavsiye ederim.kitabını çok aradım ama bulamadım.kitabı varmı rose redin?

yanındakini tanı..

Uzaklaştırılmış
17 Aralık 2005; 18:40:05 

quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

Özellikle geceleri okuyorsanız doğaldır uykunuzun kaçması.Jean Cristophe Range'ı çok önerdiler almadım. Ama "Nehirler kırmızı akar" filmi onundu galiba.Jean Reno oynuyordu hani.Sanırım ilk fırsatta alırım bir tane.
Kitap okumanın zevki bir başka.Televizyon ve filmler derken kitaplardan iyice soğudum, ama artık onların da tadı tuzu kalmadı.En iyisi kitap okumak.

kızık nehirler'i mi kastediosun?

10 Mesaj
19 Aralık 2005; 13:38:06 

rose red in kitabı var arkadaşım okudu ve eğer king okuyucusu isen kesinlikle oku dedi, henüz okumadım ama okuyacağıma da eminim.
Bu arada kimse king'in hangi kitabının filmi çekilmemiş soruma cevap vermemiş
Ben küçük çapta araştırdım, ama pek bi sonuç yok.
Bir fikrim var aslında: king'in son kitabına film çekilmemiştir diye düşünüom son kitabıda kara kule serisine bağlı olan kule. yani son yedi kitabına film çevrilmemiştir...
Bana bu konuda bi bilginiz varsa yardım edin nolur

korkmaktan korkan kız

4275 Mesaj
19 Aralık 2005; 17:13:00 

Ufakken bir kitap okumuştum ve beni çok etkilemişti.Adı tam emin değilim ama GECENİN ELLERİ olması lazımdı.Hatta 3 kere falan okumuştum.Yazarını da hatırlamıyorum.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

405 Mesaj
19 Aralık 2005; 17:27:25 

Ben de Çatı serisini çok severim.Baya etkilenmiştim okurken

???????? ???? ??? ?????? ??? ?? ??? ???? ??? ???? ...

1062 Mesaj
27 Aralık 2005; 16:30:21 

Benim favorim Agatha Christe ama Stephen King i de çok beğeniyorum geçenlerde Peter Straub diye birinin Yitik Oğlan Yitik Kız diye bir kitabını okumuştum onuda beğendim.

____gRuP AnKaRa____

165 Mesaj
28 Aralık 2005; 2:52:33 

AMAÇ KORKMAKSA AÇIKCASI OKUYORUM OKUYORUM AMA KORKMUYORUM!!ZATEN KORKU İÇERİKLİ ŞEYLERİ PEK SEVMEM,HER ZAMAN İÇİN BİLİM KURGU TERCİHİM.

91 Mesaj
28 Aralık 2005; 11:31:41 

stephang kıng

BEŞİKTAŞIM BENIM BİRİCİK SEVGİLİM
SÖYLE SENDEN BAŞKA KİMİM VAR BENİM

+++ÇARŞI+++

2 Mesaj
16 Mart 2006; 15:41:22 

[font="Times New Roman"][/font]ben birşey örenmek için yardım istiyorum en iyi korku yazarı seçilen bir kadın var acaba adını bilen varsa yazabilirmi teşekkürler

157 Mesaj
13 Haziran 2006; 12:53:34 

Robin Cook u unutmamak lazım. korku ve Bikilmkurgu dalında önemli bir yazar.

İblis Tohumu kitabını tavsiye ederim.

Tabi Stephen King soyadından da belli olduğu gibi bu işin kralı

Şimdiye kadar okuduklarım arasında en iyisi Mahşer idi.

" İnandığınız gibi yaşamıyorsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız."
Hz. Ömer

330 Mesaj
13 Haziran 2006; 19:18:58 

quote:

Orjinalden alıntı: fatihbavik

Robin Cook u unutmamak lazım. korku ve Bikilmkurgu dalında önemli bir yazar.

İblis Tohumu kitabını tavsiye ederim.

Tabi Stephen King soyadından da belli olduğu gibi bu işin kralı

Şimdiye kadar okuduklarım arasında en iyisi Mahşer idi.

suç ve ceza

şimdi sen gidiyorsunya,diş fırçanla klozeti temizleyeceğim.

11 Mesaj
15 Haziran 2006; 2:44:55 

yaaa bende korkma ıstıom ama bı turlu korkmuommm.agatha crısthan,stephan kıng falan hıc germııo benı

67 Mesaj
26 Nisan 2007; 19:02:28 

karıştırıyorsunuz zannedersem rose red'in kitabı yok king doğrudan senaryoyu yazmıştır.İsterseniz amazon.com da falan rose red diye aratabilirsiniz kingin öyle bir kitabı yok.

6496 Mesaj
26 Nisan 2007; 19:19:41 

Stephen KİNG-SADİST

Stephen KİNG-Gecenin Pençesi

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

2824 Mesaj
26 Nisan 2007; 21:06:30 

quote:

Orjinalden alıntı: GusFraba

Evet Agatha tam bir gerilim klasiği

Dean Knootz'u Stephen king'e tercih ederim.Daha mantıklı,daha doğal konular işliyor.

Sizler de bendensiniz arkadaşlar. Roman okumaya, Dean R. Koontz'un kitaplarıyla başlamış bir manyak var karşınızda

GusFraba arkadaşın dediği doğrudur. Koontz yazdığı eserlerinde meydana gelen olayları genellikle bilimsel gerçeklere dayandırır. Yani ortalık yerde dolaşan bir yaratığın nereden geldiği bellidir ve mantıklı bir açıklaması vardır(nöbet), ya da uçak kazasında kızını kaybetmiş birinin, kızına çok benzeyen birinin peşinden gitmesindeki sır perdesi de sonunda bilimsel bir sonuçla son bulur (yaşam savaşı), ya da bir kasabada meydana gelen cinayetlerden sorumlu olan garip hayvansı varlıkların bile açıklamasını yapmıştır (gecenin tam yarısı). Okuduğun zaman fantastik diyemezsin. Romanlarında bütün bunların hepsini olabilecek bir şeymiş gibi gösterir. "Bırakın bu korku, canavar zırvalarını" diyemezsiniz. Ve ayrıca bir yandan hikayeyi örerken, anlatmak için kullandığı bilimden de bilgiler sunar ve hepsi gerçektir. Kuraklık yaşayan bir toplumu kurtarmak için kuzey kutbundan büyük bir kütle koparması için görevelendirilien bir grubun hikayesini anlatırken; dağcılıktan bahseder, güney kutbundan bahseder, bombalardan bahseder, denizaltından bahseder. Hemde en ince ayrıntısına kadar. Sıkmadan.

Onun için diyorum ki, Dean Koontz ile bu tür hikayeler okumuş birinin Stephen King hikayelerinden çok haz alacağını sanmıyorum. Dean Koontz'un bütün kitaplarını okuduğum ve çok sevdiğimden dolayı belki de Stephen Kİng'i sevemedim. Duygusal ağırlıklı kitapları (bilmiyorum hep öyle mi yazıyor) diğer kitaplarına göre az da olsa ilgimi çekiyor. Mesela "Yeşil Yol" çok hoşuma gitmişti. "Mahşer" duygusal değildi ama güzel sayılırdı. 3 -4 kitabını okudum ama sevemedim. Belki de yanlış kitapları seçtim ne bileyim?

"GusFraba" eğer Koontz kitaplarının hepsini okumadıysan sana önereceğim isimler var:

1 - Nöbet gibi klasikleşen eserlerinden bir tanesi olan: Onlar Yoktu (hatta yeni basımları çıktı daha yeni)

2 - Gecenin Tam Yarısı : Korku istiyorsan güzeldir. Tavsiyemdir.

3 - Yabancılar : Bu müthiş bir kitaptır. Sayıyı tam olarak hatırlamıyorum, galiba 6 ile 8 arası (daha da çok olabilir, uzun zaman oldu hatırlamıyorum) kişiden bahseder. Hepsinin hikayelerini ayrı ayrı anlatır ve en sonunda da birleştirir.. Gerçekten müthiştir. Ve uzundur da.

4- Gecenin Ayazında : Çok önceden okuduğum için paylaşım bu kadar evrensel değildi haliyle. İnternet bu kadar yaygın değildi ki araştırabilelim. Ama bilinç altı yönlendirmeden bahseder. Çok etkileyici bir kitaptır. Anlatılanaların ise doğru olduğunu araştırarak kabul edebilirsin..

Daha var ama bunlar şimdilik tavsiyemdir...

Düzeltme olarak ekleme yapacağım. Bir konudan bahsetmeyi unuttum:

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

falcı da iyidir karısını öldürmek için getirdiği zehirli pastayı kızı da yiyor, adam çok dramatik bir şekilde pastadan bir ısırıkda kendi alıyor muhteşem bir sondu yazarken bile tüylerim diken diken oldu bu duyguyu verebilen yazar sayısı çok azdır.

Yahu arkadaşım sonunu niye söylüyorsun? Belki okuyacağım. Lütfen anlatırken sonu ile ilgili bilgileri vermemeye çalışın ki, okuyan veya okuyacak kişiye saygı olsun.

Bu söylediğinle tabir-i caizse tüm heyecanın içine....

Neyse iyi paylaşımlar herkese..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonshine traffic -- 26 Nisan 2007; 21:09:59 >

))) Kablosuz İmza Teknolojisi (((
[50]Yerleşik yerel geri döngü http sunucusunun çıkardığı seçilmiş akışlı dosya...
Nick - Avatar - İmza uyumu

156 Mesaj
15 Ağustos 2008; 1:29:28 

kulak misafiri teşekkürler başarılı bir klavuzcuk olmuş....

hemen değerlendirmeli...:)

kişisel olarak çok genç yaşta king den "the shinning" medyum u okudum ilk basım kitaplarından biei var elimde king in en başarılı yapıtı olarak görüyorum.... daha sonrada straubla yazılan kara ev var... bi zamanlar king hakkında bişiler yazmayı planlamıitım o yuzden kitaplarını ivedlikle okur aynı zamanda arkaplanlarını araştırırdım ama bulduğum kendini tekrar ettiği oldu.. ancak belli dönümlerde titretecek akdar başarılı bişiler yazıyor...:)

eğer eskilerden gotik taza ilgi varsa poe...:)

king le kapışacak tarda eserler için lovecraft...:)

peki başka??? sizler okumuş olmasanız da sağdan soldan kulağınıza çalınan isimler yok mu?...:)

quixotic-digi-shaman::

||AD ASTRA PER ASPERA||>>|| ESTERE UMANO ||

156 Mesaj
15 Ağustos 2008; 1:31:45 

gerçekten " gerilmek " ((dikkat korku demiyorum belki ürküte de bilir ama korku diil kesinlikle)) isterseniz ""--tom clancy--""....

William Peter Blatty - The Exorcist :)

""http://en.wiki-pedia.org/wiki/Category:Horror_novels"" bu adresi de kurcalayın eger daha önce bakmadıysanız...:) wiki den sonraki - işaretini kullanmayın ama... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIR -- 15 Ağustos 2008; 1:35:57 >

quixotic-digi-shaman::

||AD ASTRA PER ASPERA||>>|| ESTERE UMANO ||

Uzaklaştırılmış
24 Ağustos 2008; 21:12:30 

Stephen King ve Agathe Cr. bu işte öncü yazarlardır.

7357 Mesaj
25 Ağustos 2008; 0:11:12 

Öldüren Sis(filmide var)

Jᗩᑎᘔ ᕼᗩE ᗷYEOᒪ

547 Mesaj
1 Eylül 2008; 15:42:45 

Kulak misafiri Dean R.Knootz un eserleri hakkındaki bilgiler için teşekkğrler.nöbeti okumuştum;ilk gerlim korku romanıydı okuduğum.başka ve çok bambaşka bi yeri var :) okumadığım iki eseri varmış onları da mutlaka okuyacağım:):)ve kesinlkle tavsiye edilmesi gerekne isim ve yapıtlar:)

Güzeli güzel yapan edeptir...
Edep ise güzeli sevmeye sebeptir.

1590 Mesaj
14 Eylül 2008; 5:58:47 

arkadaşım o kadar kitap okudum ve hiçbirisind gerilim bulamadım bence en iyisi filmler ama onlar da az geliyo ben film izle derim kitap okuyarak gerilim yaşayamazsın

857 Mesaj
14 Eylül 2008; 9:45:01 

doğu ekspresinde cinayet-agatha
stepan king - 1406
Stephen king--tılsım
...

1487 Mesaj
14 Eylül 2008; 10:10:33 

Kitabin korkusu olurmu bilmiyorum ama su kitabı okuyacagım galiba...

FireStarter-Tepki

Steam: Cerrh

547 Mesaj
15 Eylül 2008; 0:33:20 

quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

arkadaşım o kadar kitap okudum ve hiçbirisind gerilim bulamadım bence en iyisi filmler ama onlar da az geliyo ben film izle derim kitap okuyarak gerilim yaşayamazsın

öyle bir yaşanıyor ki hemde ne biçim..arka sayfaya gectiğini anlamadan kitap bitiveriyor kalbin çarparak soluksuz..sanki dısardan izliyorsun senin yarattığın karakterler senin istediğin şekiller istediğin mekanlar..fi,lmde bunlar kısıtlanıyor kitapta gerilimi daha sınırsız buluyorum ben :)

Güzeli güzel yapan edeptir...
Edep ise güzeli sevmeye sebeptir.

2697 Mesaj
15 Eylül 2008; 1:08:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Saralondé

öyle bir yaşanıyor ki hemde ne biçim..arka sayfaya gectiğini anlamadan kitap bitiveriyor kalbin çarparak soluksuz..sanki dısardan izliyorsun senin yarattığın karakterler senin istediğin şekiller istediğin mekanlar..fi,lmde bunlar kısıtlanıyor kitapta gerilimi daha sınırsız buluyorum ben :)

Katılıyorum (: Polisiye-Gerilim romanlarında bende kendimi çok kaptırıyorum..

Filmde Oyuncuların ve yönetmenın size sunduğu konuyu,atmosferi yşıyorsunuz ama Kitapda hayal gücünüze bağlı bunlar.

1590 Mesaj
15 Eylül 2008; 1:55:08 

ben de seviyorum okumasını fakat bir türlü gerilimi yakalıyamıyorum hayal etmesi geçekten çok hoş ama ne film ne de kitaplarda geriliyorum

30 Mesaj
17 Eylül 2008; 17:43:21 

Katılıorum en ii korku yazarı grange

1196 Mesaj
17 Eylül 2008; 18:30:24 

Tess Gerritsen - Cerrah

Bu kitabı zorla okuyup bitirdim. Şimdi bir de 2. serisi çıkmış Çırak adında. Devam kitabı. Elimdeki kitap bitince hemen başlayacağım da ne zaman biter orası muamma.

[img]http://www.war-birds.com/stats/sign/id-2153-s-4.jpg[/img]

EagleTurk Squadron Eğitim Filo Pilotu JET_onesadsong

1171 Mesaj
17 Eylül 2008; 20:27:56 

'o' yu oku S.k.nin en iyi eseri

393 Mesaj
20 Eylül 2008; 3:26:53 

2005 te açılan bir konu bu kadar zmnda sadece 1 sayfa ülkemizde bu tür kitaplara bu kadar ön yargımı var ya arkadaslarımdanda kimse korku kitapları okumaz ama cok şey kaybediyorlar cok mutlaka okunması gereken türler arasındadır bence
forumda kitap bölümüne ne zmn girsem hep cok az kişi oluyor şimdi mesajı yazdıgım saatte normaldır ama baska zmnda böyle oluyor konuyla alakasız oldu ama sevdigim bir roman türünün konusun bu kadar ilgisiz oldugunu görünce üzüldüm

54 Mesaj
27 Temmuz 2009; 0:50:49 

Grange' nin okuduğum tüm kitapları harikaydı, sürükleyiciydi.
King' in sadece Sis romanını okumuştum ama sıkıcı gelmişti bana.
Dan Brown' ın anlatımını beğenmekteyim.
Ayrıca Glen meade' in kitaplarını şiddetle tavsiye ederim.Bu yazarın buz kapanı ve sakkaranın kumları romanlarını okudum ve büyülendim.

298 Mesaj
9 Ağustos 2009; 0:57:59 

Orkun uçar - zifir

emin olun çok iyi bir kitap

Evinizde çocuklar, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde çikolatalar Püskevitler birbirlerine ikram ediyorlar, birbirleriyle yiyorlar şakalaşıyorlar ! O çocuk aklından geçiriyor benimde bir çikolatam olsa, benimde bir püskevitim olsa diyor. Anne bize niye almıyorsunuz ! Bizde niye yok diyor !

1 Mesaj
21 Mart 2011; 17:40:48 

bn size fısıltıyı tavsiye ediyorum kitap;cennetten düşen bir melekle ilgili tekrar kanatlarını kazanması için yarı ölümsüzlerin soyunda gelen birini öldürmesi gerkiyor ama öldüreceği kişiye aşık oluyor kızında peşinde tanımadığı cennetten düşen melek var o da ara da sırada karşısına çıkıp hafızasına onun kaza yaptığını veya düştüğünü kapıların kitlendiğini gösteren resimler yolluyor ve kızı tenha bir yerde yakalayıp öldürmek istiyor

akşam okuyunca çok korkunç oluyor mutlaka okuyun

366 Mesaj
23 Mart 2011; 15:34:42 

H.P. Lovecraft

Stephen King in bazı kitapları.

21 Mesaj
22 Ağustos 2011; 15:02:34 

Arkadaşlar korku gerilim tarzında kitap ismi önerebilecek olan var mı? Cinayet, gerilim, intikam, ihanet gibi olayları kapsayan bir kitap. Aşkta fena olmaz :)

281219922008ub313

617 Mesaj
23 Ağustos 2011; 12:08:12 

Macera olaraktan vereyim ben sana..

Adam Fawler - Olasılıksız ve Empati
John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut

Quentin Tarantino

31 Mesaj
25 Ağustos 2011; 6:49:46 

quote:

Orijinalden alıntı: saypir

Arkadaşlar korku gerilim tarzında kitap ismi önerebilecek olan var mı? Cinayet, gerilim, intikam, ihanet gibi olayları kapsayan bir kitap. Aşkta fena olmaz :)

siyah kan'ı oku.

191 Mesaj
25 Ağustos 2011; 18:05:32 

En çok zevk aldığım korku kitaplarıdır.
Düzenleme : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koray. -- 25 Ağustos 2011; 18:06:11 >

162 Mesaj
19 Mayıs 2012; 20:44:48 

Stephen King-Hayvan Mezarlığını gece okurken baya yusuf etmiştim

Steam profili: http://steamcommunity.com/id/mamimon0

359 Mesaj