- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Tuner çıkışı fazla yüklendi sorunu
6 Cevap13507 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

222 Mesaj
14 Mayıs 2011; 12:15:38 

Merhabalar digiturk decoderimi dün digiturk plus ile değiştirdiler fakat ekranın sol köşesinde hiçbir şekilde gitmiyen Tuner çıkışı fazla yüklendi yazısı geldi acaba bu yazıyı nasıl yok ederim ve sorun ne

12357 Mesaj
14 Mayıs 2011; 22:54:17 

Spliterda tesisatta yada lnbde sorun olabilir. Servis çağırın ücretsiz yaparlar heralde 2 gün olmuş kuralı

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

679 Mesaj
19 Aralık 2013; 10:29:06 

SORUNUN KESİM CÖZÜMÜ TELLER KISA DEVRE YAPMIŞ. KILCAL TELELRLE BAKIR TELİ BİRBİRİNDEN İYİCE AYIRIP BAGLAYIN ARKADAŞLAR.. BU SORUNU YAŞAYAN BİRİSİ SÖYLE ÇÖZER TELAŞA GEREK YOK

"BEN DAHİL HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR"

3 Mesaj
9 Aralık 2014; 19:07:24 

Tuner cikisi asiri yuklundi die bir yazi cikio nasil cozebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
6 Mart 2015; 22:15:25 

Vestel 50pf8175 marka bir televizyonum var. yaklaşık 1 aydır süregelen "tuner çıkışı aşırı yüklendi" problemim var. Kapatıp açınca veyahut kabloları çıkarınca bu uyarıdan kurtuluyordum. Ama bu akşam uyarı kalıcı hale geldi. Hiç bir cihazın bağlantı kablosu takılı olmadığı halde bu uyarıyı alıyorum. Problem nedir diye vestel teknik servisi aradım kapatıp açınca düzelmesi lazım dedi. Olmuyorsa servis yönlendireyim dedi. Problem çözülmedi. Var mı buna benzer problem yaşayan?

1556 Mesaj
7 Mart 2015; 10:56:54 

Uydu alıc sistemlerinde LNB gücü kablodan aktarılır. Kabloda kısa devre, kaçak falan varsa tüner çıkışından fazla akım çekilir. Bu durumda cihaz kendini korumaya alır ve uyarı verir. Kabloları kontrol edin,ettirin. siteminiz kendinize ait müstakil ise, lnb, dayzek, motor gibi anten kablosuna bağlı elemanlarda arıza olabilir. Bunlarla da çözülmüyorsa sorun tvya da receiver cihazda olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

34 Mesaj
7 Mart 2015; 18:25:02 

Sorun kablodan kaynaklanıyor.Kabloları kontrol edin,eski ise yenisiyle değiştirin.Ya da bir yerden su almış olabilme ihtimali var.Bu tür problemler genellikle kablonun yıpranmasından,kısa devre yapmasından ya da su almasından kaynaklanıyor.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Digiturk » Tuner çıkışı fazla yüklendi sorunu
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234