Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3'ten Teaser Videolar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Dün ilk bilgileri Kotaku tarafından yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare 3'e ait teaser videolar yayınlanmaya başladı. Şu an için 4 teaser videosu ortaya çıktı.

Bu videolarda oyunun geçeceği Amerika, Fransa, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerle bağlantısı olduğunu görüyoruz. Tabi görüntülerde oyun içi sahneler gibi şeyler bulunmuyor. Bazı yıkım sahneleri olmasına rağmen net görüntülere de sahipdeğiliz. Sadece ses kayıtları bu ülkelerde durumun acil olduğunu gösteriyor.

Bu arada Game Informer'ın haberine göre Twitter hesabı aracılığı ile bir açıklama yapan Infinity Ward şef stratejisti Robert Bowling, Kotaku'nun yayınladığı bilgilerin bazılarının gerçek, bazılarının ise gerçek olmadığını söyledi. Yetkili oyunun resmi duyurusuna kadar sabretmemizi söylüyor. 

Aşağıda oyunun Fransa bölümüne ait teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. İngiltere videosunu buradan, Amerika videosunu buradan, Almanya'nın videosunu ise buradan izlemeniz mümkün.

• Ya Ghost Vardı Nooldu Ona :S
  • hala activision tarafından gelecek duyuruyu bekliyorum(z)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 14 Mayıs 2011; 14:52:15 >
  • Şefin bahsetdikleri doğrudur umarım yeni bir motorla karşımıza çıkmazlar her zamanki gibi aynı oyun motorunu süsleyip püslüceklerse büyük bi hayal kırıklığı yaşayacağımız kesin videolar insanı meraklandırıyor umarım bf3 e kafa tutucak oyun hazırlıyorlardır
  • cod dan şuan da iğrendim.Hala aynı motor yani siz kimi kandırıyonuz ya bf3 ezicek yani cod cular kusura bakmayın.
  • bomba gibi gelecek adı bile yeter Call of Duty: Modern Warfare 3
  • ve Vladimir Makarov dağıtıyor gene ortalığı
  • şuna bakya videolar bilgiler var duyuru yok :D
  • makarov'la ilgili olcak demiştim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray22486

cod dan şuan da iğrendim.Hala aynı motor yani siz kimi kandırıyonuz ya bf3 ezicek yani cod cular kusura bakmayın.

kimseyi kandırdıkları yok adamlar dio biz aynı oyun motorunu kullancaz grafik bu kadar olacak dio bizde bunu bilerek gidip alıyoz :)
  • Bina yıkılıyor..Sarsılarak güldüm.
  • hepiniz takmışsınız kafayı aynı motor aynı grafikler diye bunca senedir bf serisinide oynuyorum cod serisinide diğer fps oyunlarınıda ve sizde aynı şekilde oynuyorsunuzdur cod tan aldığınız zevki heyecanı diğer fps lerden alabiliyormusun ? büyük bir çoğunluk hayır diyecektir fanboylar hariç. grafiklere fazla takmayın demek istediğim o ne sanıyorsanız şu grafikleri
  • yeah oyun budur
  • treaser ın sonunda rusça konusan adam bişiler sölio adin,dıva,tri,çtiri die 4 madde sıralamıs.......... ????
  • Grafik kimin umrunda, esas olan online
  • multiplayer'ı çokdan tamamlanmış arkadşlar.
    modern warfare 2 nin multiplayer dosyalarının sonuna mw3 ekleyip hızlı yoldan tamamlamışlar.
  • Fan yapımı kadar basit...
  • hosgeldin 3.dunya savasi
  • -12 :)))
  • bence oyun sağlam olacakk gibi görünüyorrr
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.