Şimdi Ara

ORTALIK FENA KARIŞACAK! Mercedes C 1.6CDI 160hp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
33.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sektörden birinden duyduğuma göre sonbaharda Mercedes C'ye 1.6 dizel 160hp motor gelecekmiş. Fazla detay bilmiyorum, ama şirket planlarının bu yönde olduğunu duydum.

Ortalık fena karışacak gibi. 1.6 kompressor C Serisi satışlarıyla Passat'ı zorluyorken, 1.6 dizel hem de 160hp ile neler yapar düşünemiyorum.

Hayırlısı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun -- 13 Mayıs 2011; 10:56:50 >

• yakışır mercedese...
  • Passat yalan olacak görünüşe göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Sektörden birinden duyduğuma göre sonbaharda Mercedes C'ye 1.6 dizel 160hp motor gelecekmiş. Fazla detay bilmiyorum, ama şirket planlarının bu yönde olduğunu duydum.

Ortalık fena karışacak gibi. 1.6 kompressor C Serisi satışlarıyla Passat'ı zorluyorken, 1.6 dizel hem de 160hp ile neler yapar düşünemiyorum.

1.6 dizel 160 hp birde otomatik olursa tadından yenmez
  • Benzinlisi böyle satarken 1.6 dizeli düşünemiyorum.
  • Eğer reklamını sağlam yaparsa mercedes, eli mahkum 1.6 motor tutkunu ve yine eli mahkum dizel tutkunu vatandaşımız hemen hemen aynı paralara önce soluğu mercedeste alır...Hem aylarca senelerce beklemez hemde hemen hemen aynı paraya en azından mercedese biniyorum der geçer
  • beyaz renk, amg paket ve cam tavan, şimdiden yollarda görüyorum
  • Passat'ın liderliği kaybetmesi 2 ayı bulmaz gibi duruyor.

Ama fiyatlandırma da çok önemli.

Motor çok iyi bu arada. Millet ne yapar eder, bulur buluşturur bu arabayı alır.

Dediğim gibi fiyatlandırma çok önemli.

Acaba bu motor Renault'un geliştirdiği 1.6 dCi 160 HP 380 NM olan motor mu ?

Mercedes, Renault'tan dizel motor alacak söylentileri vardı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bergspyder -- 13 Mayıs 2011; 11:09:05 >
  • Bakın buraya yazıyorum eğer güzel bi fiyattan gelirse Passat ın işi gerçekten biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bergspyder

Passat'ın liderliği kaybetmesi 2 ayı bulmaz gibi duruyor.

Ama fiyatlandırma da çok önemli.

Motor çok iyi bu arada. Millet ne yapar eder, bulur buluşturur bu arabayı alır.

Dediğim gibi fiyatlandırma çok önemli.

Acaba bu motor Renault'un geliştirdiği 1.6 dCi 160 HP 380 NM olan motor mu ?

Mercedes, Renault'tan dizel motor alacak söylentileri vardı çünkü.

Doğrudur, Daimler o motoru Renault'tan alacak.

C serisini pek sevmem ama bu motorla bana bile sempatik gelmeye başladı. BMW'nin 1.5 150 beygirlik dizel motor söylentisi de açığa kavuşsaydı da yol haritamızı ona göre çizseydik.

• Ya akadaşlar siz bu habere inanıyormusunuz.Böyle bir motorla c serisi gelecek diye
  • yıllık okul paramı ödemem alırım

çoçuğum olsa onu satar yine alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 13 Mayıs 2011; 12:05:49 >
  • Bu motor sanırım Renault ile ortak olacak. 1.6 twin turbo 160 hp 380 tork diye hatırlıyorum, konusuda vardı forumda. Yalnız çokta erken görebileceğimizi sanmıyorum. Henüz dci 130 hp ile ilgili bile açıklama yokken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosea

Ya akadaşlar siz bu habere inanıyormusunuz.Böyle bir motorla c serisi gelecek diye

Sen inanma dostum. Bak herkes alacak bu arabadan. Her eve bir dizel C koyacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Sektörden birinden duyduğuma göre sonbaharda Mercedes C'ye 1.6 dizel 160hp motor gelecekmiş. Fazla detay bilmiyorum, ama şirket planlarının bu yönde olduğunu duydum.

4-5 ay önce aynı konu benim de kulağıma gelmişti. Renault 'un motorunu kullanacakmış sanırım. Yalnız ben 1.6 130 hp olan için diye anlamıştım, 160 hp olan kullanılacaksa tadından yenmez.
  • Bir arkadaşın imzasında binaltıyüz sendromu konulu araçlar vardı yavaş yavaş gerçek oluyor sanırım
  • İntercity tüm gelen 1.6 dizelleri filosuna katar her şirkette c serisi araç kullanılmaya başlanır. Albea dan çok C serisi görebiliriz.
  • zaten heryer c serisi iken 1.6 dizel gelince fenaa olur 2 adımda bir c serisi görürüz neyse hayırlı olsun bol kazanclar mercedes'e :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

İntercity tüm gelen 1.6 dizelleri filosuna katar her şirkette c serisi araç kullanılmaya başlanır. Albea dan çok C serisi görebiliriz.

Aynen öyle olur.. Bu arada doğum tarihlerimiz aynı kardeşş
  • Anammm gelirse gerçekten açık ara yapar kuyruk olur , bide rampada falan yakalayamayızda biz bunu tokat manyağı yapar bizi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.