Şimdi Ara

L.A. Noire'da 2 Suç Masası Çıkışa Yetişememiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        L.A. Noire'in çıkmasına rama kaldı. Team Bondi, son rötuşları çoktan attı ve şimdi seyirci koltuğuna oturup oyunun satışlarını çaylarını yudumlarken izlemek istiyorlar. Tabii ki durum öyle değil, oyun çıktıktan firmayı uzun bir yama ve DLC (indirilebilir içerik) süreci bekliyor.

Hâli hazırda konu DLC'lerden açılmışken oyun ile ilgili enterasan bir bilgi elimize ulaştı. Alınan rapora göre L.A. Noire'in final sürümüne bazı içerikler yetişememiş ve bunlar DLC olarak sonradan çıkabilirmiş.

1UP'a konuşan Team Bondi kurucusu Brendan McNamara'nın ağzından bu konuyu dinleyelim:

"2 adet suç masamız - hırsızlık ve dolandırıcılık - oyuna yetişemedi, o yüzden bir süredir bunları yapıp yapmama konusunu düşünüyoruz."

2 masanın da bir çok görevi olduğu belirtilirken bunların DLC olarak gelme ihtimali beni heyecanlandırdı. Aksiyon oranı biraz aşağılarda olan L.A. Noire'a belki bu DLC'ler daha fazla hareket katabilir. Ancak McNamara'dan alınan bu bilgiler kesin bir DLC onayı değil, ancak oyunun tutup, güzel satışlar elde etmesi hâlinde stüdyonun bu içerikleri yeniden gözden geçireceğine bahse girerim.

Önce biz L.A. Noire'ı elimize alalım da, DLC'leri sonra düşünürüz. Bu arada oyunun çıkış videosu geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı, izlemeyenleriniz varsa, buyrunuz:

• Aferin Rockstar'a ertelemek yerine böyle yöntemler çok daha akıllıca hem onlar için daha karlı hem bizde beklemek zorunda kalmıyoruz.
  • şu oyun pc için çıkmaması pc oyuncularını çok üzdü :(
  • quote:

şu oyun pc için çıkmaması pc oyuncularını çok üzdü :(

Dur daha RDR çıkacak. Sonra bu :(
  • quote:

"2 adet suç masamız - hırsızlık ve dolandırıcılık - oyuna yetişemedi, o yüzden bir süredir bunları yapıp yapmama konusunu düşünüyoruz."

Düşünene kadar yapsaydınız :D
    Şaka bi yana Rockstar iyi bir firmadır umarım bilerek yetiştirmemezlik yapmamışlardır...
  • quote:

Düşünene kadar yapsaydınız :D
    Şaka bi yana Rockstar iyi bir firmadır umarım bilerek yetiştirmemezlik yapmamışlardır...
  • Neden böyle bir oyunu pc için çıkartmıyorlar anlamıyorum!?
  • Nasıl ki Red Dead Redemption ve Killzone 3 gibi oyunları PC'de göremediğim için üzülmüşsem, bu oyun için de o kadar üzüldüm.
  • Oyunun teknolojisine bir bakın derim.
    Bende dahil bu oyunu bilgisayarlarında görmek isteyenler oyunu kaldırabilecek sistemi olmadığından eminim.
    Extreme sistem kurmak gerek bu teknolojide ki bi oyunu oynamak için.
    Rockstar işini bilir. Böyle bir oyun konsollar için yapıldıysa PC için hemen hemen aynı kalitede oyun yapılacağından hiç şüphem yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Neden böyle bir oyunu pc için çıkartmıyorlar anlamıyorum!?

PC de oyun satışları yerlerde olduğu için olabilir mi?
  • Kim bu bütün pc savunucularına eksi basan konsolize yaratık?

(Bu arada BSC Google Chrome'da çok mu sorun çıkartıyor bana mı öyle geliyor. 10 kere giriş yapmayı denedim her seferinde "3 dk.da çok fazla giriş yapıldı" diye bir hatayla karşılaştım. Sonunda DH'den girdim işte. Tek bir yorum yazmak bu kadar uğraştırıcı olmamalı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinemanyak -- 12 Mayıs 2011; 21:10:54 >
  • @sinemanyak

Evet, bu tarz bir hatanın farkındayız, yazılımcılarımız bu ve benzeri hatalar üzerinde çalışıyorlar. En yakın zamanda düzeleceğinden emin olabilirsin(iz)

-Levent
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Neden böyle bir oyunu pc için çıkartmıyorlar anlamıyorum!?

Basit bir örnek;

Black Ops Resmi satışları 20Milyon civarında. Peki bu pastanın PC için olan kısmı ne kadar biliyor musun? 1Milyon.

Yani sen 1 verip 1 mi almak istersin, yoksa 1 verip 19 mu almak istersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

1 verip 19 alıyorsa basit bir portla kalan 1 de çerez olur ama, birkaç gün önce konusu açıldı Brink'in yapımcıları pc-xbox oyun yapmanın kolaylığından bahsetti, ps3 de işler karışık dedi vs.

İstenirse yapılır, gerek RDR gerekse LA acayip satacaktır yüzde 100, biraz da PCcileri düşünmeleri lazım bu kadar cimri olmaya gerek yok

Evet beyler, bu yoruma 10 eksi yakışır hadi fanboylar göreyim sizi

eline sağlık kardeşim,halden anlayan nasılda döktürüyor cümlelere,birde bu -+ olayı ne kadar saçma bişey ya çoluk çocuk - + verip rahatlıyo kendince galiba, bu - + daki mantık eğer birinin yorumuna katılıyorsanız + yorumu yeterli bulmadıysanız - verirsiniz,ağzından şekeri alınmış çocuklar gibi kendisiyle bağdaşmayan yorumlara - çakılmaz,azcık büyüyün bırakın ağzınızdaki şekeri

her olayda zaten korsanın aklına saklanmak klişe oldu ama yemiyor artık kimse,pc ye oyun yapmanın ne kadar zor olduğunu şirketler biliyor tabiki korsan bahane olmuş vay arkadaş,konsolda çalışıcak sistem belli fakat iş pc ye gelince binlerce olasılığı düşünüp test etmeleri vs.vs lazım,en kısa zamanda konsol alıyorum zaten sizlere inat korsanın dibine dibine vuracam eksileri görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 12 Mayıs 2011; 23:59:50 >

• Rıza baba ile mesut komiser yoksa oynamam bu oyunu:D...
  • PC'ye çıksa ertesi gün hack crack abi torrent linkini ver vs. vs. gerçi konsollarda da durum farklı değil ama bilmiyorum işte bir b*klar oluyor ama çok satıyor konsolda :D
  • Oyunların PC'ye çıkmamasının konfigürasyonla kesinlikle alakası yok, mesele tamamen korsancılıkla alakalı. Arkadaşında bahsettiği gibi satış rakamları ortada. Adamlarda bunun önüne oyunu sadece konsollara veyahut konsollardan 1 sene sonra çıkartarak geçebiliyorlar. Düşünün bir; siz oyunun yapımına o kadar kafa patlatacaksınız aylarca çalışıp, çoğu gece uyku uyumadan oyunu geliştirmeye çalışacaksınız, yanınızda yüzlerce kişi çalışacak, siz bu sırada milyon dolarlar akıtacaksınız ve siz oyunu piyasaya sürdüğünüz gün oyun kırılıp korsan olarak netten indirilecek.. Empati kurmayı bilmek lazım bence.. Haa ayrıyetten PC- Konsol savaşı başlamış yine, konsolların PC'yi teknolojik açıdan geçemeyeceğini anlayamadı gitti şu insanlar.. Yav kardeşim sınırlı, kapalı kutu bir cihazla; yani bu konsol oluyor, sınırsız bir cihazı nası karşılaştırabiliyorsunuz? Sağlam bir PC için harcanan para muhabbetini bırakın burda resmen teknoloji karşılaştırması yapıyorsunuz. PC'de PS3 veya Xbox'ı dörde katlayıp üç

• üçe bölüp onla toplayıp karekökünü alacak ekran kartları mevcut. 7000'li çözünürlüklere çıkabilen ekran kartları varken siz konsolda 720p de oynayıp nasıl PC'den daha iyi veya PC'nin konsollara yaklaşması için gelişmesi lazım falan diyebiliyorsunuz valla çok gülüyorum. İki tane LCD ekranı yanyana koyun birine konsol birine de PC takın aynı oyunu açıp bi grafiklere bakın bakalım ondan sonra nachizane yorumunuzu yapın yoldaşlar. Ayrıyetten konsollara yapılan oyunlar nerde yazılıyor sanıyorsunuz ki? PC'lerde yazılıyor. Adamın eline gamepadi alıp X'le O'yla yazacak hali yok ya? Neyse çok uzatmayacağım umarım Rockstar Games konsollardan güzel bir satış rakamı elde eder de bir kıyak yapıp bir süre sonra bu lokum gibi oyunu PC'lere çıkarır.. Hayırlı işler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyunların PC'ye çıkmamasının konfigürasyonla kesinlikle alakası yok, mesele tamamen korsancılıkla alakalı. Arkadaşında bahsettiği gibi satış rakamları ortada. Adamlarda bunun önüne oyunu sadece konsollara veyahut konsollardan 1 sene sonra çıkartarak geçebiliyorlar. Düşünün bir; siz oyunun yapımına o kadar kafa patlatacaksınız aylarca çalışıp, çoğu gece uyku uyumadan oyunu geliştirmeye çalışacaksınız, yanınızda yüzlerce kişi çalışacak, siz bu sırada milyon dolarlar akıtacaksınız ve siz oyunu piyasaya sürdüğünüz gün oyun kırılıp korsan olarak netten indirilecek.. Empati kurmayı bilmek lazım bence.. Haa ayrıyetten PC- Konsol savaşı başlamış yine, konsolların PC'yi teknolojik açıdan geçemeyeceğini anlayamadı gitti şu insanlar.. Yav kardeşim sınırlı, kapalı kutu bir cihazla; yani bu konsol oluyor, sınırsız bir cihazı nası karşılaştırabiliyorsunuz? Sağlam bir PC için harcanan para muhabbetini bırakın burda resmen teknoloji karşılaştırması yapıyorsunuz. PC'de PS3 veya Xbox'ı dörde katlayıp üçe bölüp onla toplayıp karekökünü alacak ekran kartları mevcut. 7000'li çözünürlüklere çıkabilen ekran kartları varken siz konsolda 720p de oynayıp nasıl PC'den daha iyi veya PC'nin konsollara yaklaşması için gelişmesi lazım falan diyebiliyorsunuz valla çok gülüyorum. İki tane LCD ekranı yanyana koyun birine konsol birine de PC takın aynı oyunu açıp bi grafiklere bakın bakalım ondan sonra nachizane yorumunuzu yapın yoldaşlar. Ayrıyetten konsollara yapılan oyunlar nerde yazılıyor sanıyorsunuz ki? PC'lerde yazılıyor. Adamın eline gamepadi alıp X'le O'yla yazacak hali yok ya? Neyse çok uzatmayacağım umarım Rockstar Games konsollardan güzel bir satış rakamı elde eder de bir kıyak yapıp bir süre sonra bu lokum gibi oyunu PC'lere çıkarır.. Hayırlı işler...

%100 haklısın hocam eyvallah yorumun süper

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

PC'ye çıksa ertesi gün hack crack abi torrent linkini ver vs. vs. gerçi konsollarda da durum farklı değil ama bilmiyorum işte bir b*klar oluyor ama çok satıyor konsolda :D

konsoldada çok korsan var en az 1 haftadan önce çıkıyor oyun korsana mesela brink'in çıkış tarihi bugün ama 8 gün olmuş korsana çıkalı
    bilmem anlatabildim mi,pc için release günü beklencek crack hazırlacak da vs.vs,bunlara kimse nedense bişe demiyor,8 gün olmuş oyun çıkalı oynuyolardır tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 13 Mayıs 2011; 4:13:52 >

• bsc misafiri güzel yorumlamışsın ,cahilce yorumlar yapan cühela toplumda yaşıyoruz sen bu adamların kusuruna bakma....6 sene önceki yorumları okuyup hala ps3 gpus'suna yeni nesil diyen ,işlemcisine en iyi diyen fanboyların arasında yaşıyoruz...700 liralık pc'nin görüntüsünü ve performansını veremeyen konsollarını hala göklere çıkaran fanboyumsu insanların içinde yaşıyoruz...bi arkadaşın dediği gibi bunlar tam konsolize olmuş tipler bunlar.... bazı oyunların pc'ye cıkmamasının nedeni elbette oyun satışlarının düşükllüğüdür ama bu artık pc oyuncusunu pek etklilemiyor çünkü pc'ye de özel oyunlar geliyor ve çokça oyun çıkıyor,birkaz ay önce l.a NOİRE oyununun pc'ye gelmemesıne üzülüyordum ama ingilizce bilmeyen biri olark artık o kadar düşünmüyorum...
    senaryosu bu denli geniş bir oyunu anlamadan oynamak :D ....eziyet gibi ...ayrıca pc oyunclugu sadece oyun satışlarıyla kazandırmıyor ,firmalar donanımdan da para kazanıyor,ekran kartı işlemci ram vs vs... yoksa nasıl the wıtcher 2 pc oyun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.