Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
92
Favori
186.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orion578

quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Iki saate kadar oynadigin oyunu iade edebilirsin, kime ne kac saat indirdiginden

Ama iade edecegin oyunu niye alasin ki? Ben hic begenmedigim ama bundlela gelmis olan oyunlari bile belki bir gun zevkim degisir diye iade etmedim.

en iyisi steam dan almak istediğiniz oyunu almadan önce torrentten indirmek oyundan memnun kalırsanız steam dan indirin

Bunun yerine iade hakkını kullanabilir.

iade edemedim daha önce hiç oynamadığım oyunu satın aldım THE CREW sürüş dinamikleri o kadar çok kçtüdü ki iade etmek istedim oyunu 30dk oynamıştım
    fakat 3 haftadan beri kütüphanem dedi 2 haftadan sonra iade olmuyormuş iademi kabul etmediler

• 2.6saat oyun suresi var iade bildirimi yolladim kabul etme ihtimalleri nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni üyelik almak istediğim zaman

eski üyeliğimle girmeye çalıştığım zaman ise

hatalarını alıyorum

yardım lütfen

• beyler 4-pack oyun alınca 1ini kendim kullanıcam diğer 3ü envanterdemi kalcak?
  • peroxide kullanıcısına yanıt
    Evet, hediye olarak envanterine dusuyor.

• İade talebi kaç gün gözden geçiriliyor?
  • merhaba arkadaslar

steam hesabimi vpn kullanarak brezilya hesabina cevirdim GTA V almak icin ama almadan once bazi soru isaretlerim var yanitlarsaniz sevinirim.

1- Tr kartimla veya paypal ile alabiliyor muyum ?
    2- bolgesel kisitlama olur mu ? cunku multiplayer icin alacagim oyunu ve trdeki arkadaslarimla oynamak istiyorum
    3- sorun yasamadan aldim ve bolge kisitlamasi yasamadim ama bir sure sonra steam bu islem yuzunden hesabimi kapatirmi ?

tesekkurler

not : oyun suan brezilya marketinde 100 brezilya riali yani yaklasik 72-73 tl ediyor. enpara ile alinirsa 48 tlye gelmis olacak
  • 1 hafta gibi bahsediyor sözleşmede, ancak ben 3 oyun iade ettim şimdiye kadar; 2-3 gün gibi ya kredi hesabına ya da steam cüzdana(bunu seçmek sana kalmış) iade edildi.
  • 2-3 gündür, steam indirmeleri tuhaflaştı. Örneğin; 6 gb iniyor durduruyorum, ertesi gün başlattığımda yüzde olarak sıfırdan başlıyor. Bugün düzelmiş ancak indirdiğim datalar kaybolmuşmudur sizce, yoksa yüzde 50 ye geldi atıyorum önceki indirdikleriyle birleştirip yüzde 100 yapıp bitirir mi?
  • m2DeX_Tr M kullanıcısına yanıt
    Ben 11 oyun iade ettim.Bölüm bölüm 1 hafta içinde iade etti hepsini.İndirmeler ile ilgili sorun yaşamadım fakat steam de tel no ile ilgili sorun yaşıyorum.Eski tel i silip yenisini ekleyeceğim fakat kaldırmak için sms ile gönderdiği kod mesajda görünmüyor.
  • Steam ID utkubeykoz
    Bir sorum olacak cities skyline oyununda bir içerik hazırladım ama bunu nasil steam atölyede nasil atabilirim bir türlü çözemedim
    Yardimlarinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Bu durumlar için R ile başlayan bir kod vermiş olması gerekiyor.

Hocam ben o R ile başlayan kodu hatırlamıyorum sanki hiç görmemiş gibiyim nasıl halledicem bu işi 2 gündür uğraşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rensah

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Bu durumlar için R ile başlayan bir kod vermiş olması gerekiyor.

Hocam ben o R ile başlayan kodu hatırlamıyorum sanki hiç görmemiş gibiyim nasıl halledicem bu işi 2 gündür uğraşıyorum

Elinde telefon yoksa tek yol steam ile iletişime geçmek diye biliyorum.
  • benim bi sorum olacak. steamdan cs go satın aldım yükledim bilgisayara, bilgisayara format atmam gerektiği zaman steamdan tekrar indirebiliyor muyum cs go yu ? yada ne tür bir işlem yapmam gerek ?
  • Çok basit bir sorum var, cevabını bulamadım.

Benim Steam'de ve Origin 'de birer tane oyunum var. Bu oyunları CD olarak internetten indirip bilgisayarıma kurduktan sonra Steam üzerinden aktivasyon yapılabilir mi? Yani illa Steam üzerinden mi indirmek gerekiyor.
    Örneğin benim kotam 4 GB. Oyun ise 6.5 GB. Ben bu oyunu işerimden indirdim eve getirdim ve kurdum. Ama aktivasyonu nasıl yapacağım.

Bunu sormuyorum arkadaşlar " Steam’in kendi yedekleme sistemini kullanmak yerine “.../steamapps/common/” dizininde istediğiniz oyun klasörünü winrar, 7z gibi programlar ile mümkün olduğunca sıkıştırıp başka bir diskte veya bir dvd’de saklayın. "
  • herkese selam arkdaslar

Oynadıgım oyun olan cities skyline oyunuda harıta edıtorde bı map yaptım bunu atolyere yuklerken oge sınırı asıldı hatası veriyor bunu nedenı nedır acaba aradaslar
    yardımcı olurmusunuz
  • Arkadaşlar bu pazara eşya koymak için 1 hafta bekletiyor acaba telefon uygulamasını indirip onaylarsam benden herhangi bir sms ücreti vs herhangi bir şey kesilir mi?
  • Elbette. Oyunu bir kere satın aldıktan sonra istediğin kadar yükleyebilirisin. Farklı bir bilgisayara yüklerkende Steam Guard sistemi gereği telefonuna gelen şifreyi yeni pc'nde girmen grekiyorki Steam yeni pc'de aktifleşsin.
  • Rensah kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: yagmursevenadam

arkadaşlar ben steam guard mobil güvenlik kurmuştum pc den işte giriş yapinca kod gönderiyordu telefona şimdi telefonum bozuldu başka telefonda yok elimde nasil giriş yapicam steame

Bende sms olarak değil kodu telefondaki steam uygulamasına gönderiyor. Şöyle birşey deneybilirsiniz... Farklı bir telefona steam uygulaması kurup giriş yaparak kodu oradan alın. Farklı telefon yoksa android emulatorleri deneyin, bluestacks, memu gibi. Steami kurup oradan alınan doğrulama koduyla giriş yapılabilir diye düşünüyorum. Kodu sms olarak veriyorsa bile(ki bende öyle değil, mobil uygulamaya geliyor kod) simi başka tele takıp alabilirsiniz kodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TooRop. -- 17 Mart 2016; 13:13:00 >
  • Arkadaşlar selamlar, DH üzerinden refanssız bir üyeden Steam para veya wallet almayı düşünüyorum. Bunlarda patlama riski oluyor mu? Dikkat edilecek bir husus varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.