Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
92
Favori
186.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler enparayı steam e ekledim ama 2 tl kesti,iade ediyorlar mı?
  • Turkce ticket atabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bilen biri yardım etsin. Aldığım oyunu refund ile iade ettim ve parayı kartıma yatırmasını işaretledim. Bir hafta geçtim ses seda yok oyunu iade aldı parayı vermedi. Ticket açtım uluslararası hesap işlemlerinde biraz uzun sürüyor bankanızla da iletişime geçin falan dedi. Kredi kartı değil banka kartı kullanıyorum vadesiz hesabım var. Kontrol ettirdim hiçbir işlem gözükmüyor. Benim 10 lirama mı yattı bu steam naptı biri yardım etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yorgun Dedektif

Ya bilen biri yardım etsin. Aldığım oyunu refund ile iade ettim ve parayı kartıma yatırmasını işaretledim. Bir hafta geçtim ses seda yok oyunu iade aldı parayı vermedi. Ticket açtım uluslararası hesap işlemlerinde biraz uzun sürüyor bankanızla da iletişime geçin falan dedi. Kredi kartı değil banka kartı kullanıyorum vadesiz hesabım var. Kontrol ettirdim hiçbir işlem gözükmüyor. Benim 10 lirama mı yattı bu steam naptı biri yardım etsin.

Hocam steamin paranın üstüne yatacağını zannetmiyorum. Yatması uzun sürsede elbet yatar. 1 hafta daha bekleyin yine yatmamış olursa yine ticket açarsınız.
  • Dead rising 3 alicaktim 35 tlye. Dun aksam baktim kampanya bitimine daha 20 saat civarinda vardi sabah almak icin girdim kampanya bitmis 105 tl olarak gozukuyor. Diger oyunlar hala duruyor dead rising i kaldirmislar. Sure bitmeden neden kaldiriyorlar anlamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfırlama yok ama profilini gizleyebilirsin. profiline gelip profili düzenle butonuna tıkla, sağdaki gizlilik ayarlarıma tıkla ordan. burda profil durumunu gizli yapıp aşağıdaki değişikleri kaydet butonuna tıklayabilirsin.
  • Arkadaşlar hesabım çalındı. E posta mı telefon numaramı giriyorum ama hepsi yanlış diyor ne yapmam lazım? Lütfen yardım eder misiniz?

• Steam'de takas sınırı 150'ye ulaşmışım. 200den sonrası için bazı kurallar gösteriyor. Bu nedir bilgisi olan varmı yapmadan sorayım dedim.
  • Beyler bugün tele format aticam diye steam guard kaldirdim 15 gün pazar bani yemisim
    Açılmasını 1 ay bekledim zaten 3 lirayla ak 47 alacaktım bu nedir ya

Yardım edin steam destege e posta mi atcaz napcaz yardım lutfen..

• merhaba arkadaşlar tam 1 hafta önce çerezleri silmiştim trade yasağı geldi ancak hala 7 gün taska yapamazsınız diyor.Bunun tam süresi saati bişeyi yok mu açılsın artık çıldırcam :p
  • yardımınıza ihtiyacım var telefonuma steam uygulamasını yukledim ve steam guard a etkinleştirdim aradan 2 3 ay geçti telefonu sıfırladım steam ı geri yukleyince şok oldum kullanıcı adı şifre giriyorum ve steam guard kodunu istiyor ben onu telefon uygulamasını ayarlamıştım steam guard kodu uygulamadan gozukuyordu eposta vs gelmiyor pcde hesap açık kaldı ama tarayıcıdan vs giremiyorum pcden kapatmak istedigimde 2 taraflı steam guard ile korunuyorsunuz ayarlar ı telefonunuzdan degiştirebilirsiniz diyor steam guardı hesaba girmeden kapamaya çalıştıgımda R le başlıyan kod istiyor bu koduda ben bulamamıyorum not almışdım ama bulamıyorum lutfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: warpchain

yardımınıza ihtiyacım var telefonuma steam uygulamasını yukledim ve steam guard a etkinleştirdim aradan 2 3 ay geçti telefonu sıfırladım steam ı geri yukleyince şok oldum kullanıcı adı şifre giriyorum ve steam guard kodunu istiyor ben onu telefon uygulamasını ayarlamıştım steam guard kodu uygulamadan gozukuyordu eposta vs gelmiyor pcde hesap açık kaldı ama tarayıcıdan vs giremiyorum pcden kapatmak istedigimde 2 taraflı steam guard ile korunuyorsunuz ayarlar ı telefonunuzdan degiştirebilirsiniz diyor steam guardı hesaba girmeden kapamaya çalıştıgımda R le başlıyan kod istiyor bu koduda ben bulamamıyorum not almışdım ama bulamıyorum lutfen yardım edin

masaüstünden client giriş yaparkerken rkodu istediği yerde sms kodu iste. Gelen kodla giriş yaptığında mobil doğrulama otomatik olarak kaldırılıyor.

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Geçen somestr Skyrim in indirime girdiği zaman Cuma günüydü oyunu 7tl ye aldım ama o zamandan beri gerek sınavlar gerekse bilgisayarımın bende olmayışından dolayı giriş yapamadım ve şu an aklımda o hesaba dair sadece kullanıcı adım var
    ve hesabı geri alamak istiyorum bunun herhangi bir yolu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

Orijinalden alıntı: warpchain

yardımınıza ihtiyacım var telefonuma steam uygulamasını yukledim ve steam guard a etkinleştirdim aradan 2 3 ay geçti telefonu sıfırladım steam ı geri yukleyince şok oldum kullanıcı adı şifre giriyorum ve steam guard kodunu istiyor ben onu telefon uygulamasını ayarlamıştım steam guard kodu uygulamadan gozukuyordu eposta vs gelmiyor pcde hesap açık kaldı ama tarayıcıdan vs giremiyorum pcden kapatmak istedigimde 2 taraflı steam guard ile korunuyorsunuz ayarlar ı telefonunuzdan degiştirebilirsiniz diyor steam guardı hesaba girmeden kapamaya çalıştıgımda R le başlıyan kod istiyor bu koduda ben bulamamıyorum not almışdım ama bulamıyorum lutfen yardım edin

masaüstünden client giriş yaparkerken rkodu istediği yerde sms kodu iste. Gelen kodla giriş yaptığında mobil doğrulama otomatik olarak kaldırılıyor.

korkudan hesaptan hiç çıkmammıştım dediginiz gibi yapınca duzeldi sagolun

• Steam Cüzdanda Bekleyen kısımda 24 tl civarı para var

Bu paranın haftasonu gelme ihtimali de varmı?

Daha doğrusu bu elemanlar 7/24 çalışıyor değil mi?
  • Arkadaşlar ben Bimeks Alışmeriş Merkezinden FM 2014 oyunu aldım.Ancak hatalı ürün kodu uyarısı aldım.Bu konuyla ilgili Steam'e mesaj attım.Onlarda bana İngilizce mesaj atmışlar.İngilizcem olmadığı için ne cevap yazdıklarını anlayamadım.Aşağıya bana yazdıkları mesajı yazacağım.Bu konuda bana bir arkadaş yardımcı olabilir mi?Cevaplarınızı bekliyorum.İşte yazdıkları mesaj:
    Hello,

Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email.

Please ensure that the title you are trying to register is on the following list:https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-WUSF-3601 . If the title is on this list and is the correct format, attach an image of the CD Key with your ticket number written on it.

Anytime you wish you can view your question online:
    https://support.steampowered.com/view.php?ticketref=6905-EIPL-1583

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Your question may already be answered in our knowledgebase:
    https://support.steampowered.com/kb_search.php?searchwords=FM+2014+Oyununu+Aktifle%C5%9Ftiremiyorum%3F

As an alternate resource, please check Steam Discussions as other users may have resolved this issue:
    http://steamcommunity.com/discussions/forum/1/

• steam cliente giriş yaparken altta "retrieve a lost account" (veya türkçe kullanıyosan türkçesi) yazar ordan steam kullanıcı adını gir işlemleri uygula hesabını geri alabilirsin.
  • Merhaba
    We were unable to submit your refund request
    Sorry! An unexpected error has occurred while processing your request. Please try again.

hatası alıyorum iade ederken bunun çözümü nedir
  • Steam koduna ulaşabilmek için steam guard kurmuştum telefonuma telefona reset atınca silindi steam hesabıma giremiyorum ?
  • Bir önceki mesajımda Aral oyun aracılığıyla hallettim.Aldığım oyunun ürün kodunda bir problem yokmuş.Bunun üzerine bende oyun kodunu tekrar girerek oyunu yüklemeye çalıştım.Bu seferde şöyle bir uyarı yazısı çıktı:''Bir kullanıcımız bu ürün koduyla oyunu kaydetmiş.Eğer oyunu kaydeden kullanıcı sizseniz aşağıdaki ''Hesabımı Kurtar'' seçeneğine tıklayın.Bizde bizim sistemimizde kayıtlı olan e-mail adresinize mesaj yollayalım.O gönderdiğimiz mesaj aracılığıyla oyunu yükleyiniz.''diye yazı çıkıyor.Bende bu yazıya göre ''Hesabımı Kurtar'' seçeneğine tıkladım.''Kullanıcımıza e-mail gönderilmiştir.''yazısı çıktı.Ancak o mail bana değil.Başka bir kullanıcıya gitmiş.Bunun üzerine bende Steam'e durumu anlatan bir mail attım.Mailimde bana yeni bir ürün kodu göndermelerini ve ayrıca eğer mümkünse benim aldığım oyunun ürün koduyla oyunu kaydeden kişinin kim olduğunu içeren bir mail atmalarını istedim.Sizce bu istediklerimi yapmaları mümkün müdür?Ayrıca ne kadar zamanda bana olumlu veya olumsuz cevap yazarlar.Cevaplarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.