Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
92
Favori
186.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 adet dead island:epidemic open beta boş boş duruyor envanterde.
    isteyene yollarım
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    bi arkadaşına söyle sana bi takas isteği yollasın düzelir.
  • Arkadaşlar bugün enpara kartımı kullarak steam cüzdan hesabına 2 kez para yükledim. Malum turnuva yaklaşıyor. Amacım sticker ve belki bi kaç anahtar almaktı. Fakat markete girip birşey almaya çalıştığım da aşağıdaki uyarı ile karşılaştım. Kartı 1 yıldır kullanıyorum hala nasıl unverified anlamadım. Doğruşamaya çalıştığımda ise küçük meblağ kesilecek sonra bunun miktarını gelip gireceksiniz doğrulayacaksınız yazıyor. 3.94 TL onayım olmadan steam harcaması gerçekleşmiş fakat o denilen şeyi yapamıyorum steam support a da mesaj attım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım]

• arkadaşlar çok ama çok acil bi yardım lazım bana
    ben ve kardeşim 3'er tane orjinal oyun almamıza rağmen steam'de birbirimizi ekliyemiyoruz?
  • bir soruda benden arkadaşlar. ya ben steam cuzdanıma para attım kredi kartım ile. emailde yazan şey işleme alınmıstır. Fakat steamda yazan şey beklemede. yani yaklasık 2 saat oldu ve hala gelmedi bu konu hakkında bilgisi olan varmi. tickette attım cevap gelmedi
  • Giveawayden region lock dışındaki ülkelerden bir key geldi.Aktifleştirdikten sonra jeton düştü ülkemizde region lock olduğu bir sorun yaratırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crouzer

Giveawayden region lock dışındaki ülkelerden bir key geldi.Aktifleştirdikten sonra jeton düştü ülkemizde region lock olduğu bir sorun yaratırmı?

bir aralar hediye sıkıntı yaratmıyordu ama sonra baktılar ticareti oldu, o işe de bir engel getirmeyi düşünüyorlardı diye biliyorum ama tam emin değilim getirdiler mi.

@dianisosluk daha beklemededir, bir gün falan bekle olmazsa direk kredi kartını ara iptal ettir, steamle kasma
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Hello,

You are receiving this reply because you categorized your ticket under CD Key questions > Country/Territory Restricted.

Many CD Key issues can be resolved with this first response. We encourage you to read the information below and reply if you need further assistance.

Steam Support cannot make changes to territory or language restrictions for games purchased at retail or on Steam. Errors involving “product codes only valid in a specific geographic region” indicates that the product you have received is regionally restricted. We cannot issue you a new copy of the game or change these restrictions.

If you have received a retail CD Key and do not live in the designated region for that product you must contact the seller for a refund. Steam Support cannot offer refunds on CD Keys purchased from 3rd party retailers.

If you would like the product(s) removed from your account so you may purchase the correct version for your region we can assist you in permanently removing the game(s) that are regionally restricted from your account. Please know that the removed game(s) will not be refunded and will not be accessible for future use.

Further information regarding regionally restricted CD Keys can be found below:

Title: Region Restrictions on Steam
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1266-QFZC-2141

We apologize for any inconvenience and appreciate your understanding. Please reply if you require further assistance and include the title of the game(s) you would like removed to expedite the process.

supporttan şöyle bir mesaj aldım. ama çeviremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Crouzer

Hello,

You are receiving this reply because you categorized your ticket under CD Key questions > Country/Territory Restricted.

Many CD Key issues can be resolved with this first response. We encourage you to read the information below and reply if you need further assistance.

Steam Support cannot make changes to territory or language restrictions for games purchased at retail or on Steam. Errors involving “product codes only valid in a specific geographic region” indicates that the product you have received is regionally restricted. We cannot issue you a new copy of the game or change these restrictions.

If you have received a retail CD Key and do not live in the designated region for that product you must contact the seller for a refund. Steam Support cannot offer refunds on CD Keys purchased from 3rd party retailers.

If you would like the product(s) removed from your account so you may purchase the correct version for your region we can assist you in permanently removing the game(s) that are regionally restricted from your account. Please know that the removed game(s) will not be refunded and will not be accessible for future use.

Further information regarding regionally restricted CD Keys can be found below:

Title: Region Restrictions on Steam
    Link:http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1266-QFZC-2141

We apologize for any inconvenience and appreciate your understanding. Please reply if you require further assistance and include the title of the game(s) you would like removed to expedite the process.

supporttan şöyle bir mesaj aldım. ama çeviremedim

cevirmiyim, dedigimi yapmislar. senin key yalan olmus, aldigin adamla konus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim anlamadığım başarım için hile kullanan arkadaşlar.. Yahu birini gördüm geçen gün adam helal olsun iyi kasmış dedim.
    Girdim rozetlerine kaç yıllık hesap diye bakmak için (herhal bi 7-8 yıllık hesaptır dedim) bi baktım hesap 1 yıllık..
    Hobaa.. Sonra bildiğim birkaç oyunun başarımlarına girdim. Örnek olarak adam Metro 2033 de 4.5 ve 6 bölüm başarımlarını aynı saat aynı dakika almış :)
    Buna VAC neden işlemiyor anlamadım :) Bu arkadaşlar hangi programı kullanıyor çok merak ettim..

Adam 4.5 saatte CS GO yu yutmuş :) %100 Başarım :) 4.5 Saatte.

Bu kadar kolaysa bi deyin bana bende kullanayım bi deneyim yedek hesapta.. El alem 4dk da 500 küsür TF2 başarımlarını açıyor ben 4 yıldır oynuyorum daha yeni yarıladım
    Bunlar steam achievement manager mi kullanıyor? internetten araştırdım bi bu çıktı. Ama onda da VAC riski var deniyor? Adam ter temiz VAC yememiş hemde CS go da yapmasına rağmen o nası oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 16 Mart 2015; 21:42:46 >

• Arkadaşlar merhaba.
    Steam'da satın alma siparişi nasıl oluşturuluyor yardım eder misiniz?
  • Arkadaşlar haftasonu 1 2 günlüğüne bedava olan oyunlardan koleksiyon kartı düşüyor mu acaba ?
  • alperemre1 kullanıcısına yanıt
    Düşmez dostum satın alman lazım mutlaka.
  • O degil de dun indirime baktim daha once almadigim ve istedigim oyun yokmus:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi efendim witcher oyunu yeniden türkçe olabilir ümidi ile elimden gelen budur deyip witcherturk adı ile imalı bir şekilde witcherin tüm serilerini steam'dan satın aldım. 3. oyun ön siparişte henüz ama aldım.

ilk kezde steam kullanmış oldum, yükleme kullanma konusunda bir sıkıntı yok fakat 1. oyunu evde yükleyip oynadım belli bir savedeyim ve şimdi iş yerindeki bilgisayarada yükledim ve kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum, fakat save dosyaları haliyle bu pc de görünmüyor. savelere steam üzerinden ulaşma şansım varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwsnake25

arkadaşlar çok ama çok acil bi yardım lazım bana
    ben ve kardeşim 3'er tane orjinal oyun almamıza rağmen steam'de birbirimizi ekliyemiyoruz?

Aynı şey benimde başıma geldi.Hiç bir şekilde bir birimizi bulamıyorduk.Ben şu şekilde hallettim önce arkadaşı gruba üye yaptım sonra üyeler arasında onu bulup arkadaşlık isteği gönderdim oldu.Başka bir şekilde yapamadım.
  • aynen hocam bende öyle yaptım tuhaf bi durum neyseki yaptık :D
  • cwsnake25 kullanıcısına yanıt
    Kimse steam de arayıp bulamıyor beni.Sadece gruba üye olursam görünüyorum neden böyle oluyor anlamadım.
  • onu bilmiyorum walla. kardeşimdede aynı sorun vardı. herkes beni buluyor kardeşimi bulamıyordu .üyelikle ilgili ticket attık steam supporta. 2 gün sonra görünür oldu sende bi at derim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assorthic

Şimdi efendim witcher oyunu yeniden türkçe olabilir ümidi ile elimden gelen budur deyip witcherturk adı ile imalı bir şekilde witcherin tüm serilerini steam'dan satın aldım. 3. oyun ön siparişte henüz ama aldım.

ilk kezde steam kullanmış oldum, yükleme kullanma konusunda bir sıkıntı yok fakat 1. oyunu evde yükleyip oynadım belli bir savedeyim ve şimdi iş yerindeki bilgisayarada yükledim ve kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum, fakat save dosyaları haliyle bu pc de görünmüyor. savelere steam üzerinden ulaşma şansım varmıdır.

Steam.cloud ozelligi olan oyunlarda oluyor o, witcherda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.