Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.832
Cevap
92
Favori
186.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steamde moderatör olarak nasıl grup etkinliği düzenleyebilirim?
  • Ben yaz inidrimlerinde Skyrım Legendary Edition almak istiyorumda indirime girermi sizce ?
  • Beyler şu Steamdaki araçlar bölümünün işlevini bir anlamadım gitti ya.
  • AC IV % 65 yada 75 gelirmi sizce arkadaşlar ?
  • steam konuşma geçmişini nerden bulabiliriz ?
  • Arkadaşlar oyun alamıyorum arkadaşalr her satın alma işlemi sonucu "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." yazısı çıkıyor bir bileniniz yokmudur çözümünü
  • steam id: funk03
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armani_G

Arkadaşlar oyun alamıyorum arkadaşalr her satın alma işlemi sonucu "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." yazısı çıkıyor bir bileniniz yokmudur çözümünü

Ne kartın var ya da K.Kartın yurtdışına açık mı?Veya bakiyen USD olarak yeterli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Arkadaşlar oyun alamıyorum arkadaşalr her satın alma işlemi sonucu "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.

Ne kartın var ya da K.Kartın yurtdışına açık mı?Veya bakiyen USD olarak yeterli mi?

Hocam az önce denedim oldu dün o kadar denemiştim olmamıştı anlamadım sorularınızın hepsi geçerliydi hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Hocam az önce denedim oldu dün o kadar denemiştim olmamıştı anlamadım sorularınızın hepsi geçerliydi hocam

Yoğunluktan vermiştir o zaman.Bazen sizin aldığınız hatayı veriyor ama parayı çekiyor.Yoğunluktan sistem sapıtıyor ama en çok summer sale'de oluyor bu.Hergün indirmler yenilendiğindede gidiyor komple mağaza.Dikkatli olun bakiyenizin ekstresini kontrol edin arada.Başıma geldiğinden uyarayım dedim hocam.

• Bir soruda ben sorayım zaman yetersizliğinden dolayı araştırma yapamadım bilene denk gelirsem cevap alabilirim sanırım. Teşekkür ederim.

Soru şu :

GTA IV yüklüm makinam disk arızası verdi ve oyun artık yüklü değil. Oyunu yeni makinaya yüklersem save game'ler steam'in bulut servisinden otomatik olarak gelecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meza

Bir soruda ben sorayım zaman yetersizliğinden dolayı araştırma yapamadım bilene denk gelirsem cevap alabilirim sanırım. Teşekkür ederim.

Soru şu :

GTA IV yüklüm makinam disk arızası verdi ve oyun artık yüklü değil. Oyunu yeni makinaya yüklersem save game'ler steam'in bulut servisinden otomatik olarak gelecek mi ?

O oyunda bulut sistemi yok sanırım. Baktım evet yokmuş.

http://store.steampowered.com/app/12210/?snr=1_7_15__13

• ilhan0032
  • dün akşam awesomenauts aldım hediye olarak satın al dedim.
    Belki arkadaşa hediye ederim belki de kendi hesabıma atarım diyerekten; 3. seçeneği işaretleyerek (sonra karar ver gibi bir şey) satın aldım.

sabah baktım envanterde yok nereye gitti oyun?
  • beyler paypaldan ödeme yapmak istediğimde şu hatayı alıyorum ne yapabilirim. yeterli para var paypalımda

Your purchase has not been completed.
    The payment processor has reported a problem with the funding source associated with your account. Please select a different payment method or update your funding source with PayPal and try again.
  • Bence Dayznin Fiyatı Düşürlmeli ?
  • "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." hatasını bende alıyorum kafayı yemek üzereyim paypal ile bir sürü oyun aldım dün bugünde gta pack i aldım sonra terraria alıyım dedim bu hatayı alıyorum kaç saattir terraria nın indirim biticek hala sistem düzelmicek diye sinirleniyorum kredi kartıyla denedim gene aynı hata steam cüzdana para atayım öyle alıyım dedim gene aynı hata 4-packi alıcaktım ne güzel arkadaşlara da hediye edicektim ah be steam :(
  • steam a ticket attım düzelttiler. hayır anlamadığım satın almamı niye kısıtlıyor parayla rezil oluyoruz resmen böyle saçmalık mı olur

"Hello Arda,

Thank you for contacting Steam Support.

I have removed the lock on your account; you will be able to make one more purchase.

Your account is currently on an alert status due to the excessive failed purchase attempts. Any unsuccessful purchase attempts will cause your account to be locked again. Your account will automatically be removed from the alert list after a while. Please note, that each new purchase attempt will extend the alert period."
  • steam ıd : yavuzhanyavuz991
  • The Shogun kullanıcısına yanıt
    Bende girmek istiyorum sadece imzayı yazsam yetermi
    Steam Kullanıcı Adı:☆ACT☆ForestSorcerer|SΘD|
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.