Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
92
Favori
186.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reticlum

Dostlar bu Cities In Motion nasıl bir oyun?

Sim City gibi ama sadece taşımacılığa yönelik bir şey.
  • İlginç.Bu arada Steam sağolsun dalga geçmeye devam ediyor. :)
  • Trackmania indirimi geldi.Bazı kesimler ciddiye almıyor ancak deli gibi oyuncusu var Hatta geçen E3'te FPSMania, RPGMania gibi garip projelerini söylemişlerdi
  • @Saşha ilginç valla.Ama bu oyun bana hitap etmiyor.

@leech ekledim hocam listeye.Hoşgeldin aramıza.
  • Hoşbulduk kardeşim
  • Cd , DvD ve yamalarla ulaşmaktan gına gelmişti valla , En babası steam hocam
  • Left for dead ve left for dead 2 oyunlarım var gidip valve complete pack alsam şimdi ne olur ?
  • @Reticlum yine dayanamadım gece uyku tutmadı kalktım Duke Nukem ile Call of Juarez Cartel siparişi verdim steamdan ulan sömürüldük yine (aldıktan sonra sömürüldük demekte bi acaip)
  • @Jlozde zannediyorum ekstra kopyalarını verir.Sen de istediğin kişilere hediye edersin.

@Saşha afiyet olsun abicim.
  • saşha geçmiş olsun :D inşallah o paralara değecek oyun yapmışlardır da pişman olmazsın :)
  • Birisi Saşha'yı durdursun
  • wish list yapıyorum onun dışındaki yeni çıkıcak oyunları ve indirimdekileri almamaya kararlıyım olmuyor böyle maaşın 10/1 i steama gidiyordu artık 10/10 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

wish list yapıyorum onun dışındaki yeni çıkıcak oyunları ve indirimdekileri almamaya kararlıyım olmuyor böyle maaşın 10/1 i steama gidiyordu artık 10/10 oldu

Alışırsın. Çay koyun Saşha kardeşime.

• kim sizi zorluyor al diye
  • zorlama yokta bende alışveriş hastalığı var biraz dışarı çıkıp birşeyler almaya üşendiğim için elimin altında steamı kullanmak en kolayı olay bundan ibaret
  • Oyunun gameplayi görseydin bari almadan önce
  • Cartel'in gameplayi güzele benziyor böyle los angeles çeteleri falan tam benlik Duke Nukeme laf yok zaten sizde alın multi yapalım HAIL TO THE KING
  • Onun multisi Serious Sam gibi olur sanki, beni açmaz pek. Coop arıyorum ben daha çok competitive'den ziyade. Cartel'de varmış gerçi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

zorlama yokta bende alışveriş hastalığı var biraz dışarı çıkıp birşeyler almaya üşendiğim için elimin altında steamı kullanmak en kolayı olay bundan ibaret

Böyle bir bahanede ömrü hayatım boyunca görmedim
  • Ya birde bu ayın 30una kadar Cartel alırsanız Bound in Blood'uda veriyor oyun 13 dolar Ubi indirimi ile bence güzel fırsat.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.